با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید بوش

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در تهران

تعمیر ساید بای ساید بوش در تهران 

شرکت تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر ساید بای ساید بوش در تهران و تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد برند بوش یکی از مطرح ترین تولید کنندگان ساید بای ساید می باشد با پیشرفت تکنولوژی در صنعت یخچال این دستگاه برای مصرف کننده جذابیت های زیادی داشت ساید بای ساید پکیجی کامل و اجتناب ناپذیر می باشد که هم فریزر و هم یخچال با محیطی گسترده‌تر در اختیار شما می گیرد.

همچنین دارای آبسرد کن و یخساز اتوماتیک می باشد اما با پیشرفت این دستگاه در تولید آن از قطعات و سنسور های بیشتری استفاده شده است که این نشان دهنده تعمیر و عیب یابی پیچیده تری می باشد اگر شما هم از ساید بای ساید بوش استفاده میکنید و برای تعمیر آن دچار مشکل شده اید و نمیتوانید به تعمیر کاران متفرقه اعتماد کنید بهتر است با شرکت تعمیره در تماس باشید این شرکت سال ها تجربه در تعمیر لوازم خانگی بوش در تهران و همچنین تعمیر کاران آموزش دیده در این زمینه در اختیار دارد.

که با تماس شما عزیزان در سریع ترین زمان به کمک شما می ایند ما تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید بوش را با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم تا شما عزیزان با خیالی اسوده تر از خدمات ما استفاده کنید و دقت داشته باشید که برای تماس با مجموعه شماره منطقه ی خود را شما رهگیری کنید تا تکنسین سریع تر به کمک شما بیاید همچنین اگر شما از دانش فنی برخوردار هستید ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا ما عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید بوش را تا حدودی برای شما توضیح دهیم.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
****
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

تعمیر ساید بوش

 

ثبت درخواست برای تعمیر ساید بای ساید بوش

برای این که تعمیر ساید بای ساید بوش را انجام دهید و مشکل دستگاه را برطرف کنید نیاز به یک تعمیر کار با تجربه و آموزش دیده دارید که در حین تعمیر ساید بای ساید بوش آسیب های بیشتری به دستگاه وارد نکند پس در قدم اول می توانید با تعمیره تماس بگیرید که در ادامه این مطلب راه های ارتباط را برای شما شرح می دهیم.

 •  اگر شما با روش های سنتی راحت تر هستید می توانید با ما تماس بگیرید اما چگونه ؟ برای این کار وارد سات شوید و شماره های تماس تمامی مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب در داخل سایت موجود می باشد که به راحتی می توانید تماس بگیرید.
 •  اما اگر شما میخواهید راحت تر با شرکت تعمیره در ارتباط باشید برای این کار با وارد شدن در سایت تعمیره پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید که در این پنل با وارد کردن اطلاعات خود اوپراتور شرکت با شما تماس برقرار میکند.
 •  اما آخرین روش که در آن می توانید با تکنسین در ارتباط با شید و سوالات خود را بپرسید استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد که شماره آن ها و یا لینک ورود به آن ها در داخل سایت موجود می باشد.

 

تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما

یکی از سخت‌ترین کار ها حمل ساید بای ساید برای تعمیر می باشد که این هم باعث آسیب رساندن به دستگاه وهم باعث بالا بردن هزینه ها می شومد که ما در مجموعه تعمیره به کمک تکنسین های آموزش دیده خود کار را برای شما عزیزان راحت تر کرده ایم که شما با تماس به مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید بوش خود را در منزل انجام می دهید و تنها قطعاتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند به تعمیر گاه مجموعه تعمیره ارسال میشوند با این کار شما هم میتوانید شاهد تمامی خدمات انجام شده بر روی ساید بای ساید باشید و هم در هزینه های تعمیر آن صرفه جویی کرده اید.

 

نحوه ضمانت تعمیرات ساید بای ساید بوش 

تعمیر ساید در تهران

همیشه برای تعمیر کمک گرفتن از تعمیر کاران متفرقه باعث نگرانی شما و یا آسیب های بیشتر به دستگاه می شود شرکت تعمیره نمایندگی تعمیر لوازم خانگی می باشد که برای آسودگی خیال شما تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید بوش را ضمانت 180 روزه می کند اما به این نکته توجه کنید که برند بوش هیچ گونه نمایندگی در تهران ندارد و پس از تحریم ها واردات آن ممنوع شده است.

پس حتما در خرید آن توجه کنید اما سوالی که بیشتر مشتریان میپرسند که آیا تعمیره نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در تهران می باشد؟ خیر مجموعه تعمیره نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی در تهران می باشد که با کمک تکنسین های مجرب و آموزش دیده در زمینه تعمیر, تمامی خدمات را به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهند تا پس از تعمیر دستگاه مانند روز اول خود کار کند.

 

آموزش تعمیر ساید بوش

تعمیر کاری بسیار تخصصی است که نیاز به سال ها تجربه دارد اما اگر شما در منزل از سایدبوش استفاده میکنید و دانش فنی بالایی دارید و خودتان تا حدودی میتوانید آن را تعمیر کنید بهتر است که این مقاله و مخصوصا قسمت عیب یابی را مطالعه کنید اما اگر نتوانستید آن را برطرف کنید.

با استفاده از شبکه های اجتماعی تعمیره و یا تماس با ما میتوانید سؤال های خود را از ما بپرسید تا ما به صورت تخصصی به شما پاسخ دهیم پس بدون اطلاعات کافی شروع به تعمیر دستگاه خود نکنید چون باعث پیچیده‌تر شدن مشکل و آسیب های بیشتر به ساید بای ساید بوش می شود.

 

مراحل انجام کار برای تعمیر ساید بوش

 •  پس از مشاهده خرابی در ساید بوش در مرحله اول ابید با شرکت تعمیره تماس بگیرید و اطلاعات شما توسط اوپراتور ثبت میگردد و برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید بوش ارسال می شود.
 • پس از آن تکنسین برای مراجعه به منزل شما تماس گرفته و با شما هماهنگ میکند تا در رسیع ترین زمان به کمک شما بیاید.
 •  پس از اعزام تکنسین به محل سکونت شما مرحله عیب یابی و تعمیر شروع می شود و تکنسین در زمان ممکن تعمیر ساید بای ساید شما را انجام می دهد.
 •  چپس از تعمیر ساید بای ساید بوش یک فاکتور توسط تکنسین از شرکت به شما داده می شود که در داخل آن تمامی خدمات به صورت کتبی ضمانت می شوند.و در صورت آسیب دیدگی از آن قطعات به صورت رایگان دستگاه شما تعمیر می شود.

 

خدماتی که برای ساید بوش در تعمیره انجام می شود

نمایندگی تعمیر تخصصی ساید بای ساید در تهران

در مجموعه تعمیره خدمات در منزل انجام می شود و این خدمات به شرح زیر می باشد.

 • تعمیر و تعویض کمپرسور و یا موتور
 •  تعمیر و تعویض برد اصلی و دیسپلی
 •  تعمیر یخساز
 • برطرف کردن مشکل نشتی آب
 • شارژ گاز و نشتی گاز
 •  برطرف کردن مشکل دیفراست
 •  تعویض فیلتر
 • تعویض فن فریزر و یخچال
 • تعویض فن کندانسور
 •  و…

 

عیب یابی و تعمیر ساید

در ادامه این مطلب به برخی از مشکلات که توسط مشتریان و تکنسین ها برای تعمیر ساید بای ساید بوش بیان شده است میپردازیم پس برای آگاهی بیشتر نسبت به مشکل دستگاه خود و شرایط تعمیر آن بهتر است این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید.

 

 •  دلیل صدای بیش از حد ساید بای ساید
  ساید بای ساید دستگاهی می باشد که در منزل کمترین صدا را تولید میکند و با شنیدن صدای کوچکی از آن متوجه آسیب دیدن آن می شوید این صدا ها ممکن است از تراز نبودن ساید بای ساد و یا آسیب دیدن فن در داخل یخچال و فریزر باشد در این قسمت ها یک فن برای گردش هوا وجود دارد گاهی اوقات با آسیب دیدن این فن و یا گیر کردن پروانه آن به برفک ها تولید صدا میکند اما در قسمت کندانسور که در کنار کمپرسور و یا موتور قرار دارد یک فن برای گردش هوا وجود دارد که با آسیب دیدن آن هم نیز تولید صدا میکند.

 

 •  سرمای فریزر مناسب ولی یخچال گرم شده است

تعمیر ساید بوش در تهران
گاهی اوقات متوجه می شوید که سرمای یخچال کم شده است که این مشکل می تواند از نشتی گاز و کم شدن ان باشد که برای عیب یابی آن باید از یک تکنسین کمک بگیرید و اما گاهی اوقات سیستم دیفراست یخچال آسیب دیده است و بر روی اواپراتور به قدری برفک به وجود آمده که مانع حرکت فن می شود در این مولارد گردش هوای سرد به خوبی انجام نمی شود و یخچال گرم می شود دقت داشته باشید که احتمالا در این موارد موتور به صورت یکسره کار میکند که برای برطرف کردن آن باید سیستم دیفراست تعمیر شود و حتما برد سیستم دیفراست مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 • چرا یخچال روشن است ولی کمپرسور کار نمیکند
  دلیل این مشکل میتواند از آسیب دیدن کمپرسور باشد که برای تست سلامت آن باید به صورت مستقیم با برق تست شود اما گاهی اوقات با آسیب دیدن برد و یا برد اینورتر این مشکل به وجود می آید که این مشکل باد توسط تکنسین تعمیر برد انجام شود.

 

 •  چرا یخساز ساید بای ساید بوش آبگیری نمیکند
  این مشکل میتواند از شیر برقی یخچال یباشد که برای تست آن باید این قطعه را به صورت مستقیم تست کنیم اما گاهی آسیب دیدن برد اصلی مانع آبگیری یخساطز یخچال می شود که باید توسط یک فرد متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 •  دمای یخچال بیش از حد سرد شده و مواد غذایی یخ زده است
  برای برطرف کردن این مشکل اول از همه سنسور در داخل یخچال را به کمک اهم متر مورد بررسی قرار دهید اگر این قطعه آسیب دیده بود آن را تعویض کنید اما اگر مشکل از این قطعه نباشد باید حتما برد اصلی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

 

 •  نمایش کد خطا و یا ارور در ساید بای ساید بوش

گاهی اوقات متوجه می شوید که یک کد خطا برروی نمایشگر ساید بای ساید بوش نمایان شده است که این کد نشان دهنده بروز مشکل در قسمت های مختلف یخچال می باشد که گاهی اوقات با خاموش روشن کردن برطرف می شود اما بیشتر اوقات باید قطعه آسیب دیده را تعویض و یا تعمیر کرد که ما در ادامه این مطلب این ارور ها را برای شما معرفی میکنیم.

 

نحوه تست شیر برقی گاز یخچال ساید

تعمیر ساید بای ساید بوش

به طور کلی در هر قسمتی که سیالات در مدار قرار داشته باشند برای کنترل آن ها از شیر برقی استفاده می شود این قطعات به صورت الکترومکانیکی عمل میکنند و حرکت گاز و مایعات را به صورت خودکار تنظیم می کنند که دیگر نیازی به عملیات دستی نمی باشد در یخچال ها این شیر برقی وظیفه کنترل جریان مبرد را بر عهده دارد شیر برقی ها به دو دسته باز و بسته تقسیم می شوند.

به طور کلی نحوه تست شیر برقی گاز یخچال ساید کاری بسیار تخصصی می باشد که انجام این کار باید توسط تعمیرکار ساید بای ساید بوش انجام شود این شیر برقی پاشش گاز را در اواپراتور انجام می دهد در برخی از یخچال ها این کار توسط لوله مویی انجام می شود اما در ساید بای ساید های جدید این کار وظیفه شیر برقی گاز می باشد همچنین میتوان گفت که یکی از اصلی ترین قطعات در سیکل تبرید به حساب می آید.

اگر شما بر روی کویل و یا اواپراتور در داخل یخچال یخ زدگی مشاهده کرده اید میتوان گفت که یکی از مشکلات میتواند آسیب دیدن شیر برقی باشد این قطعه جریان مایع سرد را به درستی کنترل نمیکند و باعث یخ زدگی کویل می شود.
گاهی اوقات در زمان آسیب دیدن این قطعه باعث تولید سر و صدای غیر طبیعی می شود.

ما به شما توصیه میکنیم تعویض و یا تست این قطعه را به تعمیرکاران با تجربه بسپارید زیرا برخی از تکنسین ها این قطعه را حذف کرده و به جای آن از لوله های دیگر استفاده میکند که همین امر باعث سرمای نامناسب یخچال ساید می شود.

 

نکات نگهداری ساید بای ساید بوش

 •  ساید بای ساید بوش را در محیطی صاف و تراز قرار دهید.
 •  درب یخچال را بیش از حد باز نکنیو و حتما توجه داشته باشید که در داخل درب بیش از حد وسایل نگزارید تا سنگین نشود
 •  مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید قرار ندهید اما اگر این کار را انجام داده اید و یخچال ارور می دهد بهتر است کلید SUPER COOL را بزنید تا یخچال دوباره سرما سازی کند و به دمای تنظیم شده برسد.
 •  در سال بهتر است که حداقل یک بار کندانسور و کمپرسور را تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.

 

 

جمع‌بندی 

با مطالعه این مطلب نسبت به تعمیر ساید بای ساید بوش و راه های ارتباط با مجموعه تعمیره آگاه شده اید که بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید بوش و جلوگیری از آسیب های بیشتر نسبت به این دستگا حتما از یک تعمیر کار ساید بای ساید بوش کمک بگیرید مجموعه تعمیره بهترین مورد برای تعمیرات ساید بوش در تهران می باشد.

ما تمامی خدمات را در محل سکونت شما انجام می دهیم و تنها قطعات را برای تعمیر به تعمیر گاه می آوریم تمامی تکنسین های این مجموعه آموزش های مربوط به تعمیر ساید بای ساید بوش را گزرانده و با تجربه می باشند و یکی از دلایل اطمینان مشتریان به مجموعه تعمیره استفاده از قطعات اصلی و اورجینال خود شرکت بوش می باشد که ما بر اساس همین قطعات دستگاه شما را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کنیم تا با خیالی آسوده‌تر از خدمات ما برای تعمیر ساید بای ساید بوش استفاده کنید.

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران