با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ساید بای ساید دوو

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در تهران

تعمیره مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید دوو در تهران و تمامی مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد در این مقاله راهنمایی ثبت درخواست تعمیر ساید بای ساید، تعمیر و عیب یابی و نکات مهم در رابطه با سرویس و نگهداری ساید بای ساید دوو و همچنین کد های خطا و دلیل نمایش آن ها بیان می شود پس برای افزایش اطلاعات در رابطه با تعمیر ساید بای ساید دوو این مطلب را مطالعه کنید شما عزیزان با استفاده از خدمات تعمیر ساید بای ساید دوو در مجموعه تعمیره 60% در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید اگر شما هم از ساید بای ساید دوو استفاده می کنید و دستگاه شما به مشکل خورده است مجموعه تعمیره در خدمت شماست با تماس شما ما در سریع ترین زمان مشکل شما را برطرف میکنیم.

ریم.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
****
برای  تعمیر یخچال در تهران  (در منزل) ثبت درخواست کنید تا کارشناسان  تعمیر لوازم خانگی  درتهران با شما بگیرند و دستگاه شما رو مثل روز اول سالم تحویل بدهند.

 

تعمیر یخچال ساید دوو

ساید بای ساید نوع پیشرفته یخچال های قدیمی می باشند که قابلیت های بیشتری نسبت به یخچال های قدیمی دارند و تقریبا تمامی برند های معروف دنیا این مدل یخچال را تولید میکند یکی از این برند ها دوو DAEWOO می باشد اگر شما برای تازه نگه داشتن مواد غذایی خود از یخچال ساید دوو استفاده میکنید باید به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر این دستگاه بسیار تخصصی می باشد.

ساید بای ساید مانند یخچال های قدیمی فقط با تایمر و ترموستات کار نمیکند این دستگاه از سنسورها و برد الکترونیکی تشکیل شده است که عیب یابی و تعمیر آن بسیار تخصصی می باشد حال اگر با آسیب دیدن این دستگاه مواجه شده اید برای تعمیر ان باید با نمایندگی تعمیر ساید دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید دوو را در این مجموعه به صورت تخصصی انجام می دهیم.

 

تعمیر ساید بای ساید در تهران

مراحل ارسال و ثبت درخواست برای تعمیر ساید بای ساید دوو

تعمیر ساید بای ساید دوو کاری بسیار تخصصی می باشد به طور کل تعمیر یخچال باید توسط فرد متخصص انجام شود به این دلیل که در تولید یخچال از سنسور ها و قطعات زیادی استفاده شده است پس عیب یابی این دستگاه برای افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند بسیار سخت می باشد و احتمال آسیب زدن به دستگاه و بالا بردن هزینه تعمیر زیاد می باشد.

اگر شما برای تازه نگه داشتن موارد غذایی منزل از ساید بای ساید دوو استفاده میکنید و دستگاه شما به مشکل خورده است تعمیره در خدمت شماست انجام خدمات در این شرکت در سریع ترین زمان و همچنین با قطعات اصلی انجام می شود.پس برای استفاده از خدمات این شرکت و راه های ارتباطی با آن این مطلب را مطالعه کنید.

 •  یکی از راه های ارتباط با این شرکت استفاده از شبکه های مجازی می باشد که در آن ها به تمامی سوالات شما پاسخ داده می شود و تمامی راهنمایی های لازم برای تعمیر ساید بای ساید دوو به شما گفته می شود پس اگر فکر میکنید که مشکل ساید بای ساید شما جزعی می باشد و به دست خودتان انجام شدنی است از این روش استفاده کنید تا مشاوران ما به شما در تعمیر ساید بای ساید دوو کمک کنند.
 •  روش بعد استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد که با استفاده از آن دیگر نیازی به تماس گرفتن نیست و بعد از وارد کردن اطلاعات اوپراتور مجموعه با شما تماس میگیرد و برای تعمیر ساید بای ساید دوو راهنمایی های لازم را به شما می کند.
 • روش سوم بسیار ساده می باشد در این حالت شما می توانید با شماره های ثبت شده در داخل سایت با مجموعه تعمیره تماس بگیرید که اوپراتور در این تماس تمامی اطلاعات لازم را ثبت می کند.
 • بعد از این که اطلاعات شما در شرکت تعمیره ثبت شد در سریع ترین زمان تکنسین تعمیر ساید بای ساید دوو به محل سکونت شما اعزام می شود.

 

مراحل انجام خدمات تعمیر ساید بای ساید دوو

تعمیر سای بای ساید دوو

پس از تماس شما با مجموعه تعمیره و ثبت درخواست تعمیر ساید بای ساید اطلاعات ثبت شده برای تکنسین تعمیر ساید بای ساید دوو ارسال می شود.
• پس از ارسال اطلاعات تکنسین با شما تماس میگیرد و در اولین تماس اگر مشکل ساید بای ساید شما جزعی باشد راهنمایی های لازم را به شما اطلاع می دهد تا خودتان مشکل آن را برطرف کنید.
• در غیر این صورت تکنسین با هماهنگجی شما به محل سکونتتان اعزام می شود.
• پس از حضور تکنسین در محل سکونت شما مرحله عیب یابی ساید بای ساید دوو آغاز می شود.
• دقت داشته باشید که تکنسین باید حتما به درستی عیب یابی را انجام دهد کارشناسی اشتباه باعث آسیب های بیشتر به دستگاه و بالا بردن هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو می باشد.
• پس از مرحله عیب یابی تکنسین شما را از تمامی هزینه ها برای تعمیر ساید بای ساید دوو و قیمت قطعات مطلع می کند و در صورت رضایت شما تکنسین تعمیر ساید بای ساید دوو را آغاز می کند.
• پس از تعمیر ساید بای ساید دوو تکنسین یک فاکتور از طرف شرکت برای شما صادر میکند که در داخل ان تمامی قطعات تعویض شده و خدمات انجام شده شرح داده می شود و همچنین در انتهای آن تمامی این خدمات و قطعات به مدت 6 الی 12 ماهه ضمانت می شود

مزیت های تعمیر ساید بای ساید دوو در منزل

تعمیر ساید بای ساید دوو در تهران

تکنسین های این مجموعه به دلیل تجربیات و دانش کاری بالا در زمینه تعمیر ساید بای ساید دوو تمامی خدمات آن نصب، سرویس و تعمیر را در محل سکونت شما انجام می دهند فواید این کار برای شما این است که تمامی خدمات انجام شده را مشاهده می کنید و همچنین از قطعات تعویض شده با خبر می شوید یکی دیگر از مزیت های مهم تعمیر در منزل صرفه جویی در هزینه حمل و نقل می باشد و دیگر نیازی به جا به جایی ساید بای ساید دوو نمی باشدو همچنین رفتار و انجام خدمات تکنسین ها بعد از انجام کار توسط شرکت از شما درخواست می شود تا اگر تکنسین مورد نظر رفتار درستی نداشت با ان شخص برخورد شود.

 

مزایای استفاده از خدمات تعمیره ساید بای ساید دوو در مجموعه تعمیره

چرا باید از خدمات مجموعه تعمیره در زمینه تعمیر ساید بای ساید دوو استفاده کرد؟

به این دلیل که ما با بهره‌گیری از تجربیات و دانش فنی تکنسین های خودتمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید دوو را برای شما انجام می دهیم و این اطمینان را داشته باشید که پس از تعمیر ساید بای ساید دوو شما این دستگاه مانند روز اول کار میکندمزیت های دیگر خدمات ما انجام آن ها در سریع ترین زمان می باشد.

مهم ترین آن تعمیر قطعات است امروزه با افزایش هزینه ها و قیمت قطعات این شرکت تمامی تلاش خود را انجام می دهد تا در هزینه قطعات شما صرفه جویی کند دقت داشته باشید که تمامی قطعات استفاده شده در این مجموعه اورجینال و متناسب با دستگاه شما می باشد و مهم ترین مطلب که باید به آن اشاره کرد ضمانت می باشد ما به این دلیل که اطمینان کامل به تخصص تمامی تکنسین های خود داریم و همچنین استفاده از قطعات اورجینال دلایلی می باشد که تمامی این خدمات را به صورت 6 الی 12 ماهه ضمانت می کنیم تا در صورت بروز مشکل در قسمت تعمیر شده این مشکل به صورت رایگان برای شما برطرف می شود.

 

تعمیر درب بار یخچال ساید دوو

درب بار کوچکترین درب بر روی یخچال می باشد شما به کمک این درب میتوانید تمامی نوشیدنی های مورد نیاز را در داخل یخچال قرار دهید با این کار دیگر شما نیازی به باز کردن درب یخچال ندارید و دیگر انرژی داخل یخچال هدر نمی رود گاهی اوقات ممکن است درب بار ساید بای ساید دوو به دلیل شکستگی، پوسیدگی و ضربه دچار آسیب دیدگی شود بهتر است برای تعمیر این درب با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما تخصصی ترین خدمات تعمیرات ساید بای ساید را به شما ارائه می دهیم.

قطعات و نصب یخچال ساید دوو

شما پس از خرید ساید دوو برای نصب و راه اندازی آن باید با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید با این کار شما شما با بهره گیری از دانش تکنسین ها با تجربه ما تخصصی ترین تعمیرات یخچال ساید دوو را انجام می دهید ما به دلیل استفاده از قطعات اصلی در زمان نصب و راه اندازی ساید بای ساید دوو تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم پس در مواقع مواجه شدن با خرابی یخچال ساید دوو و نارضایتی از شرکت ها تعمیراتی میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران

در ادامه این مطلب برخی از مواردی که بیش از حد در رابطه با آن ها در خرابی ساید بای ساید دوو با مجموعه تعمیره تماس گرفته شده بررسی و عیب یابی آن را به شما توضیح می دهیم.

 

 •  دلیل کم شدن سرمای ساید بای ساید دوو

دلیل کم شدن سرمای یخچال موارد زیادی می باشد که باید توسط یک تکنسین مورد تست و بررسی قرار بگیرد اول از همه باید مواردی مانند فن و یا سنسور های دما مورد بررسی قرار بگیرد اگر کمپرسور خاموش می باشد آن را به کمک یک سیم تست به صورت مستقیم تست کنید تا از سلامت آن مطمئن شوید با تست سلامت کمپرسور لوله های آن را مورد بررسی قرار دهید تا دچار نشتی نشده باشد همیشه در مرحله آخر به سراغ برد الکترونیکی ساید بای ساید بروید و آن را مورد بررسی قرار هید.

 • چرا ساید بای ساید دوو روشن نمی شود؟

برای برطرف کردن این مشکل اول از همه باید سیم ورودی برق و پریزی که ساید بای ساید خود را به آن متصل کرده اید مورد بررسی قرار بگیرد گاهی اوقات نوسان برق باعث این اتفاق می شود اگر این موارد را بررسی کردید و مشکلی نداشتند به سراغ برد الکترونیکی ساید بای ساید خود بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 • چرا در ساید بای ساید دوو یخچال گرم شده ولی دما فریزر مناسب است؟

برای برطرف کردن این مشکل مواردی مثل نشتی گاز و سالم بودن کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید بعد از این موارد به سراغ فن و یا سیستم دیفراست بروید زمانی که سیستم دیفراست آسیب دیده باشد المنت یخ را از روی اواپراتور ذوب نمی کند و همین دلیل باعث برفک زیاد و در بعضی از موارد مانع حرکت فن می شود به همین دلیل سرمای تولید شده در داخل یخچال گردش نخواهد داشت زمانی که تمامی این مارد را برطرف کردید حتما برد ساید بای ساید را هم مورد بررسی قرار دهید.

 

تعمیر بخچال دوو در تهران در منزل با ضمانت

اگر متوجه شدید که یخساز یخچال ساید بای ساید دوو شما آسیب دیده است و یخ تولید نمیکند باید توجه کنید که آیا این قطعه در مرحله اول آبگیری می کند برای این کار شیر برقی در پشت ساید را مورد بررسی قرار دهید همیشه دقت داشته باشید که دمای فریزر شما مناسب باشد گاهی اوقات متوجه می شوید که یخ در داخل قالب یخساز موجود می باشد اما تخلیه نمی شود احتمال این که قالب یخساز حالت تفلن خود را از دست داده است زیاد می باشد.

یا موتور یخساز و سنسور آن آسیب دیده باشد برای بررسی تمامی این موارد و تعمیر یخساز خود می توانید با شرکت تعمیره تماس بگیرید تا ما در سریع ترین زمان مشکل یخساز ساید بای ساید دوو را برطرف کنید همچنین ما تعمیرات یخساز را در منزل شما و با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم.

 

این موارد برخی از مهم ترین مشکلا ساید بای ساید دوو میباشد که ما برای شما توضیح دادیم اما توصیه ما به شما عزیزان این است که به هیچ عنوان خود شما دست به تعمیر این دستگاه نبرید چون باعث آسیب های بیشتر و بالا بردن هزینه تعمیرات می شوید بهترین گزینه در این موارد تماس با مجموعه تعمیره می باشد با تماس شما ما تمامی موارد برای تعمیر ساید بای ساید دوو به شما راهنمایی میکنیم و حتی اگر نیاز به یک تکنسین داشته باشید ما در سریع ترین زمان تکنسین تعمیر ساید بای ساید دوو در مجموعه تعمیره را به منزل شما اعزام می کنیم و تمامی خدمات انجام شده توسط ما به صورت کتبی ضمانت می شوند.

 

کد خطا یا ارور های ساید دوو

تعمیر یخچال دوو در تهران در منزل

ارور ساید بای ساید دوو F1

این ارور نشان دهنده آسیب دین سنسور فریزر می باشد در این موارد توصیه می شود که قطعه معیوب را تعویض کنید.

ارور ساید بای ساید دوو R1
این ارور هم مانند ارور قبلی نشان دهنده آسیب دیدگی در سنسور یخچال می باشد که برای برطرف کردن آن حتما باید سنسور و سیم های رابط آن مورد بررسی قرار بگیرند.

ارور  ساید بای ساید دوو D1
این ارور نشان دهنده بروز مشکل درقسمت سنسور دیفراست و یا خود سیستم دیفراست می باشد که باید حتما تمامی این موارد را مورد بررسی و تست قرار دهید.

ارور ساید بای ساید دوو DF, DR, DH
این ارور ها نشان دهنده باز بودن درب ساید می باشند اول از همه توجه کنید که آیا درب یخچال شما بسته است اگر درب بسته بود می توانید میکروسوییچ و یا کلید درب را بررسی و یا تعمیر کنید.

ارور ساید بای ساید دوو F5
این ارور نشان دهنده آسیب دی قسمت کمپرسور می باشد که حتما برای برطرف کردن این مشکل حتما با یک متخصص تعمیر ساید بای ساید دوو تماس بگیرید تا به صورت تخصصی یخچال شما را عیب یابی و تعمیر کند.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک 

نکات مهم در حفظ و نگهداری ساید دوو

 • سالی دو بار قسمت کندانسور و موتور و فن ساید بای ساید دوو را تمیز کنید تا گردش هوا به راحتی انجام شود و به کمپرسور فشار زیادی نیاید.
 • همیشه دقت داشته باشید که ساید بای ساید دوو خود را به صورت تراز در محلی صاف قرار دهید.
 • ساید بای ساید دوو را در معرض تابش نور خورشید قرار ندهید این کار باعث آسیب دیدگی بدنه و حتی افزایش راندمان کاری یخچال می شود.
 • درب یخچال را به مدت زیاد باز نگزارید این کار باعث هدر رفتن انرژی و بالا رفتن راندمان کاری کمپرسور می شود.
 •  نوار دور درب ساید بای ساید خود را همیشه تمیز کنید و دقت داشته باشید که آسیب دیدن آن باعث هدر رفتن انرژی یخچال می شود.
 •  مواد غذایی گرم را در داخل ساید بای ساید خود قرار ندهید
 •  قسمت فاظلاب ساید بای ساید خود را تمیز کنید و لوله های خروجی آن را باز کنید تا مانع عبور آب از داخل آن نشود.

 

جمع بندی

اگر شما هم از ساید باید ساید دوو استفاده می کنید و برای تعمیر آن دچار نگرانی شده اید مجموعه تعمیره در خدمت شماست ما نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در تهران می باشیم که تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر آن را در تهران به صورت تخصصی در تمامی مناطق تهران شرق، غرب، شمال و جنوب با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم.

این ضمانت به صورت کتبی و داخل فاکتور شما ثبت شده است.
نکته ای مهم در رابطه با تعمیر ساید بای ساید دوو این است که در زمان تماس شما با مجموعه تعمیره تمامی خرابی های ساید بای ساید خود را به صورت جز به جز به اوپراتور مجموعه تعمیره توضیح دهید تا عیب یابی و تعمیر آن به سرعت انجام شود و دقت داشته باشید که تمامی قطعات استفاده شده برای تعمیر ساید بای ساید دوو متناسب با مدل دستگاه شما و اورجینال همان ساید می باشد.
تمامی تلاش این مجموعه تعمیر ساید بای ساید دوو شما با کمترین هزینه می باشد پس با اطمینان کامل تعمیر لوازم خانگی دوو در تهران خود را به ما بسپارید.

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران