با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

مصرف برق ماشین لباسشویی

مصرف برق ماشین لباسشویی

مصرف برق ماشین لباسشویی

متداول ترین پرسش شما عزیزان در رابطه با ماشین لباسشویی میزان مصرف برق این دستگاه می باشد امروزه در خانواده های ایرانی به دلیل استفاده از لوازم برق بزرگ مانند یخچال، جاروبرقی، لباسشویی و… میزان برق مصرفی منزل بسیار مهم می باشد ما در ادامه این مطلب به مقدار مصرف برق ماشین لباسشویی میپردازیم و راهکار های صرفه جویی در مصرف برق ماشین لباسشویی را شرح می دهیم به دلیل افزایش هزینه برق به صورت پلکانی مصرف آن بسیار مهم می باشد شما عزیزان حتما باید از میزان برق مصرفی ماشین لباسشویی خود مطلع شوید. ما در تعمیره تعمیرات لیاسشویی را تخصصی انجام میدهیم.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

ماشین لباسشویی جقدر برق مصرف میکند؟

 

بررسی میزان مصرف برق ماشین لباسشویی

لباسشویی دستگاهی است که با استفاده از مصرف برق تمامی لباس ها و پارچه های شما را شستشو می دهد و بدون انرژی برق این دستگاه هیچ فعالیتی نمیتواند انجام دهد.
ممکن است تا به حال فکر میکردید که پر مصرف ترین لوازم برقی منزل شما یخچال باشد زیرا این دستگاه در تمامی زمان ها و شبانه روز در حال سرما سازی است اما بر اساس تحقیقات پر مصرف ترین لوازم خانگی ماشین لباسشویی می باشد یعنی مصرف برق ماشین لباسشویی بیش از دستگاه های دیگر است.
امروزه دیگر کم تر کسی است که لباس های خود را به صورت دستی شستشو دهد پس نمیتوان برای صرفه جویی در هزینه برق ماشین لباسشویی را از لوازم خانگی حذف کرد پس باید با نحوه صرفه جویی در مصرف برق ماشین لباسشویی آشنا شوید.

 

شما برای کاهش مصرف برق ماشین لباسشویی باید موارد زیر را بررسی کنید:

  •  خرید ماشین لباسشویی با مصرف برق پایین
  •  خرید ماشین لباسشویی با مخزن کوچک تر
  •  استفاده از دمای کم آب در ماشین لباسشویی
  •  تنظیم درست برنامه های شستشو
  • عدم استفادده از ماشین لباسشویی در اوج مصرف برق
  •  استفاده از دور موتور پایین تر

خرید ماشین لباسشویی با مصرف برق پایین تر

ماشین لباسشویی با مصرف برق پایین تر

به این نکته دقت داشته باشید که همیشه در خیر ماشین لباسشویی باید ازفروشنده میزان مصرفی برق آن را سوال کنید تا مصرف بالای آن باعث ایجاد نوسانات برقی و قطعی برق نشود.
و همچنین مصرف برق ماشین لباسشویی اگر بالا باشد در حین استفاده ممکن است به دستگاه ها و دیگر لوازم برقی روشن آسیب وارد کند.
در زمان خرید میتوانید با توجه به برچسب رنگی مصرف برق از میزان برق مصرفی ماشین لباسشویی مطلع شوید و پس از استاندارد بودن آن اقدام به خرید دستگاه کنید.
به این نکته دقت داشته باشید که این برچسب میزان مصرف برق ماشین لباسشویی را به صورت کلی نشان اده باشد زیرا مصرف برق در مرحله شستشو و خشک کن متفاوت است پس در خرید به این نکات توجه داشته باشید.
توصیه ما به شما عزیزان این است که در خرید دستگاه با مصرف AوA+ خریداری نمایید زیرا مصرف برق ماشین لباسشویی بسیار پایین می باشد.
لباسشویی هایی که مصرف برق کم تری دارند نسبت به لباسشویی های دیگر قیمت آن ها بالاتر می باشد.
اما این قیمت بالا در هزینه برق مصرفی ماشین لباسشویی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و به دلیل بالا بودن تکنولوژی آن ها ممکن است این دستگاه دیر تر خراب شود.

 

خرید ماشین لباسشویی با مخزن کوچک تر

اگر لباس های کثیف شما بسیار زیاد است و شما دارای یک خانواده پرجمعیت هستید در این مواقع باید از لباسشویی های بزرگتر استفاده کنید.
اما اگر خانواده شما 2 یا 3 نفره است یک لباسشویی 7 کیلویی مناسب شما می باشد.
زیرا اگر ماشین لباسشویی بزرگتر خریداری کنید همین امر باعث افزایش مصرف برق ماشین لباسشویی می شود حتما در خیرد به میزان لباس های کثیف خود دقت کنید اگر لباسشویی بزرگی بخرید و میزان لباس های شما کم باشد این دستگاه با مصرف برق بالا لباس ها را شستشو می دهد اما اگر مخزن لباسشویی شما نسبت به لباس های کثیف بیشتر باشد و شما در دو مرحله اقدام به شستشوی لباس ها کنید به طور کلی در این مواقع هم مصرف برق ماشین لباسشویی شما افزایش پیدا میکند.

 

 

استفاده از دمای پایین آب در ماشین لباسشویی

استفاده از دمای پایین آب در ماشین لباسشویی

یکی از تاثیر گزار ترین موارد در مصرف برق ماشین لباسشویی دمای آب می باشد.
زمانی که ماشین لباسشویی شما شروع به گرم کردن آب میکند المنت وارد مدار شده و شروع به کار میکند.
المنت در لباسشویی باعث مصرف برق بالا می شود اگر لباس های شما لکه زیادی ندارد بهتر است در این مواقع از تنظیمات شستشوی لباسشویی با دمای پایین را انتخاب کنید تا برق کم تری مصرف شود.
در برخی از تنظیمات ماشین لباسشویی شما خودتان به راحتی میتوانید تنظیمات دما را تغیر دهید.
انتخاب برنامه شستشو
بیشتر مصرف کنندگان در زمان تنظیم برنامه شستشو از یک یا دو برنامه استفاده میکنند.
اما زمانی که شما در رابطه با تنظیمات شستشوی ماشین لباسشویی خود اگاهی بالایی داشته باشید نسبت به کثیفی ماشین لباسشویی خود تنظیمات برنامه را هوشمندانه انجام دهید.
لباس ها تمیز تر شسته شده و در مصرف برق ماشین لباسشویی خود صرفه جویی کرده اید.
اگر تنها لباس های عرق کرده خود را میخواهید شستشو دهید بهتر است از برنامه ای استفاده کنید که دمای زیر 40 درجه باشد با این کار هم برنامه درستی را انتخاب کرده اید و هم در مصرف برق ماشین لباسشویی خود صرفه جویی کرده اید.
عدم استفاده از لباسشویی در اوج مصرف

زمانی که مصرف برق در ساختمان زیاد باشد و شما ماشین لباسشویی خود را روشن کنید نه تنها باعث افزایش هزینه در مصرف برق ماشین لباسشویی می شود.
بلکه نوسانات برق باعث آسیب رساندن به دیگر دستگاه ها میگردد.
و در مواقعی متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما در حین کار متوقف شده است و نیاز به تعمیرات دارد.
اوج مصرف برق در سال بسیار متفاوت است برای مسال در نیمه اول سال بهتر است در نیمه روز از دستگاه استفاده نکنید و همچنین در نیمه دوم سال شب اوج مصرف می باشد با رعایت این نکته شما در مصرف برق ماشین لباسشویی خود صرفه جویی کرده اید.

استفاده از دور موتور پایین

اگر مصرف برق ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین مسائل برای شما می باشد بهتر است دور موتور آن در حالت خشک کن را کم کنید.
زیرا با افزایش دور موتور مصرف برق ماشین لباسشویی شما افزایش پیدا میکند شما در زمان تنظیمات میتوانید میزان دور موتور را کاهش دهید.
و یا حتی میتوانید لباس های خود را در هوای آزاد خشک کنید و از مرحله خشک کن ماشین لباسشویی خود برای صرفه جویی در مصرف برق استفاده نکنید.

مطالب مرتبط

سنسور کثیفی آب چگونه کار میکند؟

توپ ماشین لباسشویی چیست؟

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی دوقلو

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 7 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران