با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

کد خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارورماشین ظرفشویی سامسونگ نشان دهنده یک خطا در دیگر قطعات ماشین ظرفشویی می باشد امروزه ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی کمک کننده به افراد می باشد شما به راحتی میتوانید ظروف خود را در داخل آن قرار داده و تمیز کنید اما در مواقعی که ماشین ظرفشویی شما آسیب دیده است مشکل آن را باید به کمک یک تکنسین با تجربه برطرف کنید دقت داشته باشید که در ماشین ظرفشویی های سامسونگ که دارای نمایشگر می باشند آسیب دیدن هر قطعه ای به صورت یک کد خطا نمایش داده می شود و شما به راحتی میتوانید به سراغ قطعه آسیب دیده بروید و آن را تعمیر کنید ما در این مقاله لیست متداول ترین ارور ها ماشین ظرفشویی سامسونگ را جمع آوری کرده ایم و نحوه تعمیر و عیب یابی آن را توضیح می دهیم اگر شما تخصصی در تعمیرات ماشین ظرفشویی ندارید بهتر است انجام این کار را به تکنسین ها با تجربه مجموعه تعمیره بسپارید.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر ظرفشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت ۱۸۰ روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

کد خطا ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر با ارور ظرفشویی سامسونگ مواجه شده اید شاید پر تکرار ترین سوال در این مواقع چگونه مطلع شدن از این کد ها می باشد برای دریافت اطلاعات و دانستن تمامی این کد ها در زمان آسیب دیدن ماشین ظرفشویی سامسونگ شما عزیزان میتوانید به سراغ دفترچه راهنمای ظرفشویی سامسونگ بروید همیشه بهترین اطلاعات را میتواند از دفترچه راهنمای هر دستگاهی مطلع شوید اما اگر این دفترچه راهنما را گم کرده اید میتوانید وارد سایت تعمیره شوید ما مهم ترین ارور های ظرفشویی سامسونگ را در این مقاله شرح می دهیم و نحوه تعمیرات آن را به شما توضیح می دهیم.

این ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ به صورت لاتین می باشد و بر روی پنل نمایش داده می شود دقت داشته باشید که این کار و نمایش کد خطا مراحل تعمیرات را برای تکنسین آسان تر کرده است و عیب یابی ظرفشویی سامسونگ بسیار راحت تر می شود.

 

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D148

 

ارور D01 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این کد خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ نشان دهنده مشکل در آبگیری و پر شدن آب در ماشین ظرفشویی می باشد شما برای برطرف کردن ارور ظرفشویی سامسونگ در این مواقع باید شیر برقی و میکروسوئیچ را بررسی کنید.

 

ارور D02 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر این ارور را بر روی پنل ظرفشویی خود مشاهده کرده اید نشان دهنده این است که آب به خوبی از داخل ماشین ظرفشویی شما تخلیه نمیگردد و برای برطرف کردن این مشکل باید پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور D03 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور زمانی در ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود که ظروف به خوبی خشک نشده باشند که برای برطرف کردن این ارور ظرفشویی سامسونگ میتوانید به سراغ المنت و هیتر ماشین ظرفشویی بروید.

 

ارور D04 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

در این مواقع زمانی که این کد خطا بر روی پنل ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود یعنی سنسور دما به خوبی وظیفه خود را انجام نمی دهد برای برطرف کردن این مشکل بهتر است این سنسور را بررسی کنید.

 

ارور D05 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

زمانی این ارور بر روی ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود که آب با سرعت کمی تخلیه گردد در این مواقع بهتر است فیلتر تخلیه و پمپ را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور D06 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور برعکس ارور قبلی می باشد زمانی که آب به سرعت از ماشین ظرفشویی تخلیه شود این ارور ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود بهتر است در این مواقع برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور D07 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور ظرفشویی سامسونگدر زمانی نمایش داده می شود که ظرفشویی شما دچار نشتی آب شده باشد دقت داشته باشید که برطرف کردن این مشکل کاری بسیار تخصصی است و باید توسط یک تکنسین انجام شود.

ارور D08 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر در شیر ورودی آب و یا آکواستاپ مشکلی پیش آمده باشد و آب به خوبی وارد ظرفشویی سامسونگ نشود این ارور بر روی پنل نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شیر برقی و یا آکواستاپ بروید.

 

ارور D11 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر مبدل فشار در ماشین ظرفشویی سامسونگ آسیب دیده باشد این ارور ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود در این مواقع حتما با یک تکنسین تماس بگیرید.

 

ارور D12 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور D12 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

در زمانی که پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی شما آسیب دیده باشد این ارور نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید پمپ تخلیه مورد بررسی قرار بگیرد.

 

ارور D13 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

در زمانی که دمای داخلی آب بسیار بالا باشد این ارور ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این کد خطا باید سنسور یا ترمیستور و همچنین برد اصلی مورد بررسی قرار بگیرد.

 

ارور D14 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این خطای ورودی و خروجی آب در ظرفشویی سامسونگ می باشد که برای برطرف کردن آن حتما باید از یک تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.
این ارور ها در مدل D148 ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود و بهتر است برای برطرف کردن آن ها از یک تکنسین کمک بگیرید و اگر خودتان اقدام به تعمیر آن بکنید باعث آسیب دیدن قطعات دیگر می شوید و همین امر دلیلی بر پیچیده تر شدن مشکل و همچنین افزایش هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود شما در تمامی نقاط تهران میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید و تکنسین های ما در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شوند.

 

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D146

ارور D12 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور DR در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور زمانی در ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود که درب آن باز باشد برای برطرف کردن این مشکل باید درب دستگاه را ببندید و یا اگر این مشکل برطرف نشد به سراغ میکروسوئیچ درب روید و این قطعه را تعویض کنید.

 

 

ارور E2 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور زمانی نمایش داده می شود که آب بیش از حد پر شده باشد که برای برطرف کردن این مشکل سنسور ها تنظیم سطح آب و شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور E3 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

زمانی که این ارور نمایش داده شود نشان دهنده این است که مدت زمان آبگیری بسیار طولانی شده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور E4 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایانگر این است که آب در داخل ماشین ظرفشویی گرم نمی شود که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ المنت و هیتر بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور F1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور جریان آب می باشد بهتر است برای برطرف کردن این کد خطا ظرفشویی سامسونگ بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

 

ارور F3 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما دچار نشتی آب شده باشد این ارور بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی نمایش داده می شود که ممکن است در این مواقع ماشین ظرفشویی در حین کار متوقف شود.

 

 

ارورF4 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر در سیکل شستشو آب بیش از حد داغ شود این ارور بر روی نمایشگر ظرفشویی شما نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این ارور ظرفشویی سامسونگ باید به سراغ سنسور و یا ترمیستور بروید.

 

 

ارور F5 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر آب در هنگام سیکل شستشوی ظروف به خوبی گرم نشود این ارور بر روی نمایشگر ظرفشویی شما نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این ارور ماشین ظرفشویی باید المنت و ترمیستور را مورد بررسی قرار دهید.

اگر نیاز به تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ دارید میتوانید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

ارور F6 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر آب به خوبی وارد ماشین ظرفشویی نشود این ارور نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور F8 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور در زمان آسیب دیدن موتور ماشین ظرفشویی نمایش داده می شود که در این مواقع برای برطرف کردن این مشکل باید با یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.

 

 

ارور TS_TO در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ نشان دهنده آسیب دیدن سنسور دمای این دستگاه می باشد بهتر است در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر آن کنید.

 

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین ارور ها در دیگر مدل های سامسونگ میپردازیم.

ارور OE/OC در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور در ماشین ظرفشویی سامسونگ زمانی نمایش داده می شود که آب بیش از حد در داخل ماشین ظرفشویی پر شده باشد که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید شیر ورودی آب و شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید اگر مشکل از این موارد نبود حتما باید برد اصلی را بررسی کنید.

 

ارور 3C در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این کد خطا در ظرفشویی سامسونگ نماینگر آسیب دیدن پمپ دستگاه می باشد برای برطرف کردن این ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ باید از یک تعمیرکار ظرفشویی کمک بگیرید تا پمپ دستگاه را مورد بررسی قرار دهد و در صورت نیاز آن را تعویض کند ما در مجموعه تعمیره تعویض پمپ را با گارانتی به مدت 6 الی 12 ماه انجام می دهیم.

 

ارور3E در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر دمای آب در ماشین ظرفشویی بیش از 70 درجه سانتی گراد باید احتمالا این شما این ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ را مشاهده کنید که برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور و یا ترمیستور دما را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور HE1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور نشان دهنده بالا بودن دمای آب می باشد اگر دمای آب بیش از 80 درجه باشد این ارور نمایش داده می شود به طور کلی در این مواقع مشکل از المنت نیست برای بررسی این مشکل باید به سراغ ترمیستور یا سنسور دما بروید در قدم اول دمای داخل آب را بررسی کنید اگر این دما کم تر از 80 درجه بود حتما سنسور دما را تعویض کنید در غیر این صورت این مشکل از رله اصلی بر روی برد دستگاه می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ را انجام دهید با انجام این موارد ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ برطرف می شود.

 

ارور HE درماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور ظرفشویی سامسونگ نشان دهنده آسیب دیدن هیتر می باشد که برای برطرف کردن این کد خطا باید هیتر را مورد بررسی قرار دهید اگر با انجام این کار این ارور بر طرف نشد به سراغ برد اصلی بروید و این قطعه را تعمیر کنید.

 

ارور 1E در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر فیلتر در داخل ماشین ظرفشویی دچار گرفتگی شده باشد این ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود برای برطرف کردن این مشکل درب دستگاه را باز کرده و فیلتر را از کف آن باز کنید پس از این کار با شستشوی این فیلتر کد خطا برطرف می شود بهتر است قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی مواد غذایی را از روی آن به کمک یک ابر پاک کنید تا باعث انسداد فیلتر تخلیه نشود.

 

ارور 4C/4E در ماشین ظرفشویی سامسونگ

زمانی که آبگیری در ماشین ظرفشویی به خوبی انجام نشود این ارور نمایش داده می شود توجه داشته باشید که به طور کلی ماشین ظرفشویی به مدت 5 دقیقه آبگیری میکند اگر در این مدت آب به خوبی وارد دستگاه نشود این ارور ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود که برای برطرف کردن آن به سراغ شیر برقی و فیلتر ورودی آب بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور 4E1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر دمای آب ورودی در ماشین ظرفشویی بیش از 80 درجه سانتی گراد باشد این ارور نمایش داده می شود بهتر است برای برطرف کردن آن آب گرم منزل را بررسی کنید و یا به سراغ سنسور دمای ماشین ظرفشویی سامسونگ بروید.

 

ارور SC/SE در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور ظرفشویی سامسونگ نشان دهنده تخلیه نشدن آب از داخل ماشین ظرفشویی می باشدکه برای برطرف کردن این مشکل در مرحله اول به سراغ فیلتر داخلی ماشین ظرفشویی سامسونگ بروید اگر در داخل این فیلتر دچار گرفتگی شده باشد مانع تخلیه آب میگردد پس از بررسی فیلتر به سراغ شلنگ تخلیه بروید و آن را بررسی کنید اگر دچار گرفتگی و یا پیچ خوردگی است آن را برطرف کنید حال با بررسی این موارد همچنان این ارور نمایش داده می شود در این مرحله باید به سراغ پمپ تخلیه و در آخر به سراغ برد اصلی بروید بهتر است برای برطرف کردن این مشکل از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی کمک بگیرید.
دقت داشته باشید که این ارور شاید به صورت تشابه حرف S به عدد 5 به شکل 5C/5E دیده شود.

 

ارور 9E در ماشین ظرفشویی سامسونگ

سنسور تشخیص ستطح آب نشان میدهد که آب کافی در دستگاه نیست با بررسی مواردی مانند شیر برقی و آسیب ندیدن آن ها به سراغ سنسور بروید و این قطعه را تعویض کنید.

 

 

ارور BE/BE2 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر کلید ها بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی سامسونگ گیر کرده باشند این ارور نمایش داده می شود برای برطرف کردن کد خطای سامسونگ دستگاه را از برق بکشید و دکه ها را فشار دهید تا اگر گیر کرده است از محل خود خارج شود.
توجه داشته باشید که نگه داشتن یک دکمه بیش از 30 ثانیه باعث نمایش این ارور ظرفشویی سامسونگ می شود.

 

ارور CE در ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر فرمان ها از برد اصلی به درستی برای دیگر قطعات صادر نشود این ارور در ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود بهتر است در این مواقع از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.

 

ارور TE1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور زمانی در ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایش داده می شود که سنسور دما آسیب دیده باشد که بهتر است سیم کشی سنسور و خود این قطعه مورد بررسی قرار بگیرند.

 

ارور PE در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور نشان دهنده خطای نمیه بار است که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ جت پمپ بروید و تمامی سیم های متصل به آن را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن سیم ها حتما آن را تعویض کنید.

 

 

ارور LE/LC در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این ارور نشان دهنده نشتی آب از ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید تمامی قطعاتی که دچار نشتی آب می شوند مورد بررسی قرار بگیرند و نشتی آب برطرف شود.

 

 

نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای این که ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را ریست کنید باید با توجه با دکمه های بر روی پنل این کار را انجام دهید ممکن است این دکمه ها متفاوت باشد پس برای این کار بهتر است از دکمه های زیر استفاده کنید.

  •  START
  •  DRAIN
  • CANCEL
  • POWER

مطالب مرتبط:

علت تمیز نشستن  ظروف درظرفشویی 

تعمیر موتور ظرفشویی

تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی

 

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[0 امتیاز از 0 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران