با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

در تولید این دستگاه از حساسیت بالایی استفاده شده است و قطعات و پیچیدگی زیادی دارد پس تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بسیار پیچیده و تخصصی می باشد اگر شما هم از ماشین ظرفشویی دوو استفاده می کنید و برای تعمیر آن به مشکل برخورده اید مجموعه تعمیره در خدمت شماست ما در این مجموعه نمایندگی تعمیر ظرفشویی در تهران هستیم و تمامی این خدمات را در مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب انجام می دهیم با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره تا 50 % در هزینه های خود صرفه جویی کنید ما در تکنسین های مجربی در زمینه تعمیر لوزام خانگی دوو در تهران داریم.

 

دوو یکی از تولید کنند گان لوازم خانگی در کشور کره جنوبی می باشد که محصولات این برند طرفداران زیادی در کشور ایران دارد یکی از محصولات خوب این برند ماشین ظرفشویی می باشد امروزه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر مردم برای شستشوی ظروف از ماشین ظرفشویی استفاده میکنند. این دستگاه باعث صرفه جویی در زمان و آب مصرفی برای شستشوی ظروف می شود ماشین ظرفشویی دوو یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین دستگاها در زمینه شستشوی ظروف می باشد.

مراحل درخواست تعمیر ظرفشویی دوو

اگر شما هم از ماشین ظرفشویی دوو استفاده می کنید و دستگاه شما آسیب دیده است برای تعمیرات آن می توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما در ادامه این مطلب راه های ارتباط با مجموعه تعمیره را برای شما معرفی میکنیم.

 • برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو و راهنمایی در رابطه با آن می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید با این روش اگر دستگاه شما مشکل جزعی داشته باشد می توانید راهنمایی لازم در رابطه با تعمیر آن را از اوپراتور این مجموعه بپرسید و به صورت تخصصی شمارا راهنمایی می کنیم.
 •  روش بعد استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد اگر شما وارد سایت مجموعه شوید با وارد شدن به سایت پنل ثبت درخواست را مشاهده می کنید با استفاده از این پنل شما اطلاعات مورد نیاز را داخل آن را ثبت میکنید و بعد از ثبت اطلاعات اوپراتور های مجموعه تعمیره با شما تماس میگیرند.
 •  سریع ترین را برای ارتباط با مجموعه تعمیره تماس با این مجموعه می باشد با وارد شدن به سایت تلفن های تماس در تمامی مناطق تهران را مشاهده می کنید با تماس شما تمامی اطلاعات شما ثبت می شود.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو

مدل های مختلفی از ماشین ظرفشویی بوش در بازار وجود دارند که هر کدام در زمان آسیب دیدن با مشکلات متفاوتی رو به رو می شوند از این رو در زمان تعمیر ظرفشویی بوش باید از فردی متخصص و ماهر کمک بگیرید در ظرفشویی بوش از سیستم عیب یابی داخلی استفاده می شود یعنی خود دستگاه به صورت اتوماتیک مشکل را برای شما مشخص میکند اما باز هم برای برطرف کردن مشکل باید قطعات مربوطه را مورد بررسی قرار دهید شما میتوانید برای انجام این کار از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در مجموعه تعمیره کمک بگیرید با این کار شما میتوانید از خدمات نمایندگی ظرفشویی بوش برخوردار شوید.

 • در تماس شما اوپراتور های مجموعه تعمیره راهنمایی های لازم را به شما می کنند تا اگر مشکل جزئی بود خودتان آن را برطرف کنید.
 • خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در مجموعه تعمیره در تمامی نقاط تهران مانند شرقف غرب، شمال و جنوب انجام می شوند.
 • پس از تماس شما تکنسین های نمایندگی بوش در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شوند.
 • ما در نمایندگی تعمرات ظرفشویی بوش با بهره گیری از تکنسین های با تجربه خود تخصصی ترین تعمیرات را به شما ارائه می دهیم.
 • استفاده از قطعات اصلی و اوریجینال دستگاه برای تعمیرات ظرفشویی بوش یکی دیگر از مزیت های مجموعه تعمیره می باشد.
 • برای آگاهی شما از تمامی خدمات پس از تعمیرات تکنسین یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده می شود.
 • تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش در محل سکونت و در حضور شما می باشد.
 • ما در این مجموعه خدمات تعمیرات در در کارگاه هم انجام می دهیم با ارسال دستگاه به کارگاه ماشین ظرفشویی شما شامل تمامی سرویس های لازمه می شود.
 • در داخل فاکتور به صورت کتبی تمامی خدمات را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیرات ظرفشویی دوو

یکی از مهم ترین عوامل قبل از انجام تعمیرات یافتن تعمیرکار ظرفشویی ماهر می باشد دقت داشته باشید که تعمیر این دستگاه بسیار تخصصی است و انجام این کار توسط یک تعمیرکار ناوارد باعث آسیب رساندن به ماشین ظرفشویی دوو می شود اگر نیاز به ارائه خدمات تخصصی دارید میتوانید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما با بهره گیری ازدانش تکنسین های آموزش دیده خود تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را به شما ارائه می دهیم و همچنین این خدمات در منزل شما انجام می شوند.

 

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران تعمیره
نصب ماشین ظرفشویی دوو

برای این که شما بتوانید از خدمات پس از فروش ظرفشویی دوو استفاده کنید پس از مرحله خرید برای نصب و راه اندازی این دستگاه باید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید تا نصب ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکاران نمایندگی انجام شوند اما به دلیل حضور غیر مستقیم شرکت دوو در ایران این کار به کمک شرکت های معرفی شده توسط فروشنده انجام می شوند اگر مدت زمان گارانتی دستگاه شما گذشته است و یا از خدمات این شرکت ها رضایت ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در این مجموعه با استفاده از قطعات اصلی و همچنین ضمانت 6 الی 12 ماهه می باشند.

 

انجام خدمات تعمیر ظرفشویی دوو چگونه می باشد

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران تعمیره

بعد از تماس شما با مجموعه تعمیره و ثبت اطلاعات شما این موارد برای تکنسین تعمیر ظرفشویی ارسال می شود بعد از ارسال این موارد تکنسین مورد نظر با شما تماس گرفته و در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به شما راهنماییی های لازم را انجام می دهد و با هماهنگی شما تکنسین به محل سکونت شما اعزام می شود تمامی این خدمات در سریع ترین زمان و با قطعات اصلی انجام می شود.

تمامی تلاش ما در این مجموعه تعمیر و تعویض قطعات با هزینه مناسب می باشد بیشتر تلاش تکنسین های این مجموعه تعمیر قطعات می باشد با افزایش قیمت قطعات سعی ما در تعمیر آن می باشد تا در هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما صرفه جویی شود بعد از انجام تمامی این خدمات یک فاکتور از طرف شرکت به شما داده می شود که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده به صورت کتبی ضمانت می شود.

 

 

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کاری بسیار تخصصی می باشد که اگر به وسیله نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو انجام شود مشتری اطمینان بیشتری برای تعمیرات این دستگاه می کند پس اگر دستگاه شما دارای گارانتی می باشد برای تعمیرات حتما با نمایندگی دوو تماس بگیرید اکثرا شماره نمایندگی بر روی دفترچه راهنما ثبت شده است اما اگر دستگاه شما از مدت گارانتی خود خارج شده است میتوانید با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تمامی خدمات ماشین ظرفشویی دوو به همراه ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام دهیم پس برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با ما در تماس باشید.

نکته ای مهم در رابطه با تعمیر این دستگاه این است که انجام تمامی خدمات تعمیرات توسط افراد متفرقه باعث آسیب رساندن به آن و افزایش هزینه تعمیرات می شود.

 

چه خدماتی در مجموعه تعمیره برای ظرفشویی دوو انجام می شود

 

 تعمیر-ظرفشویی-دوو تعمیره
تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در مجموعه تعمیره به صورت تخصصی انجام می شود.

 • تعمیر و تعویض جت پمپ یا موتور اصلی
 • تعویض آکواستاپ
 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه
 • نصب و راه‌اندازی
 • تعمیر برد الکترونیکی
 •  تعویض هیت پمپ
 •  تعویض و تعمیر بوبین مقسم
 •  تعمیر مخزن نمک و محفظه قرص و جلا دهنده
 •  تعمیر بازوی آب فشان
 • برطرف کردن کد های خطا
 •  برطرف کردن مشکل آبریزی دستگاه

 

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

 

تخلیه نکردن آب در ماشین ظرفشویی دوو

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی دوو شما در حین کار متوقف شده و آب را تخلیه نمیکند در این هنگام برای برطرف کردن این مشکل در مرحله اول شیلنگ تخلیه و محل خروجی فاظلاب را بررسی کنید تا مسدود نشده باشد بعد از بررسی این موارد پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی را با برق مستقیم تست کنید.

اگر این قطعه آسیب دیده بود و یا گاهی متوجه کار کرد آن شدید و در بعضی از مواقع فعالیت خود را انجام نداد حتما این قطعه را تعویض کنید اما اگر این قطعه سالم بود و ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نکرد به سراغ برد الکترونیکی دستگاه بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید که تعمیر برد دستگاه کاری پیچیده و نیاز به تخصص دارد به هیچ عنوان این کار را به افراد متفرقه و ناوارد نسپارید.

 

دلیل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

عمیر-ظرفشویی-در-منزل-در-تهران-

گاهی اوقات با شروع شستشوی ماشین ظرفشویی متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی دوو شما آبگیری نمی کند برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیادی را مورد بررسی قرار دهید که در ادامه این مطلب به تمامی آن ها اشاره می شود.
در مرحله اول شیر آب ورودی را مورد بررسی قرار دهید بعد از آن در برخی از ظرفشویی های دوو از آکواستاپ استفاده می شود این قطعه متصل به شیر ورودی آب می باشد و همینطور با عبور جریان برق از آن باعث آبگیری ماشین ظرفشویی می شود اگر این قطعه آسیب دیده باشد ظرفشویی شما آبگیری نمیکند.

اگر ظرفشویی به جای آکواستاپ از شیر برقی برای آبگیری استفاده میکند حتما این قطعه را با برق مستقیم تست کنید تا از سلامت آن مطمئن شوید با بررسی تمامی این موارد و تست سلامت آن ها به سراغ برد اصلی دستگاه بروید و آن را تعمیر کنید.

 

 

دلیل کار نکردن جت پمپ یا موتور ظرفشویی

اگر متوجه کار نکردن جت پمپ یا موتور ظرفشویی شدید به مواردی که در ادامه این مطلب گفته می شود توجه کنید.
اگر موتور ظرفشویی شما هم کار نمیکند دلایل زیادی دارد گاهی اوقات با گیر کردن پسماند مواد غذایی مانند هسته خرما و… باعث آسیب دیدن آن می شود همچنین استفاده نکردن بلند مدت باعث خرابی جت پمپ می شود.

دلیل آن این است که موتور ظرفشویی با آب در ارتباط است و زمانی که شما به مدت زیادی از آن استفاده نکنید باعث ایجاد رسوب در داخل موتور می شود یکی دیگر از دلایل کار نکردن جت پمپ آبریزی دستگاه می باشد زمانی که دچار آبریزی می شود آب بر روی جت پمپ ریخته می شود و دلیل بر سوختگی آن است اما همیشه جت پمپ شما آسیب نمیبیند و خراب نمیشود اگر برد اصلی دستگاه فرمان کار را به آن ندهد این قطعه شروع به کار نمیکند پس یکی دیگر از دلایل کار نکردن جت پمپ خرابی برد اصلی ظرفشویی می باشد.

 

دلیل کار نکردن بازو های آب فشان

تعمیر-ظرفشویی-تعمیره-در-تهران

با کار نکردن این بازو ها قطعا ظروف شما شسته نمی شوند و یکی از مهم ترین قطعات در شستشوی ظروف این قطعات می باشند اما دلیل آن چیست؟
زمانی که این بازو ها فعالیت خود را انجام نمی دهند می توانید برای برطرف کردن این مشکل موتور جت پمپ و یا بوبین مقسم آن را مورد بررسی قرار دهید همیشه دقت داشته باشید که محفظه های موجود روی این بازو ها گرفتگی نداشته باشد بهتر است بعد از هر بار شستشو آن را به وسیله یک سوزن تمیز کنید تا دچار گرفتگی نشود.

 

دلیل شسته نشدن ظروف و بوی بد ظرفشویی دوو

این مشکلات دلایل مختلفی دارند برای مثال خوب نشتن ظروف می تواند از گرفتگی محفظه ها بر روی بازو ها آب فشان باشد آب به خوبی به ظروف نمی رسد استفاده از مواد شوینده نامرغوب و حتی استفاده بیش از حد از نمک و یا نمک نامرغوب دلیلی بر شستشوی ضعیف ماشین ظرفشویی می باشد اگر در فیلتر ماشین ظرفشویی پس ماند مواد غذایی باشد باعث بوی بد می شود همیشه این فیلتر را بعد از شستشو تمیز کنید و توجه داشته باشید که هر 20 الی 30 بار شستشو ظرفشویی خود را جرم گیری کنید تا از بوی بد در امان باشد.

 

 

دلیل آبریزی ماشین ظرفشویی دوو

عمیر-ظرفشویی-تعمیره-در-منزل

یکی از مهم ترین و عامل اصلی آسیب دیدن ظرفشویی آبریزی آن می باشد این آبریزی می تواند از قسمت کف ظرفشویی باشد یعنی با سوراخ شدن این محفظه دچار آبریزی می شود و یا احتمال نشتی آب از قسمت جت پمپ و همینطور از پمپ تخلیه می تواند باشد برای این که مشکل آبریزی ماشین ظرفشویی دوو خود را برطرف کنید.

حتما با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین های ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به کمک شما بیایند دقت داشته باشید که برطرف کردن مشکل آبریزی توسط  افراد متفرقه کاری بسیار اشتباه می باشد این کار باعث آسیب های بیشتر به ماشین ظرفشویی و همینطور بالا بردن هزینه تعمیرات آن می شود پس اگر می خواهید در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی کنید با تعمیره تماس بگیرید تا ما راهنمایی های لازم را به شما برای برطرف کردن مشکل آبریزی ماشین ظرفشویی بکنیم.

 

 

دلیل وارد نشدن مواد شوینده به مخزن

گاهی اوقات متوجه می شوید که مواد شوینده ای که در ماشین ظرفشویی استفاده کرده اید وارد محفظه شستشو نمی شود این مشکل می تواند از درب جای قرصی ماشین ظرفشویی باشد دلیل آن آسیب دیدن بوبین های درب جای قرصی می باشد همچنین این مشکل می تواند از برد الکترونیکی باشد اگر برد فرمان به بوبین های درب مواد شوینده ندهد این قطعه درب را آزاد نمی کند پس حتما برد را بررسی کنید.

 

 

دلیل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

علت خشک نشدن ظرف ها درون ظرفشویی میتواند یکی از مشکل های بزرگ برای شما باشد که در این مقاله به آن می پردازیم
اگر برای شماهم پیش امده که بعد از شستوشودرب دستگاه ظرفشویی ددو خود را بازکرده ایدو متوجه خشک نشدن ظروف می شوید این مشکل می تواند از المن یا هیتر و یا از برد اصلی باشد که تمامی این موارد باید توسط یک تکنسین مورد بررسی قرار بگیرد و سریع ترین زمان عیب یابی شود.

 

 

نکات مهم در حفظ و نگهداری ماشین ظرفشویی دوو

 1.  همیشه ماشین ظرفشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید
 2. همیشه از مواد شوینده مرغوب در ماشین ظرفشویی استفاده کنید نمک در ماشین ظرفشویی وظیفه بسیار مهمی دارد پس در خرید نمک توجه داشته باشید.
 3.  در استفاده از ماشین ظرفشویی از آب گرم استفاده نکنید خود دستگاه در مراحل مورد نظر آب را گرم میکند آب گرم متصل به ظرفشویی آسیب وارد میکند.
 4.  پس از هر 30 بار شستشو ماشین ظرفشویی خود را جرم گیری کنید.
 5.  پس از هر بار شستشو فیلتر ماشین ظرفشویی خود را تمیز کنید.
 6.  حداقل در هفته 3 بار از ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 7. قبل از شستشو به وسیله یک ابر مواد غذایی بر روی ظروف را تمیز کرده و داخل ماشین ظرفشویی بگزارید.
 8.  بیش از حد ظروف داخل ماشین ظرفشویی نگزارید و چیدمان در داخل ماشین ظرفشویی را دقت کنید.
 9.  گاهی اوقات لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی را تمیز کنید.

 

خلاصه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران تعمیره

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی می باشد که کار را برای شستشوی ظروف اسان تر کرده است و به مرور زمان استفاده از این دستگاه در آشپزخانه ها بیشتر شده است و دوو یکی از تولید کنندگان ماشین ظرفشویی می باشد که طرفداران زیادی در کشور ما دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در تولید ماشین ظرفشویی دوو از قطعات الکترونیکی زیادی استفاده شده است که تعمیر آن را برای افراد ناوارد بسیار دشوار میکند و همچنین اگر این افراد دست به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو ببرند باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه شده و همچنین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را افزایش می دهند ما در این مقاله به متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی دوو می پردازیم.

 •  اگر ماشین ظرفشویی دوو آب تخلیه نمی کند برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ پمپ تخلیه، فیلتر تخلیه و همچنین شلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید و اگر با بررسی این موارد تعمیر ماشین ظرفشویی دوو انجام نشد و اب از داخل آن تخلیه نشد به سراغ برد اصلی ماشین ظرفشویی بروید.
 •  اگر ماشین ظرفشویی دوو آبگیری نکرد حتما باید به سراغ آکواستاپ و یا شیر برقی بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

 

علت باز نشدن قرص در ماشین ظرفشویی دوو

یکی از رایج ترین دلایل در کثیف شستن ماشین ظرفشویی باز نشدن و یا حل نشدن مواد شوینده مانند قرص می باشد این مشکل دلایل زیادی دارد که در ادامه این مطلب به آن ها میپردازیم.

 • گاهی اوقات با فاسد شدن قرص ها ممکن است این مواد شوینده به خوبی داخل دستگاه حل نشود برای برطرف کردن این مشکل بهتر است از فروشگاه های معتبر خرید مواد شوینده را انجام دهید.
 • گاهی اوقات با قطع شدن چرخه شستشو قرص در ماشین ظرفشویی دوو باز نمی شود برای برطرف کردن این مشکل بهتر است برنامه شتسشو را کنسل کنید و درب ماشین ظرفشویی را باز بگزارید پس از گذشت چند دقیقه دوباره درب دستگاه را ببندید و سیکل شستشو را استارت کنید.
 •  اگر قرص در ماشین ظرفشویی باز نمی شود ممکن است محفظه نگه دارنده آن آسیب دیده باشد این محفظه در زمانی که برد اصلی فرمان می دهد باز شده و قرص را ازاد میکند در مواقع باز نشدن این محفظه باید از یک تعمیرکار ظرفشویی دوو کمک بگیرید.
 •  توجه داشته باشید که اگر همیشه برای شستشوی ظروف از برنامه های کوتاه مدت ظرفشویی دوو استفاده میکنید همین امر میتواند علت باز نشدن قرص در ماشین ظرفشویی دوو شود زیرا در این برنامه ها دمای آب بسیار پایین است و به همین دلیل قرص به خوبی با آب ترکیب نمی شود در این مواقع بهتر است از مایع و یا پودر برای شستشو استفاده کنید.

 

جمع‌بندی

مواردی که در این مقاله گفته شد نکاتی مهم در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می باشد اگر شما هم از این دستگاه استفاده میکنید برای تعمیر آن می توانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا در سریع ترین زمان مشکل ماشین ظرفشویی دوو شما برطرف کند و تمامی خدمات انجام شده را 6 الی 12 ماه ضمانت می کند پس برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به تعمیره اطمینان کنید.

 

مطالب مرتبط

تعمیر لاستیک ماشین ظرفشویی(نحوه ی نگه داری)

چرا شوینده ظرفشویی وارد ظرفشویی نمیشود؟

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی

ارورهای ظرفشویی دوو

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران