با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر کار ظرفشویی سامسونگ در منزل

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

ما در مجموعه تعمیره خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را با بهره گیری از تجربه و دانش تکنسین های خود به صورت تخصصی تعمیر میکنیم و توجه داشته باشید که تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب رساندن به دستگاه و همچنین افزایش هزینه تعمیر می شود تلاش این مجموعه تعمیر لوازم خانگی با کیفیت بالا و با هزینه پایین می باشد پس برای تعمیر ظرفشویی در تهران خود می توانید با ما در ارتباط باشید و همچنین برای بالا بردن آگاهی و دانش خود نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

سامسونگ یکی از برند های پر طرفدار لوازم خانگی می باشد که در کشور کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کرده است یکی از لوازم برقی پر طرفدار این شرکت ماشن ظرفشویی آن می باشد در آشپزخانه های امروزی ماشین ظرفشویی جایگاه بالایی پیدا کرده است چون به کمک آن میتوان در مصرف آب صرفه جویی کرد و همچنین نیاز به شستن ظروف با دست نمی باشد ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از لوازم برقی می باشد که در تولید آن از سنسور ها وحساسیت بالایی استفاده شده است از این رو تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نیاز به تخصص دارد.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

 

تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ کاری بسیار تخصصی می باشد که برای این کار شما باید با یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تماس باشید تا بهترین تکنسین ها خود را به منزل شما اعزام کنند توجه داشته باشید که قبل از انجام تمامی تعمیرات تعمیرکار باید مرحله عیب یابی را به درستی انجام دهد اگر در این مرحله تکنسین اشتباهی مرتکب شود همین موضوع باعث آسیب های بیشتر به ماشین ظرفشویی شده و هزینه تعمیر آن را افزایش می دهد.
برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ کمک گرفتن از تعمیر کاران نمایندگی مزیت های خود را به دنبال دارد.

برای پیدا کردن شماره ی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ با شماره های ثبت شده داخل سایت با ما در تماس باشید و از شماره های ثبت شده با ما در تماس باشید.

 •  تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی برای انجام خدمات از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکند.
 • تعمیرکار نمایندگی سعی خود را در تعمیر قطعات میکند تا شما نیاز به تعویض قطعات نداشته باشید و در هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ صرفه جویی کنید.
 •  در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ تعمیرکاران تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنند.
 • شما برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ میتوانید با شماره 88448700_ 86023004 در تماس باشید.

 

 

نحوه انجام خدمات توسط مجموعه تعمیره

تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ در تهران

در مجموعه تعمیره سعی تمامی پرسنل در این مجموعه انجام سریع خدمات، هزینه مناسب و ضمانت تمامی خدمات می باشد ما برای انجام سریع تمامی خدمات ظرفشویی سامسونگ در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب این خدمات را ارائه می دهیم پس با توجه به محدوده و محل سکونت زندگی خود شما عزیزان می توانید با شماره تماس همان منطقه تماس بگیرید.

ما قبل از هر گونه خدماتی به صورت تلفنی شما را برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود راهنمایی میکنیم تا اگر مشکل سطحی باشد خود شما آن را بر طرف کنید .زمانی که شما نیاز به تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ داشته باشید اوپراتور مجموعه تعمیره اطلاعات مورد نیاز را از شما ثبت کرده و به تکنسین مورد نظر ارسال میکند تا در سریع ترین زمان به محل زندگی شما اعزام شود. توجه داشته باشید که تمامی این خدمات در محل زندگی شما و با ضمانت 180 روزه انجام می شود.

 

 

آیا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مجموعه تعمیره ضمانت می شود؟

تعمیرگاه مجاز تعمیره یکی از مراکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران می باشد که این خدمات در تمامی مناطق تهران شرق، غرب، شمال و جنوب در 7 روزه هفته به به صورت شیانه روزی انجام می شود پشتیبانی این مجموعه به صورت 24 ساعته برای تعمیر ماشین ظرفشویی می باشد تمام سعی مجموعه تعمیره برطرف کردن مشکلات و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با هزینه مناسب و سریع ترین زمان می باشد.

مجموعه تعمیره یکی از با سابقه ترین مراکز در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد این مجموعه متشکل از تکنسین های باتجربه با دانش کاری بالا است همچنین در تعمیر لوازم خانگی ما از باکیفیت ترین قطعات و اورجینال همان دستگاه استفاده می کنیم. بعد از انجام خدمات و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما فاکتوری توسط تکنسین به شما داده می شود داخل این فاکتور تمامی خدمات و قطعات تعویض شده به صورت 180 روزه ضمانت می شود که شما با خیالی آسوده تر از خدمات ما استفاده کنید و تکنسین موظف است که با آسیب دوباره دستگاه در بازه زمانی که دستگاه شما دارای ضمانت می باشد آن را به صورت رایگان تعمیر کند.

 

چه زمانی نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد

تعمیر ظرفشویی خراب در تهران

 

گاهی اوقات با روشن کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ متوجه کار نکردن آن و شسته نشدن ظروف می شویم در این موارد اکثر مصرف کنندگان دچار نگرانی می شوند در بعضی از مواقع خود ماشین ظرفشویی مشکل خود را به وسیله کد خطا بیان می کند که شما می توانید از این طریق متوجه آسیب دیدن قسمت های ماشین ظرفشویی سامسونگ شوید.

به این نکته توجه کنیدکه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بسیار حساس می باشد پس این کار را بر عهده تعمیر کاران متفرقه نسپارید چون باعث آسیب رساندن به آن و بالا بردن هزینه تعمیرات می شوند در مجموعه تعمیره با تماس مشتری ما تمامی راهنمایی های لازم را برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به افراد میکنیم و شما برای بالا بردن آگاهی و دانش خود نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی می توانید این مطلب را مطالعه کنید.

 

ظروف در ماشین ظرفشویی خشک نمی شوند

علت خشک نشدن ظروف در ماشن ظرفشویی

زمانی که بعد از سیکل شستشو ماشین ظرفغشویی متوجه خشک نشدن ظروف در آن می شوید برای حل این مشکل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •  انتخاب برنامه و یا سیکل شستشوی اشتباه بعضی از برنامه ها مانند Quick و pre wash ظروف را کاملا خشک نمی کنند پس توجه داشته باشید که برنامه مناسب را برای شستشوی ظروف انتخاب کنیداگر با برنامه های ماشین ظرفشویی سامسونگ آشنایی ندارید می توانید از طریق دفترچه راهنما و یا در داخل سایت با آن ها آشنا شوید.
 • یکی از مواردی که در خوب خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ تاثیر دارد می توان به چیدمان اشتباه اشاره کرد
 •  استفاده نکردن از مایع جلا دهنده این مایع باعث می شود که قطرات کروی آب بر روی ظروف باقی نماند.
 • خرابی هیت پمپ اگر تمامی موارد بالا را مورد بررسی قرار دادید به سراغ هیت پمپ و المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ بروید و قبل از تعویض المنت آن را مورد بررسی قرار دهید.
 • ترموستات وظیفه سنجش دمای آب در ماشین ظرفشویی را برعهده دارد اگر این قطعه آسیب ببیند قبل از گرم شدن آب باعث خاموش شدن المنت می شود.

 

 

شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 •  یکی از دلایل مهم در شسته نشدن و سفیدک زدن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده از نمک نامرغوب و یا استفاده از شوینده تاریخ گذشته می باشد.
 •  گرفتگی فیلتر و بازو های شستشو و چیدمان اشتباه ظروف دلایلی هستند که می توان در خوب شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ اشاره کرد.
 •  آسیب دیدن المنت، هیت پمپ و ترموستات یکی دیگر از دلایل خوب نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد.
 • آخرین مورد آسیب دیدن برد ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد که تعمیر ان باید توسط فردی متخصص انجام شود.

 

 

ابکشی ظروف در ماشین ظرفشویی به خوبی انجام نمی شود

آبکشی ماشین ظرفشویی سامسونگ

این مشکل می تواند از مسدود شدن ورودی آب خرابی آکواستاپ و یا شیر برقی و همچنین می توان از آسیب دیدن موتور مقسم آب که وظیفه پخش آب توسط پروانه های ظرفشویی را دارد به وجود بیاید می توان به گرفتگی پروانه ها یا بازو های شستشوی ماشین ظرفشویی اشاره کرد و در آخرین مورد همیشه با بررسی کردن تمامی این موارد و سالم بودن آن ها به سراغ برد الکترو نیکی بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

کلید ها برروی پنل ماشین ظرفشویی سامسونگ کار نمی کنند

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

زمانی که متوجه کار نکردن دکمه های لمسی بر روی پنل ماشین ظرفشویی می شوید احتمال آسیب دیدن پد لمسی دکمه ها زیاد می باشد با آسیب دیدن آن دکمه ها به درستی کار نمی کنند و اگر دکمه ها به طور کل کار نمی کنند حتما به سراغ برد اصلی دستگاه بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید توجه داشته باشید که این کار باید توسط یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تنجام شود.

 

ماشین ظرفشویی دچار آبریزی شده است

تعمیر ظرفشویی سامسونگ 24 ساعته

در این مورد دقت کنید که ماشین ظرفشویی به صورت تراز در محل خود قرار گرفته باشد گاهی اوقات با آسیب دیدن کاسه موتور در این قسمت دچار آبریزی می شود و حتی امکان سوراخ شدن کف ظرفشویی دلیلی بر آبریزی آن می باشد موارد بسیاری در آبریزی ماشین ظرفشویی وجود دارند که تمامی آن ها باید توسط تعمیر کار ماشین ظرفشویی سامسونگ بررسی شود.

 

 روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ یا خاموش شدن آن در حین کار

خاموش شدن ماشین ظرفشویی سامسونگ

مواردی مانند نوسان برقی ، آسیب دیدن سیم های رابط برق و یا آسیب دیدن برد الکترونیکی دلایلی می باشد که ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود.اما زمانی که حین کار خاموش می شود می توان به خوب بسته نشدن درب و یا آسیب دیدن میکرو سوییچ و حتی خرابی برد الکترونیکی اشاره کرد.

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ از چه قطعاتی تشکیل شده است

ماشین ظرفشویی سامسونگ عضو مهمی در آشپز خانه های امروزی شده است بیشتر مصرف کنندگان علاقه بسیاری دارند که با اجزای تشکیل دهنده آن آشنا شوند ما در ادامه این مطلب برخی از مهم ترین اجزای ماشین ظرفشویی سامسونگ را برای شما بیان می کنیم.

 • برد الکترونیکی یکی از مهم ترین قطعات در ماشین ظرفشویی و بیشتر دستگاه های الکترونیکی می باشند که وظیفه مدیریت بر قطعات دیگر در زمان مناسب برای کار را دارند.
 • جت پمپ یکی از مهم ترین قطعاتی می با شد که وظیفه چرخش آب و تنظیم فشار آب رابر عهده دارد با آسیب دیدن این قطعه ظرفشویی عمل شستشو را انجام نمی دهد.
 •  پمپ تخلیه یکی دیگر از قطعات مهم ماشین ظرفشویی سامسونگ پمپ تخلیه ان می باشد که وظیفه خارج کردن آب های کثیف را برعهده دارد توجه داشته باشید با آسیب دیدن پروانه پمپ تخلیه یکی از دلایل صدای ماشین ظرفشویی شما می تواند این قطعه باشد.
 • آکواستاپ یا شیر برقی زمانی کعه ماشین ظرفشویی سامسونگ شروع به کار می کند بعد از تخلیه آب اولیه قطعه ای وارد مدار می شود و شروع به آبگیری می کند این قطعه آکواستاپ یا شیر برقی نام دارد که وظیفه رساندن آب با ماشین ظرفشویی را برعهده دارد.
 • بازو های متحرک در داخل محفظه ماشین ظرفشویی سامسونگ دو بازو برای پاشش آب وجود دارد که بیشتر مراحل شستشو با پاشش آب بر عهده آن ها می باشد.
 •  المنت قطعه ای که با عبور جریان برق از آن باعث بالا رفتن دمای آن می شود این قطعه در ماشین ظرفشویی وظیفه گرم کردن آب را برعهده دارد.
 • سنسور دما قطعه ای برای سنجش دمای آب می باشد و میزان دمای آب را بررسی می کند
 •  هیدرواستات این قطعه وظیفه اندازه گیری سطح آب و می زان آب را برعهده دارد.
 •  آب شمار وسیله ای برای اندازه گیری میزان اب ورودی به ماشین ظرفشویی می باشد
 •  سنسور نشت آب این قطعه در قسمت کف ماشین ظرفشویی قرار نمی گیرد با نشتی آب ماشین ظرفشویی این قطعه اطلاعات مربوط به نشتی را به برد اصلی ارسال میکند و برد اصلی بعد از شناسایی آن دستگاه را قطع کرده و یک کد خطا مربوط به نشتی آب را نمایش می دهد.

این قطعات برخی از مهم ترین قطعات تشکیل دهنده ماشین ظرفشویی بودند دقت داشته باشید که برای تعویض و تعمیر هر یک از آن ها حتما از یک تعمیر کار ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید ما در این مجموعه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را با 180 روز ضمانت انجام می دهیم.

 

 

علت ارور E4 و C4 در ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی سامسونگ شما این دو ارور را نمایش می دهد که دلیل نمایش این دو کد خطا این است که ماشین ظرفشویی آبگیری نمیکند و یا پس از گذشت چند دقیقه از شروع کار هنوز آبگیری آغاز نشده است این مشکل یکی از پرتکرار ترین مشکلات ر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد که تعمیر آن بسیار تخصصی است و برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ باید با یک تعمیر کار در تماس باشید اما برای عیب یابی این مشکل و برطرف کردن ارور E4 و C4 در ماشین ظرفشویی سامسونگ باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • باز بودن شیر آب ورودی اگر شیر آب ورودی ماشین ظرفشویی بسته باشد و آب وارد دستگاه نشود این ارور برای شما نمایش داده میشود.
 •  گرفتگی فیلتر ورودی آب این فیلتر در ورودی شلنگ آب وجود دارد که با گرفتگی آن باعث فشار کم اب می شود و سطح آب در ماشین ظرفشویی پایین تر از حد تعیین شده است همین امر باعث نمایش این کد خطا در ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود.
 •  دلیل دیگر نمایش این دو کد خطا آسیب دیدن شیر برقی و یا اکواستاپ می باشد این قطعه وظیفه آبگیری در ماشین ظرفشویی سامسونگ را برغهده دارد یعنی پس از گذشت 6 دقیقه از کار آن این قطعه وارد مدار می شود و همین امر در بیشتر مواقع باعث نمایش این دو کد خطا در ماشین ظرفشویی سامسونگ است که تعمیر ماشین ظرفشویی و تعویض آن کاری تخصصیمی باشد.
 •  آسیب دیدن برد اصلی یکی دیگر از موارد نمایش این کد خطا است که برای برطرف کردن آن و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ باید با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

 

تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ

به طور کلی پس از مرحله تخلیه آب در شروع سیکل شستشوی ماشین ظرفشویی شیر برقی و یا آکواستاپ وارد مدار می شود و ماشین ظرفشویی شروع به آبگیری میکند دقت داشته باشید که اگر این مرحله به درستی انجام نشود ماشین ظرفشویی سامسونگ در حین کار متوقف شده و یک کد خطا نمایش می دهد.
اگر متوجه این شدید که آب وارد دستگاه نمی شود برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید به سراغ شلنگ ورودی ظرفشویی بروید اگر این شلنگ دچار پیچ خوردگی و یا گرفتگی در قسمت فیلتر شده باشد همین موضوع باعث آبگیری نکردن می شود در قدم اول این شلنگ را بررسی کنید.
پس از بررسی این مورد به سراغ شیر برقی و یا آکواستاپ بروید این قطعه وظیفه آبگیری در ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد سیم های متصل به آن را جدا کرده و به صورت مستقیم تست کنید تا اگر آسیب دیده است این قطعه را تعویض کنید.
دقت داشته باشید که اگر با بررسی این موارد مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ برطرف نشده است باید به سراغ برد ظرفشویی سامسونگ بروید و این قطعه را تعمیر کنید.
دقت داشته باشید که در این مواقع تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط یک تکنسین با تجربه انجام شود.

 

 

سرویس و نگهدار ی ماشین ظرفشویی

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

 1.  ماشین ظرفشویی را بیش از حد پر نکنید
 2.  چیدمان در ماشین ظرفشویی را دقت کنید.
 3. از شوینده مرغوب برای ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنید و توجه داشته باشید که تاریخ آن ها به روز باشد.
 4.  حداقل دوبار در هفته ار ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 5.  بعد از هر شستشو درب ماشین ظرفشویی را باز بگزارید و پشت سرهم شستشو را انجام ندهید.
 6.  با مشاهده آبریزی ماشین ظرفشویی آن را جدی گرفته و با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 7.  باقی مانده غذا ها را از روی ظروف پاک کنید تا باعث گرفتگی پمپ نشود.
 8. بعد از هر بار شستشو فیلتر ماشین ظرفشویی را تمیز کنید.
 9.  همیشه از نمک مرغوب برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

اگر موارد گفته شده در قسمت بالا را رعایت کنید باعث بالا بردن عمر ماشین لباسشویی و همچنین جلو گیری از آسیب دیدن آن می شوید.

 

جمع بندی

سامسونگ یکی از بهترین تولید کنندگان ماشین ظرفشویی می باشد که این دستگاه دارای ساختار بسیار پیچیده ای است و تعمیر آن نیاز به تخصص دارد به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می شود که به هیچ عنوان برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود شما اقدامی انجام ندهید و انجام این امور را به تعمیر کار ماشین ظرفشویی سامسونگ بسپارید ما در مجموعه تعمیره تعمیر کارانی با تجربه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اختیار داریم که در سریع ترین زمان عیب یابی و تعمیر را انجام می دهند و تمامی خدمات انجام شده توسط شرکت تعمیره با ضمانت و گارانتی این شرکت می باشد تا شما با خیالی آسوده تر تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران خود را به ما بسپارید.

 

مطالب مرتبط:

علت تمیز نشستن  ظروف درظرفشویی 

تعمیر موتور ظرفشویی

تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی

ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران