با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی دیگر از خدمات مجموعه تعمیره برطرف کردن تمامی مشکلات ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد یکی از با کیفیت ترین ساید بای ساید ها در دنیا تولید برند جنرال الکتریک می باشد این برند در کشور آمریکا فعالیت خود را انجام می دهد اما حضور مستقیم و خدمات پس از فروش در ایران ندارد پس در زمان آسیب دیدن این دستگاه شما با دردسر های زیادی رو به رو می شوید شما میتوانید برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما با بهره گیری از دانش تکنسین های مجرب خود در زمینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک تخصصی ترین خدمات را به شما در تمامی نقاط تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب ارائه می دهیم دقت داشته باشید که تعمیر این دستگاه توسط تعمیرکاران متفرقه به دلیل دانش کم این افراد نسبت به این دستگاه باعث آسیب های بسیار زیاد به آن می شود تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بسیار حساس می باشد پس برای تعمیر آن این کار را به افراد ناوارد نسپارید.

ما برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک  و تعمیر یخچال در تهران از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنیم تا شما با اطمینان خاطر کامل از دستگاه خود استفاده کنید همچنین پس از انجام تعمیر ما خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

تعمیرکار ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

تعمیر ساید بای ساید  را در تعمیره تخصصی انجام میدهیم. 

نحوه ثبت درخواست برای تعمیر ساید بای ساید GE

برای این که تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک را توسط تکنسین های مجرب انجام دهید کافیست با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید که برای این کار میتوانید از مراحل زیر استفاده کنید.

در قدم اول برای ثبت درخواست در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک شما میتوانید با مجموعه ما در تماس باشید که برای دریافت شماره تماس این مجموعه میتوانید وارد سایت تعمیره شوید.
روش دوم برای اعزام تکنسین ثبت درخواست اینترنتی در سایت تعمیره می باشد برای این کار با وارد شدن به سایت تعمیره شما گزینه ثبت درخواست اینترنتی را مشاهده میکنید.
در روش آخر شما میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک مطلع شوید در این روش میتوانید به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی با تکنسین های ما در ارتباط باشید.

 

مراحل انجام خدمات تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک GE

تعمیر کار ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک اطلاعات دریافت شده از شما برای تکنسین مربوطه ارسال می شود و تکنسین در سریع ترین زمان با شما تماس میگیرد.

زمانی که تکنسین با شما تماس میگیرد راهنمایی های لازم را به شما میکند تا اگر مشکل دستگاه جزعی بود خودتان تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک انجام دهید.
در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان در محل سکونت شما حاضر می شود.
پس از حضور تکنسین در محل سکونت شما این فرد مرحله عیب یابی را آغاز میکند در این مرحله تعمیرکار ساید بای ساید جنرال الکتریک تمامی هزینه لازم برای تعمیر این دستگاه را به شما اعلام میکند.
پس از رضایت شما از هزینه ها تکنسین شروع به تعمیر ساید بای ساید میکند و دقت داشته باشید که زمان تعمیر بستگی به مشکل دستگاه دارد اما ما سعی میکنیم که این خدمات در سریع ترین زمان انجام دهیم.
پس از اتمام تمامی خدمات فاکتوری برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از منطقی ترین کار ها برای نصب، سرویس و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک استفاده از خدمات پس از فروش این برند می باشد و شما در لحظه خرید میتوانید شماره نمایندگی را از فروشنده دریافت کنید اما به دلیل نبود مستقیم برند جنرال الکتریک ممکن است شما با مشکلات زیادی رو به رو شوید.

همچنین برای این کار باید به افراد متفرقه اطمینان کنید اما اگر از خدمات این شرکت ها و افراد رضایت کافی ندارید میتوانید برای تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما با استفاده از قطعات اصلی و با ضمانت 6 الی 12 ماهه دستگاه شما را تعمیر میکنیم.

 

تعمیرکار ساید بای ساید جنرال الکتریک چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

به طور کلی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک کاری بسیار حساس و تخصصی می باشد فردی که این کار را انجام می دهد باید دوره های آموزشی تعمیر این دستگاه را گزرانده و دارای تجربه بالای کاری باشد که در سریع ترین زمان عیب یابی و تعمیر را انجام دهد.

تعمیر کار باید مرحله عیب یابی و تعمیر را به درستی انجام دهد دقت داشته باشید که در تعمیر ساید بای ساید GE مهم ترین نکته عیب یابی این سدتگاه می باشد.
تعمیر کار باید در زمانی که با شما هماهنگ کرده است در منزل شما حضور پیدا کند زیرا به عقب انداختن تعمیر یخچال باعث فاسد شدن مواد غذایی می شود.
تعمیرکار باید برای تعمیر این دستگاه از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کند.
تکنسین پس از تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک باید تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کند تا در صورت آسیب دیدن هر یک از خدمات آن را به صورت رایگان انجام دهد.

 

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک چه ویژگی هایی دارد

ما در این مجموعه برای هر دستگاه و برندی تعمیر کار مخصوص آن را در اختیار داریم و ما در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک از تعمیر کارانی کمک میگیریم که دوره های آموزشی این دستگاه را گزرانده و با تجربیات بالایی می باشند.

در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید GE خدمات انجام شده به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.
پس از تماس با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک ما در سریع ترین زمان تکنسین را به منزل شما اعزام میکنیم.
در مجموعه تعمیره تمامی قطعات اصلی و اورجینال می باشند تا شما با اطمینان کامل از خدمات استفاده کنید.
ما در مجموعه تعمیره پس از انجام تمامی خدمات یک فاکتور برای شما صادر میکنیم که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده می شود.

 

اهمیت برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از مهم ترین قطعات در ساید بای ساید GE برد اصلی می باشد این قطعه وظیفه صادر کردن تمامی فرمان های ساید بای ساید را بر عهده دارد پس مهم ترین قطعه در ساید بای ساید این قطعه می باشد که در زمان نصب این دستگاه تکنسین ها به شما توصیه میکنند که یک محافظ بر سر راه آن قرار دهید تا نوسان برق باعث آسیب دیدن این قطعه نشود و همچنین تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط مهندسین الکترونیک انجام شود ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات برد اصلی این دستگاه را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.

 

برخی از خدمات برای تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید باید ساید جنرال الکتریک

ما در این مجموعه تمامی خدمات تعمیرات  ساید بای ساید را در محل سکونت شما و در سریع ترین زمان انجام می دهیم این خدمات به شرح زیر می باشد.

  • تعمیر و تعویض کمپرسور ساید بای ساید جنرال الکتریک
  • نشت یابی و شارژ گاز ساید بای ساید جنرال الکتریک
  • برطرف کردن مشکل دیفراست
  • تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک
  • تعویض سنسور محیط یخچال و فریزر
  • تعمیر و تعویض فن یخچال
  • تعمیر و تعویض فن فریزر
  • تعمیر یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک
  • برطرف کردن مشکل آبریزی
  • تعویض فیلتر های ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

در چه مواقعی نیاز به تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد؟

ما در ادامه این مطلب برخی از متداول ترین مشکلات ساید بای ساید جنرال الکتریک را شرح میدهیم.

تولید صدای زیاد از ساید بای ساید جنرال الکتریک
کار نکردن یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک
کمپرسور ساید بای ساید از کار افتاده است
فریزر ساید بای ساید دچار برفک شده است
خاموش شدن یخچال
درب یخچال به درستی باز و بسته نمی شود.
در داخل فریزر سرما کافی می باشد اما دمای یخچال گرم شده است.

 

تولید صدای زیاد از ساید بای ساید جنرال الکتریک

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که ساید بای ساید در حین کار صدای غیر طبیعی از خود تولید میکند که این مشکل میتواند از موارد زیر باشد.

یکی از مهم ترین موارد در سر صدای ساید بای ساید جنرال الکتریک تراز نبودن این دستگاه می باشد اگر این دستگاه تراز نباشد به مرور زمان در حین کار یخچال متوجه سر صدا می شوید پس دقت داشته باشید که در لحظه نصب ساید بای ساید جنرال الکتریک این دستگاه را تراز کنید.
یکی دیگر از موارد که باعث ایجاد صدا در ساید بای ساید جنرال الکتریک می شود آسیب دیدن فن های داخل یخچال و فریزر می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید این فن را مورد بررسی قرار دهید.
دیگر قطعه ای که باعث تولید صدای بسیار زیاد در ساید بای ساید جنرال الکتریک می شود فن کندانسور می باشد این فن برای گردش هوای کندانسور و کمپرسور قرار گرفته است.

 

کار نکردن یخساز ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر تخصصی ساید بای ساید جنرال الکتریک

اگر یخساز سیاد بای ساید شما به درستی یخ تولید نمیکند اول از همه باید دقت داشته باشید که آب وارد یخساز می شود یا خیر باید برای این کار به صورت دستی بررسی کنید که یخساز عمل آبگیری را به درستی انجام می دهد یا خیر پس از بررسی این مورد اگر یخ در داخل قالب ها تولید شده است باید بررسی کنید که موتور قالب را میچرخاند یا خیردر برخی از موارد قالب یخساز خاصیت تفلن بودن خود را از دست داده و یخ ها به داخل محفظه ریخته نمی شوند بهتر است برای تعمیرات ساید بای ساید GE در این موارد از یک تکنسین کمک بگیرید.

 

خاموش شدن ساید بای ساید جنرال الکتریک

اگر ساید بای ساید شما به طور کلی خاموش شده است برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ سیم ورودی برق و اتصالات بروید و این موارد را بررسی کنید تا دچار قطعی نشده باشد پس از بررسی این موارد باید به سراغ برد اصلی ساید بای ساید جنرال الکتریک بروید اگر این برد آسیب دیده باشد همین امر باعث خاموش شدن ساید بای ساید شما می شود.

یکی از نکات قابل توجه در ساید بای ساید های جنرال الکتریک این است که از برق 110 ولت استفاده می کند که این برق توسط یک ترانس تامین می شود اگر این ترانس آسیب دیده باشد ساید بای ساید شما از کار می افتد حال اگر با بررسی این موارد دستگاه شما روشن شده است اما کمپرسور شروع به کار نمیکند برای برطرف کردن این مشکل باید کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید و تست کنید بهتر است بررسی تمامی این موارد را به نمایندگی عیب یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک بسپارید که برای این کار میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

در داخل ساید بای ساید جنرال الکتریک سرمای یخچال کم شده اما فریزر سرمای مناسبی دارد

برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ کمپرسور و لوله های هدایت کننده گاز یخچال بروید کمپرسور یخچال را مورد بررسی قرار داده و پس از آن دقت داشته باشید که لوله ها دچار نشتی نشده باشند همین امر باعث کم شدن سرما در داخل ساید بای ساید جنرال الکتریک می شوند پس از بررسی این موارد باید به سراغ سیستم دیفراست و یخ زدای ساید بای ساید بروید اگر این سیستم دچار آسیب دیدگی شده باشد همین امر باعث بالا آمدن برفک بر روی اواپراتور شده و همین موضوع باعث گردش هوای سرد غیر مناسب می باشد.

شما برای برطرف کردن مشکل یخ زدایی باید سنسور و ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید اگر این قطعات آسیب دیده باشند اطلاعات دما به خوبی برای برد اصلی ارسال نمی شود همچنین باید در این مواقع المنت را بررسی کنید این قطعه وظیفه ذوب کردن یخ ها را بر عهده دارد پس از بررسی این موارد اگر مشکل ساید بای ساید شما برطرف نشد حتما قسمت دیفراست برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید توصیه می شود در این مواقع از یک نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک کمک بگرید تا به صورت تخصصی مشکل را برطرف کند و بهترین گزینه در این مواقع مجموعه تعمیره می باشد که خدمات خود را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهد.

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران