با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر اجاق گاز در تهران

ما در مجموعه تعمیره خدمات تعمیر تمامی اجاق گاز ها مانند گاز رو میزی و صفحه ای، گاز فر دار یا مبله، فر گازی و… را به صورت تخصصی انجام می دهیم و همچنین در این مجموعه تمامی برند های اجاق گاز مانند اخوان، تکنو گاز، سینجر، میله، مجیک شف، پادیسان، لاجرمانیا، لوفرا، عالیستان، تاکنو، هاردستون، اسنوا، نف، آریستون، پیلوت، برتینو، فلر، آلیش گاز و… به صورت تخصصی تعمیر می شوند.
ما تعمیر اجاق گاز را با قطعات اصلی و اورجینال و با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم و همچنین خدمات تعمیر اجاق گاز شامل مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد .
هزینه تعمیر اجاق گاز در تهران

چرا تعمیره؟

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

قطعات اوریجینال

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم

تکنسین مجرب تعمیره

تکنیسین مجرب

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند

چرا تعمیره؟

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

قطعات اوریجینال

تکنسین مجرب تعمیره

تکنیسین مجرب

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

برندها

راهنمای قیمت

ترانس اجاق گاز80 الی 190 هزار تومان
بوبین اجاق گاز45 الی 150 هزار تومان
سیم ترموکوپل45 الی 80 هزار تومان
سر شعله اجاق گاز35 الی 65 هزار تومان
ولوم اجاق گاز30 الی 180 هزار تومان
تنظیم هوای اجاق گاز35 الی 80 هزار تومان
کلید فندک30 الی 60 هزار تومان
تعویض شیشه اجاق گاز400 الی 650 هزار تومان
تعویض کلید فندک40 الی 70 هزار تومان
تعویض تایمر اجاق گاز280 الی 460 هزار تومان
تصب اجاق گاز180 الی 390 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی80 هزار تومان
ایاب و ذهاب35 هزار تومان

خدمات تخصصی تعمیره

سوالات متداول

یکی از متداول ترین مشکلات در اجاق گاز جرقه نزدن آن است، عواملی همچون رطوبت در شعله ها، و مشعل، انسداد در سرشعله ها، خرابی فندک، وجود مشکل در برق منزل، فعال بودن قفل کودک اجاق گاز را میتوان از علل این مشکل بیان کرد.

انسداد سرشعله با مواد غذایی و چربی ها یکی از دلایل روشن نشدن شعله اجاق گاز مطرح میشود، رطوبت داشتن سرشعله ها از دیگر دلایل روشن نشدن شعله های اجاق گاز هستند، نشتی اجاق گاز میتواند علت این مشکل باشد، اختلال در عملکرد فندک از دیگر علل روشن نشدن شعله اجاق گاز میباشد.

ایراد و اختلال در عملکرد ترموکوبل از مهم ترین دلایل دیر روشن شدن شعله اجاق گاز است، برای رفع این مشکل لازم است که ترموکوبل توسط تکنسین بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

تعمیر اجاق گاز

در این مقاله به برخی از متداول ترین مشکلات اجاق گاز می پردازیم که اگر شما نیاز به اطلاعات در رابطه با تعمیر گاز داشتید با مطالعه این مطلب آگاهی خود را بالا ببرید.
تعمیر اجاق گاز یکی دیگر از خدمات مجموعه تعمیره می باشد اجاق گاز یکی از لوازم مهم آشپزخانه است که نبود آن در آشپزخانه باعث نگرانی افراد می شود اما تعمیر اجاق گازکاری بسیار تخصصی است که انجام این کار توسط افراد نا وارد هم باعث آسیب های بیشتر به گاز شده و هم خطر آفرین است.

نحوه ثبت درخواست برای تعمیر اجاق گاز

اگر نیاز به تعمیر گاز دارید میتوانید برای انجام این کار در نمجموعه تعمیره ثبت درخواست کنید که برای این کار میتوانید از روش های زیر استفاده کنید.
 • در روش اول برای ثبت درخواست تعمیر اجاق گاز میتوانید این کار را با شماره گیری و تماس با مجموعه تعمیره انجام دهید و برای دریافت شماره های تماس مجموعه تعمیره با ولارد شدن به سایت تمامی این شماره ها را مشاهده میکنید و دقت داشته باشید که با شماره ای تماس بگیرید که در منطقه خود شما می باشد.
 •  روش دوم برای ثبت درخواست تعمیر اجاق گاز استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد اگر سایت تعمیره را باز کنید میتوانید گزینه ثبت درخواست را مشاهده کنید که با وارد کردن اطلاعات در داخل این پنل اوپراتور مجموعه تعمیره با شما تماس میگیرد.
 • در روش سوم شما می توانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیر اجاق گاز مطلع شوید این روش با استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره می باشد در این پنل ها شما به صورت مستقیم با تکنسین در ارتباط هستید و این فرد به صورت رایگان مشاوره های لازم برای تعمیر اجاق گاز را به شما انجام می دهد.

نحوه تعمیره اجاق گاز در مجموعه تعمیره

تعمیر اجاق گاز در منزل
پس از ثبت درخواست تعمیر گاز در مجموعه تعمیره اطلاعات دریافت شده از شما برای تکنسین مربوطه ارسال می شود.
 
 • پس از ارسال اطلاعات تکنسین با شما تماس میگیرد که در این تماس راهنمایی های لازم را به شما توضیح می هد تا اگر مشکل جزعی باشد خودتان تعمیر اجاق گاز را انجام دهید.
 •  در غیر این صورت تکنسین تعمیر گاز با هماهنگی به محل سکونت شما اعزام می شود.
 •  پس از حضور تکنسین در منزل شما مرحله عیب یابی اجاق گاز آغاز می شود که در این مرحله تکنسین تمامی هزینه های لازم و قطعات آسیب دیده را به شما اعلام می کند.
 •  و در صورت رضایت شما از هزینه تعمیر اجاق گاز تکنسین تعمیر آن را آغاز میکند.
 •  پس از تعمیر اجاق گاز فاکتوری از طرف مجموعه تعمیره برای شما صادر می شود که در داخل این فاکتور تمامی خدمات انجام شده و همچنین قطعات تعویض شده شرح داده می شود و همچنین به صورت کتبی تمامی این خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

تعمیر اجاق گاز در محل سکونت

شما از اجاق گاز برای پخت و پز در خانه استفاده می کنید و تعمیر این دستگاه حتما باید در سریع ترین زمان و همچنین در محل سکونت شما انجام شود که این کار نیاز به تخصص دارد و شما با استفاده از خدمات تعمیره میتوانید از این قابلیت استفاده کنید پس از تماس شما تکنسین در سریع ترین زمان به منزل شما اعزام شده و پس از عیب یابی و کارشناسی تخصصی تعمیر آن را آغاز میکند اگر تکنسین از شرکت های متفرقه به منزل شما اعزام شد و درخواست حمل گاز را داد به هیچ وجه قبول نکنید و با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا تمامی خدمات را با قطعات اصلی در منزل شما انجام دهد با استقاده از خدمات تعمیره 50 درصد در هزینه تعمیر اجاق گاز خود صرفه جویی میکنید.

چرا برای تعمیر اجاق گاز باید از خدمات تعمیره استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات مجموعه تعمیره مزیت های خود را دارد یکی از مهم ترین این مزیت ها بهره گیری از دانش تکنسین های با تجربه و آموزش دیده می باشد که تعمیر گاز را در منزل شما و بدون نیاز به حمل و نقل انجام می دهند و همچنین در این مجموعه انجام تعمیر گاز با استفاده از قطعات اصلی می باشد.
سعی ما در مجموعه تعمیره به دلیل افزایش قیمت قطعات تعمیر آن ها می باشد تا شما با منصفانه ترین قیمت ها تعمیر آن را انجام دهید و همچنین یکی دیگر از مزیت های تعمیر اجاق گاز توسط مجموعه تعمیره ضمانت خدمات می باشد که این ضمانت به مدت 6 الی 12 ماه می باشد.

گارانتی تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز در تهران
برخی از تعمیر کاران متفرقه پس از تعمیر اجاق گاز هیچ ضمانت و گارانتی ربای خدمات انجام شده قرار نمیدهند و پس از آسیب دیدن اجاق گاز هیچ مسئولیتی قبول نمیکنند و همچنین در اعلام قیمت از هیچ تعرفه ای استفاده نکرده و قیمت مد نظر خود را اعلام میکنند در مجموعه تعمیره تمامی تکنسین ها از تعرفه های قانونی و با قیمت های منصفانه تعمیر اجاق گپاز را انجام می دهند و همچنین برای اطمینان خاطر شما فاکتوری برای شما ثبت میگردد که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده شرح داده می شود که شما از تمامی آن ها آگاه باشید و همچنین در قسمتی از این فاکتور به صورت کتبی تمامی این خدمات را ضمانت میکند این ضمانت برای آسیب دیدن دوباره اجاق گاز در فاصله زمانی ضمانت می باشد و تکنسین تعمیر اجاق گاز موظف است مشکل به وجود آمده را به صورت رایگان برطرف کند.

سرویس کار و تعمیر کار اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز در تهران
تعمیر اجاق گاز به دلیل فعالیت این دستگاه و یا سیکل کاری آن که مرتبط با گاز می باشد بسیار خطر ناک و تخصصی است و انجام این کار توسط افراد ناوارد باعث آسیب رساندن به دیگر قطعات گاز می شود شما میتوانید با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره، تعمیر گاز خود را به ما بسپارید تکنسین های ما آموزش های لازم برای تعمیر اجاق گاز را گزرانده و دارای مدرک مربوطه می باشند.
همچنین با تماس شما این افراد در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شوند و تعمیر اجاق گاز را در منزل شما انجام می دهند که دیگر نیازی به حمل آن به کارگاه نباشد تعمیر کاران مجموعه تعمیره پس از باز کردن اجاق گاز شما این اجازه را به شما می دهند که صفحه زیر آن را به خوبی تمیز کنید تا چربی ها و جرم ها باعث آسیب رساندن دوباره به اجاق گاز نشوند تکنسین های ما اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز صفحه ای، فرگازی و مبله را در تخصصی ترین شرایط تعمیر میکنند.

هزینه تعمیر اجاق گاز

یکی از متداول ترین مشکلات مردم با تعمیر کاران اعلام هزینه غیر متعارف می باشد اما مجموعه تعمیره تعرفه قیمت قطعات و هزینه تعمیر اجاق گاز را برای تکنسین های خود مشخص کرده است تا هزینه تعمیر اجاق گاز شما را به منصفانه ترین حالت انجام دهند و شما عزیزان قبل از ثبت درخواست تعمیر اجاق گاز خود میتوانید مشاوره رایگان در رابطه با تعمیرات گاز را دریافت کنید تا اگر مشکلات دستگاه بسیار جزعی می باشد خودتان آن را برطرف کنید.
 

تعمیر گاز رومیزی

تعمیر اجاق گاز
گاز رو میزی و یا صفحه ای یکی از متداول ترین و پر طرفدار ترین انواع گاز در آشپزخانه های امروزی می باشد و یکی از دلایل پر طرفدار بودن این گاز زیبایی آن در آشپزخانه می باشد اما به دلیل استفاده زیاد در طی روز ها از گاز رومیزی و سرویس نکردن آن احتمال آسیب دیدن این گاز بسیار زیاد می باشد.
که یکی دیگر از خدمات مجموعه تعمیر گاز رو میزی است و دقت داشته باشید کگه تعمیر گاز رو میزی نیاز مند حساسیت بالایی می باشد که تکنسین با تجربه این کار را به راحتی انجام می دهد مجموععه تعمیره تمامی خدمات تعمیر گاز رو میز را با قطعات اصلی و با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهد.

تعمیر فرگاز

اگر شما هم طرفدار غذا هایی مانند مرغ سوخاریو یا پیتزا و… هستید حتما علاقه مند به پخت پز آن در خانه می باشد که این کار را میتوانید با فرگاز در خانه به راحتی انجام دهید این مدل گاز هم برای افرادی که بیشتر غذاها را در منزل آماده میکنند بسیار خوب می بغاشد که تعمیر آن کاری بسیار تخصصی است و مجموعه تعمیره خدمات تعمیره فرگاز را به صورت تخصصی و در محل سکونت شما انجام می دهد و همچنین در تعمیر فرگاز ما از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنیم و تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

تعمیر اجاق گاز مبله یا توکار

تعمیرات اجاق گاز

اگر از اجاق گاز مبله و یا توکار در منزل خود برای پخت و پز استفاده میکنید میتوانید برای تعمیر آن با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تعمیر اجاق گاز مبله را به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می دهیم دقت داشته باشید که تعمیر این اجاق گاز کاری بسیار تخصصی می باشد که باید توسط تکنسین تعمیر اجاق گاز انجام شود و انجام آن توسط تعمیر کاران ناوارد باعث آسیب دیدن این دستگاه می شود و همچنین هزینه تعمیر اجاق گاز را افزایش می دهد پس اگر نیاز به تعمیر اجاق گاز با قیمت های منصفانه دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

تعمیر اجاق گاز قدیمی

اگر از اجاق گاز های قدیمی استفاده میکنید طی مدت ها حتما این دستگاه به مشکل خورده است و تعمیر آن به دلیل استفاده زیاد کاری بسیار حساس می باشد که باید توسط تعمیر کاران مجرب انجام شود در اجاق گاز های قدیمی از قطعاتی مانند ترموکوپل استفاده نمی شد و همچنین ساختار این اجاق گاز بسیار آسان است و شما میتوانید با استفاده از مشاوره های رایگان در مجموعه تعمیره خودتان تعمیر اجاق گاز قدیمی خود را انجام دهید در غیر این صورت میتوانید برای در خواست تکنسین با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا تعمیر اجاق گاز شما را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام دهد.

آیا تعمیر اجاق گاز را خودمان می توانیم انجام دهیم؟

تعمیرات اجاق گاز در منزل
در بیشتر موارد برای تعمیر اجاق گاز حتما باید این دستگاه را باز کنید و قطعات داخلی آن را تعویض کنید که برای این کار نیاز به تخصص و دانش فنی بالایی دارید  و اگر خودتان بدون آگاهی کافی آن را باز کنید و تعمیر کنید احتمال آسیب رساندن به قطعات دیگر می باشد و همچنین اگر باعث نشتی گاز آن شوید  بسیار خطر آفرین است به طور کلی تعمیر گاز نیازمند تخصص می باشد زیرا سیکل کاری این دستگاه همراه با گاز و بسیار خطر ناک می باشد اما اگر نیاز به مشاوره برای تعمیر اجاق گاز خود دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تکنسین های ما راهنمایی های لازم در تعمیر اجاق گاز را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین اگر این کار از دست شما بر نیاید خودشان در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شوند.

چه مواقعی نیاز به تعمیر گاز داریم؟

برای پخت پز در آشپزخانه حتما باید از اجاق گاز استفاده کنید اما آسیب دیدن اجاق گاز شما را به دردسر می اندازد در برخی از موارد متوجه می شوید که شعله گاز شما باقی نمی ماند و پس از رها کردن ولوم گاز شعله آن خاموش می شود و یا همچنین متوجه می شوید که فندک گاز شما به طور کلی کار نمیکند و یا در لحظه کار کردن هیچ فعالیتی انجام نمی دهد در این موارد حتما باید از یک تکنسین تعمیر اجاق گاز کمک بگیرید اما ما در ادامه این مقاله به برخی از متداول ترین مشکلات اجاق گاز که توسط تکنسین های مجرب مجموعه تعمیره جمع آوری شده است می پردازیم.

برخی از مهم ترین قطعات اجاق گاز

در ادامه این مقاله به برخی از مهم ترین قطعات اجاق گاز می پردازیم و وظیفه این قطعات را توضیح می دهیم تا اگر اجاق گاز شما آسیب دیده است با آگاهی کامل نسبت به قطعات آن شروع به تعمیر اجاق گازخود بکنید و همچنین اگر نیاز به تکنسین تعمیر اجاق گاز در تمامی مناطق تهران دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تعمیر اجاق گاز را با ضمانت 6 الی 12 ماهه و همچنین با قطعات اصلی انجام می دهیم.

گاز های قدیمی

در گاز های قدیمی هیچ گونه ترموک.پل و یا قطعه الکتریکی وجود نداشته و زمانی که غذا سر ریز میشود و شعله گاز خاموش می شود به همین دلیل گاز را قطع نکرده و این امر بسیار خطر ناک می باشد شایع ترین مشکل در این گاز ها خراب شدن سرشعله می باشد با به وجود آمدن این مشکل احتمال کم شدن حجم شعله گاز بسیار زیاد می باشد و شما در این مواقع نیاز به تعمیر اجاق گاز خود دارید.

گاز های جدید

در نسل های جدید تر اجاق گاز و گاز های مبله قطعات جدید و پیشرفته تری به ان ها اضافه شده است و در زمانی که غذا سر برود و شعله گاز خاموش شود در این مواقع گاز پخش نمی شود و همین امر مانع به وجود آمدن خطر های جبران ناپذیر می شود و این قطعات متصل به شیر های اصلی گاز می باشند نام این قطعات شیر مغناطیسی و ترموکوبل می باشد شیر مغناطیسی و یا ترموکوبل به داخل شیر های اصلی گاز می رود و یک درپوش بر روی آن می آید و انتهای ترموکوبل به ابتدای درپوش متصل می شود.
شایع ترین مشکلات این نوع گاز ها میتوان به خراب شدن سر شعله ها، خراب شدن ترموکوبل و شیر مغناطیسی و درپوش، خراب شدن شیر های اصلی خود گاز، گرفتن لوله های خود گاز و کم شدن شعله ها، شکستن ولوم های گاز و… اشاره کرد.

چه زمانی نیاز به تعویض ترموکوبل وشیر مغناطیسی می باشد؟

در برخی از موارد زمانی نیاز به تعویض شیر مغناطیسی، ترموکوبل و یا درپوش می باشد که پس از شعله ور شدن ثابت نماند و سریعا خاموش شود در این مواقع گاهی شیر اصلی خود گاز هم آسیب دیده است که باید به همراه این سه قطعه شیر اصلی گاز هم تعویض شود که برای انجام این کار نیاز به یک تعمیر کار گاز با تجریه دارید تا تعمیراجاق گاز شما را به صورت تخصصی انجام دهد.

گاز های پیشرفته تر

در جدید ترین مدل های گاز موجود در بازار که به دو دسته گاز های مبله و گاز های رو میزی یا صفحه ای می باشد قطعه های برقی بیشتری برای راحت تر شدن کار شما با گاز اضافه شده است برای مثال شما دیگر نیازی به فندک دستی ندارید و بر روی خود گاز یک فندک قرار داده شده است که برای به کار گیری این فندک از سه قطعه ترانس، میکروسوئیچ و چینی فندک به این گاز ها اضافه شده است میکروسوئیچ در پشت ولوم های گاز قرار میگیرد و زمانی که شما ولوم های گاز را فشار می دهید برق از دوشاخه اصلی وارد ترانس شده و برق را بین تمامی قطعات برقی تقسیم میکند ترانس ها در گاز های رو میزی و یا صفحه ای اکثرا 6 خونه می باشد که البته این امر بسته به تعداد شعله های گاز می باشد و متغیر است شاید پیش خودتان فکر کرده اید که شعله ها بر روی گاز 5 عدد می باشند چرا ترانس دارای 6 خونه است؟
5 خونه برای فندک و خروجی 6 برای ارت می باشد و برق اضافی را تخلیه می کند و به بدنه گاز متصل می شود و همچنین در برخی از برند های گاز 6 شعله وجود دارد که در این مدل ها ارت را به صورت جدا گانه قرار داده اند حال اگر فندک اجاق گاز شما کار نمیکند برای تعمیر اجاق گاز خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

میکروسوئیچ اجاق گاز

میکروسوئیچ کلیدی است برای فندک اجاق گاز و مدل های مختلفی وجود دارند تعدادی از آن ها به شیر اصلی گاز متصل می شوند و برخی دیگر از آن ها که با نام میکروسوئیچ خرچنگی معروف می باشند در زیر صفحه گاز و بر روی ولوم های شیر اصلی قرار میگیرند.
از میکروسویچ 2 سیم خارج می شوند که یکی از آن ها به ترانس و دیگری به سیم کشی زیر گاز متصل می شود برای تعمیر اجاق گاز و برطرف کردن مشکل میکرو سوئیچ میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

چینی فندک

چینی فندک قطعه ای می باشد که به کمک آن جرقه به سر شعله ها اصابت میکند این قطعه از دو خروجی برق تشکیل شده است که یکی از این خروجی ها به یک خروجی 6 خونه ترانس متصل می شود و خروجی دوم آن به ارت متصل می شود و همچنین چینی فندک در کنار گلدونی شعله به کمک یک خار متصل شده است و از طریق آن جرقه مستقیما به سر شعله ها اصابت میکند اما این فندک چگونه باعث روشن شدن شعله گاز می شود؟
 
زمانی که شما ولوم گاز را میچرخانید و فشار می دهید همین امر باعث فعال کردن میکروسوئیچ در زیر ولوم می شود این کار باعث تولید جریان الکتریکی در فندک و سر سرامیکی آن میشود و همین امر با اصابت جرقه به سر شعله باعث روشن شدن گاز می شود اگر این اتفاق برای گاز شما به خوبی نمی افتد و سر شعله های آن روشن نمی شوند برای تعمیر اجاق گاز باید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.
 
یکی از تفاوت های بین گاز های مبله قدیمی و جدی این است که در اجاق گاز های قدیمی از یک ترانس 8 خونه استفاده می شد که این کار بسیار خطر افرین و باعث آتش سوزی می شد اما در اجاق گاز های جدید برای برطرف کردن این مشکل از یک ترانس 6 خروجی برای قسمت شعله ها و از یک ترانس 2 خرو جی برای فر استفاده می شود.
 
 

اجاق گاز یکی از وسایل اصلی هر خانه ای محسوب میشود و تعمیر آن فقط باید توسط متخصص آن انجام شود در غیر این صورت خطر ساز میباشد در مجموعه تعمیره تعمیر کاران مجرب و آموزش دیده برای تعمیر اجاق گاز و فر گازی و… آماده کمک به شما عزیزان هستند

قطعات اصلی اجاق گاز

تعمیرات اجاق گاز
 • جعبه فندک و ترانس های ولتاژ
 • سیم فندک
 • ترموکوبل
 • میکروسوییچ
 • شیر یا ولوم
 • پایه های اجاق گاز
 • بوبین
 • ترانس جرقه زن
 • سر شعله

شعله اجاق گاز روشن نمی‌شود

اجاق گاز دیر روشن می‌شود

دلیل این مشکل را تعمیرکار باید در بوبین و ترموکوبل پیدا کند

پخش شعله یکواخت نیست

این مشکل می تواند به دلیل خرابی ژیگولر باشد، تعمیر یا تعویض ژیگولر اجاق گاز می تواند این مشکل را برطرف کند برای تعمیر آن با ما در تماس باشید

ولوم کم و زیاد شعله نمی چرخد و سفت عمل میکند

این مشکل می تواند به سادگی در آوردن شیر ولوم و تمیز کردن زیر آن حل شود و می تواند به سختی تعویض قطعه های داخلی هم برسد. بنابراین به شیر فشار نیاورید و برای تعمیر اجاق گاز خود با ما تماس بگیرید.

بعضی اوقات  بارفت و آمد  برق شما شاهد این نقص ها در اجاق گاز خود هستید

اجاق گاز دود می‌ کند

خرابی تایمر اجاق گاز

خرابی فندک اجاق گاز

فر کامل روشن نمی‌شود

خرابی ترموکوپل اجاق گاز

شکسته شدن درب فر گاز

غذا در فر یکنواخت نمی‌پزد

شعله اجاق گاز زرد می‌سوزد

فندک اجاق گاز جرقه نمی‌زند

شعله آتش سر و صدا می کند

درجه حرارت فر ثابت نمی‌ماند

کنده شدن سیم ارت اجاق گاز

درِ فر اجاق گاز بسته نمی‌شود

شعله‌های فر روشن نمی‌شوند

تعمیر درب اجاق گاز طرح فر

تعویض شیشه درب فر اجاق گاز

ترانس فندک اجاق گاز

مشکلات در فر گازی

فر کمی بو میدهد

جرقه زن کار نمیکند

درب فر بسته نمی‌شود

غذا داخل فر می‌سوزد

گرمکن فر کار نمی‌کند

فر به‌شدت داغ می‌شود

درب فر به‌شدت داغ می‌شود

فر بعد از روشن شدن خاموش می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4 امتیاز از 4 کاربر]
ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران