با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی در تهرانپارس

تعمیر لباسشویی در تهرانپارس

تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس سال ها است که در کنار شما عزیزان هستیم اگر شما هم در محله تهرانپارس سکونت دارید و برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به مشکل خورده اید بهترین کار تماس با مجموعه تعمیره می باشد این مجموعه تعمیرات ماشین لباسشویی در تهرانپارس را با قطعات اصلی و در سریع ترین زمان انجام می دهد این مجموعه تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را در محل سکونت و همچنین در تعمیر گاه انجام میدهد که این امر بستگی به نحوه تصمیم گیری شما دارد همچنین تمامی خدمات در این مجموعه به صورت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود
همچنین برای این که از قیمت قطعات و تعمیرات مطلع شوید میتوانید از شماره واتشاپ مجموعه تعمیره استفاده کنید ما تکنسین های مجربی در زمینه تعمیر لباسشویی در تهران را داریم.
اما مجموعه تعمیره ماشین لباسشویی با برند های سامسونگ، ال جی، زیرووات، میدیا، پاناسونیک، بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، اسنوا، الکترواستیل، امرسان، پاکشوما، آبسال، جی پلاس، سام، جنرال الکتریک، فریجیدر، مابه، وستینگهاوس، ویرپول، کنمور، الگانس را در تهرانپارس با ضمانت 6 الی 12 ماهه تعمیر میکند.

 

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیر لباسشویی در تهرانپارس

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

راه های ارتباط برای ثبت در خواست تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

 • اگر در محدوده تهرانپارس سکونت دارید و ماشین لباسشویی شما آسیب دیده است بهترین راه تماس با مجموعه تعمیره می باشد اما در ادامه این مطلب ما راه های تماس با مجموعه تعمیره را برای شما توضیح می دهید.
 •  اولین روش برای تماس با مجموعه تماس با شماره های ما میباشد که با وارد شدن به سایت تمامی شماره های این مجموعه را مشاهده میکنید و اگر در تهرانپارس سکونت میکنید باید با شماره های (77822004 و 77827800 ) تماس بگیرید.
 •  روش دوم برای ارتباط با مجموعه تعمیره ثبت درخواست می باشد که برای این کار با وارد شدن به سایت تعمیره پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید و اطلاعات خود را در داخل آن میتوانید ثبت کنید.
 •  روش سوم که به کمک آن میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات مطلع شوید استفاده از شماره واتساپ مجموعه تعمیره می باشد شما به کمک آن به صورت مستقیم با تکنسین در ارتباط هستید و میتوانید راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس را دریافت کنید.

 

مراحل انجام تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

تعمیرات ماشین لباسشویی

برای تعمیر ماشین لباسشویی خود باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید و پس از تماس شما مراحل زیر برای تعمیر ماشین لباسشویی انجام می شود.

 •  در مرحله اول اطلاعات ثبت شده شما برای تکنسین مورد نظر ارسال می شود و پس از ارسال اطلاعات تکنسین با شما تماس میگیرد.
 • در زمان تماس تکنسین با شما اطلاعات مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی توسط این فرد به شما توضیح داده می شود تا اگر مشکل ماشین لباسشویی جزعی بود خودتان آن را برطرف کنید.
 •  در غیر این صورت تکنسین برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس به محل سکونت شما اعزام می شود.
 • پس از اعزام تکنسین به محل سکونت و حضور این فرد در منزل مرحله عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آغاز می شود.
 •  پس از عیب یابی ماشین لباسشویی تکنسین هزینه لازم برای تعمیر آن و مشکلات آن را برای شما توضیح میدهد و در صورت رضایت شما شروع به تعمیر ماشین لباسشویی میکند.
 • پس از تعمیر ماشین لباسشویی برای این که شما اطمینان خاطر نسبت به خدمات داشته باشید تمامی این خدمات و قطعات تعویض شده به صورت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود تا در صورت بروز مشکل به صورت رایگان برطرف شود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ در تهرانپارس

اگر شما در تهرانپارس سکونت دارید و از ماشین لباسشویی سامسونگج و ال جی استفاده میکنید برای تعمیر آن نگران نباشید مجموعه تعمیره با بهره گیری از دانش تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس تمامی مشکلات این دستگاه ها را به صورت تخصصی تعمیر میکند دقت داشته باشید که به دلیل پیچیدگی در ساخت این دستگاه ها تعمیر آن بسیار تخصصی می باشد و تعمیر آن توسط افرادناوارد باعث آسیب های بیشتر به آن می شود.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش و آاگ در تهرانپارس

تعمیرات لباسشویی در تهرانپارس

برند بوش و آاگ دوتا از تولید کنندگان ماشین لباسشویی در کشور آلمان می باشند که ماشین لباسشویی های تولید شده توسط این برند ها دارای کیفیت بالایی می باشد به همین دلیل طرفداران زیادی در ایران دارد و در زمان آسیب دیدن این ماشین لباسشویی ها افراد بسیار عجولانه با تعمیر کاران متفرقه تماس میگیرند که همین امر باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی می شود و همچنین هزینه تعمیر آن را بیشتر میکند اگر در محله تهرانپارس سکونت دارید و برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش و ااگ خود نمیتوانید به تعمیر کاران اعتماد کنید تماس با مجموعه تعمیره تمامی نگرانی های شما را از بین میبرد و تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، فریجیدر، وستینگهاوس، ویرپول، کنمور در تهرانپارس

تمامی برند های معرفی شده تولید کشور آمریکا می باشند و به دلیل نبود قطعات این ماشین لباسشویی ها تعمیر آن کاری دشوار است و با اعتماد به تعمیر کاران ناوارد ضرر های مالی زیادی در تعمیر ماشین لباسشویی به خودتان وارد کرده اید برای این کار و آسودگی خاطر میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس را با قطعات اصلی و فابریک همان دستگاه انجام می دهیم تا پس از تعمیر ماشین لباسشویی این دستگاه مانند روز اول خود کار کند و قطعات تعویض شده را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم تا دیگر جایی برای نگرانی نباشد.

 

تعمیر سرو صدا و لرزش ماشین لباسشویی در تهرانپارس

تعمیر لباسشویی در تهرانپارس
اگرماشین لباسشویی شما صدای غیر معمولی تولید میکند و یا لرزش بیش از حدی دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اما ما در ادامه این مطلب به عیب یابی و تعمیر صدا و لرزش ماشین لباسشویی می پردازیم و مراحل عیب یابی و تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم.

 • درقدم اول به صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی می پردازیم این صدا اگر در هنگام چرخش آبکش در دیگ ماشین لباسشویی تولید شود باید به سراغ بلبرینگ و شفت ماشین لباسشویی خود بروید زمانی که کاسه نمد در داخل دیگ خاصیت خود را از دست میدهد باعث عبور آب از خود شده و این آب به قسمت بلبرینگ و شفت راه پیدا میکند همین امر به مرور زمان باعث سر صدای غیر طبیعی و زیاد در ماشین لباسشویی می شود که برای برطرف کردن آن باید دیگ را به طور کامل باز کرده و قطعاتی مانند کاسه نمد، بلرینگ را تعویض کنید که برای این کار و تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس نیاز به تخصص دارید.
 •  اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد لرزش دارد برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید سپس به این نکته دقت داشته باشید که اگر لباس بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از حد ظرفیت ماشین لباسشویی باشد این امر باعث لرزش در آن می شود و همچنین یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی می شود همین امر است.
 •  حال با رعایت این موارد دوباره لرزش غیر طبیعی در ماشین لباسشویی را مشاهده میکنید در این موارد باید به سراغ کمک فنر های زیر دیگ ماشین لباسشویی بروید اگر این قطعات خاصیت خود را از دست داده باشد باعث لرزش در ماشین لباسشویی می شود.
  برای برطرف کردن موارد بالا اگر نیاز به تکنسین با تجربه و آموزش دیده در محله تهرانپارس دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس هستیم.

 

جمع‌بندی

برای این که تعمیر ماشین لباسشویی خود را در محل سکونت انجام دهید بهترین گزینه مجموعه تعمیره می باشد و اگر در محله تهرانپارس هستید ما نزدیک ترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپار می باشیم که شما با تماس اول خود میتوانید از خدمات ما استفاده کنید ما تمامی برند های ماشین لباسشویی را با قطعات اصلی و فابریک همان برند تعویض و تعمیر میکنیم همچنین تکنسین های ما پس از تماس شما در اولین فرصت به محل سکونت شما اعزام می شوند و به دلیل گزراندن آموزش های لازم و تجربیات بالا در سریع ترین زمان ماشین لباسشویی شما را عیب یابی و تعمیر میکنند و برای اطمینان خاطر شما تمامی این موارد را به صورت 6 الی 12 ماهه ضمانت میکنند.

 

 

مطالب مرتبط:

ارور ماشین لباسشویی بوش

تعویض تایمر ماشین لباسشویی

چگونه فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنیم؟

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[1 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران