با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید مجیک

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مجیک

تعمیر ساید بای ساید مجیک در تهران

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تولید یخچال دیگر یخچال های قدیمی جای خود را به ساید بای ساید ها داده اند این دستگاه کاربرد ها و قابلیت های بیشتری نسبت به یخچال های معمولی دارد به طور خودکار یخ تولید کرده و آب خنک را در اختیار شما قرار می دهد در این مقاله میخواهیم به یکی از برند های پر طرفدار در زمینه تولید ساید بای ساید بپردازیم این برند ساید بای ساید مجیک می باشد.

یک برند کره ای که دارای کیفیت بالایی است اگر شما هم از ساید بای ساید مجیک استفاده میکنید و دستگاه شما آسیب دیده است ما در این مقاله به نحوه تعمیر ساید بای ساید مجیک می پردازیم و همچنین اگر نیاز به تکنسین آموزش دیده دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مجیک در تهران هستیم و خدمات خود را در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب انجام می دهیم و همچنین تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید مجیک را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کنیم.

 

تعمیر ساید بای ساید مجیک در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

مراحل ثیت درخواست برای تعمیر ساید بای ساید مجیک

اگر نیاز به تعمیر ساید بای ساید مجیک توسط مجموعه تعمیره دارید برای شروع این کار باید درخواست خود را ثبت کنید که مراحل ثبت درخواست را در ادامه این مطلب توضیح می دهیم.

 •  در روش اول شما میتوانید با استفاده از تماس با مجموعه تعمیره درخواست خود را ثبت کنید برای این کار و دریافت شماره های تماس میتوانید وارد سایت تعمیره شوید و در داخل سایت تمامی شماره های تماس مناطق تهران را مشاهده کنید.
 • در روش دوم با استفاده از پنل ثبت درخواست میتوانید ثبت درخواست تعمیر ساید بای ساید مجیک را در مجموعه تعمیره انجام دهید تا اوپراتور مجموعه با شما تماس بگیرد.
 •  در روش سوم به صورت مجازی و با استفاده از شبکه های اجتماعی میتوانید با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید که با استفاده از این روش میتوانید از هزینه تعمیرساید بای ساید و قیمت قطعات مطلع شوید.

 

مراحل انجام تعمیر ساید بای ساید مجیک توسط تعمیره

تعمیر ساید بای ساید مجیک در تهران

 •  زمانی که شما در مجموعه تعمیره ثبت درخواست می کنید اطلاعات شما برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید مجیک ارسال می شود.
 •  پس از ارسال اطلاعات برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید مجیک این فرد با شما تماس میگیرد.
 •  در تماس اول تکنسین از شما در رابطه با آسیب دیده شده ساید بای ساید سوالاتی میپرسد که اگر پاسخ درست به آن ها بدهید با جزعی بودن مشکل یخچال راهنمایی های لازم را به شما توضیح می دهد تا خودتان مشکل ساید بای ساید را برطرف کنید.
 • در غیر این صورت اگر تعمیر ساید بای ساید مجیک نیاز به تخصص داشته باشد تکنسین به صورت حضوری به منزل شما اعزام می شود.
 •  پس از حضور تکنسین در محل سکونت شما مرحله عیب یابی ساید بای ساید مجیک آغاز می شود.
 • زمانی که عیب یابی ساید بای ساید مجیک به اتمام برسد تکنسین تعمیر ساید بای ساید مجیک تمامی هزینه های لازم برای تعمیر این دستگاه و قطعات مورد نیاز را به شما اعلام می کند و در صورت رضایت شما مرحله تعمیر ساید بای ساید مجیک آغاز می شود.
 •  و پس از تعمیر ساید بای ساید مجیک مجموعه تعمیره تمامی خدمات انجام شده را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 

تعمیر ساید بای ساید مجیک در منزل

ساید بای ساید به دلیل وظیفه مهمی که در آشپزخانه های امروزی دارد باید در سریع ترین زمان تعمیر شود و در غیر این صورت مواد غذایی در داخل آن فاسد می شوند به همین دلیل تمامی تکنسین های مجموعه تعمیره آموزش های تعمیر ساید بای ساید مجیک را گزرانده اند و دارای تجربه بالایی می باشند.

به همین دلیل با اعزام تکنسین ها به محل سکونت شما تمامی آسیب های دیده شده و تعمیر ساید بای ساید مجیک را در منزل شما انجام می دهند و شما در هزینه حمل و نقل یخچال برای تعمیر صرفه جویی کرده اید و همچنین بیشتر مواقع در حمل و نقل ساید بای ساید دچار آسیب دیدگی می شود و یکی از مزیت های مجموعه تعمیره برای تعمیر ساید بای ساید مجیک استفاده از قطعات اوریجینال و اصلی دستگاه می باشد که تمامی این قطعات را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 

خدماتی که مجموعه تعمیره برای ساید بای ساید مجیک انجام می دهد

تعمیر ساید بای ساید مجیک در منزل

در مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید مجیک در محل سکونت شما انجام شده و ما در داخل مجموعه تمامی قطعات اصلی آن را موجود داریم و همچنین تنها قطعاتی برای تعمیر به کارگاه ارسال می شوند که نیاز به تخصص دارند مانند برد اصلی ساید بای ساید این کار توسط مهندس الکترونیک انجام می شود و پس از تعمیر برد اصلی ساید بای ساید ضمانت میگردد برای این که متوجه تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید مجیک شوید در قسمت پایین تمامی این موارد را شرح داده ایم.

 • تعویض کمپرسور و یا موتور ساید بای ساید مجیک
 •  نشت یابی و شارژ گاز ساید بای ساید مجیک
 •  تعمیر یخساز ساید بای ساید مجیک
 •  تعویض فن یخچال و فریزر
 •  تعمیر و تعویض فن کندانسور
 •  برطرف کردن مشکل آبریزی ساید بای ساید
 • تعویض فیلتر های آن
 • تعمیر سیستم دیفراست یا یخ زدا
 •  تعمیر برد اصلی ساید بای ساید مجیک
 •  رگلاژ درب ساید بای ساید مجیک
 •  تعویض نوار دور درب
 • تعمیر دمپر یخساز
 •  تعویض ترموفیوز
 •  تعویض سنسور محیط
 • و…

تمامی این خدمات و یا قطعاتی که در صورت نیاز تعویض می شوند اورجینال بوده و دارای 12 الی 6 ماه ضمانت مجموعه تعمیره می باشند.

 

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید مجیک

تعمیر ساید بای ساید مجیک کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام این کار توسط تعمیر کاران ناوارد باعث آسیب های بیشتر به ساید بای ساید مجیک می شوند دقت داشته باشید که در تنعمیر ساید بای ساید مجیک عیب یابی این دستگاه کاری بسیار مهم می باشد اگر عیب یابی ساید بای ساید مجیک را به درستی انجام ندهید نه مشکل دستگاه برطرف می شود.

همچنین باعث آسیب های دیگر به آن می شود همچنین برای آگاهی بیشتر در رابطه با تعمیر ساید بای ساید مجیک ما متداول ترین مشکلات آن را براش شما توضیح داده و نحوه تعمیر آن را به شما آموزش می دهیم تا اگر از دانش فنی بالایی برخوردار هستید خودتان مشکل آن را برطرف کنید.

 

دلیل سرما نداشتن ساید بای ساید مجیک

تعمیر ساید بای ساید مجیک

گاهی اوقات متوجه می شوید که یخچال شما تولید سرما نمی کند در مرحله اول باید بررسی کنید که برق در داخل ساید بای ساید مجیک جریان دارد یا خیر برای این کار در مرحله اول باید سیم رابط برق و پریز برق متصل به آن را مورد بررسی قرار دهید اگر کمپرسور ساید بای ساید مجیک شما شروع به کار نمیکند این قطعه را تست کنید تا از سلامت آن مطمئن شوید پس از طی کردن این مراحل اگر تعمیر ساید بای ساید مجیک انجام نشد باید به سراغ برد اصلی ساید بای ساید بروید با آسیب دیدن این قطعه ساید بای ساید مجیک به طور کلی از کار می افتد.

 

دلیل سرمای کم ساید بای ساید مجیک

 • گاهی اوقات دلیل سرما نداشتن ساید بای ساید مجیک آسیب دیدن سیستم دیفراست می باشد که اگر این سیستم آسیب دیده باشد اواپراتور دچار برفک زدگی شده و سرما به طور کافی گردش ندارد برای تعمیر ساید بای ساید مجیک و برطرف کردن این مشکل باید این سیستم را مورد بررسی قرار داده و قطعات آن مانندالمنت، سنسور، ترموفیوز و… را مورد بررسی قرار دهید.
 • اگر سرمای ساید بای ساید شما کم شده است برای تعمیر ساید بای ساید مجیک باید فن های داخل یخچال و فریزر آن را مورد بررسی قرار دهید این فن ها وظیفه گردش هوای سرد در داخل یخچال و فریزر را بر عهده دارند.
 •  در برخی از موارد متوجه می شوید که ساید بای ساید مجیک به درستی کار می کند اما سرمای داخل آن بسیار کم است این مشکل میتواند به دلیل نشتی گاز و یا کیپ شدن لوله های داخل یخچال شود که برطرف کردنن و تعمیر ساید بای ساید مجیک در این مواقع کاری بسیار تخصصی می باشد.

دلیل یکسره کار کردن ساید بای ساید مجیک

تعمیر ساید بای ساید در تهران

اگر ساید بای ساید مجیک شما به صورت یکسره کار میکند و مواد غذایی در داخل آن منجمد شده اند بهتر است در سریع ترین زمان تعمیر ساید بای ساید مجیک را انجام دهید اگر دیر اقدام به تعمیر آن کنید باعث آسیب دیدن کمپرسور ساید بای ساید شده و هزینه تعمیر آن را افزایش می دهد.

برای برطرف کردن این مشکل اول از همه باید به سراغ سنسور های داخلی یخچال بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات این سنسور ها دما را به درستی به برد اصلی ارسال نمی کنند و موتور از مدار خارج نمی شود یکی از موارد دیگر هم آسیب دیدن سیستم دیفراست می باشد اگر این سیستم دچار آُیب دیدگی شده باشد اواپراتور دچار برفک زدگی شده و کمپرسور به صورت یکسره کار میکند برای برطرف کردن این مشکل باید المنت، ترموفیوز و سنسور ها مورد بررسی قرار بگیرند.

همچنین اگر مشکل ساید بای ساید شما برطرف نشد حتما به سراغ برد اصلی ساید بای ساید مجیک بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید که تعمیر برد اصلی ساید بای ساید مجیک کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط یک تکنسین مورد بررسی قرار بگیرند.

 

جمع‌بندی

تعمیر ساید بای ساید مجیک نیاز به تخصص دارد و انجام تعمیر آن در بلند مدت و به عقب انداختن باعث آسیب های بیشتر به ساید بای ساید مجیک می شود توصیه ما این است که اگر متوجه شدید ساید بای ساید شما به طور معمول کار خود را انجام نمی دهد در سریع ترین زمان برای تعمیر ساید بای ساید مجیک خود اقدام نمیایید مجموعه تعمیره تعمیرات تخصصی ساید بای ساید مجیک را در تمامی مناطق تهران به صورت تخصصی انجام می دهد.

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران