با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید حایر

تعمیر ساید بای ساید حایر در حایر

تعمیر ساید بای ساید حایر در تهران

حایر یکی از برند های تولید کننده لواز خانگی در کشور چین می باشد که محصولات این برند در ایران طرفداران زیادی دارد حایر نسبت به دیگر محصولات چینی که از کیفیت پایینی برخوردار هستند کیفیت قابل قبولی دارد و میتوان گفت که لوازم خانگی این برند با رقبای دیگر خود به خوبی رقابت میکنند.

یکی از این لوازم خانگی ساید بای ساید آن می باشد در کشور ما مردم از ساید بای ساید حایر استقبال خوبی کرده اند این دستگاه مواد غذایی شما را تازه نگه می دارد و قابلیت های دیگری مانند تولید یخ و آب خنک در داخل این ساید بای ساید قرار دارد اما اگر شما از این دستگاه استفاده میکنید.

در زمان آسیب دیدن آن با دردسر های زیادی روبه رو می شوید و دقت داشته باشید که تعمیر تخصصی حایر کاری بسیار تخصصی می باشد و به دلیل نبود نمایندگی حتما باید از یک تکنسین با تجربه و مجرب کمک بگیرید برای تعمیر ساید بای ساید حایر در مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب میتوانید با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید ما با بهره گیری از دانش تکنسین های خود و با استفاده از قطعات اصلی تعمیرحایر را در محل سکونت شما و با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.

تعمیر ساید بای ساید حایر در تهران در منزل

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

مراحل ثبت درخواست تعمیر حایر در مجموعه تعمیره

برای این که تعمیر ساید بای ساید حایر توسط مجموعه تعمیره انجام دهید در قدم اول باید درخواست تعمیر خود را در مجموعه تعمیره ثبت کنید برای این کار میتوایند از روش های زیر استفاده کنید.

 •  در روش اول شما میتوانید به صورت تلفنی ثبت درخواست تعمیرات ساید بای ساید حایر را انجام دهید اما برای دریافت شماره های تماس میتوانید وارد سایت مجموعه تعمیره شوید.
 •  در روش دوم برای ثبت درخواست تعمیر ساید حایر میتوانید در داخل سایت به صورت اینترنتی و با استفاده از گزینه ثبت درخواست این کار را انجام دهید.
 •  در آخرین روش شما با استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیر ساید حایر مطلع شوید.

 

مراحل انجام خدمات تعمیره ساید بای ساید حایر

پس از این که ثبت درخواست خود را در مجموعه تعمیره انجام دادید تکنسین با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما انجام می دهد تا اگر مشکل ساید بای ساید حایر بسیار جزعی بود خودتان آن را برطرف کنید در غیر این صورت تکنسین با هماهنگی شما به محل سکونت اعزام می شود.

 •  پس از حضور تکنسین تعمیر ساید حایر مرحله عیب یابی دستگاه آغاز می شود پس از این مرحله تکنسین موظف است که تمامی آسیب های وارد شده را به شما اعلام کند و همچنین از تمامی قیمت قطعات و هزینه تعمیرات شما را مطلع کند.
 • پس از رضایت شما از قیمت ها تکنسین مرحله تعمیر ساید بای ساید حایر را آغاز میکند.
 •  بعد از تعمیر دستگاه با رضایت شما تکنسین یک فاکتور صادر میکند که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده شده و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید حایر

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید حایر در تهران

یکی از بهترین روش ها برای تعمیر لوازم خانگی استفاده از خدمات پس از فروش می باشد اگر از ساید بای ساید حایر استفاده میکنید در این مطلب نحوه استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید حایر را توضیح می دهیم دقت داشته باشید که به دلیل حضور غیر مستقیم و نبود نمایندگی حایر در کشور ما استفاده از خدمات پس از فروش این برند غیر ممکن می باشد پس برای نصب، سرویس و تعمیرات ساید بای ساید حایر باید از شرکت های واسطه کمک بگیرید.

دقت داشته باشید که در این مواقع از تعمیر کاران متفرقه کمک نگیرید زیرا باعث آسیب دیدن دستگاه و بالا رفتن هزینه تعمیر تخصصی ساید بای ساید حایر می شود شما برای اطمینان خاطر خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر تخصصی حایر در تهران می باشیم که خدمات خود را با استفاده از قطعات اصلی و همچنین ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.

برای نصب، سرویس و تعمیر حایر در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

نمایندگی تعمیره چه خدماتی برای تعمیر حایر ارائه می دهد؟

اگر با نمایندگی تعمیر تخصصی ساید بای ساید حایر در تماس بودید برای مطلع شدن از خدمات آن این مطلب را مطالعه کنید مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات ساید بای ساید در تهران می باشد که با بهره گیری از دانش تکنسین های آموزش دیده خود تعمیرات حایر را با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه انجام می دهند.

یکی از قابلیت های نمایندگی استفاده از قطعات فابریک می باشد همچنین به دلیل قیمت های منصفانه شما تا 50 درصد در هزینه تعمیر حایر صرفه جویی میکنید و همچنین برای اطمینان خاطر شما یک فاکتور صادر می شود که در داخل آن تمامی قطعات تعویض شده و خدمات انجام شده شرح داده می شود و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

 

تعمیرات ساید حایر چقدر زمان می برد؟

ساید بای ساید به طور کلی از قطعات بسیار زیادی تشکیل شده است که برای تعمیر آن تکنسین حتما باید آموزش های لازم را گزرانده باشد زمانی که عیب یابی حایر به درستی انجام شود همین امر می تواند سرعت تعمیرات حایر را افزایش دهد یکی از نکاتی که به زمان تعمیر دستگاه مربوط می شود آسیب وارد شده به آن است اگر این آسیب جزعی باشد تعمیر به سرعت انجام می شود.

اما اگر این مشکل تخصصی و کلی باشد برای تعمیر زمان بیشتری نیاز است به طور مثال اگر برد اصلی حایر آسیب دیده باشد این قطعه توسط تکنسین مربوط باز شده و به کار گاه ارسال می شود و مهندس الکترونیک آن را تعمیر میکند پس یکی از موارد تاثیر گزار در مدت زمان تعمیر حایر میزان آسیب وارد شده به آن می باشد.

 

تعمیر کار نمایندگی تعمیر حایر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

تعمیر کار نمایندگی تعمیر حایر موظف است که در زمانی که با شما هماهنگ کرده است به محل سکونت شما اعزام شود تا اگر ساید بای ساید شما از کار افتاده است قبل از فاسد شدن مواد غذایی تعمیر ان را انجام دهد پس سرعت در تعمیر و حضور در منزل مشتری بسیار مهم است.

همچنین تکنسین در تعمیرات حایر حتما باید از قطعات اصلی و فابریک برای همان دستگاه استفاده کند و تعمیر کار مورد نظر باید دارای دانش کافی و تجربه باید که بتواند به درستی عیب یابی و تعمیر را انجام دهد تکنسین موظف است که پس از تعمیرات ساید حایر شما تمامی خدمات خود را گارانتی کند و در صورت آسیب مجدد در سریع ترین زمان آن را به صورت رایگان تعمیر کند.

 

در مجموعه تعمیره چه خدماتی برای ساید بای ساید انجام می شود؟

نمایندگی مجاز تعمیر ساید باید ساید حایر

در مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر ساید حایر توسط تکنسین های با تجربه و مجرب و همچنین تمامی خدمات در منزل شما انجام می شود و دیگر نیازی به حمل و نقل ساید بای ساید خود ندارید همین امر باعث صرفه جویی در هزینه تعمیرات شما می شود اما خدماتی که در این مجموعه برای ساید بای ساید حایر انجام می شود به شرح زیر می باشد.

 • تعمیر و تعویض کمپرسور
 • نشت یابی و شارژ گاز ساید بای ساید حایر
 •  تعمیر سیستم دیفراست
 •  تعویض تمامی سنسور ها
 •  تعمیر برد اصلی ساید بای ساید حایر
 •  برطرف کردن مشکل آبریزی
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید حایر
 •  تعمیر لولای درب
 •  تعویض و تعمیر دمپچر
 •  تعویض ترموفیوز
 • نشت گیری اواپراتور
 •  تعویض فیلتر ساید بای ساید حایر
 • شستشوی مدار گازی
 •  سرویس سالیانه
 • نصب ساید بای ساید حایر

 

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید حایر

یکی از مهم ترین مراحل تعمیر ساید بای ساید حایر عیب یابی آن می باشد که این کار باید توسط یک تکنسین با تجربه انجام شود ما در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ساید بای ساید حایر می پردازیم تا شما عزیزان با اگاهی بیشتر تعمیر ان را انجام دهید و اگر تا حدود از دانش فنی برخوردار هستید در صورت جزعی بودن مشکل ساید بای ساید تعمیر ان را انجام دهید.

 

 

گرم شدن یخچال در ساید بای ساید حایر

اگر متوجه شدید که مواد غذایی در داخل یخچال گرم شده و طراوت خود را از دست داده اند باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر ساید بای ساید حایر خود بکنید در این مواقع در قدم اول باید کمپرسور و میزان گاز مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت نشتی این مشکل برطرف شود اما متداول ترین مشکل در این مواقع آسیب دیدن سیستم دیفراست و یا یخ زدا می باشد.

اگر این سیستم اسیب ببیند بر روی اواپراتور برفک تولید شده و زیاد شدن برفک مانع گردش سرمای مناسب می شود در برخی از موارد این مشکل باعث از کار افتادن فن هم می شود برای برطرف کردن ان اول باید المنت سنسور و ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید تااگر هر یک از این قطعه ها آُیب دیده بود ان را تعویض کنید پس از تعویض این قطعات به سراغ برد اصلی ساید بای ساید حایر بروید و ان را هم تست کنید.

 

دلیل گرم شدن ساید بای ساید حایر

اگر ساید بای ساید حایر شما گرم شده و متوجه خاموش شدن آن شده اید قبل از فاسد شدن مواد غذایی باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 •  اگر چراغ داخل یخچال و پنل جلویی آن روشن است و متوجه خاموش بودن کمپرسور آن شدید برای برطرف کردن این مشکل اول از همه باید به سراغ کمپرسور ساید بای ساید حایر بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید اگر کمپرسور ساید بای ساید سوخته باشد عمل سرما سازی انجام نمی شود و حتما باید این قطعه را تعویض و سپس شارژ گاز کنید.
 •  اما در برخی از موارد متوجه می شوید که کمپرسور فعالیت خود را انجام داده اما سرمای ساید بای ساید کم است در این مواقع برای برطرف کردن این مشکل حتما باید به سراغ شارژ گاز بروید اول از همه نشت یابی را انجام دهید تا اگر گاز تخلیه شده بود محلی نشتی را برطرف کرده و شارژ گاز کنید.
 • اگر ساید بای ساید شما به طور کلی خاموش شده است و چراغ داخلی آن خاموش می باشد برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ برد اصلی ساید بای ساید بروید اگر برد آسیب دیده باشد ساید بای ساید به طور کلی از کار می افتد که برای برطرف کردن این مشکل حتما برد اصلی باید تعمیر شود این قطعه تمامی برق مورد نیاز ساید بای ساید را به قطعات دیگر ارسال میکند که تعمیر ان نیاز به تخصص زیادی دارد.

 

دلیلی برفک زدن فریزر ساید بای ساید حایر

اگر با باز کردن درب یخچال متوجه برفک در داخل آن شده اید در قدم اول باید به سراغ سیستم دیفراست و یا یخ زدای ساید بای ساید حایر بروید این قطعات وظیفه یخ زدایی را برعهده دارند که با آسیب دیدن آن برفک زیاد شده و متوجه کم شدن سرمای یخچال می شوید گاهی اوقات با آسیب دیدن لاستیک دور درب ساید بای ساید باعث عبور هوای بیرون به داخل شده و همین امر دلیل برفک زدن ساید بای ساید است که باید در سریع ترین زمان این مشکل را برطرف کنید.

 

دلیل یکسره کار کردن ساید بای ساید حایر

اگر ساید بای ساید شما به طورکلی یکسره کار میکند حتما در سریع ترین زمان برای تعمیر ساید بای ساید حایر اقدام کنید اگر سنسور های داخلی یخچال آسیب دیده باشد مشخصات دما به درستی برای برد اصلی ارسال نشده و برد اصلی کمپرسور را از مدار خارج نمی کند که با یکسره کار کردن کمپسور سرما زیاد شده و مواد غذایی در داخل ان منجمد می شود اگر کمپرسور ساید بای ساید حایر به صورت یکسره کار کند این امر باعث آسیب دیدهن و یا سوختن کمپرسور یخچال می شود.

 

عیب یابی و تعمیرات حایر

یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات ساید بای ساید حایر عیب یابی آن می باشد که این کار باید توسط یک تکنسین با تجربه انجام شود ما در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ساید بای ساید حایر می پردازیم تا شما عزیزان با آگاهی بیشتر تعمیر آن را انجام دهید و اگر تا حدود از دانش فنی برخوردار هستید در صورت جزعی بودن مشکل ساید بای ساید تعمیر ان را انجام دهید.

 

گرم شدن یخچال در حایر

اگر متوجه شدید که مواد غذایی در داخل یخچال گرم شده و طراوت خود را از دست داده اند باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیرات ساید بای ساید حایر خود بکنید در این مواقع در قدم اول باید کمپرسور و میزان گاز مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت نشتی این مشکل برطرف شود اما متداول ترین مشکل در این مواقع آسیب دیدن سیستم دیفراست و یا یخ زدا می باشد.

اگر این سیستم آسیب ببیند بر روی اواپراتور برفک تولید شده و زیاد شدن برفک مانع گردش سرمای مناسب می شود در برخی از موارد این مشکل باعث از کار افتادن فن هم می شود برای برطرف کردن ان اول باید المنت سنسور و ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید تا اگر هر یک از این قطعه ها آُیب دیده بود ان را تعویض کنید پس از تعویض این قطعات به سراغ برد اصلی ساید بای ساید حایر بروید و آن را هم تست کنید.

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران