با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال جنرال الکتریک GE

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکترونیک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

برند جنرال الکتریک یکی از تولید کنندگان قدرتمند در کشور آمریکا می باشد این برند تولید کننده لوازم خانگی است که محصولات آن در ایران طرفداران زیادی دارد و یکی از پرطرفدار ترین آن ها یخچال جنرال الکتریک می باشد اما مهم ترین مشکل در خرید این لوازم خانگی نبود نمایندگی در ایران است پس در هنگام آسیب دیدن این دستگاه شما باید به تعمیر کاران متفرقه اعتماد کنید که اگر تعمیر کار مورد نظر دارای دانش کافی نباشد آسیب های زیادی به یخچال جنرال الکتریک وارد میکند.
برای این که تعمیر یخچال جنرال الکتریک را با اطمینان انجام دهید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید یکی دیگر از خدمات آنلاین ما مشاوره رایگان برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک می باشد در این مجموعه ما با بهره گیری از دانش تکنسین های خود در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می دهیم و یکی از نکات مهم در این زمینه استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می باشد که تکنسین های ما موظف به رعایت این قانون می باشند برای استفاده از خدمات ما در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک میتوانید در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب با ما در ارتباط باشید و از ضمانت 6 الی 12 ماهه ما استفاده کنید.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیر یخچال جنرال الکترونیک

***

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

نحوه تماس و ثبت درخواست برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک GE

برای این که دستگاه خود را توسط تکنسین های ما تعمیر کنید باید درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک را در این مجموعه ثبت کنید که در ادامه این مطلب نحوه ثبت درخواست را برای شما شرح می دهیم تا در سریع ترین زمان دستگاه خود را تعمیر کنید.

 •  برای ثبت درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا GE میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید که برای دریافت شماره های تماس در تمامی مناطق میتوانید وارد سایت تعمیره شوید.
 • یکی دیگر از روش های ثبت درخواست استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد که با کامل کردن این فرم اوپراتور مجموعه تعمیره با شما تماس گرفته و نزدیک ترین تکنسین را به منزل شما اعزام می کند.
 • آخرین روش که با استفاده از آن شما میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک مطلع شوید استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره می باشد.

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیره به چه صورت انجام می شود؟

تعمیر کار یخچال جنرال الکتریک

 1.  پس از این که شما درخواست خود را ثبت کردید اوپراتور اطلاعات شما را برای نزدیک ترین تکنسین به محل سکونت شما ارسال میکند.
 2. پس از ارسال اطلاعات تعمیر کار یخچال GE با شما تماس میگیرد و اگر مشکل یخچال بسیار جزعی باشد در این مواقع راهنمایی های لازم را به شما میکند تا خودتان تعمیر را انجام دهید.
 3.  اما به دلیل حساس بودن یخچال جنرال الکتریک اگر مشکل آن پیچیده باشد در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 4. با حضور تعمیر کار در محل زندگی شما مرحله عیب یابی یخچال جنرال الکتریک آغاز می شود که پس از عیب یابی و کار شناسی تکنسین تمامی هزینه ها برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک را به شما اعلام می کند.
 5.  در صورت رضایت شما از هزینه ها مرحله تعمیر آغاز می شود.
 6. و بعد از تعمیر یخچال یک فاکتور از طرف مجموعه تعمیره توسط تکنسین برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده شرح داده می شود و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می گردد.

 

تعمیر کار یخچال جنرال الکتریک چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر یخچال جنرال الکتریک به دلیل پیچیدگی در تولید این دستگاه بسیار دشوار می باشد و اگر فردی قصد تعمیر آن را داشته باشد باید تمامی دوره ها و آموزش های آن را گزرانده باشد گاهی اوقات برخی از تعمیر کاران با استفاده از قطعات بی کیفیت باعث آسیب های بیشتر به یخچال جنرال الکتریک می شوند و در برخی از مواقع با عیب یابی اشتباه و نادرست نمیتوانند مشکل را برطرف کنند و همین امر باعث بالا بردن هزینه تعمیرات می شود اگر نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک دارید باید قبل از اعزام تکنسین موارد زیر را مطالعه کنید تا با ویژگی های یک تعمیر کار متخصص آشنا شوید.

 •  تعمیر کار یخچال جنرال الکتریک باید تمامی مشکلات را در منزل شما برطرف کند و برای تعمیرات نیاز به جا به جایی یخچال نداشته باشد.
 •  تعمیر کار باید نشت یابی و شارژ گاز یخچال را با رعایت نکات ایمنی در منزل انجام دهد.
 • به دلیل حساس بودن یخچال و مواد غذایی در داخل آن باید در زمان هماهنگ شده در منزل شما حضور یابد.
 • یکی از مهم ترین نکات این است که تعمیر کار باید از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک استفاده کند.
 •  تعمیر کار موظف است پس از انجام تعمیرات تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کند.

 

 

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک

تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک

اگر به تازگی یخچال جنرال الکتریک خریداری کرده اید بهترین گزینه برای نصب و راه اندازی دستگاه استفاده از نمایندگی جنرال الکتریک می باشد اما به دلیل نبود این برند و حضور غیر مستقیم آن در کشور ما شما نمیتوانید از این خدمات استفاده کنید پس برای این کار و اطمینان خاطر خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در تهزان هستیم که تمامی خدمات خود مانند نصب، سرویس و تعمیر را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم و دقت داشته باشید که در ایران این برند هیچ گونه نمایندگی ندارد پس مراقب تعمیر کاران و شرکت های متفرقه باشید.

 

چرا برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید با نمایندگی مجموعه تعمیره در تماس باشید؟

استفاده از خدمات مجموعه تعمیره مزیت های خود را به دنبال دارد و شما میتوانید برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود با ما در تماس باشید این مزیت ها شامل موارد زیر می شود.

 • بهره گیری از تکنسین های آموزش دیده و با تجربه کاری بالا.
 •  استفاده از قطعات و لوازم اصلی و فابریک برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک.
 • انجام بیشتر خدمات در محل سکونت شما
 •  صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و جا به جایی برای تعمیر.
 •  قیمت های منصفانه درتعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک
 • گارانتی 6 الی 12 ماهه پس از تعمیر
 •  اعزام تکنسین در سریع ترین زمان ممکن

 

در مجموعه تعمیره چه خدماتی برای تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک انجام می شود.

در این مجموعه تمامی خدمات برای تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک انجام می شود که این خدمات به شرح زیر می باشد.
• نشت یابی
• شارژ گاز
• تعویض موتور و یا کمپرسور
• تعویض کندانسور
• تعویض اواپراتور
• تعمیر برد اصلی یخچال جنرال الکتریک
• برطرف کردن مشکل دیفراست یا یخ زدا
• تعویض سنسور های داخلی
• تعمیر و تعویض فن یخچال
• تعمیر و تعویض فن فریزر
• تعمیر و تعویض فن کندانسور
• تعویض فیلتر درایر
• نصب و راه اندازی یخچال
• تعمیر یخساز
• برطرف کردن مشکل آبریزی

 

 

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک GE

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

به طور کلی یکی از مهم ترین و اصلی قطعات در یخچال برد و یا مادر برد آن می باشد در یخچال های قدیمی برای سنجش دما از ترموستات و برای زمان بندی آن از تایمر استفاده می شد اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و ورود برد های الکترونیکی به لوازم خانگی تمامی فعالیت ها مانند سنجش دما و زمان بندی راه اندازی کمپرسور از برد استفاده می شود.

این برد از طریق سنسور ها دمای داخل را یخچال و فریزر را مورد بررسی قرار داده و کمپرسور را وارد مدار میکند و در زمان زیاد شدن سرما سیستم دیفراست و یخ زدا را راه اندازی میکند اگر هر قسمتی از برد یخچال آسیب ببیند کار این دستگاه مختل می شود به طور مثال نوسان برق میتواند باعث آسیب رساندن به برد اصلی شود و در برخی از مواقع به طور کلی یخچال خاموش می شود و دقت داشته باشید که تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک کاری بسیار تخصصی می باشد که باید توسط مهندس الکترونیک انجام شود ما در مجموعه تعمیر برای تعمیر برد این قطعه را به کارگاه ارسال میکنیم و تکنسین های ما تعمیر آن را به صورت تخصصی انجام می دهند و ما تعمیر برد را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.

 

ارور یخچال جنرال الکتریک

برای عیب یابی و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در مدل های جدید تر این دستگاه دیگر نیازی به عیب یابی تمامی قطعات نیست در این مواقع خود یخچال یک کد خطا نمایش می دهد که این کد خطا نشان دهنده آسیب دیدن برخی از قطعات می باشد و شما با بررسی آن قطعه میتوانید یخچال جنرال الکتریک خود را تعمیر کنید در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک میپردازیم.

ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

در این مواقع برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک  باید به این نکته توجه داشته باشید که زمانی این کد خطا نمایش داده می شود که دمای یخچال به مدت دو ساعت بالا رفته است برای برطرف کردن این مشکل باید دقت داشته باشید که شاید درب یخچال باز مانده است و یا نوار دور درب یخچال آسیب دیده است.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک

این ارور زمانی در یخچال نمایش داده می شود که سیستم دیفراست آسیب دیده باشند که برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در این مواقع باید به سراغ قطعات دیفراست در یخچال بروید این قطعات مانند المنت، ترمودیسک و یا سنسور و ترموفیوز می باشند که حتما باید این قطعات مورد بررسی قرار گیرند.

 

ارور FF در یخچال جنرال الکتریک

اگر یخچال جنرال الکتریک شما این کد خطا را نمایش داد این کد نشان دهنده این است که دمای داخل یخچال با دمای تنظیم شده متفاوت است که برای برطرف کردن این مشکل باید توجه داشته باشید که درب یخچال شما باز نمانده باشد و یا لاستیک دور درب آن آسیب ندیده باشد.

 

ارور TC در یخچال جنرال الکتریک

این کد در یخچال جنرال الکتریک نشان دهنده آسیب نیست و نشانه سرمای سریع و یا TURBO COOL می باشد که برای برطرف کردن آن تنها کافیست از روی پنل یخچال این قابلیت را خاموش کنید.

 

ارور TF در یخچال جنرال الکتریک

این ارور هم نشان دهنده TURBO FREEZE می باشد و یکی از قابلیت های یخچال جنرال الکتریک است شما میتوانید آن را از روی پنل غیر فعال کنید.

 

 

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک

برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در این مواقع باید به سراغ برد اصلی یخچال بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید که بی توجهی به این کد خطا باعث آسیب های بیشتر به برد اصلی که یکی از قطعات اصلی یخچال می باشد می شود.

 

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک چقدر زمان می برد؟

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

گاهی اوقات مشکل یخچال شما جزعی بوده و تکنسین شما را راهنمایی میکند تا خودتان تعمیر آن را انجام دهید که در این مواقع شما در سریع ترین زمان مشکل را برطرف میکنید پس باید به این نکته توجه داشته باشید که مهم ترین نکته در مدت زمان تعمیر یخچال جنرال الکتریک GE آسیب وارد شده به آن می باشد اگر مشکل آن سطحی باشد تکنسین در سریع ترین زمان آن را برطرف میکند اما برای مثال اگر برد اصلی آسیب دیده باشد باید زمان بیشتری صرف شود تا برد یخچال جنرال الکتریک تعمیر شود.

 

عیب یابی و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات یخچال جنرال الکتریک می پردازیم تا شما با رو به رو شدن با این مشکلات خودتان نسبت به ایراد یخچال جنرال الکتریک عیب یابی و تعمیر آن را انجام دهید و همچنین دقت داشته باشید که تعمیر آن نیاز به تخصص دارد.

 

 

 

دلیل سر و صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک

اگر به تازگی متوجه سرو صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک خود شدید برای برطرف کردن این مشکل و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک باید اول از همه یخچال خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید دقت داشته باشید که اگر یخچال در مکانی صاف و تراز قرار نداشته باشد همین امر باعث تولید صدا در یخچال می شود پس از بررسی این مشکل باید به سراغ فن های داخل یخچال و فریزر بروید اگر این قطعات آسیب دیده باشند همین امر باعث تولید صدا می شود پس از بررسی فن داخلی باید به سراغ فن کندانسور یخچال خود بروید این فن برای گردش هوای مناسب بین کندانسور و کمپرسور می باشد و با آسیب دیدن آن تولید صدا میکند.

 

 

 

دلیل گرم شدن یخچال چیست؟

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل

اگر به طور کلی یخچال شما گرم شده است در این مواقع برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک باید موتور را مورد بررسی قرار دهید اگر موتور آسیب دیده است حتما آن را تعویض کنید اما گاهی اوقات موتور یخچال در حال کار است اما سرمای یخچال از بین رفته است در این مواقع این مشکل نشان دهنده این است که قسمتی از لوله ها دچار نشتی شده و گاز از داخل آن تخلیه شده است که در این مواقع برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک باید نشت یابی و شارژ گاز را انجام دهید اگر تمامی این موارد را بررسی کردید و مشکلی نداشتند و یخچال شما به طور کلی خاموش شده است باید به سراغ برد اصلی یخچال بروید و این قطعه را تعمیر کنید.

 

دمای فریزر مناسب است اما یخچال گرم شده

در این مواقع برای برطرف کردن مشکل و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک باید سیستم دیفراست یخچال جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار دهید این سیستم شامل المنت، سنسور و ترموفیوز می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید این قطعات را مورد بررسی قرار دهید هر کدام از این قطعه ها آسیب دیده باشند باعث بالا رفتن سرما و ایجاد برفک بر روی کویل می شوند که همین امر دلیل بر مختل شدن گردش سرما می شود.

 

مطالب مرتبط:

نحو ی تشخیص اصل بودن فیلتر یخچال

علت روشن نشدن یخچال

علت یخ زدن لوله پشت یخچال

ارور یخچال و فریزر جنرال الکترونیک

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 6 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران