با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور های یخچال بوش

ارور یخچال فریز بوش

ارور های یخچال و فریزر بوش 

به دلیل حیاطی بودن نقش یخچال در داخل آشپزخانه در زمان آسیب دیدن این دستگاه باید برای تعمیر آن در سریع ترین زمان اقدام شود در یخچال فریزر های قدیمی پیدا کردن مشکل یخچال کاری بسیار تخصصی بود و نیاز به عیب یابی دقیق داشت اما با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تولید یخچال فریزر دیگر نیازی به عیب یابی نمی باشد و یخچال تمامی مشکلات را به صورت یک کد خطا بر روی نمایشگر نشان می دهد و برای اطلاعات در رابطه با این کد های خطا کافیست به دفترچه ی راهنمای یخچال و یا سایت تعمیره مراجعه کنید ما در ادامه این مطلب تمامی ارور های یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش را جمع‌آوری کرده و دلایل به وجود آمدن آن و بر طرف کردن آن را هم توضیح می دهیم ما در تعمیره متخصصین حرفه ایی در برای تعمیر لوازم خانگی در تهران را جمع‌آوری کرده ایم.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تعمیر ساید بای ساید در تهران به صورت تخصصی با تعمیرکاران تعمیره انجام میشود در کمترین زمان.
تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

ارور یا کد خطای بوش

با تعمیر یخچال در منزل در هزینه های خودتون صرفه جویی کنید و نظارت کامل بر تعمیر خود داشته باشید.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E01

این ارور نشان دهنده معیوب شدن سنسور دمای محفظه یخچال می باشد که برای برطرف کردن این ارور باید سیم های رابط آن را مورد بررسی قرار دهید اگر مشکلی از سیم ها نبود سنسور را به کمک یک اهم متر تست کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید تا مشکل یخچال برطرف شود.

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E02

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن حسگر دمای محفظه می باشد که برای برطرف کردن ان باید سیم های رابط و سنسور محیط را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E03

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور محفظه کشوی یخچال می باشد برای این که این ارور را برطرف کنید بهتر است که یخچال خود را از برق کشیده و سپس کشوی یخچال را بیرون آورده و سنسور را مورد بررسی قرار دهید همچنین سیم های رابط به سنسور را مورد بررسی قرار دهید تا اگر نیاز به تعویض داشتند و مشکل از قطعی آنها بود تعویض شوند.

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E05

این ارور نشان دهندهی آسیب دیدن سنسور دیفراست می باشد که برای تعویض آن حتما باید یخچال را از برق بکشید و قسمت داخلی آن را باز کنید تا به محفظه اواپراتور برسید برای برطرف کردن این مشکل حتما سنسور و ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید تا در صورت معیوب بودن آنها را تعویض کنید.

 

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E10

ارور یخچال و ساید بوش

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن ماژول برد اصلی یخچال بوش می باشد که برای برطرف کردن آن اول از همه یخچال را از برق کشیده و به مدت چند ثانیه صبر کنید و سپس به برق متصل کنید اگر مشکل بر طرف نشد باید ماژو آسیب دیده تعویض و یا تعمیر شودکه برای این کار بهتر است از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E11

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن ماژول کنترل دیسپلی می باشد که در مرحله اول باید دیسپلی یخچال بوش را ریست کنید این کار را میتوانید با از برق کشیدن ان انجام دهید اگر مشکل دستگاه برطرف نشد حتما از یک تعمیر کار کمک بگیرید تا ماژول کنترل دیپلی را تعویض و یا تعمیر کند.

 

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E15

این ارور نشان دهدنه آسیب دیدن سنسور محیط یخچال می باشد این سنسور وظیفه سنجش دمای محیط یخچال را بر عهده دارد در صورت معیوب بودن این سنسور آن را تعویض کنید.

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E20

این ارور نشان دهنده آسیب در ارتباط بین برد اصلی و دیسپلی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سیم های رابط و برد اصلی و همچنینی دیسپلی مورد بررسی قرار بگیرند. که برای انجام این کار بهتر است از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

 

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا E21

این ارور نشان دهنده مشکل در ارتباط بین ماژول صفحه نمایشگر و برد کنترل یخسازو آب سردکن می باشد که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا Eg

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در قسمت موتور تایم یخساز می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سیم های رابط و موتور آن بررسی شود.

 

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا F3

این ارور نشان دهنده زمان زیاد دیفراست یا یخ زدایی می باشد میتوان گفت که زمان یخ زدایی بیش از حد طول کشیده است برای برطرف کردن این ارور باید سیستم یخ زدایی مورد بررسی قرار بگیرد این سیستم سشکیل شده است از سنسور، ترموفیوز، المنت و..

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا R1

زمانی ارور نمایش داده می شود که یخ چال به صورت مکرر ارور دهد و برای برطرف کردن آن باید سنسور محیط یخچال مورد بررسی قرار بگیرد.

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا D1

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور دیفراست می باشد و برای برطرف کردن ان باید مقاوت سنسور دیفراست به وسیله اهم متر مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا DR

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن کلید درب یخچال بوش می باشد که برای برطرف کردن این ارور باید کلید بررسی و در صورت معیوب بودن تعویض شود.

 

 

ارور های یخچال فریزر بوش کد خطا DF

این ارور نشان دهنده معیوب شدن کلید یا دکمه فیرزر می باشد که در صورت آسیب دیدن آن باید تعویض شود.

 

 

ارورهای ساید بای ساید بوش

ارور یخچال و فریزر بوش در تهران

یکی از پر طرفدار ترین محصولات لوازم خانگی بوش ساید بای ساید آن می باشد این دستگاه همواره با پیشرفت تکنولوژی بسیار بروز شده است و تمامی آسیب دیدگی های خود را به صورت یک کد خطا نمایش می دهد و به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر این دستگاه کاری بسیار تخصصی است و بهترین راه براسی تعمیر ان تماس با مجموعه تعمیره می باشد.

 

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا F1

نمایش این ارور بر روی صفحه دیسپلی نشان دهنده اسیب دیدن سنسور محیط و یا سنسور دیفراست می باشد که برای برطرف کردن ان باید مقدار مقاومت این سنسور ها به کمک یک اهم متر اندازه گیری شده و در صورت آسیب دیدگی تعویض شوند.

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا R1

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور یخچال می باشد که این سنسور باید به کمک اهم متر بررسی شده و در صورت نیاز تعویض شود.

 

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا RT

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور محیط می باشد که باید توسط تکنسین مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا 1E

این ارور زمانی نشان داده می شود که سنسور یخساز دچار قطعی باشد و برای برطرف کردن آن مقاومت سنسور یخساز باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا EF

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور شمارنده آب می باشد که برای برطرف کردن آن باید از یک تکنسین تعمیر ساید بای ساید بوش کمک بگیرید.

 

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا ET

این ارور نمایانگر آسیب در قسمتی از یخساز می باشد که برای برطرف کردن آن بهتر است که کلید یخساز را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا EU

این خطا نشان دهنده بروز مشکل در کلید روشن خاموش یخساز ساید بای ساید می باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

ارور های ساید بای ساید بوش کد خطا ES

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن قسمت یخ ریز می باشد که برای برطرف کردن آن باید یخساز را مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

جمع بندی

تمایم کد های خطا در قسمت بالا مربوط به یخچال و ساید بای ساید بوش می باشد که اگر شما کمی از دانش فنی بر خوردار باشید برخی از آن ها را میتوانید برطرف کنید اما توصیه ما به شما عزیزان این است که در صورت ناوارد بودن به تعمیرات یخچال بوش به هیچ عنوان دست به تعمیر آن نبرید چون باعث آسیب های بیشتر به یخچال و بالا بردن هزینه تعمیرات می شوید بهتر است برای تعمیر آن با مجموعه تعمیره در تماس باشید این مجموعه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش در تهران می باشد و تمامی خدمات این شرکت به همراه ضمانت 180 روزه است.

 

مطالب مرتبط:

چرا یخچال زود اتومات میکند؟

نحوی ریست کردن یخ ساز سای بای ساید

چرا مواد غذایی در فریزر آب میشود؟

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران