با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ماشین لباسشویی بکو

ارور لباسشویی بکو

ارور ماشین لباسشویی بکو

تمامی برند های مطرح ماشین لباسشویی، دارای یک سیستم عیب یابی خودکار هستند ماشین لباسشویی بکو، هم از این قابلیت پشتیبانی میکند ودر صورت بروز مشکل یک کد خطا نمایش میدهد در زمان نمایش ارور ماشین لباسشویی بکو، شما باید به دنبال پیدا کردن قطعه آسیب دیده باشید و با تعویض آن قطعه کد خطای لباسشویی خود را بر طرف کنید، ما در این مقاله به صورت تخصصی به رفع ارور ماشین لباسشویی بکو میپردازیم و همچنین با مطالعه این مقاله شما با معنی و مفهوم هر یک از ارور های ماشین لباسشویی بکو اشنا می‌شوید.

کدخطای لباسشویی بکو

کد خطا و ارور ماشین لباسشویی بکو

مجموعه تعمیره، یکی از نمایندگی های  تعمیر ماشین لباسشویی بکو  در تهران است ما در این مجموعه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم شما در صورت مشاده کد خطای ماشین لباسشویی بکو میتوانید با ما در تماس باشید تا از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید همچنین در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می‌شوند.
ارور های ماشین لباسشویی بکو به طور کلی به 18 کد تقسیم می‌شود که از کد E1 تا کد E18 هستند و برای رفع هر کدام باید با دلایل نمایش آن ها آشنایی داشته باشید برخی از ارور ها با یک حرکت ساده از روی نمایشگر پاک می‌شوند اما برخی دیگر نیاز به تخصص دارند اگر به هر دلیل در رفع ارور ماشین لباسشویی بکو با مشکل رو به رو شده اید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.ما در تعمیره تکنسین های مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

علت کد ارور E1 لباسشویی بکو

ارور E1 لباسشویی بکو

این ارور ماشین لباسشویی بکو، نشان دهنده بروز مشکل از سنسور NTC دستگاه است اگر به هر دلیلی در سیم کشی سنسور ترمیستور مشکلی به وجود آمده باشد این ارور نمایش داده می‌شود پس در قدم اول برای رفع کد خطای لباسشویی بکو شما باید سیم کشی آن را بررسی کنید.
همچنین برای تست ترمیستور میتوانید از اهم متر استفاده کنید به این صورت که در دمای 25 درجه اهم متر شما باید عدد 4700 اهم را نمایش دهد.

علت ارور E2 ماشین لباسشویی بکو

ارور E2 ماشین لباسشویی بکو

زمانی که هیتر و یا گرمکن دستگاه با مشکل مواجه شده باشد این ارور لباسشویی بکو نمایش داده می‌شود در بیشتر مواقع با بروز مشکل در سیم کشی هیتر، این کد خطا نمایش داده می‌شود حتما سیم کشی هیتر را بررسی کنید.

 

کد خطای E3 ماشین لباسشویی بکو

ارور E3 ماشین لباسشویی بکو

این ارور ماشین لباسشویی بکو باز هم نشان دهنده مشکل در قسمت هیتر دستگاه است اگر جریان گرما در لباسشویی شما ثابت باشد این ارور نمایش داده می‌شود برای رفع ارور لباسشویی بکو در این مواقع باید به سراغ برد اصلی دستگاه بروید و رله برد کنترل که مربوط به هیتر می‌شود را تست کنید.
برای این کار بهتر است از تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو کمک بگیرید.

 

علت ارور E4 لباسشویی بکو

ارور E4 ماشین لباسشویی بکو

زمانی که آب وارد محفظه لباسشویی شما نشود این ارور لباسشویی بکو نمایش داده می‌شود حال دلیل آبگیری نکردن دستگاه به مشکلات زیادی بستگی دارد.

  • در قدم اول شما باید به این نکته دقت داشته باشید که درب دستگاه به درستی بسته شده است و یا میکروسوئیچ آن وظیفه خود را به خوبی انجام نمی‌دهد.
  •  سپس فشار آب را بررسی کنید و در صورت قطع آب حتما لباسشویی خود را خاموش کنید.
  •  اما یکی از دلایل مهم در نمایش این ارور ماشین لباسشویی بکو، خرابی شیر برقی این دستگاه است.

 

ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

ارور E5 لباسشویی بکو نشان دهنده عدم تخلیه آب از داخل ماشین لباسشویی است که برای رفع این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید.

  •  در صورت گرفتگی فیلتر تخلیه و همچنین شلنگ تخلیه، آب از داخل لباسشویی شما خارج نمی‌شود.
  •  حتما فیلتر را باز کرده و تمیز کنید، همچنین شلنگ تخلیه خود را تست کرده و در صورت گرفتگی آن را تعویض و یا تمیز کنید.
  •  اگر با بررسی موارد بالا و تمیز کردن آن ها ارور لباسشویی بکو رفع نشد حتما باید پمپ تخلیه لباسشویی خود را بررسی کنید و در صورت خرابی قطعه معیوب را تعویض کنید.

 

کد خطای ارور E6 لباسشویی بکو 

ارور E6 لباسشویی بکو 

اگر در حین کار لباسشویی متوجه تکان های شدید این دستگاه شده‌اید و همچنین پس از آن این ارور لباسشویی بکو نمایش داده شده است حتما باید موتور لباسشویی خود را بررسی کنید.
بهتر است این کار را به یک تعمیرکار لباسشویی حرفه ای بسپارید.

 

ارور E7 در ماشین لباسشویی بکو

ارور E7 در ماشین لباسشویی بکو

در زمانی که سنسور سطح آب دچار مشکل شده باشد و در حین شروع چرخه شستشو لباسشویی آب را تخلیه کند این ارور لباسشویی بکو نمایش داده می‌شود بهتر است در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

علت ارور E8 در ماشین لباسشویی بکو

ارور E8 در ماشین لباسشویی بکو

این ارور لباسشویی بکو هم نشان دهنده پرنشدن آب در داخل لباسشویی است دلیل بروز این مشکل میتواند از موارد مختلفی باشد که حتما برای رفع آن باید با یک تعمیر کار لباسشویی بکو در تماس باشید.

 

ارور E9 لباسشویی بکو

ارور E7 در ماشین لباسشویی بکو

این کد خطای لباسشویی بکو نشان دهنده بسته نشدن درب و یا مشکل در قفل درب است برای رفع این ارور ماشین لباسشویی بکو موارد زیر را بررسی کنید.

  • گیر کردن لباس بین درب و یا بدن و همچنین زیاد بودن لباس در داخل درام ماشین لباسشویی
  •  خرابی زبانه درب لباسشویی
  •  آسیب دیدن میکروسوئیچ درب لباسشویی

با بررسی و تست موارد بالا به راحتی میتوانید ارور ماشین لباسشویی بکوی خود را برطرف کنید.

 

ارور E10 در ماشین لباسشویی بکو

این ارور هم مانند ارور E9 نشان دهنده بروز مشکل در قفل درب دستگاه است برای رفع این کد خطا بهتر است موارد گفته شده در ارور E9 را بررسی کنید.

 

علت ارور E11 در لباسشویی بکو

اگر موتور لباسشویی شما با مشکل مواجه شود این ارور بر روی نمایشگر نشان داده می‌شود به دلیل پیچیدگی این مشکل و تعمیر لباسشویی   بکو باید از یک تعمیر کار مجرب کمک بگیرید.

 

کد خطا E17 در ماشین لباسشویی بکو

زمانی که در داخل لباسشویی شما کف زیادی جمع شده باشد این ارور نمایش داده می‌شود که شما به راحتی با تنظیم یک برنامه آبکشی میتوانید این مشکل را برطرف کنید بهتر است در این مواقع لباس ها را از داخل دستگاه خارج کنید.

 

ارور E18 لباسشویی بکو

ارور E18 لباسشویی بکو

زمانی که لباس ها در داخل درام لباسشویی نامتعادل باشند این دستگاه به دلیل جلو گیری از لرزش متوقف شده و این ارور را بر روی صفحه نمایشگر نشان میدهد بهتر است اگر لباس های داخل دیگ بیش از حد ممکن هستند میزان آن ها را کم کرده و یک برنامه دیگر تنظیم کنید.

نحوه رفع ارور ماشین لباسشویی بکو در منزل به چه صورت است؟

به طور کلی با استفاده مکرر و فرسوده شدن قطعات ممکن است شما با خرابی و یا ارور ماشین لباسشویی بکو مواجه شوید. اگر هر یک از قطعات با مشکلی مواجه شود یک ارور بر روی نمایشگر لباسشویی نمایش داده می‌شود در این مواقع به راحتی با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه به راحتی میتوانید از معنا و مفهوم ارور لباسشویی بکو مطلع شوید و به راحتی تعمیر لباسشویی بکو خود را انجام دهید.

اما به این نکته توجه داشته باشید که رفع برخی از ارور های ماشین لباسشویی بکو نیاز به تخصص دارد و تعمیر ان توسط افراد ناوارد باعث بروز مشکلا بیشتری برای دستگاه می‌شود پس در صورت پیچیدگی ارور ماشین لباسشویی بکو حتما با یک تعمیرکار مجرب در تماس باشید.

 

مطالب مرتبط

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی هنگام خشک کردن

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران