با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

نحوه تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی

تعویض فیوزحرارتی ماشین ظرفشویی

نحوه تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی به کمک یک برد الکترونیکی کار خود را انجام می دهد تولید کنندگان این دستگاه برای محافظت از برد یک فیوز حرارتی بر سر راه برد قرار داده اند که در زمان آسیب دیدن آن سیکل کاری ماشین ظرفشویی مختل می شود گاهی اوقات شما با روشن نشدن و یا کار نکردن ماشین ظرفشویی مواجه می شوید که در این مواقع ممکن است فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی آسیب دیده باشد پس میتوان گفت یکی از دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی آسیب دیدن این قطعه باشد ما در این مقاله به نحوه تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی میپردازیم و نحوه عیب یابی آن را برای شما شرح می دهیم و شما میتوانید عیب یابی و تعویض این قطعه را انجام دهید شما با انجام این دستورالعمل میتوانید فیوز حرارتی ماشین های ظرفشویی مانند ال جی، بوش، سامسونگ، جنرال الکتریک، کنمور، ویرپول، دوو و... را انجام دهید همچنین اگر با تعمیر ماشین ظرفشویی درتهران خود به مشکل خورده اید و نیاز به یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی ماهر دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا تکنسین ها ما در سریع ترین زمان به کمک شما بیایند همچنین بهتر است تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی خود را به تعمیرکاران مجموعه تعمیره بسپارید.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر ظرفشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

 

 

تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی

در این مقاله به معرفی فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی میپردازیم گاهی اوقات ممکن است دلیل روشن نشدن دستگاه شما آسیب دیدن این قطعه باشد و شما نیاز به تعمیر آن داشته باشید ما به طور کلی نحوه عیب یابی و تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی را شرح می دهیم و تمامی نکات حائز اهمیت در رابطه با تعویض فیوز حرارتی ظرفشویی در این مقاله بررسی می شود.

 

چه زمانی نیاز به تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی می باشد؟

به طور کلی این قطعه ممکن است به دلایل زیادی آسیب ببیند یکی از این دلایل نوسانات برق می باشد اگر برق دستگاه زیاد و کم شود و یا سیستم برقی منزل شما دچار نوسانات زیادی شود ممکن است فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی شما آسیب ببیند توصیه ما به شما برای محافظت از ظرفشویی و فیوز حرارتی استفاده از یک محافظ برق می باشد اگر ظرفشویی خود را به صورت مستقیم به برق وصل کنید ممکن است نوسانات به فیوز حرارتی آسیب وارد کنند.
یکی دیگر از دلاسل سوختن فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی میتواند استفاده مداوم و پشت سرهم از ماشین ظرفشویی باشد که همین امر به مرور زمان باعث داغ شدن فیوز حرارتی و آسیب دیدن این قطعه می شود دقت داشته باشید که اگر یکی از قطعات در داخل ظرفشویی شما آسیب دیده باشد ممکن است باعث داغ شدن فیوز حرارتی و آسیب دیدن این قطعه شود شما عزیزان برای مطلع شدن از خرابی فیوز حرارتی میتوانید این قطعه را به کمک یک مولتی متر مورد بررسی قرار دهید.

 

وظیفه فیوز حرارتی چیست؟

وظیفه فیوز حرارتی چیست؟

فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی برای محافظت از برد و موتور در ماشین ظرفشویی قرار گرفته است کاربرد این قطعه باعث بالا بردن طول عمر ماشین ظرفشویی شما می شود.
اگر از ماشین ظرفشویی خود بدون استراحت دادن به این دستگاه استفاده میکنید ممکن است با داغ شدن قطعات فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی مانع کارکرد این دستگاه شود.
همچنین گاهی اوقات با ایجاد نوسانات برق این قطعه خود را از مدار خارج میکند تا نوسانات به برد اصلی و دیگر قطعات صادر نشود پس همین امر باعث بالا بردن طول عمر ظرفشویی میگردد.
اگر در دستگاه شما این قطعه آسیب دیده است و نیاز به تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی دارید بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

 

نحوه تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی

برای این که تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی را انجام دهید باید مراحل زیر را به درستی طی کنید.

تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی

  •  برای تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی شما نیاز به ابزاری مانند پیچ گوشتی چهارسو، پیچ گوشتی دو سو و همچنین نیاز به یک دستکش کار دارید.
  •  در قدم اول برای حفظ ایمنی کار وجلوگیری از شک الکتریکی باید اتصال بین ماشین ظرفشویی و پریز برق را قطع کنید و پس از آن اقدام به تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی کنید.
  •  برای تعویض فیوز حرارتی ظرفشویی باید پنل بر روی درب ماشین ظرفشویی را باز کنید برای این کار باید از داخل پیچ های متصل به درب ماشین ظرفشویی و پنل را باز کنید پنل و یا برد متصل به درب تنها با چند پیچ باز می شود و نیاز نیست شما تمامی پیچ های متصل به آن را باز کنید.
  • فیوز حرارتی بر روی محفظه برد کنترل متصل است که برای آزاد کردن آن شما با فشار دادن زبانه اصلی میتوانید فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی را از محل خود خارج کنید.
  • در این مواقع میتوانید فیوز حرارتی را به راحتی از زیر به بیرون بکشید.
  • برای تعویض فیوز حرارتی شما باید پس از خارج کردن آن اتصالات آن را جدا کنید تا فیوز حرارتی آزاد شود بهتر است در این مواقع این قطعه را به کمک مولتی متر مورد بررسی قرار دهید.
  •  حال برای تعویض فیوز حرارتی باید اتصالا و سیم ها را به فیوز حرارتی جدید متصل کنید و آن را در محل خود و زیر قفل درب قرار دهید و با یک فشار آرام این قطعه را جا بزنید.
  • پس از انجام این مراحل شما باید دوباره پنل را بر سر جای خود ببنیدید که با استفاده از پیچ های متصل به درب میتوانید این کار را انجام دهید.
    بهتر است برای تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید تا به صورت تخصصی این کار را برای شما انجام دهد.

اگر تعویض فیوز حرارتی را به یک فرد ناوارد بسپارید ممکن است همین کار باعث آسیب رساندن به قطعات دیگر ماشین لباسشویی شود که برای برطرف کردن این مشکلات هزینه بیشتری برای تعمیر ظرفشویی باید پرداخت کنید برای این کار میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در این مجموعه ما با بهره گیری از دانش تعمیرکاران آموزش دیده خود تعمیر و تعویض فیوز حرارتی با تخصصی ترین خدمات به شما ارائه میدهیم و همچنین خدمات انجام شده به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد اگر در هر منطقه ای از تهران هستید و نیاز به انجام این خدمات دارید کافیست با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

میکروسویئچ ماشین ظرفشویی

نحوی تعویض ترموستات ظرفشویی

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[0 امتیاز از 0 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران