با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال بوش

نمایندگی تعمیرات بخچال و فریزر بوش

تعمیر یخچال فریزر بوش در تهران

شرکت تعمیره یکی از نمایندگی ها تعمیر لوازم خانگی و تمامی مناطق تهران آن مانند شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد که ما خدمات تعمیر یخچال فریزر بوش را به کمک تعمیر کاران آموزش دیده شرکت تعمیر در بالا ترین کیفیت انجام میدهیم و موارد زیادی را برای آسودگی خیال شما در تعمیر یخچال فریزر بوش انجام می دهیم مانند ضمانت خدمات تعمیر و یا استفاده از قطعات اصلی و همچنین دقت و سرعت در عیب یابی و تعمیر که با انجام این موارد این اطمینان را به شما میدهیم که دستگاه شما پس از تعمیر مانند روز اول خود کار کند. به این نکته دقت داشته باشید که به دلیل کیفیت بالای یخچال فریزر بوش این دستگاه آیا نیاز به تعمیر دارد یا خیر؟ لازم به ذکر است که یخچال دستگاه است که در کل روز فرایند سرما سازی را انجام می دهد تا مواد غذایی تازه بمانند پس احتمال آسیب دیدن این دستگاه زیاد می باشد که شما عزیزان به راحتی برای تعمیر لوازم خانگی بوش می توانید با تعمیره تماس بگیرید.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***

بوش یکی از تولید کنندگان قدرتمند و پر طرفدار یخچال و فریزر در دنیا می باشد این برند تولید کننده یخچال های دو درب، یخچال فریزر دوقلو، و ساید بای ساید می باشد که در تولید این محصولات از قطعات با کیفیت استفاده میکند اما امروزه در کشور ما محصولات غیر اصلی این شرکت زیاد شده است پس در خرید آن باید دقت لازم را به کار ببرید اما این محصول در ایران نمایندگی برای تعمیر ندارد پس برای تعمیر یخچال فریزر بوش باید چه کاری انجام دهیم.

تعمیر یخچال بوش در تهران

نحوه ثبت درخواست در تعمیره

در مرحله اول برای تعمیر یخچال فریزر بوش شما باید یک تعمیر کار مجرب پیدا کنید به این دلیل که تعمیر این دستگاه توسط افراد نا وارد باعث اسیب رساندن به آن و بالا برده هزینه تعمیر می شود اگر نیاز به یک تعمیر کا آموزش دیده برای تعمیر یخچال فریزر بوش دارید حتما با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اگر راه های تماس با این مجموعه مورد دسترس شما نیست این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید.

 •  بهترین و راحت ترین روش برای تماس با شرکت تعمیره تماس تلفنی می باشد که برای یافتن شماره های تماس تمامی مناطق تهران بهتر است وارد سایت تعمیره شوید و در پایین ترین قسمت تمامی شماره های تماس را مشاهده می کنید.
 •  اما اگر وارد سایت شدید و قسمت ثبت در خواست را مشاهده کردید در همین پنل می توانید اطلاعات خود را وارد کنید تا اوپراتو تعمیره با شما تماس بگیرد.
 • مرحله آخر که بهترین روش برای گرفتن راهنمایی های لازم برای تعمیر یخچال فریزر بوش می باشد استفاده از شبکه های اجتماعی است که با این روش شما به صورت مستقیم با تکنسین مربوط در ارتباط هستید.

 

 

مراحل تعمیر یخچال فریزر بوش در مجموعه تعمیره

نمایندگی یخچال و فریزر بوش

اگر شما نیاز به تعمیر یخچال فریزر بوش دارید و علاقه دارید که با مراحل انجام کار در مجموعه تعمیره آشنا شوید بهتر است این مطلب را کاملا مطالعه کنید.

 • در مرحله اول باید با شرکت تعمیره تماس بگیرید که در اولین تماس اوپراتور به صورت فنی به شما راهنمایی های لازم را میکند تا مشکلات سطحی دستگاه را برطرف کنید در غیر این صورت اطلاعاتی مانند نام خود شما و ایراد دستگاه و همچنین آدرس را دریافت میکند.
 • پس از تماس شما اطلاعات برای تکنسین مورد نظر ارسال میشود تا با هماهنگی های لازم با شما به محل سکونت اعزام شود.
 • پس از مراجعه تکنسین به محل سکونت شما وارد مرحجله عیب یابی و تعمیر می شود که این خدمات در بیشتر مواقع در منزل انجام می شود و تنها زمانی نیاز به تعمیر گاه می باشد که قطعاتی مانند برد اصلی آسیب دیده باشند پس تمامی خدمات برای تعمیر یخچال فریزر بوش در منزل انجام می شود.
 • پس از تعمیر یخچال فریزر بوش این دستگاه توسط شرکت تعمیره به مدت 6 ال 12 ماه ضمانت می شود که این ضمانت به صورت کتبی داخل فاکتور ثبت شده است.

 

 

آیا شرکت تعمیره نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش می باشد

به طور کل پس از تحریم ها هیچ گونه نمایندگی لوازم خانگی بوش در ایران موجود نمی باشد به همین دلیل باید در خرید این محصول از اورجینال بودن آن اطمینان حاصل کرد اما برای تعمیر یخچال فریزر بوش میتوانید از شرکت تعمیره کمک بگیری این شرکت یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر لوازم خانگی در ایران می باشد که برای تعمیر هر برند تکنسین آموزش دیده همان برند را در اختیار دارد .

در سریع ترین زمان دستگاه شما را تعمیر میکند و برای اطمینان شما نسبت به خدمات و آسودگی خیال یک فاکتور سر برگ دار مخصوص شرکت که در داخل آن تمامی خدمات به صورت جزء به جزء ضمانت می شود پس نگران تعمیر یخچال فریزر بوش در تهران نباشید تعمیره در خدمت شما عزیزان است.

 

 

آموزش تعمیر یخچال فریزر بوش

تعمیر تخصصی یخچال بوش

 

تعمیر یخچال فریزر و حتی ساید بای ساید بوش کاری بسیار تخصصی می باشد و همینطور با پیشرفت تکنولوژی پیچیدیگی تعمیر یخچال فریزر بوش بیشتر هم شده است اما اگر توانایی فنی شما بالا می باشد برای کسب اطلاعات و تعمیر یخچال فریزر بوش میتوانید از مقاله های داخل سایت استفاده کنید.

توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر یخچال فریزر شما دچار نشتی گاز شده است به هیچ عنوان خود شما دست به تعمیر آن نزنید اما اگر با مطالعه این مطالب به نتیجه نرسیدید می توانید از شماره های داخل سایت استفاده کنید و با تماس با مجموعه تعمیره اطلاعات مورد نیاز خود را از اوپراتور های ما و تکنسین ها در داخل شرکت کسب کنید اما توجه داشته باشید که عیب یابی یخچال فریزر بوش نیاز به سال ها تجربه و آموزش دارد.

 

 

خدماتی که برای تعمیر یخچال بوش در مجموعه تعمیره انجام می شود

اول از همه مهم ترین قابلیت تکنسین های مجموعه تعمیره در انجام خدمات تعمیر یخچال فریزر بوش در محل می باشد که با این کار در هزینه های حمل و نقل بسیار صرفه جویی می شود و خود شما شاهد انجام تمامی خدمات می باشید اما چه خدماتی در این زمینه انجام می شود که ما در ادامه این مطلب به آن ها اشاره میکنیم.

 • تعمیر و یا تعویض موتور و یا کمپرسور
 •  تعمیر سیستم دیفراست
 •  تعویض تمامی سنسور ها
 •  تعویض فن یخچال
 •  تعویض فن فریزر
 •  تعمیر و تعویض فن کندانسور
 • نشت یابی و شارژ گار
 • تعمیر برد اصلی و دیسپلی
 • تعویض فیلتر های آب یخچال
 • تعمیر سیستم یخساز
 • برطرف کردن مشکل نشتی آب
 •  و…
  این موارد برخی از خدمات تعمیر یخچال فریزر بوش در محل می باشد که توسط تکنسین های مجموعه تعمیره با ضمانت انجام می شود.

عیب یابی و تعمیر یخچال

نمایندگی تخصصی یخچال

اگر مدتی است که متوجه ایرادات یخچال فریزر بوش خود شده اید و قبل از تماس با تکنسین نیاز به اطلاعات و آگاهی دارید بهتر است ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا مشکلات سطحی یخچال خود را خودتان برطرف کنید ما در ادامه این مطلب به عیب یابی و راه های تعمیر یخچال فریزر بوش می پردازیم.

 

 

 •  علت صدای زیاد یخچال بوش

به طور کل یخچال و فریزر دستگاه هایی بی صدا می باشند پس با کوچک ترین صدا شما متوجه آسیب دیدن دستگاه می شوید اول از همه دقت داشته باشید که یخچال و فریزر بوش باید در محل خود به صورت تراز قرار گرفته باشد اگر این دستگاه تراز نباشد تولید صدا میکند.
اما در داخل و بیرون یخچال فریزر فن برای گردش هوا وجود دارد که اگرآسیب دیده باشد سر و صدای زیادی تولید میکند که فن کندانسور در پشت یخچال بیشترین صدا را تولید میکند توصیه میشود که برای برطرف کردن این مشکل حتما از یک تکنسین کمک بگیرید.

 

 

 • دلیل یکسره کار کردن یخچال 

گاهی اوقات متوجه می شوید که کمپرسور یخچال فریزر بوش به طور یکسره کار میکند در این مواقع احتمال ضعیف شدن و یا نشتی گاز وجود دارد اما اگر سرمای یخچال فریزر زیاد شده است این مشکل می تواند از ترموستات که وظیفه تنظیم دما و یا برد اصلی باشد که باعث شده یخچال فریزر به صورت یکسره کار کند برای این که اطلاعات کافی در رابطه با ترموستات داشته باشید میتوانید مقاله تست ترموستات یخچال را مطالعه کنید.

 

 •  دلیل آسیب دیدن لاستیک دور درب

تعمیر یخچال در منزل

لاستیک دور درب بسیار حساس می باشد گاهی اوقات با استفاده نادرست و یا پوسیدگی دچار آسیب می شود میتوانید برای جلو گیری از این مشکل آن را تمیز و چرب کنید اما اگر آسیب دیده باشد و دیگر مانع گردش هوا نشود دلیلی بر گرم شدن قسمت های یخچال و یا برفک زدن در فریزر می باشد که اگر این مشکل را برطرف نکنید انرژی یخچال هدر می رود. تعویض لاستیک دور درب کاری بسیار تخصصی می باشد.

 

 

 • چرا سرما داخل فریزر مناسب است ولی یخچال گرم می باشد
  این مشکل میتواند از نشتی گاز باشد که برطرف کردن آن بسیار تخصصی است تکنسین باید مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کند همچنین دوباره یخچال فریزر شارژ گاز شود مهم ترین قطعه در گردش هوای سرد فن می باشد که اگر این قطعه آسیب دیده باشد سرما به خوبی در داخل یخچال گردش ندارد همچنین اگر سیستم یخ زدایی آسیب دیده باشد و بر روی اواپراتور برفک به وجود آمده باشد سرما به خوبی گردش ندارد همچنین تمامی این موارد میتواند از برد اصلی دستگاه باشد و یا سنسور تشخیص دما آسیب دیده باشد.

 

 •  یخچال فریزر بوش روشن است ولی کمپرسور کار نمیکند و یخچال در حال گرم شدن است
  اول از همه باید تست سلامت کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید تا مطمن شوید کمپرسور سالم است سپس به سراغ برد اصلی دستگاه بروید شاید این قطعه برق را به کمپرسور متصل نمی کند و کمپرسور شروع به کار نمیکند.

 

 • دلیل نشتی آب در یخچال فریزر بوش
  گاهی اوقات با آسیب دیدن نوار دور درب یخچال هوای بیرون به داخل نفوذ پیدا میکند و باعث ایجاد رطوبت و آب می شود که این آب از قسمت کاسه موتور بیشتر شده و بر روی زمین می ریزد.
  گاهی اوقات اگر یخچال شما اب سرد کن دارد با آبگیری متوجه آب بر روی زمین می شوید در این موارد باید شیلنگ های متصل به آب را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات با پوسیدگی دچار آبریزی می شود آبریزی یخچال فریزر بوش دلایل زیادی دارد که باید توسط تکنسین مورد بررسی قرار بگیرد.
 •  تعمیر یخساز
  یخساز یکی از قابلیت های محبوب یخچال فریزر بوش می باشد که ما در مجموعه تعمیره یخساز یخچال شما را در محل سکونت تعمیر میکنیم گاهی اوقات این قطعه یخ تولید میکند اما در داخل محفظه خود خالی نمیکند که این مشکل میتواند از موتور آن ویا از بین رفتن خاصیت تفلون قالب یخ باشد مهم ترین نکته در فعالیت یخساز سرمای مناسب فریزر می باشد اگر سرمای فریزر کم شود یخساز به مشکل می خورد.

 

 

تنظیم دمای یخچال فریزر دو قلو بوش

تعمیر یخچال بوش در تهران

یکی از مهم ترین نکات در استفاده از یخچال فریزر بوش تنظیم دما می باشد اگر به درستی دمای یخچال خود را تنظیم کرده باشید مواد غذایی در داخل یخچال تازه و با طروات باقی می مانند حال در ادامه این مطلب به نحوه تنظیم دمای یخچال فریزر دوقلو بوش می پردازیم همچنین اگر با آسیب دیدن این دستگاه مواجه شده اید میتوانید با نمایندگی تعمیر یخچال بوش در تهران و در مجموعه تعمیره تماس باگیرید.

اگر یخچال فریزر بوش شما قدیمی می باشد و برای تنظیم دما از وولوم استفاده میکند مقدار های روی این وولوم از صفر تا max می باشد که بهتر است آن را بر روی عدد 3 تنظیم کنید.

در یخچال فریزر های دوقلو بوش برای تنظیم دما باید مراحل زیر را طی کنید.

 • در یخچال با استفاده از دکمه refrigerato میتوانید دمای یخچال را تنظیم کنید بهتر است این دما را بر روی عدد 3 درجه سانتیگراد قرار دهید.
 • برای تنظیم دمای فریزر بوش باید از دکمه feezer استفاده کنید بهتر است دمای آن را بر روی عدد 18- سانتی گراد قرار دهید.

اما در فصل های تابستان و زمستان این تنظیم دما بسیار متفاوت می باشد برای مثال در فصل های سرد دیگر نیازی به تنظیمات دما در بالا ترین عدد نیست و یخچال باید مدت زمان کم تری کار کند بهتر است دمایی را در زمستان انتخاب کنید که یخچال فریزر دوقلو مدت زمان کم تری کار کند.

شرایط نگهداری و بالا بردن یخچال فریزر بوش

 • همیشه یخچال فریزر بوش را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 •  هیچ گاه یخچال را در محل تابش مستقیم نور خورشید و یا در کنار وسایل گرما ساز مانند گاز قرار ندهید.
 •  مواد غذایی داغ را دریخچال قرار ندهید باعث هدر رفتن انرژی می شود.
 •  درب یخچال را مدت زیاد باز نگزارید باعث از بین رفتن انرزی و همچنین بالا رفتن سیکل کاری کمپرسور یخچال می شود.
 •  همیشه در سال حداقل یک بار درب پشتی یخچال را باز کرده و کندانسور و همچنین کمپرسور را تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.

 

جمع بندی 

یخچال فریزر بوش یکی از حساس ترین دستگاه ها می باشد که تعمیر آن باید توسط افراد متخصص انجام شود همچنین در استفاده از قطعات اورجینال دستگاه دقت داشته باشید مجموعه تعمیره یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر یخچال فریزر بوش در تمامی مناطق تهران می باشد که در مدت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان است پس برای تعمیر یخچال فریزر بوش با ما در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط:

چرا یخچال زود اتومات میکند؟

نحوی ریست کردن یخ ساز سای بای ساید

چرا مواد غذایی در فریزر آب میشود؟

ارور یخچال بوش 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

4 پاسخ

 1. من ثبت درخواست کردم متاسفانه کسی با من تماس نگرفت ممنون میشم پیگیری کنید

 2. تکنسین ظرفشویی کار بلد هم دارید ممنون میشم جواب بدین

 3. واقعا مطالب مفیدی بود و من خیلی راحت کارم راه افتاد ممنونم از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران