با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی اسنوا

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

برای این که با خیالی آسوده یخچال ساید بای ساید خود را تعمیر و عیب یابی کنید بهتر است با مجموعه تعمیره تماس بگیرید این مجموعه نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران می باشد و خدمات خود را در مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با ضمانت 180 روزه انجام می دهد و برای آگاهی بیشتر نسبت به تعمیرات تخصصی ساید بای ساید اسنوا بهتر است این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

ساید بای ساید یکی از محبوب ترین مدل های یخچال فریزر می باشد که در سال های اخیر فروش خوبی داشته برای این که شما بتوانید یک ساید بای ساید با قیمت مناسب تهیه کنید باید به سراغ برند ایرانی اسنوا بروید این مدل ساید بای ساید که ساخت داخل محسوب می شود دارای کیفیت بالا با هزینه های پایین‌تر میباشد. اما اگر از این دستگاه استفاده می کنید و از زمان گارانتی آن گذشته است  تعمیر ساید بای ساید   را به افراد متفرقه نسپارید چون باعث آسیب های بیشتر و بالا بردن هزینه تعمیرات می شوند.

تعمیر ساید اسنوا در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

نحوه ثبت در خواست برای تعمیر ساید بای ساید در مجموعه تعمیره

 • برای ثبت در خواست و تعمیر ساید بای ساید اسنوا در مجموعه تعمیره بهتر است از روش های زیر برای ارتباط با ما استفاده کنید.
 • یکی از راحت ترین روش ها تماس با مجموعه می باشد و برای تماس شما با وارد شدن به سایت شماره های تماس در تمامی مناطق را مشاهده میکنید و مهم ترین نکته در تماس با مجموعه این است که باید با شماره ای تماس بگیرید که مربوط به منطقه محل سکونت شما می باشد.
 •  روش بعد برای ثبت درخواست استفاده از پنل آن می باشد شما با وارد شدن به سایت تعمیره پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود و تکمیل ان اوپراتور مجموعه با شما تماس میگیرد.
 •  روش بعد برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم استفاده از شبکه های اجتماعی میباشد در این صفحات شما به صورت مستقیم با تکنسن در ارتباط هستید.

 

مراحل تعمیر ساید بای ساید در مجموعه تعمیره

تعمیر ساید اسنوا در منزل

 • برای تعمیر ساید بای ساید در قدم اول باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید و در خواست خود را ثبت کنید تا اطلاعات شما برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید اسنوا ارسال شود.
 • پس از ارسال اطلاعات به تکنسین با شما تماس میگیرد و در مواردی که مشکل دستگاه جزعی باشد راهنمایی های لازم را به شما میکند تا خودتان ساید بای ساید را تعمیر کنید.
 •  در غیر این صورت تکنسین با هماهنگش شما به محل سکونت اعزام می شود.
 • پس از آن مرحله عیب یابی ساید بای ساید اسنوا آغاز می شود در این مرحله پس از عیب یابی تکنسین هزینه لازم برای تعمیر را به شما اعلام میکند و پس از رضایت شما شروع به تعمیر دستگاه میکند.
 •  پس از تعمیر ساید بای ساید اسنوا برای اطمینان خاطر شما تکنسین یک فاکتور برای شما ثبت میکند که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده ذکر می شود و در انتها به صورت کتبی ساید بای ساید ضمانت می شود و در صورت آسیب دیدن دوباره آن را رایگان برطرف میکند.

 

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در منزل

تعمیر ساید بای ساید بسیار تخصصی می باشد و انجام این کار توسط افراد ناوارد باعث آسیب رساند به دستگاه می شود در مجموعه تعمیره از تکنسین هایی کمک گرفته می شود که آموزش های لازم برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا را گزرانده و دارای تخصص می باشند همچنین با تمامی قطعات این دستگاه آشنایی لازم را دارند پس اگر تکنسین مجموعه تعمیره به منزل شما بیاید.

در سریع ترین زمان عیب یابی کرده و تعمیر میکند مزیت های تعمیر ساید بای ساید در منزل این است که شما شاهد تمامی خدمات و قطعات تعویض شده می باشید و دیگر برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا نیاز به حمل آن به کارگاه نیست و تمامی خدمات در منزل انجام می شود و تنها قطعاتی که نیاز به تعمیر داشته باشند به کارگاه تعمیره ارسال می شود و به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل حساس بودن جایگاه یخچال در آشپزخانه های امروزی تمام سعی ما برای سریع تعمیر کردن آن می باشد تا مواد غذایی در داخل آن فاسد نشوند و ضرر های مالی شما بیشتر نشود.

 

گارانتی و ضمانت ساید بای ساید اسنوا

نمایندگی ساید اسنوا در تهران

اگر به تازگی ساید بای ساید اسنوا خریده اید بهتر است که با نمایندگی آن تماس بگیر شماره نمایندگی در داخل دفترچه راهنمای آن موجود می باشد مزیت نصب توسط نمایندگی این است که ساید بای ساید اسنوای شما ضمانت می شود و در صورت آسیب دیدن میتوانید با نمایندگی تماس بگیرید.

اما اگر مدت زیادی است که از این دستگاه استفاده میکنید و ساید بای ساید از گارانتی خود خارج شده است بهتر است با مجموعه تعمیره تماس بگیرید مزیت تماس با تعمیره این است که این مجموعه دستگاه شما را به صورت تخصصی تعمیره کرده و از قطعات فابریک آن استفاده میکند و پس از تعمیر ساید بای ساید را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکند.

 

تمامی خدماتی که برای ساید بای ساید اسنوا توسط تعمیره انجام می شود

مجموعه تعمیره برای راحتی کار شما تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید را در منزل و در سریع ترین زمان انجام می دهد این قبیل خدمات از موارد زیر می باشد.

 • تعمیر و تعویض کمپرسور
 • تعمیر و نشت یابی
 •  شارژ گاز
 • تعمیر یخساز
 • تعویض سنسور های آن
 •  تعمیر و تعویض فن یخچال و فریزر
 •  تعمیر و تعویض فن کندانسور
 • برطرف کردن مشکل سر صدا
 • بر طرف کردن مشکل آبریزی ساید بای ساید
 •  تعویض فیلتر
 •  نصب و سرویس سالیانه
 •  و…

 

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید اسنوا

تعمیر ساید بای ساید اسنوا نیازمند تخصص می باشد و برای این که شما نسبت به مشکل دستگاه آگاهی های لازم را داشته باشید در این مقاله به متداول ترین مشکلات ساید بای ساید اسنوا میپردازیم و شما عزیزان برای آگاهی بیشتر نسبت به آن بهتر است این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

 

چرا ساید بای ساید اسنوا مدت زمان زیادی کار میکند

به طور کلی ساید بای ساید مدت زمان بیشتری نسبت به یخچال های دیگر کار میکند و جای نگرانی نیست اما اگر ساید بای ساید خود را به تازگی به برق زده اید مدت زمان بیشتری نیاز به کار دارد و این مورد بسیار عادی می باش اما مواردی هستند که با انجام آن ها ساید بای ساید شما مدت زمان بیشتری کار میکند برای مثال اگر درب ساید بای ساید را بیش از حد باز بگزارید باعث هدر رفتن انرژی می شود و در نتیجه نیاز به مدت زمان بیشتری برای سرما سازی دارد همچنین اگر مواد غذایی گرم هم در داخل آن بگزارید باعث این اتفاق می شود و مواد غذایی گرم سرما را به خود جذب میکنند.

یکی دیگر از مواردی که باعث هدر رفتن انرژی یخچال می شوند آسیب دیدن لاستیک دور درب آن می باشد اگر این لاستیک آسیب دیده باشد و محفظه ای در آن به وجود آمده باشد باعث خارج شدن سرما می شود. اگر تمامی موارد بالا را رعایت و بررسی کردید این مشکل میتواند از سنسور محیط یخچال باشد که آسیب دیده است و در این صورت مواد غذایی در داخل یخچال یخ می زند.

 

دلیل کار نکردن کمپرسور ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

گاهی اوقات متوجه می شوید که کمپرسور ساید بای ساید اسنوا کار نمیکند بهترین کار برای برطرف کردن این مشکل این است که با تعمیره تماس بگیرید اما برای عیب یابی آن در مرحله اول خود کمپرسور را باید بررسی کنید و اورلود آن باید تست شود و کمپرسور به صورت مستقیم به برق متصل شود پس از بررسی این موارد اگر کمپرسور ساید بای ساید سالم بود به سراغ برد اصلی ساید بای ساید بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

 

دلیل گرم شدن قسمت یخچال در ساید بای ساید اسنوا

اگر در بعضی از مواقع متوجه شدید که دمای یخچال گرم شده است اما فریزر دمای مناسبی دارد برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ سیستم دیفراست بروید و این سیتم را مورد بررسی قرار دهید دیفراست سیستمی است برای یخ زدایی اگر آسیب ببیند بر روی اواپراتور برفک تولید می شود و در نتیجه گردش سرما به خوبی انجام نمی شود در بیشتر مواقع با تعویض سنسور و ترموفیوز این مشکل برطرف میشود همچنین باید المنت را تست کنید تا سالم باشد اگر با انجام موارد بالا مشکل دستگاه بر طرف نشد به سراغ برد اصلی دستگاه بروید و آن را بررسی کنید.
یکی دیگر از قطعاتی که باعث گردش سرما در یخچال می شود فن در داخل یخچال می باشد اگر این قطعه آسیب دیده باشد گردش هوا به خوبی انجام نمیشود.
دقت داشته باشید که اگر این مشکل را برطرف نکید باعث آسیب های بیشتر به ساید بای ساید می شود پس با مشاهده گرم شدن قسمتی از یخچال حتما با تعمیر کار تماس بگیرید چون در بدترین حالت احتمال نشتی گاز و یا گرفتگی لوله های آن می باشد که در این مواقع باید نشت یابی و یا گرفتگی آن بر طرف شود و اگر لوله ها دچار نشتی شده باشد در مدت زمان بالا باعث گرم شدن کامل ساید بای ساید می شود.

 

دلیل سر و صدای ساید بای ساید اسنوا

گاهی اوقات متوجه میشوید که ساید بای ساید اسنوای شما سر و صدای غیر طبیعی تولید میکند که برای عیب یابی آن باید مواردی مانند فن داخلی که در داخل یخچال و فریزر می باشند را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات آسیب دیدن این فن ها باعث تولید صدا در ساید بای ساید می شود.
اما با آسیب دیدن فن کندانسور هم ساید بای ساید دچار صدای غیر طبیعی می شود این فن برای گردش هوای کمپرسور و کندانسور می باشد. همچنین مهم تزرین مورد تراز بودن ساید بای ساید می باشد همیشه به این نکته توجه داشته باشید که ساید بای ساید خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید.

 

دلیل کار نکردن یخساز ساید بای ساید اسنوا

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

اگر ساید بای ساید اسنوای شما یخ تولید نمیکند و یا یخ تولید شده از مخزن خارج نمی شود برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مطالعه کنید.

 • در مرحله اول باید دقت داشته باشید که آب وارد قالب یخ در یخساز می شود برای این کار باید شیر برقی و همچنین شلنگ ورودی ساید بای ساید اسنوا را بررسی کنید .
 •  پس از آن باید به سراغ یخساز بروید دقت داشته باشید که قالب یخساز اگر حالت تفلون خود را ازدست داده باشد دیگر یخ های تولید شده در آن خارج نمی شوند پس در این صورت باید قالب یخ را تعویض کنید.
 •  دقت داشته باشید که موتور گردش یخ ساز سالم باشد که توسط آن با چرخش یخ های تولید شده در قالب یخ خارج می شوند.
 • پس از آن به سراغ پدال روی درب یخچال بروید و آن را خمورد بررسی قرار دهید.
 • دقت داشته باشید که اگر دمای داخل فریزر مناسب نباشد یخساز شروع به کار نمیکند و برای برطرف کردن این مشکل باید از یک تکنسین کمک بگیرید تا مشکل یخچال را برطرف کند و تعمیر ساید بای ساید اسنوا را انجام دهد.
 • همچنین اگر دریچه بر روی درب ساید باید ساید اسنوا باز باشد یخ ها به هم چسبیده می شوند.

 

تعمیر و تعویض یخ ساز ساید بای ساید اسنوا

تعمیر ساید بای ساید در تهران

یکی از قابلیت های ساید بای ساید اسنوا تولید اتوماتیک یخ می باشد این سیستم بدون نیاز به پر کردن قالب یخ به صورت اتوماتیک فرایند یخسازی را انجام می دهد گاهی اوقات دمای یخچال شما گرم شده است و در این مواقع یخساز ساید اسنوا سالم می باشد و شما باید اقدام به تعمیر ساید بای ساید اسنوا کنید ما در ادامه این مطلب به نحوه عیب یابی و تعمیر یخساز اسنوا میپردازیم دقت داشته باشید که تعمیر این قطعه کاری بسیار تخصصی می باشد و با توسط یک تعمیر کار ساید اسنوا انجام شود.

 •  بر روی یخساز ساید اسنوا کلید I یا O وجود دارد که به کمک این کلید ها شما میتوانید یخساز را خاموش و روشن کنید.
 •  شما با مشاهده یخساز متوجه یک اهرم می شوید وظیفه این اهرم این است که اگر یخ به بیشترین حد خود رسیده باشد این اهرم بالا آمده و یخساز را غیر فعال میکند.
 •  دقت داشته باشید اگر یخساز ساید بای ساید اسنوای شما غیر فعال است و یخ تولید نمیکند موارد بالا را مورد بررسی قرار دهیدتا اگر مشکل از این موارد است برطرف شوند.
 •  اگر نیاز به ریست یخساز سایداسنوا دارید برای این کار باید محفظه یخ را باز کنید با توجه به یخساز یک کلید ریست مشاهده میکنید با نگه داشتن این کلید یخساز شما ریست می شود.
 •  اگر یخساز ساید بای ساید شما به طور کلی کار نمیکند باید در قدم اول به این نکته توجه داشته باشید که آب به خوبی وارد یخساز می شود.
 •  اگر یخساز ساید اسنوا به درستی مرحله آبگیری را انجام نمی دهد باید به سراغ شیر برقی ساید بای ساید خود بروید و این قطعه را بررسی کنید.
 • گاهی اوقات یخ در داخل قالب وجود دارد اما وارد محفظه یخساز ساید اسنوا نمی شود.
 • در این مواقع باید قالب یخ را مورد بررسی قرار دهید اگر حالت تفلن بودن خود را از دست داده باشد ممکن است یخ ها از قالب جدا نشوند.
 •  همچنین ممکن است موتور یخساز اسیب دیده باشد و قالب را به حرکت در نیاورد.
لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران