با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی در نظام اباد

تعمیر ماشین لباسشویی در نظام اباد

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد سال هاست که در کنار شما هستیم شما میتوانید با استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی توسط مجموعه تعمیره با خیالی آسوده‌تر از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید این مجموعه تمامی خدمات خود را با استفاده از قطعات اصلی و فابریک نسبت به برند ماشین لباسشویی انجام میدهد.

ما با بهره‌گیری از دانش تکنسین های خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران در نظام آباد در سریع ترین زمان دستگاه شمارا عیب یابی و تعمیر میکنیم و همچنین تکنسین های ما آموزش های لازم برای تمامی برند های ماشین لباسشویی را کزرانده و دارای مدرک مربوط می باشند که همین امر باعث می شود ما تمامی برند های ماشین لباسشویی را تعمیر کرده و خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کنیم.

اگر شما در محله نظام آباد سکونت دارید و ماشین لباسشویی شما از برند هایی مانند سامسونگ، الجی، زیرووات، میدیا، پاناسونیک، بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، اسنوا، الکترواستیل، امرسان، پاکشوما، آبسال، جی پلاس، سام، جنرال الکتریک، فریجیدر، مابه، وستینگهاوس، ویرپول، کنمور، پروفایل، الگانس می باشد برای تعمیر آن با قطعات اصلی میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیر لباسشویی در نظام آیاد

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

 

مراحل تماس برای تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد

اگر در محله نظام آباد سکونت دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود توسط مجموعه تعمیره در قدم اول باید درخواست خود را در این مجموعه ثبت کنید که ما راه های انجام این کار را برای شما توضیح می هیم.

 • در قدم اول برای ثبت در خواست تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد می توانید از روش قدیمی تماس با مجموعه استفاده کنید برای تماس با مجموعه تعمیره با وارد شدن به سایت تمامی شماره های شعبات مجموعه تعمیره راد مشاهده میکنید اما برای استفاده از خدمات در محله نظام آباد باید با شماره های (88448700 و 86023004 و 77822004) تماس بگیرید.
 • در روش دوم ما برای راحت تر شدن ارسال درخواست شما یک پنل ثبت درخواست در داخل سایت قرار داده ایم که با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن این اطلاعات برای اوپراتور مجموعه ارسال می شود.
 •  آخرین روش برای ارتباط با مجموعه تعمیره استفاده از شبکه های اجتماعی تعمیره میباشد شما با استفاده از واتساپ تعمیر میتوانید از هزینه تعمیرات و قیمت قطعات مطلع شوید همچنین به کمک آن با تکنسین در ارتباط هستید و میتوانید راهنمایی های لازم برا تعمیر ماشین لباسشویی خود را دریافت کنید.

 

مراحل انجا تعمیر ماشین لباسشویی در نظام اباد توسط مجموعه تعمیره

تعمیرات لباسشویی در نظام آباد

پس از ثبت درخواست شما برای تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد فرایند انجام کار توسط مجموعه تعمیره آغاز می شود که نحوه انجام شدن آن طبق مراحل زیر میباشد.

 •  در قدم اول پس از دریافت اطلاعات شما این اطلاعات برای تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی در نظام اباد ارسال می شود.
 • پس از ارسال اطلاعات برای تکنسین این فرد با شما تماس میگیرد که در اولین تماس راهنمایی های لازم را به شما برای تعمیر ماشین لباسشویی میکند تا اگر مشکل آن سطحی بود خودتان آن را برطرف کنید.
 •  در غیر این صورت تکنسین با رضایت شما در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 • با حضور تکنسین در منزل شما مرحله عیب یابی ماشین لباسشویی آغاز می شود.
 • پس از عیب یابی تکنسین مشکلات و هزینه تعمیر ان را به شما اعلام میکند.
 •  و در صورت رضایت شما نسبت به مبلغ تعمیرات شروع به تعمیر ماشین لباسشویی میکند دقت داشته باشید که اگر قطعه ای نیاز به تعمیر داشته باشد به کار گاه ارسال می شود.
 •  پس از تعمیر ماشین لباسشویی تکنسین یک فاکتور از طرف شرکت تعمیره برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.
 •  و درصورت بروز مشکل برای شماین لباسشویی به صورت رایگان تعمیر می شود.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ در نظام آباد

دو تا از برند های کره ای که رقابت زیادی در تولید ماشین لباسشویی و لوازم خانگی با یکدیگر دارند و همچنین محصولات این دو برند در کشور ما طرفداران زیادی دارد به دلیل کیفیت بالای قطعات در تولید ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی تعمیر آن بسیار مهم می باشد و انجام این کار توسط افراد ناوارد باعث ضرر های مالی زیادی برای تعمیر آن می شود اگر در محله نظام آباد سکونت دارید و از این دو برند برای شستشوی لباس های خود استفاده میکنید تعمیر آن را به ما بسپارید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد با ضمانت 6 الی 12 ماهه می باشیم.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش، ااگ و زیمنس در نظام اباد

تعمیر تخصصی لباسشویی در نظام آباد

تعمیر برند های ماشین لباسشویی که تولید آلمان می باشند نیاز به تخصص دارند و تعمیر آن توسط تعمیرکاران متفرقه باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی می شود به این نکته دقت داشته باشید که این برند ها در تولید ماشین لباسشویی از حساسیت بالایی استفاده میکنند پس آسیب دیدن بیشتر این دستگاه باعث ضرر های مالی می شود اگر نیاز به یک تعمیر کار با تجربه در محله نظام آباد برای تعمیر ماشین لباسشویی های تولید آلمان را دارید بهتر است با تعمیره تماس بگیرید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد هستیم و تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

 

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، فریجیدر، وستینگهاوس، کنمور در نظام آباد

ماشین های لباسشویی که تولید برند هایی از کشور آلمان می باشند دارای کیفیت بالایی هستند و همچنین نبود قطعات در زمینه تعمیر آن ها باعث مشکلات زیادی شده است ما در مجموعه تعمیره با بهره‌گیری از دانش تکنسین های خود تا حدودی تعمیر قطعات آن را انجام میدهیم تا به دلیل نبود قطعات و یا هزینه بالا برای آن کاهش یابد و شما در تعمیر ماشین لباسشویی خود در هزنه ها صرفه جویی کنید پس اگر در محله نظام آباد تهران سکونت دارید و برای تعمیر ماشین لباسشویی خود نمیتوانید به تعمیر کاران متفرقه اعتماد کنید برای آسودگی خیال میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نظام اباد هستیم و تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کنیم.

 

 

تعمیر سرو صدا و لرزش ماشین لباسشویی در محله نظام آباد

تعمیر لباسشویی در نظام آباد
اگرماشین لباسشویی شما صدای غیر معمولی تولید میکند و یا لرزش بیش از حدی دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اما ما در ادامه این مطلب به عیب یابی و تعمیر صدا و لرزش ماشین لباسشویی می پردازیم و مراحل عیب یابی و تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم.

 • درقدم اول به صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی می پردازیم این صدا اگر در هنگام چرخش آبکش در دیگ ماشین لباسشویی تولید شد باید به سراغ بلبرینگ و شفت ماشین لباسشویی خود بروید زمانی که کاسه نمد در داخل دیگ خاصیت خود را از دست میدهد باعث عبور آب از خود شده و این آب به قسمت بلبرینگ و شفت راه پیدا میکند همین امر به مرور زمان باعث سر صدای غیر طبیعی و زیاد در ماشین لباسشویی می شود که برای برطرف کردن آن باید دیگ را به طور کامل باز کرده و قطعاتی مانند کاسه نمد، بلرینگ را تعویض کنید که برای این و تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد نیاز به تخصص دارید.
 •  اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد لرزش دارد برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید سپس به این نکته دقت داشته باشید که اگر لباس بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از حد ظرفیت ماشین لباسشویی باشد این امر باعث لرزش در آن می شود و همچنین یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی می شود همین امر است.
 • حال با رعایت این موارد دوباره لرزش غیر طبیعی در ماشین لباسشویی را مشاهده میکنید در این موارد باید به سراغ کمک فنر های زیر دیگ ماشین لباسشویی بروید اگر این قطعات خاصیت خود را از دست داده باشد باعث لرزش در ماشین لباسشویی می شود.
  برای برطرف کردن موارد بالا اگر نیاز به تکنسین با تجربه و آموزش دیده در محله نظام آباد دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نظام آباد هستیم.

 

 

مطالب مرتبط:

ارور لباسشویی سامسونگ

علت خشک نشدن لباس در لباسشویی

فیلتر برق یا نویزگیر لباسشویی

علت تخیله نشدن آب در لباسشویی| چرا لباسشویی خالی نمیشود

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.8 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران