با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

نحوه ریست کردن یخساز ساید بای ساید

دکمه ریست یخساز برند های مختلف

نحوه ریست کردن یخساز ساید بای ساید

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت یخچال و فریزر و به وجود آمدن ساید بای ساید ها دیگر نیازی به گذاشتن قالب یخ در فریزر نیست و ساید بای ساید ها این کار را برای شما آسان کرده اند به این صورت که در داخل این ساید بای ساید ها یخساز وجود دارد.
این قطعه به صورت اتوماتیک یخ تولید میکند تمامی برند های تولید کننده یخچال این قابلیت را درون فریزر به وجود اورده اند و شما می توانید از آن استفاده کنید به دلیل این که یخساز قطعه ای بسیار جدید می باشد بیشتر تعمیر کاران آن را برای تعمیر به تعمیرگاه می آورند اما تکنسین های شرکت تعمیر تمامی آموزش های لازم برای تعمیر یخساز را گزرانده و تعمیر این قطعه را در سریع ترین زمان و در منزل شما انجام میدهند.
تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در تهران می باشد این شرکت خدمات خود را در تمامی مناطق تهران مانند شرق غرب، شمال و جنوب در سریع ترین زمان و با ضمانت 180 روزه انجام می دهد و سعی تعمیر کاران ما در تعمیر خدمات می باشد پس اگر یخچال شما آسیب دیده است و نمیتوانید به کسی برای تعمیر آن اعتماد کنید با مجموعه تعمیره در تماس باشید که ضمانت تعمیر به شما می دهد و خدمات خوبی برای  تعمیر یخچال در منزل  در نظر گرفته است.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر یخچال درتهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تعمیر ساید بای ساید در تهران به صورت تخصصی با تعمیرکاران تعمیره انجام میشود در کمترین زمان.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.
ریست کردن یخساز ساید بای ساید
یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***

یخساز ساید بای ساید چگونه کار میکند

در اولین مرحله برای تعمیر و ریست کردن یخساز ساید بای ساید باید با سیستم کاری آن آشنا شوید برای این که یخساز یخ تولید کند نیاز به آب دارد این آب در قسمت پشت یخچال به شیر برقی متصل شده است که در زمان نیاز از طریق لوله های پشت یخچال به قسمت قالب یخساز وارد می شود.
نکته مهم در تولید یخ دمای مناسب فریزر می باشد اگر دمای فریزر پایین باشد یخ تولید نمی شود پس از شکل گیری یخ در قالب سنسور زیر یخساز تشخیص داده و به کمک موتور یخساز یخ ها را در داخل محفظه تخلیه میکند و پس از تخلیه یخ ها به مکان اول خود برگشته و دوباره آبگیری میکند تا زمانی که مخزن آن پر شود و تشخیص دهد که یخ بیش از حد در داخل محفظه یخ می باشد این تشخیص به کمک بازوی متحرک بر روی یخساز انجام می شود پس از ورود یخ به داخل محفظه شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید و اگر نیاز به یخ خورد شده و یا قالبی دارید میتوانید از روی دیسپلی آن را تنظیم کنید.

دکمه ریست یخساز برند های مختلف

ریست کردن یخچال ساید بای ساید
یکی از نکاتی که برای تست یخساز به کمک شما می آید دکمه تست یخساز می باشد شما با استفاده از این دکه میتوانید فرایند کاری یخساز یخچال خود را مشاهده کنید و اگر متوجه کار نکردن در هر مرحله از آن شدید به راحتی میتوانید آن را تعمیر کنید فرایند کاری یخساز به این صورت می باشد که در مرحله اول آب توسط یک شیر برقی وارد قالب های یخ می شود پس از آن یخ های تولید شده توسط یک موتور در قالب برعکس شده و وارد محفظه یخ قرار میگیرند فرایند کاری یخساز ها با هم مشابه می باشند اما نحوه تست آن بسیار متفاوت است ما در ادامه این مطلب دکمه ریست یخساز برندهای سامسونگ، ال جی، دوو و اسنوا را معرفی میکنیم.

  •  نحوه ریست کردن یخساز سامسونگ به این صورت می باشد که شما بر روی یخساز باید به دنبال یک کلید فیزیکی باشید در مدل های قدیمی به راحتی میتوانید این کلید را مشاهده کنید اما در مدل های جدید که یخساز بر روی درب قرار دارد باید محفظه یخ را باز کنید.
  •  برای ریست یخسازال جی کافیست دکمه ICE LOCK را بزنید و برای ریست کردن یخساز ال جی دکمه RESET ICE را به مدت 5 ثانیه نگه دارید.
  • نحوه ریست کردن یخساز ساید دوو باید درب یخچال خود را باز کنید و محفظه یخ را از محل خود آزاد کنید پس از انجام این فرایند شما دکمه RESET SWITCH را مشاهده میکنید که با نگه داشتن این دکمه یخساز یخچال دوو ریست می شود و شروع به چرخش میکند.
  •  در بیشتر مواقع نحوه ریست یخساز یخچال اسنوا همانند دوو می باشد اما در برخی از مواقع اگر دکمه ای برای ریست روی یخساز پیدا نکرده اید به دنبال یک محفظه کوچک بر روی یخساز باشید که با فشار دادن یک سوزن در داخل آن یخساز شما ریست می شود.

 

 

چه زمانی نیاز به ریست یخساز ساید بای ساید می باشد

گاهی اوقات شما متوجه می شوید که سیستم کاری یخساز تغیر کرده و یا به درستی وظایف خود را انجام نمی دهد در این مواقع بهتر است که یخساز ساید بای ساید خود را ریست کنید که این کار در تمامی برند های ساید بای ساید متفاوت می باشد با ریست کردن یخساز تمامی مراحل را به طور کامل انجام میدهد یعنی یخساز چرخیده و یخ ها را تخلیه میکند و سپس به جای خود برگشته دوباره آبگیری میکند شما با مشاهده این مراحل میتوانید متوجه شوید که آیا یخساز سالم است یا خیر و تمامی موتور های آن کار میکند.

چگونگی ریست کردن یخساز ساید بای ساید 

ریست کردن یخچال ساید بای ساید در تهران

به طور کلی برای ریست کردن یخساز در بیشتر مواقع یک دکمه ریست بر روی خود یخساز وجود دارد که در بیشتر مواقع اگر 5 ثانیه آن را نگه دارید یخساز تمامی مراحل خود را انجام می دهد و شما شاهد تمامی این فرایند هستید اما دکمه ی ریست بر روی دیسپلی یخچال ربطی به یخساز نداشته و با نگه داشتن آن فقط یخچال را ریست میکنید اما دکمه ریست در ساید بای ساید ها به دو صورت می باشد.
  1.  کلیدی بر روی یخساز وجود دارد که با مشاهده یخساز شما متوجه ان می شوید.
  2. یک سوراخ بر روی یخساز وجود دارد که در داخل آن یک کلید برای ریست یخساز موجود است آن را به کمک یک سوزن باید فعال کنید.

نحوه ریست کردن یخساز ساید بای ساید بوش

ریست کردن یخساز یخچال و سایدبای ساید

برای این که یخساز ساید بای ساید بوش را ریست کنید بهتر است در زمانی که یخچال روشن و در حال کار است درب فریزر را باز کرده و محفظه بر روی یخساز را باز میکنید سپس دکمه بر روی یخساز را مشاهده میکنید این دکمه را به مدت5 ثانیه نگهدارید سپس یخساز ساید بای ساید بوش ریست می شود.

ریست کردن یخساز ساید بای ساید سامسونگ

در مرحله اول باید متوجه شویم که آیا یخساز ساید بای ساید سامسونگ روشن است یا خیر اگر خاموش بود ان را باید روشن کنید سپس درب فریزر را باز کرده و محفظه یخساز را آزاد کنید و پس از آن شما میتوانید دکمه ریست را مشاهده کنید در ساید بای ساید های قدیمی سامسونگ با بیرون آوردن کشویی محفظه یخ شما دکه ریست یخساز را مشاهده میکنید. به این نکته توجه داشته باشید که این کار را فقط برای یک بار انجام دهید و پس از 8 ساعت باید یخ تولید شده باشد.

ریست یخساز ساید بای ساید دوو

یخ ساز ساید بای ساید

ریست یخساز دوو یعنی شروع دوباره فرایند یخسازی که برای این کار باید محفظه بر روی یخساز را باز کرده و دکمه reset switc را مشاهده میکنید با نگه داشتن این دکمه به مدت 8 ثانیه یخساز ریست می شود.

ریست یخساز ساید بای ساید ال جی

یخ ساز ساید بای ساید

برای ریست کردن یخساز ساید بای ساید ال جی در مرحله اول باید راه خروجی یخ را غیر فعال کنید که این کار با نگه داشتن دکمه  ice lock قابل انجام شدن است سپس با نگه داشتن دکمه Reset ice  یخساز ساید بای ساید ال جی خود را ریست کرده اید.

ریست یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک

برای ریست یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک باید دکمه های (ice type) (child lock) بیابید و سپس آن ها را به طور هم زمان به مدت 3 ثانیه نگه دارید و پس از آن باید دکمه Ice reset  را به مدت 3 ثانیه نگهدارید تا یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک ریست شود.

غیر فعال کردن یخساز ساید بای ساید

گاهی اوقات در زمان های که شما به مسافرت می روید و نمیخواهید که انرژی زیادی در یخچال مصرف نشود بهتر است که یخساز آن را غیر فعال کنید برای غیر فعال کردن آن در بیشتر یخساز ها دکمه on/off وجود دارد که به کمک آنها میتوانید یخساز را خاموش و روشن کنید و در برخی از یخساز ها این امر به کمک یک اهرم انجام می شود اگر این اهرم در زاویه 90 درجه باشد یخساز غیر فعال می شود.

جمع‌بندی 

اگر با انجام ریست یخساز مشکلات این قطعه بر طرف نشد و یخچال شما یخ تولید نکرد به هیچ عنوان خود شما دست به تعمیر یخساز نزنید این کار باعث آسیب دیدن بیشتر یخساز می شود و همچنین هزینه تعمیر آن را بیشتر میکند برای این که یخساز ساید بای ساید خود را در سریع ترین زمان و در منزل تعمیر کنید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.
مطالب مرتبط
لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[3.3 امتیاز از 3 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

2 پاسخ

  1. واقعا برای من مفید بود چون من هر دفعه که یخسازم اینجوری میشد تعمیر کار تشریف میورد کلی پول می‌گرفت این دفعه خودم با یه سرچ کوچیک حلش کردم فهمیدم دستگاه مشگل ندار

    1. خوشحالم که توانستید سریع در منزل مشکل دستگاه خود را حل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران