با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید ال جی

تعمیرکار ساید بای ساید ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

آسیب دیدن یخچال و فریزر باعث فاسد شدن مواد غذایی می شود که همین امر دلیلی بر بالا رفتن ضرر های مالی در خراب شدن یخچال است برای جلوگیری از این مشکل باید در سریع ترین زمان با یک تعمیر کار در تماس باشید و تکنسین مورد نظر باید دارای تخصص کافی باشد که  در سریع ترین زمان مشکل یخچال شما را برطرف کند ما در این مقاله به متداول ترین مشکلات ساید بای ساید ال جی میپردازیم.

همچنین برای تعمیر ساید بای ساید ال جی در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ساید بای ساید ال جی را با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم و این ضمانت را به صورت کتبی در داخل فاکتور برای شما درج میکنیم تا با خیالی آسوده‌تر از خدمات مجموعه تعمیره استفاده کنید.

 

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
****
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

راه های ارتباطی با مجموعه تعمیره برای تعمیر ساید بای ساید ال جی

 • اگر متوجه شدید که دمای ساید بای ساید شما در حال بالا رفتن است و مواد غذایی در داخل آن گرم شده اند بدون معطلی با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تعلل در این کارباعث خراب شدن و فاسد شدن مواد غذایی شما می شود.
 • برای انجام این کار بهتر است وارد سایت مجموعه تعمیره شوید و با استفاده از شماره های داخل سایت نسبت به محل زندگی خود میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 • برای راحتی کار شما ما در سایت تعمیره یک پنل ثبت در خواست قرار داده ایم که شما به کمک آن میتوانید اطلاعات و مشکلات دستگاه خود را در داخل فرم درخواست ثبت کنید تا اوپراتور مجموعه با شما تماس بگیرید.
 • اگر شما دانش فنی بالایی دارید و خودتان میخواهید تعمیر ساید بای ساید را انجام دهید بهتر است با استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره سوالات خود را از تکنسین مربوط بپرسید تا با اطلاعاتی کامل شروع به تعمیر سیاد بای ساید الجی بکنید این راه تنها زمانی انجام شدنی می باشد که مشکل ساید بای ساید شما جزعی است و اگر مشکل پیچیده تری بود بهتر است که تکنسین به محل سکونت شما اعزام شود.

 

مراحل انجام خدمات تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مجموعه تعمیره

تعمیر ساید بای ساید

 • برای این که ساید بای ساید ال جی خود را تعمیر کنید در مرحله اول باید درخواست خود را به مجموعه تعمیره اطلاع دهید تا تکنسین های خود را به شما معرفی کنند.
 • پس از تماس شما تکنسین تماس گرفته و با هماهنگی شما به محل سکونتتان اعزام می شود.
 • پس از حضور تکنسین در محل سکونت مرحله عیب یابی ساید بای ساید ال جی شروع می شود.
 • پس از آن تکنسین دلیل آسیب دیدن ساید بای ساید را به شما توضیح داده و هزینه تعمیر آن را به شما اطلاع می دهد.
 • و با رضایت شما مرحله تعمیر ساید بای ساید ال جی را آغاز میکند که تمامی این خدمات در منزل شما انجام می شود.
 • پس از تعمیر ساید بای ساید ال جی فاکتوری برای شما صادر می شود که در داخل این فاکتور تمامی خدمات و قطعات تعویض شده به صورت کتبی ضمانت می شود.

دقت داشته باشید که این ضمانت برای ضمانی است که در زمان آسیب دیدن ساید بای ساید در قسمت های تعمیر شده تکنسین مورد نظر موظف به برطرف کردن این مشکل به صورت رایگان می باشد.

 

تعمیرات ساید ال جی در منزل

یکی از مزیت های استفاده از خدمات مجموعه تعمیره تعمیر در محل می باشد با این کار شما دیگر برای تعمیر ساید بای ساید خود نیاز به حمل و جا به جایی ندارید و همین امر باعث پایین آمدن هزینه تعمیرات می شود همچنین تعمیر در محل مزیت های دیگری مانند مشاهده شما از خدمات می باشد و شما میتوانید تمامی قطعات تعویض شده را مشاهده کرده و از تکنسین دریافت کنید.

تنها زمانی که قطعه ای نیاز به تعمیر در کار گاه داردی توسط تکنسین ارسال می شود برای مثال اگر برد اصلی ساید بای ساید ال جی آسیب ببیند برای تعمیر به کارگاه ارسال می شود تمامی تلاش ما در مجموعه تعمیره انجام خدمات سریع یخچال قبل از فاسد شدن مواد غذایی شما می باشد.

 

خدماتی که مجموعه تعمیره برای ساید انجام می دهد

تعمیر تخصصی ساید بای ساید ال جی

در مجموعه تعمیره تعمیر ساید بای ساید ال جی توسط تکنسین هایی انجام می شود که آموزش های لازم در این زمینه را گزرانده و دارای مدرک آن می باشند همچنین یکی از نکاتی که باعث اطمینان شما در خدمات مجموعه تعمیره می شود استفاده از قطعات اصلی و فابریک هملان دستگاه می باشد که در صورت تعمیر آن ساید بای ساید شما مانند روز اول خود کار کند اما در ادامه این مطلب ما برخی از متداول ترین خدمات خود را برای ساید بای ساید ال جی بیان میکنیم مانند

 • تعویض کمپرسور و یا موتور ساید بای ساید
 • نشت یابی و شارژ گاز ساید بای ساید ال جی
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید ال جی
 • تعویض فن یخچال و فریزر
 • تعمیر و تعویض فن کندانسور
 • برطرف کردن مشکل آبریزی ساید بای ساید
 • تعویض فیلتر های آن
 • تعمیر سیستم دیفراست یا یخ زدا
 • تعمیر برد اصلی ساید بای ساید ال جی
 • تعمیر برد اینورتر ساید بای ساید ال جثی
 • رگلاژ درب ساید بای ساید ال جی
 • تعویض نوار دور درب
 • تعمیر دمپر یخساز
 • تعویض ترموفیوز
 • تعویض سنسور محیط
 • و…

تمامی این خدمات و یا قطعاتی که در صورت نیاز تعویض می شوند اورجینال بوده و دارای 6 ماه ضمانت مجموعه تعمیره می باشند.

 

عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید ال جی

تعمیر ساید ال جی در تهران

در ادامه غاین مطلب ما به برخی از متداول ترین مشکلات ساید بای ساید ال جی که توسط تکنسین ها جمع آوری شده است می پردازیم و راه های عیب یابی و تعمیر آن را برای شما عزیزان بیان میکنیم.

 

دلیل سرما نداشتن ساید الجی

گاهی اوقات متوجه می شوید که ساید بای ساید ال جی شما سرما ندارد این مشکل میتواند از موارد زیادی باشد یکی از این موارد آسیب دیدن کمپرسور و یا موتور اصلی ساید بای ساید می باش که برای برطرف کردن این مشکل در مرحله اول باید کمپرسور یخچال مورد بررسی قرار بگیرد.

پس از آن باید به سراغ سنسور های دما و یا سیستم دیفراست بروید اگر این قسمت ها آسیب دیده باشد سرمای یخچال کم شده گاهی اوقات با آسیب دیدن برد اصلی ساید بای ساید به طور کلی کار نمیکند و همین امر باعث کم شدن سرمای آن می شود.

 

دلیل سرمای کم ساید بای ساید ال جی

 • دلیل سرمای کم ساید  ال جی میتواند از آسیب دیدن سیستم دیفراست یا یخ زدا باشد با به مشکل خوردن این سیستم باعث برفک بر روی اواپراتور می شود که همین دلیلی بر گردش پایین سرما در یخچال می باشد برای برطرف کگردن این مشکل باید برفک بر روی آن را از بین ببرید و سنسور ها، ترموفیوز و المنت آن مورد بررسی قرار بگیرد همچنین با انجام این موارد بهتر است که برد اصلی ساید بای ساید ال جی را مورد بررسی قرار دهید تا اگر قسمت دیفراست آن آسیب دیده بود آن را تعمیر کنید.
 • همچنین یکی دیگر از دلایل سرمای کم در ساید بای ساید میتوان به آسیب دیدن فن در داخل یخچال اشاره کردن این فن وظیفه گردش سرما در داخل یخچال را بر عهده دارد که با آسیب دیدن آن سرما در داخل یخچال به خوبی گردش نمیکند.
 • یکی دیگر از دلایل اصلی سرمای کم ساید بای ساید ال جی میتوان به نشتی گاز اشاره کرد که نشان دهنده کم شدن گاز و یا مبرد ساید بای ساید به مرور زمان می باشد که برای برطرف کردن و نشت یابی ان حتما باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

 

دلیل برفک زدگی ساید  ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی در منزل

 • گاهی اوقات متوجه می شوید که بر روی دیواره فریزر یخ هایی مانند قندیل وجود دارد این امر طبیعی میباشد و به دلیل زیاد باز و بسته کردن درب یخچال به وجود می اید توصیه می شود که درب یخچال و فریزر را برای مدت زیاد باز نگه ندارید چون باعث ورود رطوبت در داخل آن می شود.
 • اگر بر روی بسته بندی مواد غذایی در داخل فریزر برفک مشاهده کردید این مشکل هم جای نگرانی ندارد این برفک به دلیل رطوبت موجود بر روی بسته بندی به وجود می آید.
 • اما اگر برفک بر روی بدنه داخلی فریزر مشاهده کردید و قطر آن به اندازه یک سانتی‌متر بوده احتمال آسیب دیدن سیستم دیفراس زیاد می باشد و برای برطرف کردن این مشکل باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان آن را تعمیر کند.

 

چرا یخساز ساید ال جی یخ تولید نمیکند

گاهی اوقات متوجه می شوید که یخساز ساید ال جی شمایخ تولید نمیکند در مرحله اول باید به این نکته دقت داشته باشید که آب وارد قالب یخ می شود برای این کار شیر ورودی آن و شلنگ ساید بای ساید خود را بررسی کنید تا دچار خمشدگی نشده باشد همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که یخساز ساید بای ساید روشن باشد برای این کار باید کلید بر روی یخساز را بررسی کنید این کلید در بعضی از ساید های ال جی به صورت 0/1 و در بعضی یه صورت on/off می باشد.

نکته قابل توجه در یخساز این است که پس از راه‌اندازی ساید بای ساید 12 ساعت بعد شروع به کار کرده و پس از 72 ساعت یخ تولید میکند پس از این زمان روند تولید یخساز در ساید بای ساید ال جی مدت زمان کم تری طول می کشد.

 

کد خطا و یا ارور در ساید بای ساید ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

با پیشرفت تکنولوژی در تولید ساید بای ساید ال جی این دستگاه در زمانی که یکی از قطعات معیوب شده باشند نسبت به قطعه ای آسیب دیده یک کد خطا نمایش میدهد که تعمیر کاران با مشاهده این کد خطا به سراغ قطعه آسیب دیده می روند و تمامی این ارور ها در دفترچه راهنمای ساید بای ساید موجود می باشد که شما با مراجعه به آن میتوانید از مشکل ساید بای ساید خود مطلع شوید همچنین برای تعمیر ساید بای ساید ال جی میتواند با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

کد خطا ER FS

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در سنسور فریزر می باشد که برای برطرف کردن آن باید به سراغ سنسور، برد اصلی و… بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید.

 

کد خطا ER RS

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در سنسور یخچال می باشد که برای برطرف کردن آن باید به سراغ سنسور، اتصالات و برد اصلی بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید.

 

 کد خطا CF

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در فن کندانسور می باشد که در سریع ترین زمان باید به این مشکل رسیدگی کرد زیرا دمای کمپرسور بالا رفته و باعث سوختن آن می شود.

 

کد خطا  F DH

این ارور زمانی نشان داده می شود که هیتر سیستم دیفراست به مشکل خورده باشد که برای برطرف کردن آن باید المنت را مورد بررسی قرار دهید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید.

 

 کد خطا E IT

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در یخساز ساید بای ساید می باشد که برای تعمیر و برطرف کردن آن باید با یک تعمیر کار در تماس باشید.

 

برای برطرف کردن کد های خطا و تعمیر ساید بای ساید ال جی بهتر است با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید.

 

دلیل یکسره کار کردن ساید بای ساید ال جی

تعمیر ساید بای ساید

دلیل یکسره کار کردن ساید بای ساید میتواند به نحوه استفاده شما و محل قرار گیری آن باشد یعنی ساید بای ساید ال جی خود را نباید در محل های گرم و دستگاه های گرما ساز قرار دهید این کار باعث میشود که محیط قرار گیری ساید بای ساید بسیار گرم باشد و دستگاه برای سرما سازی نیاز به زمان بیشتری دارد همچنین دقت داشته باشید که درب ساید بای ساید خود را بیش از اندازه و مدت زمان زیادی باز نگزارید و همچنین مواد غذایی گرم در داخل آن قرار ندهید این کار باعث هدر رفتن انرژی ساید می شود.
یکی دیگر از دلایل یکسره کار کردن ساید بای ساید ال جی آسیب دیدنسنسور محیط آن می باشد این سنسور وظیفه تشخیص دما را بر عهده دارد برای تست آن باید این سنسور را به کمک یک اهم متر بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن آن سنسور را تعویض کنید.

 

دلیل کار نکردن آبریز ساید بای ساید ال جی

بعضی از اوقات با نگه داشتن پدال آبریز ساید بای ساید متوجه می شوید که آب وارد لیوان نمیشود برای برطرف کردن این مشکل باید شیر برقی در مرحله اول مورد بررسی قرار بگیرد این قطعه وظیفه آبرسانی به قطعات دستگاه را بر عهده دارد به این نکته توجه داشته باشید که با تعویض نکرن فیلتر در مدت زمان زیاد باعث گرفتگی لوله ها می شود پس همیشه توجه داشته باشید که این فیلتر را بیش از یک سال استفاده نکنید.
همچنین یکی دیگر از دلایل آسیب دیدن آبریز خراب شدن کلید پشت پدال آن می باشد که برای تعمیر آن باید با تکنسین مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

 

نکات مهم در نگهداری ساید بای ساید ال جی

 •  ساید بای ساید ال جی خود را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید همچنین برای هدر نرفتن انرژی آن ساید بای ساید را در کنار دستگاه های تولید کننده گرما قرار ندهید.
 •  مواد غذایی گرم را در داخل یخچال نگزارید و همچنین درب ساید را مدت زمان زیادی باز نگزارید.
 •  در سال حداقل یک بار قسمت کندانسور و کمپرسور را تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.
 •  فیلتر های ساید بای ساید ال جی را هر 6 ماه تعویض کنید.
 •  محل قرار گیری ساید بای ساید ال جی را از پشت حداقل 10 سانتی متر و از کنار 5 سانتی متر فاصله بدهید.

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران