با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG

تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG در تهران

در زمان آسیب دیدن ماشین ظرفشویی آاگ شما با مشکلات زیادی مواجه می شوید یکی از این مشکلات پیداکردن تعمیرکار ظرفشویی با تجربه و ماهر می باشد اگر برای این کار به تعمیرکاران متفرقه اعتماد کنید همین امر باعث آسیب رساندن به ماشین ظرفشویی ااگ می شود شما برای اطمینان خاطر خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران و تمامی مناطق آن مانند شرق، غرب، شمال و جنوب می باشیم در این مجموعه تعمیرکاران ظرفشویی آاگ تمامی دوره های آموزشی تعمیر این دستگاه را گزرانده و دارای مدرک مربوطه می باشند تکنسین ها برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ از قطعات اصلی استفاده میکنند و پس از تعمیرات خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنند تمامی خدمات شما برای تعمیر ظرفشویی در تهران با 15% تخفیف عرضه میگردد.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

 

یکی از بهترین تولید کنندگان ماشین ظرفشویی در دنیا برند آاگ می باشد این برند در کشور آلمان فعالیت میکند و محصولات آن به کشور های مختلف صادر می شود این برند در ایران هم طرفداران خود را دارد و دستگاه های آن در کشور ما خرید و فروش می شوند یکی از محصولات با کیفیت آن ماشین ظرفشویی می باشد شما با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به شستشوی ظروف با دست ندارید.

 

 

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در مجموعه تعمیره

تعمیر کار ظرفشویی آاگ

برای این که تعمیر ظرفشویی آاگ AEG خود را توسط تکنسین های مجموعه تعمیره انجام دهید برای شروع این کار در قدم اول باید اطلاعات خود را در مجموعه تعمیره ثبت کنید تا تکنسین مربوطه به منزل شما اعزام شود برای مطلع شدن از نحوه تماس با ما در ادامه این مطلب تمامی راه های ارتباطی با مجموعه تعمیره شرح داده می شود.

 • در روش اول شما میتوانید با شماره های موجود در سایت تعمیره با ما در تماس باشید زمانی که وارد سایت شوید با انتخاب گزینه تماس با ما تمامی شماره های تماس برای شما نمایش داده می شود.
 •  در روش دوم میتوانید با استفاده از پنل ثبت درخواست اطلاعات خود را در داخل سایت ثبت کنید تا اوپراتور با شما تماس بگیرد.
 •  در روش سوم برای تعمیر ظرفشویی آاگ شما میتوانید با استفاده از شبکه های اجتماعی از قیمت قطعات و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ مطلع شوید.

شما با استفاده از این سه روش میتوانید درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را در مجموعه تعمیره ثبت کنید پس از این کار منتظر بمانید و تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارید.

 

نحوه انجام خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در مجموعه تعمیره

پس از این که شما درخواست خود را برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در مجموعه تعمیره ثبت کردید این اطلاعات برای تعمیرکار ظرفشویی در نزدیک ترین منطقه به شما ارسال می شود این فرد با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما میکند تا در صورت جزئی بودن مشکل دستگاه خودتان تعمیر آن را انجام دهید.

 •  در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود دقت داشته با شید که این کار با هماهنگی شما انجام می گردد.
 • پس از حضور تعمیرکار ظرفشویی آاگ این فرد مرحله عیب یابی و کارشناسی را آغاز میکند.
 •  در مرحله عیب یابی تکنسین تمامی هزینه های مورد نیاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را به شما اعلام میکند و قطعات آسیب دیده را برای شما شرح می دهد.
 • در صورت رضایت شما از هزینه ها این فرد مرحله تعمیر را آغاز میکند اما در غیر این صورت شما باید هزینه کارشناسی تکنسین را پرداخت کنید.
 •  پس از تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ تعمیرکار یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات برای آگاهی شما شرح داده می شود و همچنین در داخل این فاکتور خدمات به صورت کتبی به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

 

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی آاگ AEG

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ

شما برای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی آاگ میتوانید با خدمات پس از فروش ظرفشویی آاگ تماس بگیرید تا پس از نصب این دستگاه شامل گارانتی شرکت شود و در زمان آسیب دیدن تعمیر آن به صورت رایگان انجام شود اما به دلیل نبود برند آاگ در ایران و حضور غیر مستقیم این برند فروشنده این دستگاه یک شرکت واسط را به شما معرفی میکند.

تا برای نصب و تعمیر ظرفشویی آاگ از خدمات این شرکت استفاده کنید حال اگر از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی آاگ رضایت ندارید و دستگاه شما از مدت زمان گارانتی خود خارج شده است برای انجام این خدمات میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تمامی خدمات نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را با بهره گیری از دانش تکنسین های با تجربه خود انجام می دهیم همچنین پس از انجام تمامی این خدمات ضمانتی برای آن ها قرار میدهیم تا اطمینان خاطر شما در لحظه استفاده از ماشین ظرفشویی افزایش یابد.

 

ویژگی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در مجموعه تعمیره

به طور کلی استفاده از خدمات نمایندگی بهترین کار برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ می باشد ویژگی های استفاده از خدمات نمایندگی اعزام سریع تکنسین به محل سکونت شما می باشد با این کار دیگر دستگاه شما بیش از حد آسیب نمی بیند و همچنین مهم ترین امر در تعمیر ظرفشویی آاگ عیب یابی آن می باشد اگر دستگاه شما به درستی عیب یابی شود تعمیر آن در سریع ترین زمان انجام میگردد اما اگر عیب یابی ماشین ظرفشویی ااگ به درستی انجام نگردد و تعمیر کار شروع به تعمیر قطعات دیگر بکند این موضوع باعث آسیب رساندن به قطعات دیگر می شود ما در ادامه این مطلب برخی از متداول ترین ویژگی های استفاده ازنمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را برای شما بیان میکنیم.

 •  اعزام سریع تکنسین برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
 • بهره گیری از دانش تکنسین های با تجربه برای تعمیر ظرفشویی آاگ
 • تعمیر و انجام تمامی خدمات در محل سکونت شما
 • استفاده از قطعات اصلی یکی دیگر از ویژگی های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی ااگ می باشد.
 •  ارائه تخصصی ترین خدمات برای تعمیر ماشین ظرفشویی ااگ
 •  ضمانت تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه
 • صادر کردن یک فاکتور برای شما که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده می شود.

 

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ در تهرن

یکی از متداول ترین سوالات مشتریان عزیز مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ می باشد و بیشتر به دنبال تعمیر سریع آن هستند دقت داشته باشید که اگر مشکل این دستگاه جزئی باشد شما با استفاده از مشاوره های رایگان مجموعه تعمیره میتوانید آن را خودتان تعمیر کنید در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود دقت داشته باشید.

که مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ بستگی به آسیب وارد شده به این دستگاه می باشد گاهی این دستگاه نیاز به تعویض یک قطعه دارد که این کار در سریع ترین زمان و در محل سکونت شما انجام می شود اما در برخی از موارد قطعه ای باید به کار گاه برای تعمیر ارسال گردد که تعمیر آن نیاز به زمان دارد برای مثال اگر برد ماشین ظرفشویی آاگ آسیب دیده باشد برای تعمیر این قطعه باید به کار گاه ارسال گردد پس بهتر است در این مواقع صبور باشید تا روند تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به درستی انجام شود.

 

ویژگی های تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در محل سکونت

یکی از قابلیت های تعمیرکاران ظرفشویی آاگ در مجموعه تعمیره انجام تمامی خدمات در محل سکونت شما می باشد این کار زمانی قابل انجام شدن است که تکنسین ها تجربه بالایی داشته باشند در غیر این صورت تکنسین نمی تواند به درستی مرحله عیب یابی را در محل سکونت شما انجام دهد ما در مجموعه تعمیره بیشتر خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را در محل سکونت شما انجام می دهیم که این امر مزیت های خود را به دنبال دارد که در ادامه این مطلب به آن ها میپردازیم.

 • با تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در محل سکونت شما شاهد تمامی خدمات بر روی این دستگاه هستید.
 •  تعمیر در محل سکونت باعث می شود که دیگر دستگاه شما نیاز به جا به جایی نداشته باشد و از آسیب های حمل و نقل در امان است.
 •  اگر دستگاه حمل و نقل نشود شما در هزینه حمل آن صرفه جویی کرده اید و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را با هزینه کم تر انجام می دهید.

 

تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرکار ظرفشویی آاگ در منزل

شرکت آاگ در تولید ماشین ظرفشویی از قطعات پیچیده ای استفاده کرده است و همین امر برای تعمیر در زمان آسیب دیدن این دستگاه نیازمند تخصص می باشد تعمیرکاری که دوره های آموزشی تعمیر ظرفشویی آاگ را گزرانده باشد تعمیر این دستگاه را به راحتی میتواند انجام دهد دقت داشته باشید.

که اگر خودتان شروع به تعمیر آن بکنید باعث پیچیده تر شدن مشکل آن میگردید که تکنسین برای تعمیر آن به مشکل میخورد اما خصوصیات تعمیرکار ظرفشویی آاگ در ادامه مطلب شرح داده می شود.

 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ موظف است در زمانی که با شما هماهنگ کرده است در محل سکونت شما حضور پیدا کند.
 •  تعمیرکار ماشین ظرفشویی آاگ باید برای تعمیر این دستگاه از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کند.
 •  تعمیرکار باید تمامی خدمات را در محل سکونت انجام دهد و در زمانی که مشکل دستگاه بسیار زیاد بود میتواند دستگاه را به کارگاه تعمیره ارسال کند.
 •  تعمیرکار باید تمامی خدمات را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کند.

 

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

برای آگاهی بیشتر شما برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ما متداول ترین مشکلات این دستگاه را برای شما جمع آوری کرده ایم و نحوه عیب یابی و تعمیر آن را آموزش می دهیم دقت داشته باشید که اگر شما دانش فنی کافی برای انجام این کار را ندارید میتوانید با تعمیره تماس بگیرید ما نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران هستیم با تماس شما ما در سریع ترین زمان به محل سکونت شما و به کمک شما می آییم.

 •  روشن نشدن ماشین ظرفشویی آاگ.
 •  شستشوی نا مناسب ماشین ظرفشویی آاگ .
 • درب درب ماشین ظرفشویی آاگ بسته نمی شود.
 • ماشین ظرفشویی آاگ آبریزی دارد.
 •  آب از داخل ماشین ظرفشویی آاگ تخلیه نمی شود.
 • آب برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ گرم نمی شود.
 • ماشین ظرفشویی آاگ آبگیری نمی کند.
 •  ماشین ظرفشویی آاگ در حین کار متوقف شده است.
 • ماشین ظرفشویی آاگ روشن نمی شود و شروع به کار نمیکند.
 • اگر ماشین ظرفشویی ااگ شما روشن نمی شود در قدم اول باید توجه داشته باشید که برق به این دستگاه می رسد یا خیر
 • برای بررسی این مشکل باید سیم ورودی برق و همچنین پریز متصل به آن را بررسی کنید و اگر این موارد مشکل دارند آن را برطرف کنید.
 •  پس از بررسی موارد بالا به سراغ برد اصلی دستگاه بروید اگر این برد دچار آسیب دیدگی شده باشد باید آن را تعمیر کنید.
 •  اگر ماشین ظرفشویی آاگ شما روشن می شود و شروع به شستشو نمی کند حتما باید جت پمپ و یا موتور اصلی را مورد بررسی قرار دهید.

بهتر است برای تعمیر برد ماشین ظرفشویی آاگ با نمایندگی تعمیره در تماس باشید که تخصصی ترین تعمیرات را به همراه ضمانت به شما ارائه می دهند.

 

ظروف در داخل ماشین ظرفشویی آاگ به خوبی شسته نمی شوند

شماره نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ

اگر متوجه کثیف شستن ظرف ها در داخل ماشین ظرفشویی آاگ شده اید باید موارد زیر را بررسی کنید.
• بازو های آب پاش را بررسی کنید و اگر این قطعات دچار گرفتگی شده اند آن را برطرف کنید زیرا بازو ها وظیفه پاشش آب بر روی ظروف را دارند.
• اگر جت پمپ وظیفه خود را به درستی انجام ندهد آب پمپاژ نشده و ظروف کثیف می مانند.
• اگر مرحله تخلیه آب به درستی انجام نشود آب کثیف در داخل ماشین ظرفشویی تخلیه نشده و ظروف به خوبی تمیز نمی شوند.
• یکی از مهم ترین علت های تمیز نشستن ظرف ها در ماشین ظرفشویی آاگ استفاده از مواد شوینده نامرغوب می باشد که استفاده از این مواد به مرور زمان باعث آسیب رساندن به دستگاه می شود.
• اگر ماشین ظرفشویی به خوبی آبگیری نکند و آب کافی به ظروف پاشش نداشته باشد مرحله شستشو به درستی انجام نمیگردد.

 

درب ماشین ظرفشویی آاگ بسته نمی شود

اگر متوجه بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی خود شده اید باید قطعات و موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.
• برای این که مشکل برطرف شود باید میکروسوئیچ درب را بررسی کنید و اگر این قطعه آسیب دیده است حتما باید آن را تعویض کنید.
• گاهی اوقات با بسته شدن درب ماشین ظرفشویی آاگ باز هم نمایشگر باز بودن درب را نمایش میدهد که در این موارد هم باید میکروسوئیچ را بررسی کنید.
• دقت داشته باشید که در برخی از موارد این مشکل میتواند از برد اصلی ماشین ظرفشویی آاگ باشد.
بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در این مواقع با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

دلیل آبریزی ماشین ظرفشویی آاگ چیست؟

ماشین ظرفشویی دستگاهی است که به کمک آب ظروف شما را تمیز میکند و ممکن است که آبریزی از قطعات و موارد زیادی باشد و ما در ادامه این مطلب به تمامی آن ها میپردازیم.

 •  گاهی اوقات ممکن است که این ابریزی از اتصالات قطعات باشد و به دلیل گرم شدن آب ممکن است این اتصالات خاصیت آب بندی خود را از دست داده باشند.
 • گاهی اوقات ممکن است قطعاتی مانند پمپ تخلیه و آکواستاپ آسیب دیده باشند و دچار آبریزی شوند و یا ممکن است آب از داخل ماشین ظرفشویی تخلیه نشود و همین امر به مرور زمان باعث آبریزی شود.
 • ممکن است واشر دور درب ماشین ظرفشویی آاگ آسیب دیده باشد و در هنگام شستشو ماشین ظرفشویی از جلو دچار آبریزی شود.
 •  اگر آبریزی از پشت ماشین ظرفشویی آاگ باشد ممکن است که شلنگ های پشت ماشین ظرفشویی مانند شلنگ ورودی و تخلیه آسیب دیده باشند.
 • گاهی با سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی ممکن است از قسمت پایینی این دستگاه دچار آبریزی شود اگر شما در هنگام ریختن نمک و یا جلا دهنده در داخل مخزن این مواد را در داخل محفظه ماشین ظرفشویی بریزید به دلیل ترکیبات شیمیایی باعث آسیب دیدن کف ماشین ظرفشویی آاگ می شود.
 • دقت داشته باشید در این مواقع برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و برطرف کردن مشکل آبریزی حتما از یک تعمیرکار ظرفشویی کمک بگیرید.

دلیل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی آاگ

اگر آب از داخل ماشین ظرفشویی آاگ تخلیه نشود در این مواقع ماشین ظرفشویی در حین کار متوقف میگردد که بهتراست در این مواقع موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 •  در قدم اول باید به سراغ فیلتر داخلی ماشین ظرفشویی آاگ بروید اگر در داخل این فیلتر دچار گرفتگی شده باشد مانع تخلیه شدن آب می شود.
 •  در مرحله دوم به سراغ شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی آاگ بروید اگر این شلنگ دچار گرفتگی و یا پیچ خوردگی شده باشد همین امر مانع تخلیه آب میگردد.
 • در مرحله آخر برای برطرف کردن مشکل تخلیه آب باید به سراغ پمپ تخلیه بروید و این قطعه را بررسی کنید اگر آسیب دیده باشد حتما باید آن را تعویض کنید.
 •  دقت داشته باشید گاهی ممکن است که برد اصلی آسیب دیده باشد و آب از داخل آن تخلیه نشود.
 •  در این مواقع برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با نمایندگی مجموعه تعمیره در تمامی نقاط تهران می توانید در تماس باشید.

 

دلیل گرم نشدن آب در داخل ماشین ظرفشویی آاگ

یکی از مواردی که باعث تمیز شستن ظروف در داخل ماشین ظرفشویی می شود گرم شدن آب در داخل آن می باشد اگر آب در داخل ماشین ظرفشویی آاگ گرم نشود ظروف به خوبی شسته نمی شوند.
یکی از قطعاتی که با آسیب دیدنش باعث گرم نشدن اب می شود المنت و یا هیتر می باشد با عبور جریان برق از این قطعه باعث گرم شدن آن می شود در مواقعی که ماشین ظرفشویی آاگ آب را گرم نمیکند بهتر است این قطعه را بررسی کنید و همچنین میتوانید ترمیستور و یا سنسور دما را مورد بررسی قرار دهید.
ممکن است مدار المنت از روی برد آسیب دیده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید برد ماشین ظرفشویی آاگ را تعمیر کنید.

ماشین ظرفشویی آاگ به درستی آبگیری نمیکند

اگر ماشین ظرفشویی آاگ مرحله آبگیری را به درستی انجام نمی دهد و در حین کار متوقف شده است باید به سراغ آکواستاپ و یا شیر برقی ماشین ظرفشویی بروید این قطعه وظیفه ابگیری را بر عهده دارد تست و بررسی آکواستاپ کاری بسیار تخصصی می باشد دقت داشته باشید که قبل از بررسی این قطعه به سراغ شلنگ ورودی و شیر آب روید و آن را بررسی کنید دقت داشته باشید که مدار آن از روی برد آسیب ندیده باشد.
برای تعمیر رد و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

ماشین ظرفشویی آاگ در حین کار متوقف شده است

ممکن است تا به حال با متوقف شدن ماشین ظرفشویی در حین کار رو به رو شده باشید که در مواجه با این مشکل باید در سریع ترین زمان با تعمیرکار ظرفشویی در تماس باشید ما در ادامه این مطلب به بررسی این مشکل میپردازیم.

 • دقت داشته باشید که متوقف شدن ماشین ظرفشویی آاگ میتواند از آسیب دیدن قطعات به وجود بیاید.
 •  اگر پمپ تخلیه آب را از داخل ماشین ظرفشویی آاگ تخلیه نکند این دستگاه در حین کار متوقف می شود.
 •  و یا اگر شیر برقی و آکواستاپ مرحله ابگیری را انجام ندهد ماشین ظرفشویی در حین کار متوقف می شود.
 •  ممکن است در برخی از مواقع با آسیب دیدن میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی متوقف شده و شروع به کار نکند که بهتر است در این مواقع میکروسوئیچ درب را تعویض کنید.
 • اگر پس از مرحله آبگیری موتور شستشو وارد مدار نشود و یا آسیب دیده باشد دستگاه در حین کار متوقف می شود.
  بهتر است برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با نمایندگی ظرفشویی آاگ در مجموعه تعمیره تماس بگیرید زیرا بررسی تمامی این قطعات نیاز به تخصص دارد.

 

 جمع بندی 

دقت داشته باشید که ماشین ظرفشویی آاگ دستگاه بسیار حساسی است و شما در زمان اسیب دیدن آن باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر ظرفشویی آاگ بکنید در غیر این صورت مشکلات آن بیشتر شده و هزینه تعمیر آن افزایش می یابد توصیه ما به شما عزیزان این است که برای تعمیر این دستگاه با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا تکنسین های ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ را به شما ارائه دهند و برای اطمینان خاطر شما تمامی خدمات را ضمانت کنند و همچنین در هر منطقه ای از تهران سکونت دارید میتوانید با شعبات مختلف تعمیره در تهران تماس بگرید.

 

مطالب مرتبط :

علت ماندن کف در ماشین ظرفشویی

علت نچرخیدن آبپاش ماشین ظرفشویی

تعویض شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی

ارور ماشین ظرفشویی آاگ

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران