با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ظرفشویی پاکشوما در تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران

پاکشوما یکی از برند های تولید کننده لوازم خانگی در داخل کشور می باشد که یکی از محصولات تولید شده توسط این برند ماشین ظرفشویی است که قیمت مناسب و کیفیت قابل قبولی دارد و در تولید ماشین ظرفشویی پاکشوما از برد الکترونیکی و سنسور های زیادی استفاده شده است که همین امر نشان دهنده تعمیر تخصصی آن می باشد و به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر ظرفشویی در تهران توسط تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب های بیشتر به ان و همچنین بالا بردن هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما می شود.

برای این که این دستگاه را به درستی تعمیر کنید و در هزینه تعمیر آن صرفه جویی کنید بهترین گزینه تماس با مجموعه تعمیره می باشد ما در مجموعه تعمیره با بهره‌گیری از دانش تکنسین های آموزش دیده خود تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما را به صورت تخصصی و با استفاده از قطعات اصلی و ارجینال همان دستگاه انجام میدهیم و همچنین تمامی خدمات انجام شده مانند نصب، سرویس و تعمیر به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود که این ضمانت به صورت کتبی در داخل فاکتوری که تکنسین برای شما صادر کرده است ثبت می شود.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیرات ظرفشویی پاکشوما

 

 

نحوه تماس و ثبت درخواست برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

برای این که تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشومای خود را توسط مجموعه تعمیره انجام دهید باید در مرحله اول با مجموعه تعمیره در تماس باشید که برای تماس با مجموعه از راه های زیر میتوانید استفاده کنید.

 •  در روش اول شما میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید برای این کار با وارد شدن به سایت تعمیره تمامی شماره های موجود برای مناطق تهران را مشاهده میکنید که برای این کار باید با پیش شماره مربوط به منطقه خود تماس بگیرید.
 • در روش بعد و راحت ترین روش با وارد کردن اطلاعات خود در داخل پنل ثبت درخواست اوپراتور مجموعه تعمیره با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما را به شما توضیح می دهد.
 •  در روش آخر که از طریق این روش می توانید در داخل شبکه های اجتماعی با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید و از قیمت قطعات و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما مطلع شوید.

 

 

نحوه انجام خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیرات لباسشویی پاکشوما

 • پس از تماس شما با مجموعه تعمیره اطلاعات ثبت شده شما برای تکنسین تعمیرات ظرفشویی پاکشوما ارسال می شود.
 •  پس از ارسال اطلاعات تکنسین با شما تماس میگیرد.
 •  و در طی این تماس در قدم اول راهنمایی های لازم را به شما میکند تا خودتان در صورت جزعی بودن مشکل آن را برطرف کنید.
 • در غیر این صورت تکنسین با هماهنگی شما به منزل اعزام می شود.
 •  پس از حضور تکنسین در محل سکونت شما این فرد مرحله عیب یابی ماشین ظرفشویی پاکشوما را آغاز می کند.
 •  پس از عیب یابی ظرفشویی پاکشوما تمامی قطعات آسیب دیده و هزینه تعمیر آن ها به شما اعلام می شود.
 • که در صورت رضایت شما تکنسین شروع به تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی پاکشوما میکند.
 • با اتمام مرحله تعمیرات ظرفشویی پاکشوما تکنسین یک فاکتور از طرف شرکت برای شما صادر میکند که در داخل این فاکتور تمامی خدمات و قطعات تعویض شده شرح داده می شود و تمامی این موارد را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 

 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیرات ظرفشویی پاکشوما

تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لوازم خانگپی در تهران می باشد که استفاده از خدمات این مجموعه مزیت های خود را دارد این مزیت ها مانند

 • تعمیر در محل سکونت
 •  اعزام سریع تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی
 •  استفاده از قطعات اصلی و فابریک دستگاه
 •  ارائه فاکتور که در داخل آن تمامی خدمات و قطعات تعویض شده شرح داده می شود.
 •  ضمانت 6 الی 12 ماهه برای خدمات خود و برای آسودگی خیال شما عزیزان.
 •  بهره گیری از تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت با دانش بالا و آموزش دیده
 •  انجام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تمامی مناطق تهران

 

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل

مجموعه تعمیره با بهره‌گیری از دانش تکنسین های آموزش دیده خود در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت به شما این اطمینان را میدهد که تمامی خدمات تعمیر را در محل سکونت شما انجام دهد یکی از نکات مهم در تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما عیب یابی درست و دقیق می باشد گاهی تعمیر کاران متفرقه با تشخیص اشتباه عیب دستگاه باعث آسیب رساندن به آن می شود و یکی از دلایل ضمانت ما همین عیب یابی دقیق و استفاده از قطعات اصلی می باشد ما تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما را در محل سکونت و با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام میدهیم.

 

 

تعمیر ظرفشویی پاکشوما در کارگاه

تعمیر ظرفشویی پاکشوما در تهران

گاهی اوقات تعمیر کاران زیادی برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما به منزلتان آمده اند اما موفق نبوده اند برای تعمیر این دستگاه میتوانید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کارگاه استفاده کنید استفاده از این خدمات مزیت های خود را دارد.

 • تعمیر و سرویس کلی تمامی قطعات
 •  تست 72 ساعته دستگاه
 •  بررسی تمامی ایرادات دستگاه
 • جرم گیری ماشین ظرفشویی پاکشوما
 •  حمل و نقل ماشین ظرفشویی به صورت رایگان می باشد.
 • پس از تعمیر ماشین ظرفشویی این دستگاه به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

تعمیرات ظرفشویی پاکشوما چقدر زمان می برد

گاهی اوقات ماشین ظرفشویی شما دچار مشکلات سطحی شده است که برای تعمیر آن در سریع ترین زمان انجام می شود و یا با راهنمایی تکنسین خود شما این مشکل را برطرف میکنید اما گاهی اوقات ماشین ظرفشویی پاکشوما کد های خطای زیادی می دهد که برطرف کردن آن نیاز به زمان دارد و دقت داشته باشید که بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود عجله نکنید.

 

تعمیر و عیب یابی ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ظرفشویی پاکشوما

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی پاکشوما می پردازیم و نحوه تعمیر و عیب یابی آن را به شما توضیح می دهیم تا اگر از دانش فنی بالایی برخوردار هستید خودتان مشکل آن را برطرف کنید.

 

دلیل آبریزی ظرفشویی پاکشوما

گاهی اوقات متوجه آبریزی ماشین ظرفشویی پاکشومای خود می شوید که برای برطرف کردن آن باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 •  به دلیل در ارتباط بودن ماشین ظرفشویی با آب باید قسمت های زیادی مانند کف این دستگاه را خمورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات با سوراخ شدن آن دچار آبریزی می شود.
 •  یکی دیگر از مواردی که باعث آبریزی ماشین ظرفشویی می شود آسیب دیدن واشر دور درب ان می باشد اگر این واشر آسیب ببیند باعث آبریزی ماشین ظرفشویی از این قسمت می شود.
 •  موارد دیگری برای آبریزی ماشین ظرفشویی پاکشوما وجود دارند مانند اتصالات زیر این دستگاه که اگر این اتصالات خاصیت خود را از دست بدهند باعث آبریزی ماشین ظرفشویی می شوند.

برای برطرف کردن مشکل آبریزی و تعمیرات ظرفشویی پاکشوما میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

دلیل آبگیری نکردن ظرفشویی

در برخی از موارد با آسیب دیدن شیر برقی ماشین ظرفشویی شروع به آبگیری نمیکند که برای برطرف کردن این مشکل باید شیر برقی و یا آکواستاپ مورد بررسی قراربگیرند و در صورت سالم بودن این قطعه باید به سراغ برد اصلی ماشین ظرفشویی پاکشوما بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

 

دلیل روشن نشدن ظرفشویی 

اگر متوجه روشن نشدن ماشین ظرفشویی  شدید برای تعمیر آن باید در مرحله اول به سراغ پریز برق بروید و این قسمت را بررسی کنید تا برق در آن جریان داشته باشد سپس به سراغ سیم کشی اصلی ماشین ظرفشویی پاکشوما بروید و پس از آن حتما برد اصلی را تست کنید تا اگر آسیب دیده بود برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما اقدام کنید.

 

دلیل تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ظرفشویی پاکشوما در تهران

اگر ماشین ظرفشویی پاکشوما در حین کار متوقف شد و شما متوجه آب در داخل آن شدید در این مواقع باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما اقدام نمایید تا آسیب بیشتری به آن وارد نشود برای این که مشکل تخلیه اب ماشین ظرفشویی پاکشوما را برطرف کنید در قدم اول خودتان میتوانید مواردی مانند شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی و همچنین فیلتر داخلی آن را مورد بررسی قرار دهید.
همیشه قبل از راه اندازی ماشین ظرفشویی پاکشوما ظرف های خود را با یک ابر و یا دستمال پاک کنید تا مواد غذایی مانند هسته وارد فیلتر و یا شلنگ تخلیه نشود همین امر باعث گرفتگی در داخل شلنگ و فیلتر شده و مانع تخلیه آب ماشین ظرفشویی می شود و اگر در مدت زیادی با این مشکل فعالیت خود را انجام دهد باعث آسیب رساندن به پمپ تخلیه می شود پس قبل از تماس با تعمیر کار خودتان این موارد را بررسی و در صورت گرفتگی آن را برطرف و تمیز کنید پس از انجام این کار با برنامه جدید ماشین ظرفشویی را راه اندازی کنید دقت داشته باشید که به طور کلی تمامی ماشین های ظرفشویی در شروع سیکل شستشوی خود مرحله تخلیه آب را انجام می دهند اگر پس از شروع آب از داخل ماشین ظرفشویی شما تخلیه نشد حتما در مرحله دوم به سراغ پمپ تخلیه بروید.
تعیر و تعویض پمپ تخلیه کاری بسیار تخصصی می باشد که حتما باید توسط تکنسین انجام شود این فرد باید پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی پاکشوما را به صورت مستقیم تست کند و در صورت آسیب دیدن آن را تعویض کند.
اما در برخی از موارد پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی شما سالم می باشد و همچنان آب از داخل آن تخلیه نمی شود همیشه برد اصلی تمامی فرمان های سیکل شستشو را برای دیگر قطعات صادر میکند که در صورت اسیب دیدن این قطعه ممکن است مرحله تخلیه به خوبی انجام نشود پس در این مواقع برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما نیاز به تعمیر برد اصلی دارید.

 

مطالب مرتبط:

دلایل چشمک زدن چراغ راهنمایی

علت عرق کردن داخل یخچال 

علت خاموش و متوقف شدن ماشین ظرفشویی

ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران