با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر کار ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

ماشین ظرفشویی دستگاهی می باشد که تا حد زیادی کار را برای شما آسان تر میکند و دیگر نیازی به شستن ظروف با دست نمی باشد اما این دستگاه نیاز به نگهداری درست داد که باید برای بالا بردن عمر دستگاه این نکات را رعایت کنید اما ال جی یکی از برند های محبوب در زمینه تولید ماشین ظرفشویی میباشد که طرفداران زیادی در کشور ما دارد .

اگر این دستگاه به مشکل برخورد تعمیر آن کاری بسیار تخصصی می باشدکه باید به دست یک فرد متخصص انجام شود دقت داشته باشید که به هیچ عنوان نباید تعمیر آن را به دست افراد ناوارد بسپارید برای تعمیر ظرفشویی در تهران میتوانید با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید این مجموعه نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران میباشد که تمامی خدمات خود را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهد. ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

نحوه ارتباط برای تعمیر ظرفشویی با مجموعه تعمیره

 • برای این که تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود را در سریع ترین زمان انجام دهید در قدم اول باید با تکنسین مجموعه تعمیره در ارتباط باشید که برای این کار شما میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید که شماره های تماس مجموعه در سایت موجود می باشد و تنها کافیست که نسبت به کد منطقه خود با شماره مجموعه تماس بگیرید.
 • روش دوم استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد با وارد شدن به سایت تعمیره شما این پنل را مشاهده میکنید و با وارد کردن اطلاعات داخل آن اطلاعات شما ثبت شده و اوپراتور با شما تماس میگیرد.
 • روش سوم استفاده از شبکه های اجتماعی تعمیره میباشد که در داخل آن شما به راحتی میتوانید با تکنسین در ارتباط باشید.

تعمیرات ظرفشویی ال جی در منزل

 

مراحل تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مجموعه تعمیر

 • در قدم اول پس از تماس شما با مجموعه تعمیره اطلاعات مورد نظر برای تکنسین ارسال شده و با شما تماس میگیرد و برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی راهنمایی های لازم را به شما انجام میدهد تا اگر مشکل آن جزعی بود خودتان آن را برطرف کنید اما توصیه می شود که به دلیل پیچیدگی ماشین ظرفشویی ال جی خود شما دست به تعمیر آن نبرید.
 • تکنسین با هماهنگی شما به محل سکونت(منزل) اعزام می شود و در این مرحله عیب یابی دستگاه آغاز می شود که پس از عیب یابی میزان هزینه تعمیر و زمان مورد نیاز برای تعمیر به شما اعلام می شود.
 • پس از رضایت شما تکنسین شروع به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی میکند.
 • پس از تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی یک فاکتور به شما داده می شود که در داخل ان تمامی خدمات انجام شده به مدت 6 الی 12 ماهه ضمانت می شود که در صورت آسیب دیدن این مشکل را به صورت رایگان تکنسین بر طرف میکند.

 

 

گارانتی ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی در تهران

اگر شما به تازگی ظرفشویی ال جی خریده اید بهتر است برای نصب و راه‌اندازی آن با نمایندگی ال جی تماس بگیرید تا پس از نصب آن نمایندگی ماشین ظرفشویی را گارانتی کند اما اگر مدت زمان زیادی میباشد که از دستگاه استفاده میکنید و گارانتی آن تمام شده است بهترین راه برای تعمیر آن تماس با مجموعه تعمیره می باشد استفاده از خدمات مجموعه تعمیره مزیت های زیادی مانند تعمیر در محل سکونت، استفاده از قطعاتی فابریک، سرعت بالا در تعمیر، و ضمانت 6 الی 12 ماهه آن می باشد که دیگر شما نگران تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود نباشید.

 

 

خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در محل سکونت(منزل)

گاهی اوقات برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود نیاز به تعمیر کار با تجربه و با سرعت کاری بالا می باشید مجموعه تعمیره با بهره‌گیری از دانش فنی تکنسین های آموزش دیده خود در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی این کار را با سریع ترین زمان برای شما انجام می دهد و مزیت های آن این است که تمامی خدمات در مقابل شما انجام می شود و نسبت به قطعات تعویض شده و تعمیر شده آگاهی لازم را دارید همچنین گاهی اوقات برخی از قطعات مانند برد اصلی نیاز به تعمیر در تعمیر گاه دارند که فقط قطعه آسیب دیده به تعمیر گاه ارسال می شود تعمیر در محل باعث پایین آمدن هزینه تعمیرات می شود زیرا دیگر نیاز به حمل و جا به جایی به کار گاه نمی باشد و تمامی خدمات در محل سکونت انجام می شود.

 

 

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مجموعه تعمیره شامل چه خدماتی می باشد

تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران

مهم ترین نکته در تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی عیب یابی صحیح می باشد که اگر این کار به درستی انجام نشود باعث آسیب های بیشتر به ماشین ظرفشویی ال جی و بالا بردن هزینه تعمیرات می شود پس برای این که پس از تعمیر ظرفشویی مانند روز اول خود کار کند بهترین راه تماس با مجموعه تعمیره می باشد.

 • در مجموعه تعمیره تمامی تکنسین ها آموز های لازم در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را گزرانده و دارای مدرک مربوط می باشند.
 • تمامی خدمات تعمیره در محل سکونت شما انجام می شود و همین امر بیشتر نگرانی های شما در رابطه با حمل دستگاه به تعمیر گاه را از بین برده و هزینه تعمیرات را پایین می آورد.
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک دستگاه یکی دیگر از مواردی میباشد که به شما این اطمینان را میدهد از خدمات تعمیره استفاده کنید.
 • و یکی از مهم ترین نکات ضمانت می باشد که در مجموعه تعمیره پس از انجام خدمات تمامی آن ها به صورت کتبی در داخل فاکتور ضمانت می شود.

 

 

آیا سرویس ماشین ظرفشویی باعث جلو گیری از خرابی آن می شود

تجربه کاری بالای ما در مجموعه تعمیره در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بیانگر این است که بیشتر آسیب های ماشین ظرفشویی از بی توجهی به این دستگاه می باشد استفاده مداوم از آن و جرم گیری نکردن و رعایت نکردن نکات نگهداری باعث آسیب های زیادی به ماشین ظرفشویی می شود شما با استفاده از نکاتی که در داخل این مقاله گفته می شود میتوانید عمر ماشین ظرفشویی خود را بالا ببرید.

و به این نکته توجه داشته باشید که جرم گیری و تمیز کردن فیلتر های ماشین ظرفشویی از آسیب دیدن آن جلو گیری کرده و باعث پایین آمدن هزینه تعمیر آن می شود.

 

 

تعمیر ظرفشویی اسنوا در تهران

آیا تعمیر ماشین ظرفشویی بهتر است یا خرید آن

با توجه به بالا رفتن قیمت محصولات باید به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به هیچ عنوان بیشتر از خرید ان نمی باشد پس با تعمیر آن میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید اما نکته مهم در این موضوع این است که شما باید از تکنسینی برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود کمک بگیرید که دارای تخصص کافی باشد و به درستی دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید در غیر این صورت باعث افزایش هزینه و آسیب های بیشتر به ماشین ظرفشویی ال جی می شود.

 

آیا خودتان میتوانید ظرفشویی را تعمیر کنید؟

تعمیر ظرفشویی در منزل

ماشین ظرفشویی جزو دستگاه های پیچیده محسوب می شود که تعمیر آن کاری بسیار تخصصی میباشد اما اگر خود شما دارای دانش فنی بالایی می باشید میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید اما به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل بالا بودن هزینه تعمیرات بیشتر افراد سعی به تعمیر دستگاه خود میکنند که همین امر نه تنها باعث آسیب های بیشتر به دستگاه می شود بلکه هزینه تعمیر آن هم افزایش پیدا میکند.

 

 

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی

برای این که شما عزیزان در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی آگاهی لازم را داشته باشید ما این مطلب را برای شما جمع آوری کرده ایم که در ادامه آن به متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی میپردازیم و نحوه عیب یابی و تعمی آن را توضیح می دهیم.

 

چرا ظرفشویی ال جی ظروف را خوب تمیز نمیکند

 • چیدمان اشتباه ظروف یا بیش از حد پر کردن آن.
 • تمیز نکردن ظروف قبل از قرار دادن در داخل ماشین ظرفشویی دقت داشته باشید که قبل از قرار دادن ظرف ها در داخل ماشین ظرفشویی مواد غذایی باقی مانده بر روی آن را پاک کنید.
 • گرفتگی در داخل بازو های آب پاش گاهی اوقات محفظه های بر روی این بازو ها دچار گرفتگی می شوند و آب به خوبی به ظروف برخورد نمیکند و در نتیجه ظرف ها خوب شسته نمی شوند.
 • آسیب دیدن موتور گرداننده بازو های آب پاش اگر این موتور آسیب ببیند بازو های آب پاش به خوبی عملکرد خود را انجام نمی دهند.
 • استفاده از مواد شوینده با کیفیت یکی از دلایل شستشوی خوب در ماشین ظرفشویی می باشد و نکته دیگر در این مطلب شارژ کردن محفظه نمک و مایع جلا دهنده می باشد.
 • تخلیه نشدن آب یکی دیگر از دلایل تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی می باشد که برای برطرف کردن آن باید پمپ تخلیه آب مورد بررسی قرار بگیرد.

 

علت نشتی آب در ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی

نشتی آب در ماشین ظرفشویی دلایل زیادی دارد زیرا این دستگاه کار خود را مستقیم با آب انجام میدهد برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

نشتی آب از برخی قسمت های ماشین ظرفشویی می باشد برای مثال اگر آبریزی در قسمت پشت آن بود به سراغ شلنگ های تخلیه آب و ورودی آب یا آکواستاپ بروید و اگر این شلنگ ها دچار آسیب دیدگی شده اند آن ها را تعویض کنید گاهی اوقات این مشکل میتواند از لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی باشد که با آسیب دیدن آن دچار آبریزی می شود و این قطعه باید تعویض گردد.

همچنین در برخی از موارد آبریزی به دلیل استفاده زیاد از مواد شوینده می باشد و حتی یکی از تخصصی ترین آبریزی های ماشین ظرفشویی از اتصالات کف آن میباشد که برای برطرف کردن ان باید با یک تعمیر کار متخصص در ارتباط باشید.

 

 

 

علت بوی سوختگی درماشین ظرفشویی ال جی

بعضی از مواقع متوجه بوی سوختگی در ماشین ظرفشویی ال جی می شویم که این بوی سوختگی به دلیل ژلاتینی که بر روی برد اصلی آن می باشد است این ژلاتین با گرم شدن قطعات بر روی برد داغ شده و تولید بوی سوختگی میکند که این امر طبیعی میباشد پس تا وقتی که ماشین ظرفشویی ال جی سیکل شستشوی خود را به طور کامل انجام می دهد این بوی سوختگی مشکلی ندارد اما گاهی اوقات متوجه بوی قیر سوخته می شود که این بو میتواند از کابین ماشین ظرفشویی باشد اگر مدت زیادی است که این بو را حس میکنید و سیکل شستشو در ماشین ظرفشویی به خوبی انجام نمی شود حتما با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

 

دلیل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی ال جی

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی ال جی شروع به ابگیری نمیکند و یا ارور IE می دهد در این مواقع باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • دقت داشته باشید که شیر ورودی اب باز و فشار مناسب داشته باشد.
 • پس از آن شیر برقی و شلنگ آن را مورد بررسی قرار دهید تا آسیب ندیده باشد.
 • توجه داشته باشید که درب ماشین ظرفشویی به خوبی بسته شده و دکمه استارت آن زده شده باشد.
 • گاهی اوقات ماشین ظرفشویی خود را به استباه روی برنامه delay start قرار می دهید که در این برنامه ماشین ظرفشویی با تاخیر شروع به کار میکند.
 • همیشه به این نکته توجه داشته باشید که ماشین ظرفشویی در مرحله اول و شروع کار خود چند دقیقه آب را تخلیه کرده و سپس شروع به آبگیری میکند.

 

چرا ماشین ظرفشویی ال جی آب را تخلیه نمیکند

تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران

 

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی ال جی در حین کار متوقف شده و ارور می دهد و با باز کردن درب آن متوجه می شوید که آب در داخل آن باقی مانده است و تخلیه نمیشود برای برطرف کردن این مشکل اول از همه فیلتر را در داخل ماشین ظرفشویی باز کرده و تمیز کنید سپس به سراغ شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی بروید.

اگر این شلنگ دچار گرفتگی شده باشد آب از داخل ماشین ظرفشویی تخلیه نمیشود اکر تمامی این موارد را بررسی کردید و ماشین ظرفشویی ال جی شما شروع به کار نکرد و بر روی نمایشگر آن کد خطا پاک نشده بود به سراغ پمپ تخلیه بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات پمپ تخلیه سالم می باشد و مشکل اصلی از برد ماشین لباسشویی است که در این موارد برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان و با ضمانت 180 روزه مشکلات ماشین ظرفشویی را برطرف کند.

 

دلیل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرکار ظرفشویی ال جی

گاهی اوقات متوجه می شوید که پس از پایان سیکل شستشو ظروف به خوبی خشک نشده اند.
نکته قابل توجه در ماشین ظرفشویی ال جی این است که در برنامه های Quick و Prewash
برنامه خشک کن وجود ندارد و در صورت خیس بودن ظروف در این برنامه ها امری طبیعی می باشد اما اگر به طور کلی ظروف در ماشین ظرفشویی به خوبی خشک نشدن این مشکل میتواند از هیتر و یا برد اصلی باشد که تعمیر آن کاری بسیار تخصصی است همچنین دقت داشته باشید که مایع جلا دهنده به اتمام نرسیده باشد و همیشه مخزن آن را پر کنید دقت داشته باشید که اگر مایع جلا دهنده درداخل کابین بریزر در حین شستشو بیش از حد تولید کف میکند پس در شارژ کردن مخزن آن دقت داشته باشید.

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی ال جی

نشتی آب در ماشین ظرفشویی دلایل زیادی دارد زیرا این دستگاه کار خود را مستقیم با آب انجام میدهد برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.
نشتی آب از برخی قسمت های ماشین ظرفشویی می باشد برای مثال اگر آبریزی در قسمت پشت آن بود به سراغ شلنگ های تخلیه آب و ورودی آب یا آکواستاپ بروید و اگر این شلنگ ها دچار آسیب دیدگی شده اند آن ها را تعویض کنید گاهی اوقات این مشکل میتواند از لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی باشد که با آسیب دیدن آن دچار آبریزی می شود و این قطعه باید تعویض گردد.
همچنین در برخی از موارد آبریزی به دلیل استفاده زیاد از مواد شوینده می باشد و حتی یکی از تخصصی ترین آبریزی های ماشین ظرفشویی از اتصالات کف آن میباشد که برای برطرف کردن ان باید با یک تعمیر کار متخصص در ارتباط باشید.

 

 

علت بوی سوختگی درماشین ظرفشویی ال جی

بعضی از مواقع متوجه بوی سوختگی در ماشین ظرفشویی ال جی می شویم که این بوی سوختگی به دلیل ژلاتینی که بر روی برد اصلی آن می باشد است این ژلاتین با گرم شدن قطعات بر روی برد داغ شده و تولید بوی سوختگی میکند که این امر طبیعی میباشد پس تا وقتی که ماشین ظرفشویی ال جی سیکل شستشوی خود را به طور کامل انجام می دهد این بوی سوختگی مشکلی ندارد اما گاهی اوقات متوجه بوی قیر سوخته می شود که این بو میتواند از کابین ماشین ظرفشویی باشد اگر مدت زیادی است که این بو را حس میکنید و سیکل شستشو در ماشین ظرفشویی به خوبی انجام نمی شود حتما با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط:

علت برق داشتن ماشین ظرفشویی چیست؟

علت خشک نکردن ظرف در ماشین ظرفشویی

شناور ماشین ظرفشویی چیست؟

ارور و کدخطای ماشین ظرفشویی ال جی

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران