با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر کار ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران

بهترین کار برای تعمیر و سرویس ساید بای ساید سامسونگ تماس با نمایندگی آن می باشد شرکت تعمیره یکی از نمایندگی های نصب، سرویس و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران می باشد پس برای تعمیر و راه اندازی ساید بای ساید سامسونگ خود به هیچ وجه به تعمیر کاران متفرقه اعتماد نکنید.

چون با آسیب دیدن ساید بای ساید شما این افراد هیچ مسئولیت و ضمانتی را قبول نمی کنند و همین امر باعث افزایش هزینه تعمیر و خارج شدن دستگاه شما از گارانتی خود می باشد شما می توانید برای انجام تمامی خدمات در مناطق تهران شرق، غرب، شمال و جنوب با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا افرادی با دانش کاری بالا نسبت به تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به کمک شما بیایند و توجه داشته باشید که خدمات مجموعه تعمیره به صورت 24 ساعته ودر 7 روز هفته انجام می شود.

چرا تعمیره؟ چون

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

قطعات اورجینال

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم

تکنسین مجرب تعمیره

تکنیسین مجرب

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند

خدمات تخصصی تعمیره

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌ صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزینه ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

تمامی کارشناسان ما, موظف هستند که فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود به شما بدهند.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

 

شماره تعمیر یخچال و فریزر ساید بای ساید در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
 
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
 
****
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

یکی از سخت ترین نوع تعمیرات لوازم خانگی تعمیر یخچال ساید بای ساید می باشد دلیل سخت بودن تعمیر این دستگاه استفاده از بالا ترین تکنولوژی برای تولید آن می باشد که حساسیت بالایی دارد یکی از بیشترین درخواست ها برای خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می باشد .

امروزه این دستگاه طرفداران زیادی دارد اگر شما هم در آشپز خانه خود از ساید بای ساید سامسونگ استفاده میکنید  و برای تعمیر آن به مشکل برخورده اید می توانید با مجموعه تعمیره برای انجام تمامی خدمات ساید بای ساید تماس بگیرید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن مشکل ساید بای ساید شما را بر طرف میکنند برای آگاهی بیشتر نسبت به استفاده از خدمات مجموعه تعمیره می توانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

 

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

در مجموعه تعمیره ما نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران هستیم تمامی خدمات برای تعمیر این دستگاه توسط تکنسین های با تجربه و آموزش دیده انجام می شود دقت داشته باشید که خدمات ما در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب در سریع ترین زمان انجام می شود مهم ترین نکته در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ عیب یابی دقیق این دستگاه می باشد .

که برخی از تکنسین ها در این زمینه ضعف زیادی دارند.اما تعمیرکاران مجموعه تعمیره با سال ها تجربه در سریع ترین زمان عیب یابی این دستگاه را انجام داده و تمامی خدمات تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ را در محل سکونت شما انجام می دهند دقت داشته باشید که پس از تعمیر یک فاکتور برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده شده و این موارد به مدت 6 الی 12 ماه گارانتی میگردد.

که در صورت بروز مشکلی از خدمات انجام شده تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ موظف است آن را به صورت رایگان برطرف کند شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما با شماره ی نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تهران با دفتر مرکزی ما به شماره 88448700_ 86023004 تماس بگیرید.

 

مراحل ثبت و انجام خدمات در مجموعه تعمیره

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران

 • تماس با مجموعه
 • راهنمایی و کمک در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
 • اعزام تعمیر کار
 • ارسال فاکتور در ربطه با خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده
 • ضمانت یا گارانتی تمامی خدمات انجام شده برای ساید بای ساید سامسونگ

با مشاهده خرابی ساید بای ساید در اولین قدم می توانید وارد سایت تعمیره شوید و با استفاده از شماره های تماس، پنل ثبت در خواست و استفاده از شبکه های اجتماعی با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید لازم به ذکر است که در اولین تماس شما با شرکت تعمیره ما شما را برای حل مشکل جزعی ساید بای ساید سامسونگ راهنمایی میکنیم تا به صورت رایگان خود شما مشکل را برطرف کنید.

اما زمانی که مشکل نیاز به یک تکنسین داشته باشد ما اطلاعات و ادرس محل سکونت شما را ثبت می کنیم و تمامی آن ها برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید سامسونگ ارسال می شود تا در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام شود بعد از تعمیر و انجام تمامی خدمات تکنسین یک فاکتور با نام شرکت به شما می دهد که در داخل آن تمامی خدمات و قطعات تعویض شده به صورت کتبی ضمانت می شود و ضمانت این خدمات به مدت 180 روز می باشد.

 

تعمیر کار ساید بای ساید سامسونگ

به دلیل پیشرفت تکنولوژی ساد بای ساید های سامسونگ تعمیر کاران باید دانش فنی خود را نسبت به این دستگاه به روز کنند تا عیب یابی و تعمیر آن را در سریع ترین زمان انجام دهند تعمیر کاران و تکنسین های تعمیر ساید بای ساید در شرکت تعمیره سالانه اطلاعات خود را در آموزش های شرکت سامسونگ به روز می کنند این کار نه تنها باعث بالا رفتن دانش فنی آن ها در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می شود بلکه باعث جلوگیری از آسیب های بیشتر در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می شود.

 

 

خدماتی که مجموعه تعمیره برای ساید بای ساید سامسونگ انجام می دهد

نمایندگی-ساید-بای-ساید

خدماتی که ما در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ انجام می دهیم بسیار گسترده می باشد اگر شما هم با ساید بای ساید سامسونگ خود به مشکل خورده اید برای تعمیر آن می توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید این خدمات شامل موارد زیر می باشد.

 1. نصب و راه اندازی ساید بای ساید سامسونگ
 2. تعویض سنسور محیط
 3. تعویض سنسور اواپراتور فریزر و یخچال
 4. تعمیر سیستم دیفراست و یا یخ زدایی ساید
 5. تعویض فن اواپراتور فریزر و یخچال
 6. تعویض و تعمیر کمپرسور و یا موتور ساید بای ساید سامسونگ
 7. تعمیر یخ ساز ساید بای ساید سامسونگ
 8. تعمیر برد الکترونیک و دیسپلی ساید بای ساید
 9. شارژ گاز و جوش کاری
 10. برطرف کردن مشکل آبریزی ساید بای ساید
 11. تعویض فیلتر های ساید بای ساید

این موارد برخی از مهم ترین آن ها در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می باشند.

 

 • تعمیر ساید بای ساید بوش 

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل

تعمیر یخچال ساید بای ساید

ساید بای ساید سامسونگ یکی از حساس ترین لوازم خانگی می باشد که بیشترین نقش را در آشپز خانه بر عهده دارد و در هنگام آسیب دیدن این دستگاه باعث نگرانی افراد منزل می شود پس باید در سریع ترین زمان خدمات تعمیر آن انجام شود اما سپردن تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه می شود.

که نه تنها باعث افزایش هزینه تعمیرات آن میشود بلکه زمان تعمیر آن بیشتر شده و مواد غذایی در داخل یخچال فاسد می شود نکته مهم در زمینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ این است که برای تعمیر این دستگاه نمیتوان آن را به کارگاه حمل کرد این کار غیر ممکن نیست اما معایب خود را دارد که میتوان به بالا بردن هزینه تعمیر که هزینه حمل و نقل هم به آن اضافه می شود و یا آسیب دیدن بدنه در هنگام حمل و نقل هم اشاره کرد.

در شرکت تعمیره با بهره گیری از تجربیات و دانش تعمیر کاران ساید بای ساید سامسونگ این مجموعه که آموزش های لازم را در این زمینه دید اند کمک گرفت تلاش ما و تکنسین های شرکت تعمیره در زمینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ این است که تمامی خدمات را در سریع ترین زمان و در محل سکونت شما انجام دهیم این کار باعث صرفه جویی در هزینه تعمیرات می شود.

دیگر نیازی به حمل و نقل آن نیست و تنها در زمانی که قطعه ای نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد به کارگاه حمل شده و تعمیر می شود مثلا اگر یخچال شما مشکل دیفراست داشته باشد و این مشکل به برد اصلی آسیب وارد کرده باشد برد دستگاه باز شده و به کار گاه حمل می شود که مهندس الکترونیک مجموعه تعمیره آن را در سریع ترین زمان تعمیر کند و مشکل ساید بای ساید سامسونگ شما برطرف شود.

 

تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید سامسونگ

همیشه به این نکته دقت داشته باشید که فیلتر ساید بای ساید سامسونگ خود را هر 6 ماه الی یک سال تعویض کنید استفاده زیاد از فیلتر باعث از بین رفتن خاصیت آن و همچنین باعث تولید رسوب در لوله کشی یخچال می شود و بعضی از اوقات متوجه فشار کم آب می شود مهم تر از این موارد استفاده زیاد از این فیلتر ها باعث بیماری می شود حال برای تعویض فیلتر داخلی ساید بای ساید سامسونگ باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • اگر فیلتر ساید بای ساید سامسونگ به شکا استوانه ای میباشد با چرخاند آن میتوانید فیلتر قدیمی را با جدید تعویض کنید این فیلتر های استوانه ای در قسمت جامیوه ای و پایین آن قرار دارند.
 •  اما در ساید بای ساید های قدیمی سامسونگ از فیلتر های لیوانی در داخل یخچال و در قسمت بالای آن قرار گرفته بود که برای تعویض این فیلتر باید آن را مخالف عقربه های ساعت بچرخانید.
 • اما اگر از فیلتر بیرونی برای ساید بای ساید سامسونگ خود استفاده میکنید برای تعویض آن باید آب متصل به یخچال را ببندید و با فشردن فیتینگ بر روی فیلتر شلنگ را از داخل آن آزاد کنید با این کار به راحتی میتوانید فیلتر ساید بای ساید سامسونگ خود را تعویض کنید.
  اگر برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود نیاز به تعمیرکار دارید میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما تمامی فیلتر های سامسونگ را به صورت فابریک و اورجینال برای شما تعویض میکنیم.

 

چه زمانی نیاز به تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می باشد

یخچال به دلیل وظیفه حیاتی که در اشپز خانه های امروزی دارد در زمان آسیب دیدن آن افراد دچار نگرانی می شوند همچنین تعمیر آن باید در سریع ترین زمان انجام شود در غیر این صورت خرابی این دستگاه باعث از بین رفتن مواد غذایی داخل آن می شود در این مطلب ما تعدادی از مهم ترین مشکلات یخچال به همراه عیب یابی و تعمیرات آن را برای شما بیان می کنیم تا آگاهی شما درباره تعمیر ساید بای ساید سامسونگ افزایش یابد.

 

علت گرم بودن یخچال

تعمیر-ساید-بای-ساید-در-تهران

دلایل مهم در این مشکل که باید تمامی آن ها را مورد بررسی قرار دهید می توان به آسیب دیدن سیستم دیفراست و یا خراب بودن فن اشاره کرد همچنین در این موارد آسب دیدن برد الکترونیکی ساید بای ساید سامسونگ هم نیز دلیل بر این علت می باشد. اما اگر تمامی موارد ذکر شده بعد از بررسی آن ها متوجه سالم بودنشان شدید به سراغ کمپرسور رفته و آن را بررسی کنید همچنین نشتی گاز هم میتواند دلیلی بر گرمی یخچال باشد.

 

دلیل یکسره کار کردن ساید بای ساید سامسونگ

این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد یکی از آن ها خرابی سنسور محیط و برد الکترونیکی ساید بای ساید سامسونگ می باشد.

زمانی که کمپرسور یخچال در حال سرما سازی می باشد وقتی به دمای محیط برسد سنسور به برد دستور قطع جریان برق کمپرسور را می دهید اما اگر این قطعه آسب دیده باشد میزان سنجش دما توسط آن بررسی نمی شود و یا حتی زمانی که برد آسیب دیده باشد جریان برق موتور را قطع نمیکند در این شرایط مواد غذایی داخل یخچال بیش از حد ممکن سرد می شوند و مقدار مصرف انرزی بالا می رود برای تعمیر و بررسی این مورد حتما  باید یک تعمیر کار تمامی این موارد را بررسی کند.

 

 داغ شدن موتور یا کمپرسور

شماره-تعمیر-ساید-بای-ساید-در-تهران

این امر در کمپرسور تمامی برند های ساید بای ساید امری طبیعی می باشد اما اگر متوجه داغ شدن بیش از آن شدید باید موارد مثل فن کندانسور که برای گردش هوا در قسمت پشت ساید بای ساد نصب شده است بررسی کنید توجه داشته باشید که اگر موتور بیش از حد داغ شود در طولانی مدت باعث آسیب دیدن آن و سوختن کمپرسور یا موتور ساید بای ساید سامسونگ می شود.

 

ساید بای ساید سامسونگ به صورت کامل خاموش شده است

برای برطرف کردن این مشکل و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی اول به سراغ پریز برق و یا سیم برق رابط ساید بای ساید بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید اگر مشکلی در آن ها پیدا نکردید احتمال سوختگی برد ساید بای ساید می باشد حتما تعمیر و بررسی آن را به یک تعمیر کار ساید بای ساید سامسونگ بسپارید چرا که این کار بسیار تخصصی می باشد.

 

 

ساید بای ساید روشن است اما خنک نمی کند          

 تعمیر یخچال سای بای ساید      

اگر متوجه کار کرد ساید بای ساید می شوید اما سرمای آن کم است احتمال آسیب دیدن کمپرسور زیاد می باشد در این حالت تکنسین باید به کمک آمپر متر جریان مصرفی کمپرسور را بررسی کنید که اگر آسیب دیده بود آن را تعویض کند توجه داشته باشید که تعویض کمپرسور نیاز به شارژ گاز مجدد ساید بای ساید دارد اگر با بررسی کمپرسور متوجه سالم بودن آن شدید احتمال نشتی در لوله های گردش گاز مبرد می باشد.

که در این صورت هم باید مشکل نشتی برطرف شده و یخچال دوباره شارژ گاز شود این موارد و خدمات جزو حساس ترین و خطرناک ترین امور در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می باشند که حتما باید توسط فردی متخصصص انجام شود در غیر این صورت خطر آفرین می باشد.

 

 

دلیل صدا در ساید بای ساید

صدا یکی از عواملی می باشد که میتوان گفت هم وجود آن طبیعی است و هم غیر طبیعی در بعضی از موارد گردش گاز مبرد باعث صدا در ساید می شود همیشه یخچال را به صورت تراز در محل خود قرار دهید اما در بعضی از موارد می تواند از صدای فن که در اثر سرویس نکردن آن باشد تولید صدا کند با ایجاد برفک پره های فن به آن گیر کرده و تولید صدا میکند.

همچنین با آسیب دیدن فن کندانسور هم این اتفاق می افتد اما مورد بعدی که باعث تولید صدا در ساید بای ساد می کند می توان به موتور اشاره کرد که با فرسوده شدن آن این اتفاق می افتد اگر ساید بای ساید شما هم در حال فعالیت خود تولید صدا میکند بهتر است از یک تعمیر کار ساید بای ساید سامسونگ کمک بگیرید.

 

 

دلیل برفک در ساید بای ساید

تعمیر-ساید-بای-ساید-سامسونگ-در-تهران-

در ساید بای ساید از سیستم یخ زدا استفاده می شود که با آسیب دیدن آن دچار برفک و یخ زدگی می شود کار کرد این سیستم به این صورت است که با رسید دما به حد تنظیم شده سنسور دما را تشخیص داده و به برد اطلاعات لازم را میدهد در این لحظه کمپرسور از مدار خارج شده و المنت وارد مدار می شود که با آسیب دیدن هر یک از این قطعات یعنی المنت، سنسور و برد اصلی این مشکل برای یخچال به وجود می آید اگر متوجه این مشکل و یا ابریزی در قسمت کف یخچال شدید حتما با یک تکنسین تعمیر ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

 

 

دلیل بوی بد در داخل یخچال

یکی از مواردی که خود شما میتوانید آن را برطرف کنید بوی بد داخل یخچال می باشد که برای بر طرف کردن این مشکل حتما یخچال را از برق کشیده و آن را خوب تمیز کنید و یک تکه ذغال و یا پد بو گیر وحتی یک ظرف جوش شیرین با درب باز داخل یخچال قرار دهید و بعد از مدت دوماه آن را تعویض کنید.

 

 

دلیل کار نکردن یخساز

ساید-بای-ساید-در-تهران-و-حومه

یکی از محبوب ترین قابلیت های ساید بای ساید سامسونگ تولید یخ به صورت اتوماتیک در آن می باشد اما زمانی که این سیستم از کار می افتد چگونه باید مشکل را جستجو کرد در اولین قدم با زدن دکمه ریست بر روی یخساز می توانید تمامی فعالیت آن را مشاهده کنید اگر یخساز عمل آبگیری را انجام نداد به سراغ شیر برقی رفته و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

اما اگر یخ در داخل قالب یخساز خالی نمیشد سنسور زیر یخساز را بررسی کنید و در بعضی از موارد خود قالب یخ حالت تفلون خود را از دست داده است موارد زیادی برای تعمیر یخساز وجود دارند که بررسی و تعمیر آن ها باید توسط یک تعمیر کار انجام شود بیشتر تعمیر کاران یخساز را از یخچال جدا کرده و به کارگاه برای تعمیر می برند اما ما در مجموعه تعمیره، تعمیر یخساز را در محل و در حضور مشتری انجام می دهیم.

 

 

نکات کلیدی برای نگهداری از ساید بای ساید سامسونگ

 1. در سال حداقل 3 بار قسمت کندانسور و موتور که در قسمت پشت ساید بای ساید قرار دارند را تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود
 2. همیشه ساید بای ساید را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 3. برای جلو گیری از آسیب دیدن لولای درب مواد غذایی و لوازم سنگین نگزارید.
 4. هر 6 ماه فیلتر آب را تعویض کنید تا به سیتم آن آسیبی وارد نشود مهم ترین این فیلتر ها فیلتر داخل یخچال می باشد.
 5. ساید بای ساید را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.
 6. بیش از حد درب یخچال را باز نکنید چون باعث هدر رفتن انرژی و بالا رفتن سیکل کاری آن و مصرف انرژی بیشتر می شود.
 7. سعی کنید هر چند وقت نوار دور درب یخچال را تمیز کنید و همیشه سعی کنید که به آن آسیبی وارد نشود.
 8. بعد از جا به جایی یخچال همان لحظه دستگاه را به برق متصل نکنید.
 9. مواد غذایی را به صورت درب بسته داخل یخچال قرار دهید و دقت داشته باشید که مواد غذایی گرم را بعد از خنک شدن داخل یخچال بگزارید.

 

  برخی از ارور های ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی ساید بای ساید در تهران

یکی از قابلیت های خوبه ساید بای ساید سامسونگ نشان دادن کد خطا و مشکل قطعه مورد نظر می باشد که این امر باعث راحت تر شدن عیب یابی و تعمیر می شود ما در ادامه این مطلب برخی از مهم ترین کد های خطا را برای شما معرفی میکنیم.

کد خطای 5 یا 5E

این کد نشان دهنده بروز مشکل در قسمت دیفراست ساید می باشد و احتمال آسیب دیدن سنسور آن زیاد است.

 

کد خطای 8E

این کد نشان دهنده آسیب دیدن سنسور و یا مشکل در قسمت یخساز می باشد.

 

 

کد خطای pc

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در ارتباط بین درب و برد می باشد که برای بر طرف کردن این مشکل باید سیم های رابط بین آن دو را مورد بررسی قرار دهید

 

 

مزایای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به دلیل جایگاه حساس این دستگاه در اشپز خانه های امروزی باید در سریع ترین زمان انجام شود ما در مجموعه تعمیره تلاش خود را برای تعمیر تمامی مشکلات ساید بای ساید سامسونگ در محل سکونت شما انجام می دهیم.

بیشتر سعی تکنسین های ما تعمیر قطعات می باشد و مزیت انجام این خدمات کم شدن هزینه حمل یخچال در تعمیر آن می باشد و دیگر نیازی به حمل آن نمی باشد و تمامی خدمات انجام شده در محل سکونت شما دارای ضمانت 180 روزه می باشد که این ضمانت توسط تکنیسن به صورت کتبی داخل فاکتور به شما داده می شود.

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید سامسونگ

یکی از قابلیت های ساید بای ساید سامسونگ تولید یخ می باشد که شما با استفاده از آن میتوانید در لحظه از یخ های تولید شده در آن استفاده کنید اما مواجه با آسیب دیدن آن مشکلات زیادی به دنیال دارد ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید سلامسونگ و یخساز این دستگاه را در محل سکونت شما انجام می دهیم و در ادامه متداول ترین مشکلات آن را برای شما شرح می دهیم.

 • مهم ترین نکته در کارکرد یخساز ساید بای ساید سامسونگ آبگری می باشد به این صورت که آب باید وارد قالب یخ شود اگر این اتفاق به درستی نمی افتد باید شیر برقی و اتصالات آن را مورد بررسی قرار دهید.
 •  اما اگر یخ داخل قالب موجود باشد اما در محفظه ریخته نشود باید سنسور ها و موتور را بررسی کنید این مشکل میتواند هم مکانیکی و هم الکترونیکی باشد.
 •  اگر یخساز سامسونگ شما یخ های کوچک و نصفه تولید میکند میتوان گفت این مشکل از تامین آب یخساز می باشد و احتمال گرفتگی در لوله بسیار زیاد است در این مواقع برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ بهتر است فیلتر داخلی را تعویض کنید.
 • اگر با نگه داشتن اهرم یخ از محفظه آن یخی خارج نشد به سراغ موتور ها و دمپر پشت پنل بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید.

بهتر است برای تعمیر یخساز سامسونگ از یک تعمیر کار ساید بای ساید سامسونگ کمک بگیرید.

 

جمع بندی 

در مطالب بالا نکاتی در رابطه با تعمیر ساید بای ساید سامسونگ گفته شد که در بیشتر این موارد توصیه ما به شما عزیزان انجام تعمیرات توسط تعمیر کار مجرب می باشد دلیل این امر هم تعمیر و عیب یابی درست می باشد که این کار باعث جلوگیری از بالا رفتن هزینه تعمیرات می شود شرکت تعمیره با سال ها سابقه در تعمیر ساید با ساید سامسونگ این ضمانت را به شما می دهد که پس از تعمیر ساید بای ساید سامسونگ دستگاه مانند روز اول خود کار کند و همچنین به واسطه ضمانتی که این شرکت در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران انجام می دهد شما می توانید با خیالی آسوده تر از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.2 امتیاز از 6 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

5 پاسخ

  1. ممنون از حسن انتخابتون . هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیزمان هست . بسیار خوشحالیم از رضایت شما

  1. عذر خواهی میکنم از شما . یک مقدار حجم تماس ما بالا میباشد.

   امیدوارم در تماس های بدی رضایت شما رو جلب کنیم .

  2. عذر خواهی ما پذریرا باشید و تعداد ثبت درخواست ما یکم زیاد هست. اما به ترتیب تماس میگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران