با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ظرفشویی مجیک درتهران

مجیک یکی از برند های کره ای می باشد که لوازم خانگی تولید شده توسط این برند دارای کیفیت بالایی هستن همچنین یکی از لوازم برقی پرطرفدار مجیک ماشین ظرفشویی آن می باشد برند مجیک تولید کننده ماشین ظرفشویی هایی با مدل ها و شکل های مختلف می باشد اگر شما هم از این دستگاه استفاده می کنید و برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نیاز به یک تعمیر کار دارید بهتر است قبل انجام هر کاری این مطالب را مطالعه کنید.

ما در این مطلب به متداول ترین مشکل ماشین ظرفشویی مجیک می پردازیم و تمامی مراحل عیب یابی و تعمیر ظرفشویی مجیک را شرح میدهیم و همچنین دقت داشته باشید که تعمیر ظرفشویی در تهران توسط تعمیر کاران متفرقه کاری بسیار اشتباه می باشد زیرا تعمیر این دستگاه نیاز به تخصص دارد و انجام آن توسط تعمیر کاران ناوارد باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه و همچنین بالا بردن هزینه تعمیرات می شود برای این که با اطمینان خاطر تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را انجام دهید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما یکی از نمایندگی های تعمیر ظرفشویی مجیک در تهران هستیم و تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم..ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیر ظرفشویی مجیک در تهران

 

نحوه ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

اگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در مجموعه تعمیره دارید در قدم اول باید در خواست خود ثبت کنید که در ادامه این مطلب تمامی مراحل ثبت درخواست را برای شما شرح میدهیم.

 •  روش اول ثبت درخواست تلفنی می باشد برای این کار با وارد شدن به سایت تعمیره تمامی شماره های تلفن مربوط به مجموعه را مشاهده می کنید این شماره ها برای مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد که با توجه به محل سکونت خود میتوانید با پیش شماره مربوط به منطقه تماس بگیرید.
 •  روش دوم ثبت درخواست اینترنتی می باشد برای این کار با وارد شدن به سایت مجموعه تعمیره پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید که در داخل آن میتوانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک درخواست خود را ثبت کنید تا اوپراتور با شما تماس بگیرد.
 • روش سوم استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره می باشد شما با استفاده از این روش میتوانید از قیمت قطعات و همچنین هزینه تعمیرات مطلع شوید و همچنین به صورت مستقیم با تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در ارتباط باشید.

 

مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تعمیره

عیب یابی ظرفشویی مجیک

پس از ثبت درخواست شما با توجه به مراحل بالا اطلاعات دریافت شده توسط اوپراتور برای تکنسین ارسال می شود.

 • پس از ارسال اطلاعات برای تکنسین این فرد با شما تماس میگیرد.
 •  در اولین تماس تکنسین در صورت جزعی بودن مشکل ماشین ظرفشویی مجیک راهنمایی های لازم را به شما انجام می دهد تا خودتان آن را تعمیر کنید.
 • در غیر این صورت با هماهنگی شما تکنسین به محل سکونت برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک اعزام می شود.
 • پس از اعزام تکنسین به محل سکونت مرحله عیب یابی ماشین ظرفشویی مجیک آغاز می شود.
 •  تکنسین پس از عیب یابی ماشین ظرفشویی تمامی هزینه برای تعمیر و قطعات مورد نیاز را به شما اعلام می کند.
 •  اگر شما با قیمت و هزینه تعمیرات موافق باشید تکنسین تعمیر آن را انجام می دهد.
 • پس از تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک یک فاکتور توسط مجموعه تعمیره برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات و قطعات تعویض شده شرح داده می شود و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک کاری بسیار تخصصی می باشد که باید توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه انجام شود مجموعه تعمیره یکی از با سابقه تعمیر نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که خدمات خود را در تمامی مناطق تهران به صورت تخصصی ارائه می دهد اما مزیت های استفاده از خدمات مجموعه تعمیره چه مواردی می باشند.

 • انجام خدمات در 7روز هفته و به صورت 24 ساعته
 •  شرح تمامی خدمات و قطعات تعویض شده در داخل فاکتور
 •  انجام تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در منزل
 •  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه
 •  اعزام تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در سریع ترین زمان
 •  راهنمایی تلفنی برای مشکلات جزعی

 

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در محل سکونت

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در منزل

گاهی اوقات برخی از تکنسین ها برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک به محل سکونت شما می آیند و زمانی که مشکل آن جزعی است به درستی عیب یابی آن را انجام نمیدهند و پیشنهاد حمل دستگاه به کار گاه را می دهند توصیه ما به شما عزیزان این است که به این دسته از تعمیر کاران اعتماد نکنید.

برای این کار میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تکنسین های ما تمامی آموزش های لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را گزرانده اند و یکی از ملاک های ما برای تعمیرکاران عیب یابی درست است زیرا با این کار دستگاه شما به درستی عیب یابی و تعمیر می شود و همچنین اگر ایراد دستگاه شما زیاد نباشد در محل سکونت شما تعمیر می شود و دیگر نیاز به هزینه حمل و نقل و جا به جایی برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نیست.

 

 

تعمیر ماشین ظرفشئویی مجیک در کارگاه

گاهی اوقات ماشین ظرفشویی مجیک شما دچار مشکلات بسیار زیادی می باشد و برای تعمیر آن نیاز به باز شدن بیشتر قطعات است در این مواقع تکنسین مجموعه تعمیره در قدم اول دستگاه شما را عیب یابی کرده و مشکلات آن را به شما اطلاع می دهد در این موافع اگر شما علاقه ای به تعمیر در کارگاه داشته باشید .

ما حمل و نقل دستگاه را به صورت رایگاه انجام می دهیم و تمامی خدمات برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در کار گاه و زیر نظر تکنسین های ما انجام می شود و پس از تست 72 ساعته ماشین ظرفشویی این دستگاه برای شما ارسال می شود و دقت داشته باشید که تمامی این خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک چقدر زمان می برد؟

تعمیر ظرفشویی مجیک در تهران

یکی از متداول ترین سوالات مردم این است که تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک توسط تعمیرکاران مجموعه تعمیره چقدر زمان می برد دقت داشته باشید که تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نیازمند تخصص و تجربه می باشد که با داشتن این دو گزینه تکنسین تعمیر آن را در سریع ترین زمان انجام می دهد.

اما گاهی اوقات برخی از تکنسین ها مراحل عیب یابی را به درستی انجام نمیدهند و تشخیص عیب درستی ندارند که این امر باعث بالا رفتن زمان تعمیر می باشد و همچنین یکی از مهم ترین عوامل در زمان تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک مشکل دستگاه می باشد گاهی اوقات ماشین ظرفشویی شما آسیبی جزعی دیده است .

که در سریع ترین زمان این مشکل برطرف می شود اما گاهی اوقات مشکل دستگاه بسیار تخصصی و کلی می باشد که برای تعمیر آن نیاز به زمان بیشتری است اگر شما به دنبال تعمیرات تخصصی در سریع ترین زمان هستید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تکنسین ها مجموعه تعمیره سال هاست در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک فعالیت دارند و با استفاده از خدمات ما دیگر نیازی به حمل دستگاه به تعمیر گاه نیست و تمامی خدمات در سریع ترین زمان به درستی عیب یابی و تعمیر می شوند.

 

 

تعمیر کاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

نمایندگی تعمیر ظرفشویی مجیک

به طور کلی ماشین ظرفشویی دستگاهی می باشد که از حساسیت بالایی به دلیل در ارتباط بودن سیکل کاری آن با آب و برق می باشد که تعمیر آن کاری بسیار تخصصی است و این کار نمیتواند به دست افراد نا وارد و غیر متخصص انجام شود و مهم ترین نکته در ماشین ظرفشویی مجیک تشخیص عیب درست ان می باشد در ادامه مزیت ها و ویژگی های یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را بیان می کنیم.

 • تکنسین باد در سریع ترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک به محل سکونت اعزام شود و در زمانی که با شما هماهنگ کرده است باید در همان زمان حاضر شود.
 •  تمامی خدمات و مشکلات دستگاه را باید در منزل شما انجام دهد.
 • برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک باید از قطعات اصلی و اورجینال همان دستگاه استفاده کند.
 •  تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک باید تمامی شرایط آموزشی تعمیر این دستگاه را گزرانده باشد.
 •  تکنسین باید به ضمانت داده شده اهمیت دهد و در صورت بروز مشکل آن را به صورت رایگان برطرف کند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک و نحوه پرداخت آن به چه صورت می باشد؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک بستگی به آسیب دیدن آن دارد اگر مشکل آن از پمپ تخلیه و یا جت پمپ آن باشد به نسبت با زمانی که مشکل آن آبریزی است متفاوت می باشد که این هزینه ها پس از مرحله عیب یابی به شما گفته می شود که در صورت رضایت شروع به تعمیر میکند.

اما مراحل پرداخت آن به این صورت است که پس از تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک این دستگاه در حضور تکنسین تست شده و پس از رضایت مبلغ را برای تکنسین پرداخت میکنید و همچنین دستگاه شما به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود تا در صورت آسیب دیدن آن تکنسین مشکل را به صورت رایگان برطرف کند.

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ظرفشویی مجیک در تهران

اگر شما هم از ماشین ظرفشویی مجیک استفاده میکنید بهتر است این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی مجیک می پردازیم و نحوه تعمیر و همچنین عیب یابی آن را توضیح می دهیم دقت داشته باشید که اگر تخصص کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک ندارید به هیچ عنوان شروع به تعمیر آن نکنید ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را انجام میدهیم این خدمات به شرح زیر می باشند.

 • تعویض و تعمیر برد ظرفشویی مجیک
 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی مجیک
 •  تعمیر مشکل آبریزی ظرفشویی مجیک
 •  تعمیر و تعویض موتور شسشتوی آن
 • تعویض و تعمیر هیدرواستات
 •  تست تمامی سنسور های ماشین ظرفشویی مجیک
 •  برطرف کردن ارور های ماشین ظرفشویی مجیک
 •  و…

شما عزیزان با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک تا 75درصد در هزینه تعمیرات خود میتوانید صرفه جویی کنید این امر زمانی اتفاق می افتد که تشخیص عیب توسط تکنسین به درستی انجام شود و همچنین تکنسین توانایی انجام تعمیر به صورت تخصصی را داشته باشد که با استفاده از مجموعه تعمیره شما از این شرایط بر خوردار هستید.

 

 

دلیل روشن نشدن و نحوه تعمیر این مشکل در ماشین ظرفشویی مجیک

 • گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین ظرفشویی مجیک روشن نمی شود برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید به سراغ سیم های رابط که از ماشین ظرفشویی به پریز برق متصل شده است را بررسی کنید تا اگر دچار قعطی شده بود و برق در آن جریان نداشت آن را تعمیر کنید پس از آن به سراغ سیم های رابط و همچنین فیوز های حرارتی در داخل ماشین ظرفشویی مجیک بروید و آن ها را بررسی کنید سپس با بررسی تمامی این موارد و برطرف نشدن مشکل دستگاه برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک باید به سراغ برد اصلی آن بروید و این قطعه را تعمیر کنید.
 •  اما برخی از مواقع ماشین ظرفشویی مجیک روشن می شود اما شروع به کار نمیکند که این مشکل میتواند از میکروسوئیچ درب باشد و یا همچنین یکی از قطعات مانند شیر برقی و یا پمپ تخلیه آسیب دیده است چون در زمان شروع سیکل کاری ماشین ظرفشویی مجیک شروع به تخلیه آب میکند و پس از آن مرحله آبگیری آغاز می شود که با آسیب دیدن این دوقطعه ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند در داخل ماشین ظرفشویی رله هایی قرار دارند که با آسیب دیدن آن ها جریان برق به درستی به برد اصلی و قطعات ارسال نمی شود و همچنین اگر با بررسی تمامی قطعات متوجه سالم بودن آن ها شدید حتما برد اصلی را تعمیر کنید.

 

 

دلیل قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی مجیک

گاهی اوقات متوجه می شوید که با بست درب ماشین ظرفشویی دستگاه ارور درب داده و دستگاه شروع به کار نمیکند برای این که تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را انجام دهید باید میکرو سویئیچ درب و همچنین برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید که این مشکل میتواند از قطعات دیگر باشد که برای بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک باید از یک تعمیر کار متخصص کمک بگیرید.

 

دلیل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ظرفشویی مجیک

گاهی اوقات در پایان سیکل شستشوی ماشین ظرفشویی مجیک متوجه می شوید که ظروف به خوبی خشک نشده اند که برای برطرف کردن این مشکل باید هیتر و المنت و همچنین ترموستات آن مورد بررسی قرار بگیرد این قطعات با گرم کردن آب و تبدیل کردن آن به بخار باعث خشک کردن ظروف می شوند همچنین یک فن در ماشین ظرفشویی مجیک قرار دارد که این قطعه باعث گردش هوا و خشک شدن ظروف می شود.

 

دلیل تخلیه نشدن اب از ماشین ظرفشویی مجیک

زمانی که آب از ماشین ظرفشویی تخلیه نشود در این مواقع دستگاه در حین کار متوقف شده و آب در داخل آن باقی می ماند که در این زمان نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک دارید اگر آب از داخل ماشین ظرفشویی شما تخلیه نشود ارور E3بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی نمایش داده می شود که این ارور به معنی مشکل در تخلیه اب می باشد برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شلنگ تخلیه اب و همچنین فیلتر داخلی ماشین ظرفشویی مجیک بروید اگر در داخل این قطعات گرفتگی به وجود امده باشد.

همین امر مانع تخلیه اب می شود در قدم اول گرفتگی در داخل آن ها را تمیز کرده و دوباره دستگاه را راه اندازی کنید اگر دوباره این ارور را مشاهده کردید به سراغ پمپ تخلیه اب ماشین ظرفشویی مجیک بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید این پمپ وظیفه تخلیه اب را برعهده دارد که در زمان اسیب دیدن آن آب تخلیه نمی شود اگر با بررسی این پمپ متوجه سالم بودن آن شدید حتما باید برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید احتمال فرمان ندادن برد به پمپ تخلیه بسیار زیاد می باشد در این مواقع تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک کاری بسیار تخصصی می باشد.

 

ارور F3 در ماشین ظرفشویی مجیک نشان دهنده چه می باشد؟

زمانی که در ماشین ظرفشویی مجیک ارور F3 مشاهده کردید به احتمال زیاد ماشین ظرفشویی شما از حکار افتاده است که برای برطرف کردن ان باید نشتی اب را بررسی کنید در قسمت پایینی ماشین ظرفشویی مجیک یک سنسور وجود دارد که با نشتی آب این سنسور فعال شده و این کد خطا را نمایش می دهد برای برطرف کردن این مشکل حتما باید قسمتی که دچار آبریزی شده است را پیدا و برطرف کنید و دقت داشته باشید که در این مواقع تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک بسیار تخصصی می باشد.

 

 

جمع بندی

در این مقاله به برخی از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی مجیک پرداختیم و نحوه تعمیر و عیب یابی آن را توضیح دادیم که اگر شما از دانش فنی بالایی برخوردار نیستید دست به تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نزنید و این کار را به یک تعمیر کار متخصص بسپارید که توصیه ما مجموعه تعمیره می باشد ما نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تهران هستیم.

 

مطالب مرتبط

علت جلو نرفتن تایمر ظرفشویی چیست؟

علت نشتی آب در ظرفشویی چیست؟

چرا بعد از روشن کردن ظرفشویی فیوز می پرد؟

ارور کد خطاهای تعمیر ظرفشویی مجیک

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.9 امتیاز از 10 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران