با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ظرفشویی ایندزیت در تهران

تعمیر ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

ایندزیت یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور ایتالیا میباشد که ظرفشویی های تولید شده توسط این برند دارای کیفیت بالایی می باشد و در ساخت و طراحی آن از حساسیت بالایی استفاده شده است و همچنین این برند در کشور ما طرفداران زیادی دارد که به دلیل حضور غیر مستقیم نمایندگی آن در کشور خدمات پس از فروش خوبی ندارد و باید به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر آن نیاز به تخصص دارد و این کار توسط افراد ناوارد باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه می شود حال برای این کار و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

ما یکی از نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران و تمامی مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب آن هستیم که با بهره گیری از دانش تکنسین های آموزش دیده خود و با استفاده از قطعات اصلی ماشین ظرفشویی ایندزیت این دستگاه را برای شما تعمیر میکنیم و تخصصی ترین تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران را به شما ارائه میدهیم همچنین تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم که این ضمانت به صورت کتبی در داخل فاکتور برای شما ثبت شده است .ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم..

تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

 

نحوه ارتباط و ثبت درخواست برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

برای این که ماشین ظرفشویی ایندزیت خود را تعمیر کنید در قدم اول باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید که ما در ادامه این مطلب تمامی راه های ارتباطی با مجموعه تعمیره را برای شما شرح می دهیم.

 • اولین روش که به کمک آن میتوانید به صورت مستقیم در تماس باشید استفاده از شماره های تماس مجموعه تعمیره می باشد این شماره ها مربوط به تمامی مناطق تهران هستند که شما با توجه به منطقه محل سکونت خود با شماره مورد نظر تماس میگیرید.
 •  روش دوم ثبت درخواست اینترنتی می باشد که با وارد شدن به سایت تعمیره این پنل ثبت درخواست اینترنتی قابل مشاهده می باشد و با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن اوپراتور مجموعه تعمیره با شما تماس میگیرد.
 • در روش سوم شما میتوانید از قیمت قطعات و همچنین هزینه تعمیرات مطلع شوید و این روش استفاده از شبکه های اتماعی مجموعه تعمیره می باشد که با استفاده از آن به صورت مستقیم با تکنسین ها در ارتباط هستید و میتوانید راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را دریافت کنید.

 

نحوه انجام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

عیب یابی ظرفشویی ایندزیت در منزل

پس از تماس شما و یا ثبت درخواست در سایت تعمیره اطلاعاتی که از شما دریافت شده است برای تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت ارسال می شود.

 • پس از ارسال اطلاعات برای تکنسین این فرد با شما تماس میگیرد و راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را به شما توضیح می دهد تا اگر مشکل آن جزعی بود خودتان در منزل بدون پرداخت هزینه تعمیر آن را برطرف کنید و توجه داشته باشید که تمامی مشکلات را به درستی به تکنسین اطلاع دهید تا مرحله عیب یابی درست انجام شود.
 • پس از تماس تکنسین و برطرف نشدن مشکل ماشین ظرفشویی ایندزیت توسط خود شما این فرد در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 • پس از حضور تکنسین در محل سکونت مرحله عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت آغاز می شود.
 • پس از عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت تکنسین تمامی مشکلات آن و همچنین هزینه تعمیر و قطعات مورد نیاز را به شما اعلام میکند.
 •  و پس از آن در صورت رضایت شما تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را آغاز میکند و این کار را با قطعات اصلی انجام می دهد.
 • پس از تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت یک فاکتور توسط مجموعه تعمیره برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده برای ماشین ظرفشویی ایندزیت به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیره یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران می باشد که خدمات خود را در محل سکونت شما انجام می دهد اما مزیت های استفاده از خدمات مجموعه تعمیره چه نکاتی می باشند.

 • تعمیر در محل سکونت
 •  اعزام سریع تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی
 •  استفاده از قطعات اصلی و فابریک دستگاه
 •  ارائه فاکتور که در داخل آن تمامی خدمات و قطعات تعویض شده شرح داده می شود.
 •  ضمانت 6 الی 12 ماهه برای خدمات خود و برای آسودگی خیال شما عزیزان.
 • بهره گیری از تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت با دانش بالا و آموزش دیده
 •  انجام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تمامی مناطق تهران

 

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ایندزیت چگونه می باشد؟

تعمیر ظرفشویی در منزل

پس از خرید ماشین ظرفشویی ایندزیت بهترین کار تماس با نمایندگی آن برای نصب می باشد اما بدلیل نبود نمایندگی ایندزیت در کشور ما این کار را باید توسط شرکت های داخلی انجام دهید که برای استفاده از خدمات آن ها میتوانید با شماره های بر روی دفترچه ماشین ظرفشویی با این شرکت ها تماس بگیرید اما اگر از خدمات آن ها راضی نبودید و همچنین تعمیرات آن ها به صورت تخصصی نبود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و همچنین با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل سکونت و منزل شما

یکی از مزیت های استفاده از خدمات مجموعه تعمیره ، تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل سکونت شما می باشد با این کار دیگر نیازی به هزینه های بالای جابه جایی و حمل و نقل ندارید و تمایم خدمات تعمیر را میتوانید در محل سکونت خود انجام دهید این کار را ما با کمک تکنسین های با تجربه خود و آموزش دیده در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت انجام می دهید که در این صورت این افراد عیب یابی آن را به درستی و تعمیر آن را در تخصصی ترین شرایط ارائه می دهند.

همچنین در بعضی از مواقع که برای مثال ماشین ظرفشویی ایندزیت شما نیاز به تعمیر برد اصلی دارد این قطعه باز شده و به تعمیر گاه ارسال می شود زیرا تعمیر برد اصلی ماشین ظرفشویی کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط مهندس الکترونیک انجام شود.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کارگاه

تعمیر ظرفشویی ایندزیت

اگر پس از عیب یابی تکنسین متوجه مشکلات زیاد ماشین ظرفشویی خود شده اید با پیشنهاد تکنسین میتوانید از خدمات تعمیر در تعمیرگاه استفاده کنید مزیت این خدمات را برای شما در ادامه این مطلب شرح می دهیم.

 •  حمل و نقل رایگان
 • تست 72 ساعته ماشین ظرفشویی پس از تعمیر
 • سرویس تمامی قطعات ماشین ظرفشویی
 •  برسی تمامی برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی ایندزیت
 •  جرم گیری ماشین ظرفشویی
 • و همچنین پس از تعمیر یک پک جرم گیر و تصفیه آب برای شما به صورت رایگان ارسال می شود تا خودتان آن رغا جرم گیری کنید.
 •  ضمانت 6 الی 12 ماهه ماشین ظرفشویی که در صورت آسیب دیدن به صورت رایگان برطرف می شود.

 

 

نحوه کار کرد ماشین ظرفشویی ایندزیت

پس از تنظیم برنامه شستشو برای ماشین ظرفشویی این دستگاه شروع به تخلیه آب باقی مانده از شستشوی قبلی میکند پس از این امر ماشین ظرفشویی ایندزیت شروع به آبگیری کرده و پس از آن و رسید مقدار آب به حد تعیین شده موتور شستشو وارد مدار می شود و آب را با کمک بازو های داخلی ماشین ظرفشویی به سطح ظروف می پاشد در همین حین مواد شوینده وارد مدار شستشو شده و برای تمیز تر شدن ظروف هیتر وارد مدار شستشو می شود تا آب را در داخل ماشین ظرفشویی گرم کند پس از انجام تمامی این مراحل ماشین ظرفشویی تولید بخار کرده تا ظروف را خشک کند.

این سیکل شستشو در بیشتر برند های ماشین ظرفشویی انجام می شود و بستگی به تعیین برنامه شستشو دارد گاهی اوقات اگر نیاز به آبگرم ندارید میتوانید برنامه هایی با تایم پایین را انتخاب کنید.
اگر در ماشین ظرفشویی شما هر یک از این مراحل به خوبی انجام نشدند برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت چقدر زمان میبرد؟

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

گاهی اوقات مشکل ماشین ظرفشویی شما بسیار سطحی می باشد که با اعزام تکنسین در سریع ترین زمان انجام می شود اما گاهی اوقات این مشکل برطرف نمی شود و آسیب وارد شده به ماشین ظرفشویی بسیار گسترده است و در صورت نمایش کد خطا تکنسین باید تمامی قطعات را مورد بررسی قرار دهد تا مشکل آن را برطرف کند.

همچنین در برخی از موارد ماشین ظرفشویی شما دچار آبریزی شده است که برای پیدا کردن محل آبریزی و برطرف کردن آن تکنسین نیاز به زمان دارد تجربه نشان داده است که بیشترین زمان صرف تعمیر برد ماشین ظرفشویی می شود که در این مواقع توصیه می شود که شما صبور باشید تا تعمیر برد اصلی ماشین ظرفشویی ایندزیت به درستی انجام شود.

 

تعمیر کار ماشین ظرفشویی ایندزیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت کاری تخصصی می باشد و مهم ترین نکته در آن عیب یابی صحیح است اگر تکنسین نتواند به درستی دستگاه را عیب یابی کند همین امر باعث بروز مشکلات بیشتری در ماشین ظرفشویی ایندزیت می شود تکنسین باید تمامی آموزش های لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را گزرانده باشد.

با تجربه خود عیب یابی و تعمیر آن را به درستی انجام دهد تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت باید تمامی تجهیزات مربوط به تعمیر این دستگاه را در اختیار داشته باشد و همچنین مهم ترین نکته در این زمینه استفاده از قطعات اصلی می باشد که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت از آن ها استفاده میکند همچنین در انتهای کار و پس از تعمیر دستگاه تمامی فعالیت های انجام شده را باید ضمانت کند.

 

تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت

برای بالا بردن آگاهی شما نسبت به مشکلات ماشین ظرفشویی ایندزیت ما برخی از متداول ترین مکشلات ماشین ظرفشویی ایندزیت را برای شما در ادمه این مطلب مراحل عیب یابی و تعمیر آن را توضیح می دهیم.

 

دلیل نشتی آب در ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ظرفشئویی ایندزیت در تهران

گاهی اوقات متوجه آبریزی ماشین ظرفشویی خود می شوید که برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • بیشتر اوقات با آسیب دیدن کف ظرفشویی و سوراخ شدن آن باعث آبریزی در ماشین ظرفشویی می شود.
 •  در قسمت کف ماشین ظرفشویی به کمک واشر ها بیشتر قطعات آب بندی شده اند که احتمال آسیب دیدن آن ها زیاد می باشد.
 •  از قسمت واشر دور درب ماشین ظرفشویی هم احتمال آبریزی بسیار زیاد می باشد
 • بررسی آبریزی ماشین ظرفشویی کاری بسیار تخصصی می باشد و دقت داشته باشید که در هنگام آبریزی سنسور های کف ماشین ظرفشویی فعال شده و ماشین ظرفشویی شما در حین کار متوقف می شود.

 

 

دلیل وارد نشدن مواد شونده به ماشین ظرفشویی

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی شما مواد شوینده را وارد محفظه نمیکند برای برطرف کردن این مشکل باید دقت داشته باشید که محفظه دچار گرفتگی رسوب نشده باشد و یا محفظه شوینده ماشین ظرفشویی و همچنین اتصالات آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

دلیل بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی ایندزیت

بعضی از مواقع متوجه می شوید که درب ماشین ظرفشویی ایندزیت بسته نمی شود برای برطرف کردن این مشکل اول از همه لاستیک دور دری آن را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن آن را تعویض کنید در غیر این صورت و سالم بودن لاستیک دور درب به سراغ میکرو سوییچ درب بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

دلیل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی ایندزیت

اگر در هنگام شستشوی ماشین ظرفشویی ایندزیت متوجه شدید که دستگاه در حین کار متوقف شده است و آب از داخل آن تخلیه نشده باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید تا این مشکل برطرف شود.

 •  در داخل ماشین ظرفشویی شما فیلتری قرار دارد که با گرفتگی آن مانع تخلیه شدن آب از داخل ماشین ظرفشویی ایندزیت می شود.
 •  سپس شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت را مورد بررسی قرار دهید تا اگر دچار گرفتگی شده است آن را برطرف کنید دقت داشته باشید که گرفتگی در داخل شلنگ مانع عبور آب می شود.
 •  پس از بررسی موارد بالا به سراغ پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت بروید این قطعه وظیفه تخلیه اب را برعهده دارد و با آسیب دیدن آن آب از داخل ماشین ظرفشویی ایندزیت تخلیه نمی شود.
 •  اگر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی شما آسیب ندیده بود و با بررسی موارد بالا آب از داخل ماشین ظرفشویی ایندزیت تخلیه نشده بود باید برد اصلی ماشین ظرفشویی ایندزیت را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت کاری تخصصی می باشد اما در برخی از موارد خود دستگاه آسیب وارد شده را بر روی پنل به صورت یک کد خطا نمایش می دهد که همین امر کار را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت بسیار آسان کرده است و برای این کار کافیست با تمامی کد های خطا ماشین ظرفشویی ایندزیت آشنا باشید و در لحظه مشاهده این کد خطا به سراغ قطعه آسیب دیده بروید و آن را تست و تعویض کنید اما دقت داشته باشید که این کار بسیار آسان نیست و شما به راحتی نمی توانید تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را انجام دهید برای مثال اگر ماشین ظرفشویی شما دچار آبریزی شده باشد برای برطرف کردن این ارور باید محلی که دچار آبریزی شده است را بیابید تا تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت به درستی انجام شود ما در این مقاله به برخی از متداول ترین ارور های ماشین ظرفشویی مجیک میپردازیم و نحوه برطرف کردن آن شرح می دهیم.

 

ارور ماشین ظرفشویی ایندزیت کد خطا F3

این ارور نشان دهنده عدم تخلیه آب از ماشین ظرفشویی می باشد که برای برطرف کردن باید شلنگ تخلیه و پمپ تخلیه مورد بررسی قرار بگیرند.

ارور ماشین ظرفشویی ایندزیت کد خطا F4

این کد خطا نشان دهنده درجه حرارت آب می باشد که برای برطرف کردن آن و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

ارور ماشین ظرفشویی ایندزیت کد خطا F6

این ارور نشان دهنده مشکب در آبگیری ماشین ظرفشویی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید شلنگ ورودی آب و همچنین آکواستاپ مورد بررسی قرار بگیرند که عیب یابی و تعمیر ان کاری بسیار تخصصی می باشد و برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت باید از یک تکنسین کمک بگیرید.

ارور ماشین ظرفشویی ایندزیت کد خطا F11

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک با نمایش این کد نشان دهنده آسیب دیدن پمپ شستشو می باشد که تع7میر آن کاری تخصصی است.

مطالب مرتبط:

علت سر و صدای ماشین ظرفشویی

تعویض بازوی اسپری ماشین ظرفشویی

ترموستات ماشین ظرفشویی

ارور و کد خطای ماشین ظرفشویی ایندزیت

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران