با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ظرفشویی اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در تهران

شرکت تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی اسنوا در مناطق تهران مانند شرق غرب، شمال و جنوب می باشد و ما در این مجموعه از طریق شبکه های اجتماعی در تعمیر ظرفشویی در تهران به شما کمک میکنیم تا اگر خود شما تا حدودی فنی هستید آن را تعمیر کنید در غیر این صورت میتوانید از تکنسین های مجموعه تعمیره کمک بگیرید تا با ضمانت 180 روزه ماشین ظرفشویی اسنوای شما را تعمیر کنند و هم چنین برای تعمیر ظرفشویی اسنوا تکنسین های ما به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی تمامی مناطق تهران حتی حومه تهران با بهترین خدمات و قطعات عیب یابی و تعمیر میکنند.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

این دستگاه دارای حساسیت بالایی است حال برای آگاهی شما ما نکاتی برای نگه داری و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در این مقاله جمع‌آوری کرده ایم تا اگر شما برای شستشوی ظروف از این دستگاه استفاده می کنید و در استفاده از آن به مشکل خورده اید این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید.

ظرفشویی یکی از لوازم خانگی که رفته رفته جایگاه خوبی در آشپزخانه های امروزی پیدا کرده است و برند های خارجی این لوازم برقی دارای قیمت های بالایی می باشند و برای این که شما از شستن ظروف راحت شوید و زمان خود را صرف شستشوی ظروف نکنید میتوانید با هزینه پایین‌تر از برند اسنوا ظرفشویی تهیه کنید این برند یکی از محبوب ترین برند ها در ایران میباشد و یکی از تولید کنندگان داخلی ظرفشویی در ایران است اما نگه داری و استفاده ظرفشویی با ماشین لباسشویی بسیار متفاوت می باشد.

تعمیر ظرفشویی اسنوا در تهران

 

 

 

برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا چگونه با تعمیره در تماس باشیم

اگر برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا نمیتوانید به شخصی اعتماد کنید بهتر است با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا قبل از هر کاری راهنمایی های لازم را به شما توضیح دهند برای این که با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید باید یکی از موارد زیر را انجام دهید.

  •  اگر استفاده از اینترنت و وارد کردن اطلاعات خود در آن برای شما سخت می باشد میتوانید وارد سایت تعمیره شوید و با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید به این نکته توجه کنید که شماره مورد نظر مربوط به منطقه محل سکونت شما باشد.
  •  اگر میخواهید که اوپراتور مجموعه با شما تماس برقرار کند بهترین راه وارد کردن اطلاعات داخل پنل ثبت در خواست می باشد این پنل با وارد شدن در داخل سایت قابل مشاهده می باشد که با وارد کردن اطلاعات در داخل آن اوپراتور با شما تماس میگیرد.
  •  مرحله اخر که بهترین راه برای گرفتن راهنمایی و اطلاعات می باشد استفاده از شبکه های اجتماعی تعمیره می باشد که در آن ها شما مستقیم با خود تکنسین در ارتباط هستید.

 

 

مراحل انجام کار برای تعمیر ظرفشویی اسنوا

  •  پس از تماس شما با مجموعه تعمیره و دریافت اطلاعات توسط اوپراتور این اطلاعات برای تکنسین مربوطه ارسال می شود و تکنسین موظف است در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرد.
  • با تماس تکنین این فرد تمامی راهنمایی های لازم برای تعمیر ظرفشویی اسنوا را به شما میکند تا اگر مشکل جزعی باشد خود شما آن را برطرف کنید و در غیر این صورت تکنسین در اسرع وقت به محل سکونت شما اعزام می شود.
  • پس از اعزام تکنسین به محل سکونت شما مرحله عیب یابی ماشین ظرفشویی اسنوا شروع می شود و تکنسین تمامی هزینه های آن را برای شما شرح میدهد و پس از رضایت شما شروع به تعمیر دستگاه میکند.
  •  پس از تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا برای اطمینان و آسودگی خیال شما تکنسین یک فاکتور از طرف شرکت برای شما ثبت میکند که در داخل آن به صورت کتبی ماشین ظرفشویی شما ضمانت می شود و با بروز مشکل تعمیر آن به صورت رایگان می باشد.
    به این نکته توجه داشته باشید که ضمانت مربوط به خدمات و قطعات تعویض شده توسط شرکت می باشد و اگر مشکل دستگاه از قطعه دیگری باشد برای تعمیر آن باید هزینه قطعه تعویض شده پرداخت شود.

 

تعمیر کار ظرفشویی اسنوا

تعمیرات تخصصی ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا کاری بسیار تخصصی می باشد به این دلیل که در این دستگاه از سنسور ها و قطعات زیادی استفاده شده است و تعمیر آن توسط یک فرد نا وارد باعث آسیب های بیشتر به ظرفشویی می شود و همچنین ضرر اصلی بر عهده شما می باشد که باید هزینه بیشتر صرف تعمیر آن بکنید مجموعه تعمیره با بهره گجیری از تکنسین های آموزش دیده در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا به شما این اطمینان را میدهد که پس از تعمیر دستگاه مانند روز اول خود کار کند و یکی از دلایل ضمانت کتبی ما در فاکتور اطمینان خاطر از دانش تکنسین های مجموعه می باشد.

 

چه زمانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا از تعمیره کمک بگیریم

زمانی که ماشین ظرفشویی اسنوا را خریداری میکنید بهترین کار برای نصب و راه‌اندازی آن تماس با نمایندگی می باشد زمانی که نمایندگی اسنوا دستگاه را نصب میکند ظرفشویی شامل تمامی گارانتی های آن می شود ولی گاهی اوقات خود شما آن را راه‌اندازی میکنید و که در این مواقع ماشین ظرفشویی از گارانتی خارج می شود و یا زمان زیادی از دستگاه استفاده کرده اید و از گارانتی خارج شده است در این مواقع برای راحتی کار خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید این مجموعه تمامی خدمات خود را با ضمانت و در سریع ترین زمان انجام می دهد و نکته ای که باعث اطمینان شما باشد این است که تمامی تکنسن های مجموعه تعمیره دارای مدارک آموزشی می باشند و با ماشین ظرفشویی اسنوا آشنایی کامل دارند که همین مورد باعث عیب یابی سریع و پایین آمدن هزینه تعمیرات می شود.

 

 

برخی از قطعات اصلی در ماشین ظرفشویی اسنوا

نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا در تهران

قطعات در ماشین ظرفشویی به سه دسته تقسیم می شوند قطعاتی که کارکرد ماشین ظرفشویی اسنوارا بررسی میکنند مانند سنسورها، برد اصلی دستگاه،هیدرواستات و ترموستات این قطعات تمامی کار کرد ماشین ظرفشویی را بررسی میکنند و با مواجه شدن با یک مشکل مانع کار کرد ماشین ظرفشویی می شوند.
اما قطعات دیگر که در دسته دوم قرار میگیرند مصرف کننده هستند و با کار کرد آن ها باعث شستشوی ماشین ظرفشویی می شوند این قطعات مانند پمپ شستشو، پمپ تخلیه، شیر برقی، المنت می باشند.
اما آخرین دسته از قطعات تشکیل دهنده ماشین ظرفشویی مواردی می باشند که اتصال بین این قطعات را برقرار میکنند مانند سیم های رابط و سوکت هابرای این که بیشتر با قطعات اصلی ماشین ظرفشویی آشنا شوید ما در ادامه این مطلب برخی از آن ها را برای شما معرفی کرده و وظیفه های این قطعات را توضیح می دهیم.

برد اصلی

این قطعه وظیفه فرمان به تمامی قطعات را برعهده دارد زمانی که شما یک برنامه شستشو تنظیم میکنید تمامی مراحل انجام آن بر عهده برد اصلی می باشد.

شیر برقی

شیر برقی یا آکواستاپ در ماشین ظرفشویی وظیفه آبگیری در دستگاه را برعهده دارد.

 

پمپ تخلیه

گاهی اوقات در ماشین ظرفشویی متوجه تخلیه آب می شوید که این کار توسط پمپ تخلیه انجام می شود این قطعه در قسمت پایین ماشین ظرفشویی قرار گرفته و وظیفه تخلیه آب را بر عهده دارد.

 

 

میکرو سوییچ فولوتر

این میکرو سوییچ در کف ماشین ظرفشویی متصل شده و وظیفه آن نشان دادن نشتی آب می باشد زمانی که ماشین ظرفشویی دچار نشتی شده باشد این میکروسوییچ فعال شده و مانع کار کرد ماشین ظرفشویی می شود.

 

موتور شستشو

این قطعه اصلی ترین قطعه در شستشوی ظروف می باشد و به کمک آن آب با فشار زیاد به ظروف برخورد میکنند.

 

هیدرواستات یا آبشمار

این سنسور وظیفه دارد که میزان سطح آب را اندازه گیری کند تا ماشین ظرفشویی بیش از حد آبگیری نکند.

 

 

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ظرفشویی اسنوا در تهران

اگر شما هم از ماشین ظرفشویی اسنوا استفاده میکنید و با این دستگاه به مشکل خورده اید ما در ادامه این مطلب به متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی اسنوا می پردازیم و مراحل تعمیر و عیب یابی آن را توضیح می دهیم.

 

دلیل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی اسنوا

اگر ماشین ظرفشویی اسنوا در شروع کار مرحله آبگیری را انجام نمیدهد باید برای برطرف کردن و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا به سراغ شلنگ ورودی آب و همچنین شیر برقی و یا آکواستاپ در ماشین ظرفشویی اسنوا بروید و این موارد را مورد بررسی قرار دهید.
و اگر با بررسی موارد بالا مشکل ماشین ظرفشویی اسنوا برطرف نشد حتما به سراغ برد اصلی آن بروید و این قطعه را تعمیر کنید.

 

دلیل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی اسنوا

اگر ماشین ظرفشویی اسنوای شما در حین کار متوقف شد و متوجه شدید که آب از داخل آن تخلیه نشده است حتما به سراغ پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بروید دقت داشته باشید که قبل از بررسی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی اسنوا فیلتر داخل آن و همچنین شلنگ تخلیه آن را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد دقت داشته باشید که قبل از قرار دادن ظروف در داخل ماشین ظرفشویی اسنوا مواد غذایی را از روی آن تمیز کنید تا این مواد غذایی باعث گرفتگی در داخل آن ها نشوند پس از بررسی این موارد به سراغ پمپ تخلیه بروید و آن را تست کنید و در صورت خراب بودن آن رغا تعویض کنید در غیر این صورت حتما باید برد اصلی ماشین ظرفشویی اسنوا را تعمیر کنید.

 

ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا را با ضمانت انجام می دهیم و به این نکته توجه داشته باشید که هر یک از قطعاتی که در بالای مطلب گفته شده است را به صورت اصلی و اورجینال تعویض میکنیم.

 

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا کاری بسیار تخصصی می باشد و حتما برای تعمیر آن باید با یک تکنسین تماس گرفته شود اما در این مقاله به برخی از مشکلات متداول ماشین ظرفشویی اسنوا میپردازیم.

 

چرا ماشین ظرفشویی اسنوا آب تخلیه نمیکند

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی شما آب تخلیه نمیکند برای برطرف کردن این مشکل اول از همه شلنگ تخلیه آب ماشین ظرفشویی را بررسی کنید تا اگر دچار گرفتگی شده است آن را برطرف کنید سپس به سراغ پمپ تخلیه میروید اگر این قطعه دچار آسیب دیدگی شده باشد آب ماشین لباسشویی تخلیه نمیشود که برای تست آن میتوانید پمپ را به صورت مستقیم به برق متصل کنید تا متوجه شوید که پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی شما سالم است یا خیر

 

دلیل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

بعضی از مواقع متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند یکی از مهم ترین دلایل آن آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی می باشد این مشکل میتواند از شیر برقی و یا شیر آب ورودی باشد برای بررسی این مشکل باید شلنگ ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید.

 

چرا ماشین ظرفشویی اسنوا ظروف را خشک نمیکند

گاهی اوقات متوجه میشوید که پس از شستشو ظروف در ماشین ظرفشویی خشک نشده اند دلایل آن میتواند از آسیب دیدن مخزن آبکشی و یا آسیب دیدن المنت و ترموستات باشد که تمامی این موارد باید توسط تکنسین مورد بررسی قرار بگیرند.

 

دلیل روشن نشدن و یا کار نکردن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی شما به طور کلی روشن نمی شود این مشکل میتواند از پریز برق و یا سیم اصلی ورودی برق ظرفشویی باشد اگر این موارد را بررسی کردید و مشکلی نداشتند به سراغ برد اصلی بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید بهترین کار برای برطرف کردن این مشکل کمک گرفتن از یک تعمیر کار متخصص می باشد اما اگر ماشین ظرفشویی شما روشن می شود و شروع به کار نمیکند دلایل زیادی میتواند داشته باشد که بیشتر مواقع به صورت یک کد خطا نمایش داده می شود گاهی اوقات با آسیب دیدن میکروسوییچ درب و یا درست بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند همچنین اگر شیر برقی آسیب دیده باشد و یا پمپ تخلیه آسیب دیده باشد ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند نکته مهم در این موضوع این است که اگر ماشین ظرفشویی شما به هر دلیلی دچار آبریزی شده باشد سنسور کف ماشین ظرفشویی فعال شده و این دستگاه شروع به کار نمیکند.

 

آبریزی ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ظرفشویی اسنوا در تهران

یکی از متداول ترین مشکلات در ماشین ظرفشویی آبریزی آن می باشد که این مشکل میتواند از آسیب دیدن واشر موتور آن باشد این واشر برای آب بندی در قسمت دهانه موتور قرار دارد که با آسیب دیدن آن ماشین ظرفشویی شروع به آبریزی میکند و یا همچنین اگر در پمپ تخلیه گرفتگی ایجاد شده باشد و آب تخلیه نشد این قطعه دچار آبریزی می شود.
آبریزی ماشین ظرفشویی دلایل دیگری هم دارد مانند آسیب دیدن واشر دور درب و یا همچنین سوراخ شدن کف آن دیگر دلایل آبریزی می باشند.

 

دلیل لکه بر روی ظروف پس از شستشوی ماشین ظرفشویی

اگر پس از شستشوی ظروف متوجه لکه بر روی آن شده اید یکی از دلایل آن استفاده از مواد شوینده نامرغوب می باشد همیشه به این نکته توجه کنید که باید در ماشین ظرفشویی از مواد شوینده مناسب استفاده کنید اما بیش از حد استفاده کردن از شوینده در ماشین ظرفشویی باعث این مشکل می شود همچنین اگر در داخل ماشین ظرفشویی بوی بد احساس میکنید بهتر است آن را جرم گیری کنید.

 

آلارم های ماشین ظرفشویی اسنوا به چه معنی میباشند.

زمانی که ماشین ظرفشویی اسنوا دو بوق میزند

زمانی که ماشین ظرفشویی اسنوا دو بوق میزند و سپس مکث میکند برای برطرف کردن آن باید شیر ورودی آب و فیلتر بر روی آن را بررسی کنید تا مسدود نشده باشد و همچنین فشار آب ورودی را مورد بررسی قرار دهید اگر شلنگ تخلیه بر روی زمین باشد آب بلافاصله تخلیه می شود و بهتر است که شلنگ را در ارتفاع بر روی بدنه ظرفشویی متصل کنید.

 

زمانی که ماشین ظرفشویی سه بوق میزند

اگر ماشین ظرفشویی اسنوا سه بوق میزند وسپس مکث میکند این مشکل میتواند از گرفتگی شلنگ تخلیه باشد.

 

زمانی که ماشین ظرفشویی اسنوا چهار بوق میزند

اگر ماشین ظرفشویی اسنوای شما چهر بوق میزند و سپس مکث میکند بهتر است سنسور درجه حرارت را مورد بررسی قرار بگیرید.

 

زمانی که ماشین ظرفشویی 5 بوق میزند

اگر ماشین ظرفشویی شما 5 بوق میزند و مکث میکند سنسور سیل فعال شده است.

 

 

زمانی که ماشین ظرفشویی 6بوق میزند

اگر ماشین ظرفشویی شما 6 بوق میزند احتمال روشن شدن چراغ END می باشد.

 

زمانی که ماشین ظرفشویی 7 بوق میزند

احتمال درست بسته نشدن درب می باشد.

 

 

مطالب مرتبط:

راهنمایی تعویض موتور دایورتر ظرفشویی

راهنمایی تعویض تایمر ظرفشویی

علت وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی

ارورها و کد خطایی ماشین ظرفشویی اسنوا

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران