با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در تهران

تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در تهران

ساید باید ساید یکی از لوازم خانگی اجتناب ناپذیر در آشپزخانه های امروزی می باشد که اگر میخواهید یک ساید بای ساید با قیمت مناسب تهیه کنید باید به سراغ برند پاکشوما بروید این برند یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی در ایران می باشد که ساید بای ساید های تولید شده توسط این برهند دارای کیفیت بالایی می باشند.

اگر شما هم از ساید بای ساید پاکشوما استفاده می کنید و برای تعمیر آن به مشکل خورده اید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما یکی از نمایندگی های تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در تهران می باشیم و با بهره‌گیری از دانش تکنسین های آموزش دیده خود در این زمینه تمامی خدمات را به صورت تخصصی و با ضمانت 6 الی 12 ماهه ارائه می دهیم ما تعمیر یخچال را تخصصی انجام می دهیم.

تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.
***

راه های ارتباطی با مجموعه تعمیره برای تعمیر ساید بای ساید پاکشوما

اگر نیاز به تعمیر ساید بای ساید پاکشومای خود دارید و برای این کار میخواهید از خدمات مجموعه تعمیره استفاده کنید برای ارتباط با ما میتوانید از روش های زیر استفاده کنید.

 •  در روش اول باید از شماره های تماس مجموعه تعمیره استفاده کنید که برای دسترسی به این شماره ها میتوانید وارد سایت تعمیره شوید و با وارد شدن به سایت تمامی شماره ها که مربوط به مناطق شرق غرب شمال و جنوب تهران می باشد تماس بگیرید.
 • در روش دوم شما میتوانید در خواست خود را در داخل سایت ثبت کنید برای استفاده از این روش با وارد شدن به سایت تعمیره پنل ثبت درخواست را مشاهده می کنید که با وارد کردن اطلاعات خود در داخل پنل ثبت درخواست وارد کنید که با این کار اوپراتور مجموعه تعمیره با شما تماس میگیرد.
 • در روش سوم برای مطلع شدن از قیمت قطعات و هزینه تعمیر ساید بای ساید پاکشوما میتوانید از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره استفاده کنید و همچنین اگر شما از دانش فنی برخوردار هستید با استفاده از این روش میتوانید با تکنسین در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

مراحل انجام خدمات تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در مجموعه تعمیره

تعمیرات ساید بای ساید پاکشوما

پس از تماس شما با مجموعه تعمیره اطلاعات ثبت شده برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید پاکشوما ارسال می شود.

 •  پس از ارسال اطلاعات برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید پاکشوما این فرد با شما تماس میگیرد.
 •  و در صورتی که مشکل ساید بای ساید شما جزعی باشد تکنسین راهنمایی های لازم را به شما میکند تا خودتان این مشکل را برطرف کنید.
 • در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 • و با حضور تکنسین در منزل شما مرحله عیب یابی ساید بای ساید پاکشوما آغاز می شود.
 •  پس از مر حله عیب یابی تکنسین تمامی قطعات آسیب دیده و هزینه تعمیر ساید بای ساید پاکشوما را به شما اعلام میکند.
 •  که در صورت رضایت شما تکنسین شروع به تعمیر ساید بای ساید پاکشوما میکند.
 • پس از تعمیر دستگاه برای اطمینان خاطر شما مجموعه تعمیره یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل این فاکتور تمامی قطعات و خدمات انجام شده شرح داده می شود و تمامی این موارد را به صورت 6 الی 12 ماه ضمانت میکند.

 

تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در محل

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید پاکشوما در منزل

یکی از مزیت های استفاده از خدمات مجموعه تعمیر در محل می باشد با این کار شما دیگر برای تعمیر ساید بای ساید پاکشوما خود نیاز به حمل و جا به جایی ندارید و همین امر باعث پایین آمدن هزینه تعمیرات و صرفه جویی در هزینه حمل و نقل می شود همچنین تعمیر در محل مزیت های دیگری مانند مشاهده شما از خدمات می باشد.

شما میتوانید تمامی قطعات تعویض شده را مشاهده کرده و از تکنسین دریافت کنید و تنها زمانی که قطعه ای نیاز به تعمیر در کار گاه دارد توسط تکنسین ارسال می شود برای مثال اگر برد اصلی ساید بای ساید پاکشوما آسیب ببیند برای تعمیر به کارگاه ارسال می شود تمامی تلاش ما در مجموعه تعمیره انجام خدمات سریع یخچال قبل از فاسد شدن مواد غذایی شما می باشد.

 

خدماتی که مجموعه تعمیره برای ساید بای ساید پاکشوما انجام می دهد

به دلیل تولید ساید بای ساید پاکشوما در کشور ایران تمایم قطعات این دستگاه برای تعمیر موجود می باشد و همچنین تکنسین های مجموعه تعمیره با گزراندن آموزش های تعمیر ساید بای ساید پاکشوما تمامی خدمات این دستگاه را در منزل شما و با تخصصی ترین روش ها ارائه می دهند و دقت داشته باشید که مزیت استفاده از خدمات مجموعه تعمیره سرعت در انجام خدمات، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، کاهش هزینه تعمیرات و… می باشد که در استفاده از خدمات مجموعه تعمیره باعث اطمینان خاطر شما است.

 • تعویض کمپرسور و یا موتور ساید بای ساید پاکشوما
 • نشت یابی و شارژ گاز ساید بای ساید پاکشوما
 •  تعمیر یخساز ساید بای ساید پاکشوما
 •  تعویض فن یخچال و فریزر
 •  تعمیر و تعویض فن کندانسور
 •  برطرف کردن مشکل آبریزی ساید بای ساید
 • تعویض فیلتر های آن
 •  تعمیر سیستم دیفراست یا یخ زدا
 •  تعمیر برد اصلی ساید بای ساید پاکشوما
 •  رگلاژ درب ساید بای ساید پاکشوما
 •  تعویض نوار دور درب
 •  تعمیر دمپر یخساز
 • تعویض ترموفیوز
 •  تعویض سنسور محیط
 •  و…

تمامی این خدمات و یا قطعاتی که در صورت نیاز تعویض می شوند اورجینال بوده و دارای12 الی 6 ماه ضمانت مجموعه تعمیره می باشند.

 

عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید پاکشوما

تعمیرات ساید بای ساید پاکشوما در منزل

به دلیل حساسیت بالا و استفاده از تکنولوژی های جدید در تولید ساید بای ساید پاکشوما تعمیر این دستگاه کاری بسیار تخصصی می باشد که انجام این کار توسط تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب های بیشتر به ساید بای ساید پاکشوما می شود دقت داشته باشید که در تعمیر این دستگاه مهم ترین نکته عیب یابی درست می باشد اگر این مورد به درستی انجام شود دیگر ساید بای ساید شما آسیب نمی بیند اما اگر تشخیص عیب به درستی انجام نشود تعمیر ساید بای ساید شما به مشکل خوره و هزینه تعمیر آن بیشتر می شود.

 

دلیل سرما نداشتن ساید بای ساید پاکشوما

گاهی اوقات متوجه می شوید که ساید بای ساید پاکشوما شما سرما ندارد این مشکل میتواند از موارد زیادی باشد یکی از این موارد آسیب دیدن کمپرسور و یا موتور اصلی ساید بای ساید می باشد که برای برطرف کردن این مشکل در مرحله اول باید کمپرسور یخچال مورد بررسی قرار بگیرد.

پس از آن باید به سراغ سنسور های دما و یا سیستم دیفراست بروید لاگر این قسمت ها آسیب دیده باشد سرمای یخچال کم شده گاهی اوقات با آسیب دیدن برد اصلی ساید بای ساید به طور کلی کار نمیکند و همین امر باعث کم شدن سرمای آن می شود.

 

دلیل سرمای کم ساید بای ساید پاکشوما

 • دلیل سرمای کم ساید بای ساید پاکشوما میتواند از آسیب دیدن سیستم دیفراست یا یخ زدا باشد با به مشکل خوردن این سیستم باعث برفک بر روی اواپراتور می شود که همین دلیلی بر گردش پایین سرما در یخچال می باشد برای برطرف کگردن این مشکل باید برفک بر روی آن را از بین ببرید و سنسور ها، ترموفیوز و المنت آن مورد بررسی قرار بگیرد همچنین با انجام این موارد بهتر است که برد اصلی ساید بای ساید پاکشوما را مورد بررسی قرار دهید تا اگر قسمت دیفراست آن آسیب دیده بود آن را تعمیر کنید.
 • همچنین یکی دیگر از دلایل سرمای کم در ساید بای ساید میتوان به آسیب دیدن فن در داخل یخچال اشاره کردن این فن وظیفه گردش سرما در داخل یخچال را بر عهده دارد که با آسیب دیدن آن سرما در داخل یخچال به خوبی گردش نمیکند.
 •  یکی دیگر از دلایل اصلی سرمای کم ساید بای ساید پاکشوما میتوان به نشتی گاز اشاره کرد که نشان دهنده کم شدن گاز و یا مبرد ساید بای ساید به مرور زمان می باشد که برای برطرف کردن و نشت یابی ان حتما باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید.
  دلیل برفک زدگی ساید بای ساید پاکشوما
 • گاهی اوقات متوجه می شوید که بر روی دیواره فریزر یخ هایی مانند قندیل وجود دارد این امر طبیعی میباشد و به دلیل زیاد باز و بسته کردن درب یخچال به وجود می اید توصیه می شود که درب یخچال و فریزر را برای مدت زیاد باز نگه ندارید چون باعث ورود رطوبت در داخل آن می شود.
 •  اگر بر روی بسته بندی مواد غذایی در داخل فریزر برفک مشاهده کردید این مشکل هم جای نگرانی ندارد این برفک به دلیل رطوبت موجود بر روی بسته بندی به وجود می آید.
 • اما اگر برفک بر روی بدنه داخلی فریزر مشاهده کردید و قطر آن به اندازه یک سانتی‌متر بوده احتمال آسیب دیدن سیستم دیفراس زیاد می باشد و برای برطرف کردن این مشکل باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان آن را تعمیر کند.

 

چرا یخساز ساید بای ساید پاکشوما یخ تولید نمیکند

گاهی اوقات متوجه می شوید که یخساز ساید بای ساید پاکشوما یخ تولید نمیکند در مرحله اول باید به این نکته دقت داشته باشید که آب وارد قالب یخ می شود برای این کار شیر ورودی آن و شلنگ ساید بای ساید خود را بررسی کنید تا دچار خم شدگی نشده باشد همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که یخساز ساید بای ساید روشن باشد.

برای این کار باید کلید بر روی یخساز را بررسی کنید این کلید در بعضی از ساید های ال جی به صورت 0/1 و در بعضی یه صورت on/off می باشد.
نکته قابل توجه در یخساز این است که پس از راه‌اندازی ساید بای ساید 12 ساعت بعد شروع به کار کرده و پس از 72 ساعت یخ تولید میکند پس از این زمان روند تولید یخساز در ساید بای ساید پاکشوما مدت زمان کم تری طول می کشد.

 

تعمیر کار ساید بای ساید پاکشوما چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر ساید بای ساید پاکشوما

تعمیر ساید بای ساید پاکشوما کاری بسیار تخصصی می باشد زیرا این دستگاه از پیشرفته ترین قطعات تولید شده است که همین امر تعمیر ان را بسیار سخت میکند و مهم ترین نکته در تعمیر ساید بای ساید پاکشوما عیب یابی درست ان می باشد برای این کار باید از تکنسینی کمک بگیرید که دوره های آموزشی را گزرانده و دارای تجربه کافی در زمینه تعمیر ساید بای ساید پاکشوما باشد اگر تکنسین عیب یابی را به درستی انجام ندهد همین امر باعث آسیب رساندن به دیگر قطعات اصلی ساید بای ساید پاکشوما شده و هزینه تعمیر آن را افزایش می دهد.
ما در مجموعه تعمیره با بهره گیری از دانش تکنسین های خود تخصصی ترین تعمیرات ساید بای ساید پاکشوما را به شما ارائه می دهیم همچنین با استفاده از خدمات ما دیگر نیازی به حمل و نقل و جا به جایی نیست که همین امر باعث کاهش هزینه های تعمیر ان می شود پس تکنسین باید تمامی خدمات را در منزل برای شما انجام دهد.
تکنسین تعمیر ساید بای ساید باید در تعمیر این دستگاه از قطعات اصلی و فابریک همان دستگاه در تعمیر ان استفاده کند و همچنین پس از انجام تعمیر تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کند که در صورت آسیب دیدن آن را به صورت رایگان تعمیر کند.
تعمیر کار نباید بدون هماهنگی به منزل شما بیاید حتما باید با هماهنگی به منزل شما اعزام شود و در سریع ترین زمان تعمیر و عیب یابی ساید بای ساید پاکشوما را انجام دهد تا مواد غذایی شما در داخل ان فاسد نشوند.
تعمیر کار باید تمامی خدمات خود را در داخل فاکتور شرح دهد که در زمان گارانتی شما متوجه خدمات انجام شده شوید و همچنین پس از رضایت شما از نحوه انجام خدمات میتوانید مبلغ تعیین شده را به تکنسین پرداخت کنید.

 

چرا ساید بای ساید پاکشوما یکسره کار میکنه؟

دلیل یکسره کار کردن ساید بای ساید میتواند به نحوه استفاده شما و محل قرار گیری آن باشد یعنی ساید بای ساید پاکشوما خود را نباید در محل های گرم و دستگاه های گرما ساز قرار دهید این کار باعث میشود که محیط قرار گیری ساید بای ساید بسیار گرم باشد و دستگاه برای سرما سازی نیاز به زمان بیشتری دارد همچنین دقت داشته باشید که درب ساید بای ساید خود را بیش از اندازه و مدت زمان زیادی باز نگزارید و همچنین مواد غذایی گرم در داخل آن قرار ندهید این کار باعث هدر رفتن انرژی ساید می شود.

یکی دیگر از دلایل یکسره کار کردن ساید بای ساید پاکشوما آسیب دیدنسنسور محیط آن می باشد این سنسور وظیفه تشخیص دما را بر عهده دارد برای تست آن باید این سنسور را به کمک یک اهم متر بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن آن سنسور را تعویض کنید.

 

علت کار نکردن و آبریزی ساید بای ساید پاکشوما

بعضی از اوقات با نگه داشتن پدال آبریز ساید بای ساید متوجه می شوید که آب وارد لیوان نمیشود برای برطرف کردن این مشکل باید شیر برقی در مرحله اول مورد بررسی قرار بگیرد این قطعه وظیفه آبرسانی به قطعات دستگاه را بر عهده دارد به این نکته توجه داشته باشید که با تعویض نکرن فیلتر در مدت زمان زیاد باعث گرفتگی لوله ها می شود پس همیشه توجه داشته باشید که این فیلتر را بیش از یک سال استفاده نکنید.

همچنین یکی دیگر از دلایل آسیب دیدن آبریز خراب شدن کلید پشت پدال آن می باشد که برای تعمیر آن باید با تکنسین مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

نکات مهم در نگهداری ساید بای ساید پاکشوما

 • ساید بای ساید پاکشوما خود را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید همچنین برای هدر نرفتن انرژی آن ساید بای ساید را در کنار دستگاه های تولید کننده گرما قرار ندهید.
 • مواد غذایی گرم را در داخل یخچال نگزارید و همچنین درب ساید را مدت زمان زیادی باز نگزارید.
 • در سال حداقل یک بار قسمت کندانسور و کمپرسور را تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.
 • فیلتر های ساید بای ساید ال جی را هر 6 ماه تعویض کنید.
 • محل قرار گیری ساید بای ساید ال جی را از پشت حداقل 10 سانتی متر و از کنار 5 سانتی متر فاصله بدهید.

 

جمع بندی

تعمیر ساید بای ساید پاکشوما کاری بسیار تخصصی می باشد که انجام این کار توسط تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه شده و همچنین هزینه تعمیر ساید بای ساید پاکشوما را بالا می برد برای اینکه با اطمینان بیشتری تعمیر ساید بای ساید پاکشوما خود را انجام دهید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیبر را به شما ارائه می دهیم و همچنین تمامی این خدمات را در داخل فاکتور به صورت کتبی به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کنیم.

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران