با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

تعمیرکار ماشین ظرفشویی حایر

تعمیرات ظرفشویی حایر در تهران

ما تعمیر این دستگاه را در تخصصی ترین شرایط به شما ارائه می دهیم ما با بهره‌گیری از دانش تکنسین های خود تمامی خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر را در منزل شما و با استفاده از قطعات اصلی انجام می دهیم همچنین برای تعمیر در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب میتوانید با ما در ارتباط باشید و همچنین پس از تعمیر ماشین ظرفشویی حایر توسط مجموعه تعمیره یک فاکتور برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده شده و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.قبل از تماس با مجموعه تعمیره اگر سوالی نسبت به تعمیر ظرفشویی حایر داشتید میتوانید از مشاوره رایگان در این مجموعه استفاده کنید ما به صورت تلفنی و یا اینترنتی تمامی راهنمایی های لازم را به شما توضیح می دهیم.پس از تماس شما تکنسین بدون اتلاف زمان در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و به منزل شما اعزام می شود.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

ماشین ظرفشویی حایر یکی از لوازم خانگی مهم در آشپزخانه های امروزی می باشد که شستشوی ظروف را برای شما بسیار آسان می کند اما در مواقعی که ای دستگاه آسیب دیده باشد برای تعمیرات ان با دردسر های زیادی رو به رو هستید تعمیر ماشین ظرفشویی حایر کاری بسیار تخصصی می باشد که انجام این کار نیاز به تخصص دارد و تعمیر آن توسط افراد ناوارد باعث آسیب های بیشتر به دستگاه می شود که همین امر باعث بالا بردن هزینه تعمیرات می باشد برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر با اطمینان کامل میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

نحوه ثبت درخواست برای تعمیرات ظرفشویی حایر

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

برای این که تعمیر ماشین ظرفشویی حایر خود را به کمک مجموعه تعمیره انجام دهید در قدم اول باید ثبت درخواست را انجام دهید که برای این کار میتوانید از موارد زیر استفاده کنید.

 • در روش اول برای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی حایر میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید برای این کار شما باید وارد سایت تعمیره شوید و در داخل سایت با شماره مورد نظر خود که مربوط به منطقه محل سکونت شما می باشد تماس بگیرید.
 •  روش دوم استفاده از ثبت درخواست اینترنتی می باشد که برای این کار شما با وارد شده به سایت مجموعه تعمیره میتوانید گزینه ثبت درخواست را مشاهده کنید و اطلاعات مورد نیاز را در داخل آن ثبت کنید.
 • روش سوم استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره می باشد که با استفاده از این روش شما میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات مطلع شوید.

 

نحوه انجام خدمات تعمیرات ظرفشویی حایر

تعمیر ظرفشویی حایر

پس از ثبت درخواست شما برای تعمیر حایر در مجموعه تعمیره تکنسین مربوط با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما میکند تا اگر مشکل دستگاه بسیار جزعی بود خودتان آن را برطرف کنید در غیر این صورت با هماهنگی شما به محل سکونت اعزام می شود.

 • پس از اعزام تکنسین به محل سکونت مرحله عیب یابی ماشین ظرفشویی حایر آغاز می شود که در این مرحله تکنسین قطعات مورد نیاز برای تعمیر و هزینه تعمیرات ظرفشویی حایر را به شما اعلام میکند.
 • در صورت رضایت شما تکنسین در سریع ترین زمان و با مشخص کردن مدت زمان تعمیر مرحله تعمیرات ظرفشویی حایر را آغاز میکند.
 • پس از تعمیرات ظرفشویی حایر تکنسین یک فاکتور از طرف مجموعه تعمیره برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده شرح داده می شود و به مدت 6 الی 12 ماه گارانتی میگردد.

 

 

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی حایر چگونه می باشد؟

اکثر افراد که از ماشین ظرفشویی حایر استفاده میکنند در زمان آسیب دیدن این دستگاه پرسشی مانند استفاده از خدمات پس از فروش حایر دارند که با اطمینان خاطر تعمیر ظرفشویی حایر را انجام دهند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل شرایط کشور برند حایر هیچ گونه فعالیت مستقیمی در ایران ندارد و برای تعمیرات باید از شرکت های متفرقه کمک بگیرید که برخی از آن ها تخصص کافی در تعمیر این دستگاه را ندارند.
برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما با بهره‌گیری از دانش تکنسین های آموزش دیده خود تعمیر این دستگاه را انجام می دهیم و پس از تعمیرات ظرفشویی شما مانند روز اول خود کار میکند همچنین با استفاده از خدمات ما شما 15 درصد در هزینه های تعمیرات انواع مدل های ظرفشویی حایر صرفه جویی کرده اید.

 

تعمیرات ظرفشویی حایر در محل سکونت و منزل شما با 15%تخفیفتعمیر ظرفشویی حایر در منزل

 

برای این که تمامی خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در محل سکونت شما انجام شود تکنسین باید آموزش دیده باشد و تجربیات کافی برای تعمیر این دستگاه در محل سکونت را داشته باشد در غیر این صورت باعث آسیب دیدن ماشین ظرفشویی حایر و افزای هزینه تعمیر آن می شود که برای انجام این کار شما میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در این مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر را در منزل شما و با قیمت منصفانه انجام می دهیم تا پس از تعمیر ماشین ظرفشویی حایر مانند روز اول خود کار کند اما تعمیر ظرفشویی در محل سکونت مزیت های خود را دارد که در ادامه این مطلب به آن ها می پردازیم.

 •  یکی از مزیت های آن این است که دیگر نیازی به حمل و جا به جایی آن نیست و همین امر باعث کاهش هزینه تعمیرات می شود.
 • به دلیل این که تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در منزل شما انجام می شود حمل نقل ان دیگر باعث آسیب دیدن بدنه نمی شود.
 •  شما میتوانید با تعمیر در منزل تمامی خدمات را به صورت مستقیم مشاهده کنید.
 • سرعت در تعمیر یکی دیگر از مزیت های تعمیرات در محل می باشد.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر توسط تکنسین های مجموعه تعمیره چقدر زمان می برد؟

زمانی که افراد متوجه آسیب دیدن دستگاه خود می شوند به دنبال تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در سریع ترین زمان می باشند تا استفاده زیاد از دستگاه آسیب های بیشتر به ان وارد نکند به طور کلی تعمیر حایر و زمان تعمیر آن به موارد زیادی بستگی دارد و متغیر می باشد و مهم ترین عامل آن میزان خرابی ماشین ظرفشویی حایر می باشد.
برای این که از مدت زمان تعمیر آن آگاه شوید زمانی ممکن است که تکنسین به محل سکونت شما اعزام شود و مرحله عیب یابی را انجام دهد که در این شرایط تکنسین مدت زمان  عیب یابی ظرفشویی حایر را به شما اعلام می کند و همچنین با استفاده از خدمات تعمیره دیگر نیاز به حمل و نقل دستگاه به نمایندگی تعمیر ظرفشویی حایر نمی باشد که همین امر در زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر بسیار تاثیر گزار می باشد.
برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل سکونت و سریع ترین زمان نیاز به تکنسین های با تجربه و ماهر می باشد که برای این کار می توانید از مجموعه تعمیره کمک بگیرید در این مجموعه تکنسین های ما تمامی دوره های آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر را گزرانده و دارای تجربه کافی می باشند که همین دلیلی است که ما تمامی خدمات را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کنیم.

 

تعمیر کار  ظرفشویی حایر چه ویژگی هایی دارد؟

نمایندگی تعمیر ظرفشویی حایر

به طور کلی تعمیرات ظرفشویی حایر کاری دشوار می باشد زیرا در تولید این دستگاه از قطعات و موارد زیادی استفاده شده است که همین امر باعث پیچیدگی در تعمیرات آن می شود و تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر توسط تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب دیدن دستگاه می شود که هزینه تعمیر را بالا می برد دقت داشته باشید که در تعمیر این دستگاه عیب یابی و کارشناسی بسیار مهم می باشد که باید به درستی انجام شود و اقدام به تعمیر ان گردد تعمیر کار ماشین ظرفشویی حایر باید دارای موارد زیر باشد.

 •  تکنسین با گزراندن سال ها تجربه در زمان دیدن آسیب ماشین ظرفشویی حایر باید متوجه مشکلات آن شود و تعمیر آن را انجام دهد اگر تکنسینی متوجه خرابی دستگاه نشد و برای تعمیر ان درخواست حمل به کار گاه را کرد این فرد تخصص کافی را ندارد.
 •  تعمیر کاران هر ساله دوره های آموزش تعمیرات ظرفشویی حایر به دلیل ورود دستگاه های جدید را میگزرانند.
 •  تعمیر کار ظرفشویی حایر باید در زمان تعویض قطعات این دستگاه از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کند.
 •  تعمیر کار پس از تعمیر باید دستگاه شما و خدماتی که انجام داده است را ضمانت کند تا با آسیب دوباره موظف است که تعمیر آن را به صورت رایگان انجام دهد.

 

مهم ترین سوالات در تعمیرات ظرفشویی حایر

ما در ادامه این مطلب به برخی از مهم ترین سوالات مشتریان از در تعمیرات ظرفشویی حایر می پردازیم که شما با مطالعه آن میتوانید از مجموعه تعمیره درخواست تعمیرات ظرفشویی حایر را داشته باشید.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر چقدر می باشد؟
دقت داشته باشید که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر بستگی به نوع آسیبی که این دستگاه دیده است دارد و همچنین تعرفه های ما طبق تعرفه های اتحادیه می باشد و با منصفانه ترین قیمت تعمیرات ظرفشویی حایرانجام می شود.

 

ضمانت نامه تعمیر ظرفشویی حایر چه مدت اعتبار دارد؟

پس از تعمیرات ظرفشویی حایر تکنسین یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده شرح داده می شود و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می گردد.

 

شیوه پرداخت هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر چگونه می باشد؟

پس از تعمیر دستگاه تسکنین آن را در حضور شما تست میکند و پس از رضایت شما از نحوه تعمیرات و سالم بودن دستگاه میتوانید مبلغ فاکتور را واریز کنید.

 

عیب یابی ماشین ظرفشویی حایر

ما در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی حایر میپردازیم و نحوه عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر را شرح می دهیم دقت داشته باشید که اگر دانش فنی کافی برای انجام این کار را ندارید بهتر است برای انجام خدمات از تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر کمک بگیرید.

 • شستشوی کثیف ظروف در ماشین ظرفشویی حایر
 • عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی
 • عدم آبگیری در ماشین ظرفشویی حایر
 •  خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی حایر
 • دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی حایر

 

شستشوی کثیف ظروف در ماشین ظرفشویی حایر

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی حایر

 •  اگر پس از سیکل شستشو متوجه کثیف بودن ظروف در ماشین ظرفشویی حایر شده اید دقت داشته باشید که مشکل آن گاهی تخصصی نیست و نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر ندارید.
 •  در قدم اول باید نسبت به میزان کثیفی ظروف برنامه مورد نظر را انتخاب کنید تا ظرف های شما به خوبی تمیز شوند.
 •  در قدم دوم باید به چیدمان ظروف خود دقت داشته باشید و ظرف ها را به درستی در ماشین ظرفشویی حایر قرار دهید.
 •  همچنین به این نکته توجه داشته باشید که باید از شوینده مرغوب و با کیفیت برای تمیز کردن ظرف ها استفاده کنید.
 • تا به اینجا نیازی به تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر نداشته اید اما اگر المنت و یا هیتر از کار افتاده باشد آب در داخل ماشین ظرفشویی حایر گرم نشده و ظرف های شما به خوبی تمیز نمی شود.
 •  اگر جت پمپ از مدار خارج شده باشد و یا آسیب دیده باشد ممکن است پاشش آب بر روی ظرف ها را به خوبی انجام ندهد و ظروف شما در ماشین ظرفشویی تمیز نشوند.

اگر با بررسی موارد بالا مشکل دستگاه شما برطرف نشد برای کمک گرفتن از تعمیرکار ماشین ظرفشویی حایر میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

دلیل تخلیه نشدن آب از داخل ماشین ظرفشویی حایر

یکی از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی حایر عدم تخلیه آب کثیف از داخل این دستگاه می باشد که در این مواقع شما باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید به سراغ شلنگ تخلیه آب ماشین ظرفشویی بروید اگر در داخل آن دچار گرفتگی شده است آن را برطرف کنید.
 •  پس از بررسی شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی باید به سراغ فیلتر داخلی ظرفشویی حایر بروید اگر در داخل این فیلتر هم دچار گرفتگی شده باشد آب به خوبی از داخل دستگاه خارج نمی شود.
 •  و اما مهم ترین مورد که برای برطرف کردن آن نیاز به تعمیرکار ماشین ظرفشویی حایر دارید آسیب دیدن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی می باشد این قطعه وظیفه اصلی تخلیه اب را بر عهده دارد که در هنگام آسیب دیدن آن شما باید تعمیر ماشین ظرفشویی حایر را به صورت تخصصی انجام دهید.

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی حایر نمی شود؟

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی حایر

اگر متوجه شده اید که ماشین ظرفشویی حایر شما مرحله آبگیری را به درستی انجام نمی دهد برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • در قدم اول به سراغ شلنگ ورودی آب رفته و آن را بررسی کنید تا اگر دچار پیچ خوردگی شده است آن را برطرف کنید.
 •  پس از آن به سراغ فیلتر وردی آب که در محل نصب شلنگ و در داخل آن قرار دارد بروید گاهی اوقات رسوبات آب مانع عبور و جریان می شوند.
 • پس از بررسی این موارد و برطرف نشدن مشکل دستگاه شما باید تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر را با تعویض اکواستاپ و یا شیر برقی انجام دهید این دو قطعه وظیفه اصلی آبگیری را بر عهده دارند.

 

دلیل خشک نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی حایر

اگر پس از سیکل شستشو متوجه شده اید که ظروف شما به خوبی خشک نشده اند باید موراد زیر را انجام دهید دقت داشته باشید که اگر مشکل پیچیده است برای تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر با یک تعمیرکار با تجربه در تماس باشید.

 •  در ماشین ظرفشویی حایر به کمک المنت آب گرم شده و به بخار تبدیل می شود این بخار به مرور زمان باعث خشک شدن ظروف میگردد.
 •  اگر به هر دلیلی المنت دستگاه آسیب دیده باشد آب به خوبی داغ نشده وظرف ها در داخل ماشین ظرفشویی خشک نمی شوند.
 • در کنار المنت یک ترموستات برای سنجش دما قرار دارد که اگر این قطعه آسیب دیده باشد المنت وارد سیکل کاری خود نمی گردد.
 •  موارد بالا جزو مشکلات تخصصی بودند و در این مواقع برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر نیاز به تخصص می باشد.
 •  اما گاهی اوقات مشکل میتواند از چیدمان اشتباه شما باشد که حتما باید در قرار دادن ظروف داخل ماشین ظرفشویی به این نکته توجه داشته باشید.
 • همچنین استفاده از مایع جلا دهنده یکی از موارد بسیار مهم در ماشین ظرفشویی حایر می باشد این مایع باعث سر ریز شدن آب از روی ظروف و همچنین خشک شدن آن ها به خوبی می شود پس همیشه مخزن جلا دهنده را مورد بررسی قرار دهید.
  اگر با بررسی موارد بالا مشکل برطرف نشد میتوانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی  حایر در مجموعه تعمیره

در این مجموعه ما تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی حایر را به صورت تخصصی در سراسر تهران انجام می دهیم برای این که شما از مناطق تحت پوشش ما مطلع شوید در ادامه مطلب به آن ها می پردازیم و همچنین دقت داشته باشید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در شمال تهران

آتی ساز، سعادت اباد، زرگنده، پل رومی، پاسداران، آجودانیه، تجریش، اقدسیه، شریعتی، جردن، یخچال، اندرزگو، دولت، ظفر، زعفرانیه، فرشته، جمشیدیه، جماران، سعد آباد، بلوار کاوه، کامرانیه، فرمانیه، نیاوران، الهیه، شمیرانات و دیباجی

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در جنوب تهران

عبدل اباد، ورامین، باقر شهر، شهر ری، مهر آباد، امام زاده حسنف شاد آباد، یافت اباد، قزوین، ولیعصر، جمهوری، نواب، آزادی، انقلاب، راه آهن، جوادیه، خانی اباد، نازی اباد، منیریه، حافظ و خاوران

 

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در مرکز تهران

انقلاب، ولیعصر، فاطمی، یوسف اباد، مطهری، عباس اباد، میدان ونک، شیخ بهایی، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر ارا، جلال آل احمد، گیشا

 

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان و شیان

 

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، ایت الله کاشانی، خلیج فارس

 

مطالب مرتبط:

تعمیر موتور شستشو ماشین ظرفشویی

تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی

سیستم سختی گیر آب ماشین ظرفشویی

جت پمپ ظرفشویی

آکواستاپ ماشین ظرفشویی

 ارور و کد خطای ماشین ظرفشویی حایر

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران