با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران(شمال , جنوب, غرب, شرق)

به دلیل پیچیدگی این دستگاه با تعمیر آن توسط تعمیر کار متفرقه باعث آسیب های بیشتر به ان می شوید و همچنین هزینه تعمیر آن بیشتر میشود برای این که تعمیر ماشین لباسشویی اسنوای شما در سریع ترین زمان انجام شود و به درستی عیب یابی شود بهتر است با مجموعه تعمیره در تماس باشید این مجموعه نمایندگی اسنوا در تعمیر ماشین لباسشویی را دارد. که شما میتوانید با شماره های آن در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب در تماس باشید و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوای خود را با ضمانت انجام دهید ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تماس سریع با تعمیره

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی اسنوا، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزیته ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

چرا تعمیره ؟ چون

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمای قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان

ماشین لباسشویی اسنوا یکی از محصولات پر طرفدار در ایران می باشد که این دستگاه از قطعات با کیفیتی تولید شده است و جایگاه مهمی در خانه های امروزی پیدا کرده است ماشین لباسشویی دستگاهی است که باعث صرفه جویی در زمان شما می شود و وظیفه شستشوی لباس ها بر عهده آن است اما گاهی اوقات ماشین لباسشویی اسنوا آسیب میبیند و باعث نگرانی برای شما می شود در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا باید از یک تعمیر کار با تجربه کمک بگیرید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

نحوه تماس با مجموعه تعمیره برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران باید یکی از مراحل زیر را برای ارتباط با مجموعه تعمیره استفاده کنید.

 •  برای این که با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید بهتر است راحت ترین راه را انتخاب کنید که با وارد شدن به سایت برای استفاده از خدمات مجموعه تعمیره با شماره های داخل سایت تماس بگیرید این شماره ها مربوط به تمامی مناطق تهران می باشد پس با توجه به منطقه محل زندگی خود با شماره های داخل سایت در تماس باشید.
 • یکی از روش های سریع برای ارتباط با مجموعه تعمیره استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد با وارد شدن به سایت شما عزیزان این پنل را مشاهده میکنید و با وارد کردن اطلاعات خود در این پنل بعد از مدت کوتاهی اوپراتور مجموعه تعمیره با شما تماس میگیرد.
 •  یکی دیگر از راه های ارتباطی مجموعه تعمیره استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد شما با استفاده از آن میتوانید از راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی خود برخوردار باشید.
 
 

مراحل انجام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا مراحلی وجود دارد که با هماهنگش ما ان ها انجام می شوند تا مشکل دستگاه برطرف شود.

 •  در تماس شما با مجموعه تعمیره اوپراتور مربوطه اطلاعاتی نظیر آدرس، مشکل ماشین لباسشویی اسنوا، شماره تلفن و… از شما دریافت می کند و پس از قطع این تماس اطلاعات مربوطه برای تکنسین ارسال می شود.
 •  در مرحله بعد تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا با شما تماس میگیرد و به شما راهنمایی های لازم را برای تعمیر ماشین لباسشویی میدهد تا اگر خود شما تا حدودی دارای دانش فنی می باشید آن را تعمیر کنید در غیر این صورت با هماهنگی شما به محل سکونت اعزام می شود.
 • پس از اعزام تکنسین به محل سکونت شما مرحله عیب یابی آغاز می شود و پس از آن تکنسین تمامی هزینه های مربوطه را به شما اعلام میکند و در صورت رضایت شما شروع به تعمیر آن میکند.
 •  پس از تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده توسط تکنسین مجموعه ضمانت می شود و این ضمانت در داخل فاکتور شما به صورت کتبی ذکر شده است و در صورت بروز مشکل از خدمات انجام شده این مشکل به صورت رایگان برای شما برطرف می شود.
 
 

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تعمیر گاه

تعمیر ماشین لباسشویی یکی از خدماتی می باشد که باید در منزل و در سریع ترین زمان انجام شود یکی از مهم ترین خدمات مجموعه تعمیره عیب یابی و تعمیر در سریع ترین زمان می باشد مزیت دیگر تعمیر در منزل این است که شما متوجه تمامی خدمات و مشاهده کننده تعمیر و یا تعویض ان ها هستید و تعمیر در منزل تنها قطعاتی که نیاز به تعمیر دارند به تعمیر گاه ارسال می شوند قطعاتی مانند برد اصلی که پس از تعمیر و نصب بر روی ماشین لباسشویی به مدت 180 روز ضمانت می شوند.

اما گاهی اوقات ماشین لباسشویی اسنوا دارای مشکلات زیادی می باشد که برای تعمیر ماشین لباسشویی باید تمامی قطعات آن باز و سرویس شوند که این کار در منزل بسیار دشوار می باشد در این موارد با رضایت مشتری ماشین لباسشویی به کار گاه مجموعه تعمیره ارسال می شود که در تعمیر گاه مجموعه تمامی قطعات ماشین لباسشویی اسنوا مورد بررسی قرار میگیرد و به مدت دو روز تست می شود پس از آن ماشین لباسشویی شما به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود تا پس از آن اگر در این مدت مشکلی برای ماشین لباسشویی به وجود آمد این مشکل را به صورت رایگان بر طرف کنند.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا
به طور کلی ماشین لباسشویی اسنوا از قطعات بسیار زیادی تشکیل شده است که برخی از آن ها به کمک جریان برق فعالیت خود را انجام می دهند و در این مواقع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا کاری بسیار تخصصی می باشد که تعمیر کار ماشین لباسشویی باید تمامی آن موارد را مورد بررسی قرار دهد اگر تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا توسط یک فرد ناوارد انجام شود همین امر دلیلی بر آسیب های بیشتر به این دستگاه میگردد و همچنین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را افزایش می دهد اگر شما نیاز به تعمیرات تخصصی دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 ما عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا را به صورت تخصصی انجام می دهیم و تمامی خدمات در محل سکونت شما انجام میگردد دقت داشته باشید که مهم ترین مرحله در تعمیر لباسشویی اسنوا عیب یابی درست آن می باشد که در این مجموعه به کمک تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده انجام می شود.
در لباسشویی های جدید برند اسنوا از سیستم عیب یابی خودکار استفاده شده است و در زمانی که یک قطعه در داخل ماشین ظرفشویی آسیب دیده باشد دستگاه به صورت خودکار یک کد خطا نمایش می دهد این ارور لباسشویی اسنوا نشان دهنده آسیب دیدن قطعات مختلف دستگاه می باشد که شما با مطالعه دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا میتوانید به راحتی آن را برطرف کنید با این قابلیت عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا بسیار آسان تر شده و گاهی اوقات خودتان میتوانید آن را برطرف کنید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی زیرووات

متداول ترین ارور های ماشین لباسشویی اسنوا به شرح زیر می باشد:

 •  IE نشان دهنده وجود مشکل در سیستم ابرسانی می باشد.
 • OE در ماشین لباسشویی اسنوا نشان دهنده عدم تخلیه اب می باشد.
 •  LE در این مواقع باید به سراغ درب ماشین لباسشویی بروید این ارور لباسشویی اسنوا نشان دهنده باز بودن درب است.
 •  E4 نشان دهنده نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا می باشد.
 • E8وE6 این ارور ماشین لباسشویی اسنوا نشان دهنده آسیب دیدن موتور می باشد.
  دقت داشته باشید که برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مواقع و این ارور ها باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید.
 

خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال

مجموعه تعمیره چه خدماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا انجام می دهد

تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی کاری بسیار تخصصی می باشد و تکنسینی که برای تعمیر آن به محل سکونت شما اعزام می شود باید آموزش های لازم برای تعمیر آن را دیده باشد که بتواند در سریع ترین زمان مشکل دستگاه شما را برطرف کرده و تعمیر کند ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات ماشین لباسشویی را انجام میدهیم که این خدمات به شرح ذیل می باشد.

 •  تعمیر برد اصلی ماشین لباسشویی اسنوا
 • تعمیر موتور اصلی ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض شیر برقی
 •  تعمیر و تعویض پمپ تخلیه
 • تعمیر دیگ و آبکش ماشین لباسشویی
 •  تعمیر درب و لولای درب
 •  تعمیر میکرو سوییچ و تعویض آن
 • سرویس و نصب ماشین لباسشویی
 •  و...
 
 

برخی از قطعات اصلی ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا از قطعات زیادی تشکیل شده است که تمامی این قطعات در کنار هم باعث شستشوی مناسب لباس ها می شود و آسیب دیدن هر کدام از این قطعات مانع کار کرد ماشین لباسشویی می شوند برای آگاهی بیشتر شما نسبت به قطعات ماشین لباسشویی اسنوا تمامی آن ها را در این مطلب توضیح داده و وظیفه آن را شرح می دهیم.

 •  برد اصلی این قطعه وظیفه کنترل تمامی قطعات را بر عهده دارد به نوعی متوان گفت که مغز اصلی ماشین لباسشویی می باشد و تمامی مراحل در سیکل شستشو را برد اصلی تنظیم میکند اما گاهی اوقات با آسیب دیدن این قطعه مانع کار کرد ماشین لباسشویی می شود.
 •  شیر برقی این قطعه وظیفه آبگیری در ماشین لباسشویی را بر عهده دارد و با آسیب دیدن آن ماشین لباسشویی شروع به آگیری نمیکند.
 • هیدرواستات این قطعه از یک سو به کمک یک شلنگ به پایین دیگ متصل می شود و وظیفه آن تنظیم سطح آب می باشد که به کمک یک پیچ بر روی آن میتون سطح آب را تغیر داد.
 •  موتور شستشو اگر برد اصلی مغز ماشین لباسشویی باشد قلب تپنده آن موتور است که به کمک آن آبکش شروع به چرخش میکند و دلیلی بر شستشوی لباس ها می باشد.
 •  پمپ تخلیه اگر ماشین لباسشویی شما آب تخلیه نمیکند یکی از دلایل مهم آن قطعه ای به نام پمپ تخلیه می باشد که وظیفه تخلیه اب بر عهده آن است.
 •  میکروسوییچ این قطعه نوعی کلید امنیتی می باشد که به کمک آن ماشین لباسشویی اسنوا متوجه بسته شدن درب می شود و همچنین این قطعه در راستای زبانه درب ماشین لباسشویی متصل می شود.

این قطعات برخی از قطعات اصلی ماشین لباسشویی می باشد که بیشتر دچار آسیب دیدگی می شوند اما موارد دیگری هم هستند مانند دیگ اصلی ماشین لباسشویی که این قطعه هم دچار آسیب دیدگی مشود.

 

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا

در این مطلب ما برخی از متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی اسنوا را برای شما عیب یابی و تعمیر آن را توضیح میدهیم که با مطالعه آن تا حدودی با مشکلا ماشین لباسشویی خود آشنا شوید همچنین اگر شما از دانش فنی بالایی بر خوردار باشید میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به شما راهنمایی های لازم را بدهند.

 

دلیل لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی اسنوا

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما دچار لرزش بیش از حد شده است و در این مواقع ممکن است که مشکل بسیار جزعی باشد یعنی اگر ماشین لباسشویی در محلی غیر صاف و تراز قرار داشته باشد دچار این مشکل می شود که در اولین مرحله باید ماشین لباسشویی خود را تراز کنید اما در مرحله بعد اگر مشکل ماشین لباسشویی برطرف نشد.

باید به سراغ کمک فنر ها بروید اگر این دو قطعه در زیر دیگ آسیب دیده باشند دلیلی بر لرزش ماشین لباسشویی می شود یکی از دلایلی که باعث به وجود آمدن این مشکل می شود بیش از حد پر شدن ماشین لباسشویی می باشد یعنی اگر لباس ها به صورت نامتعادل داخل ماشین لباسشویی قرار داشته باشد هم باعث لرزش و هم باعث آسیب دیدن کمک فنر ها می شود.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در تهران

 

دلیل سر و صدای بیش از حد ماشین لباسشویی اسنوا

سر و صدا در ماشین لباسشویی میتواند از مشکلات زیادی باشد برای مثال تراز نبودن ماشین لباسشویی و یا گرفتگی اشیاء در داخل پمپ که باعث سر و صدا می شوند اما متداول ترین این مشکل ها آسیب دیدن بلبرینگ دیگ در ماشین لباسشویی می باشد ولی دلیل آسیب دیدن آن از بین رفتن خاصی کاسه نمد می باشد و عبور آب از کاسه نمد باعث آسیب دیدن شفت و بلبرینگ دیگ می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید تمامی قطعات ماشین لباسشویی باز شوند و بلبرینگ و کاسه نمد آن تعویض شود.

 

دلیل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما آب تخلیه نمیکند و برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شلنگ تخلیه بروید و اگر این قطعه دچار گرفتگی شده باشد آن را برطرف کنید سپس بعد از آن به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید زیرا با گرفتگی آن آب تخلیه نمیشود پس از تمامی این موارد باید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

 

نکات مهم در نگهداری ماشین لباسشویی اسنوا

 •  ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 •  پس از سیکل شستشوی ماشین لباسشویی درب آن را باز بگزارید و لاستیک دور درب آن را تمیز کنید.
 •  داخل ماشین لباسشویی بیش از حد لباس نریزید و همیشه سعی کنید تا لباس ها در داخل ماشین لباسشویی متعادل باشند.
 •  درب ماشین لباسشویی خود را به آرامی باز و بسته کنید تا میکرو سوییچ درب و زبانه آن آسیب نبیند.
 • در سال حداقل یک بار با مواد جرم گیر ماشین لباسشویی خود را جرم گیری کنید.
 • هر 6 ماه فیلتر ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید.
 
 

دلیل آبگیری نکرن ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران

اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما پس از تنظیم برنامه شستشو شروع به آبگیری نمیکند برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و برطرف کردن این مشکل باید مراحل و قطعات زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • در مرحله اول باید به سراغ میکروسوئیچ درب بروید اگر این قطعه آسیب دیده باشد برد اصلی به درستی تشخیص نمیدهد که درب بسته و یا باز است به همین دلیل ماشین لباسشویی اسنوا شروع به آبگیری نمیکند.
 •  در مرحله دوم پس از تست میکروسوئیچ درب به سراغ شلنگ ورودی آب بروید اگر این شلنگ دچار گرفتگی و یا پیچ خوردگی شده باش آب وارد مخزن ماشین لباسشویی اسنوا نمی شود.
 •  سپس به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا بروید این قطعه وظیفه آبگیری در ماشین لباسشویی را برعهده دارد اگر آسیب دیده باشد ماشین لباسشویی اسنوا وارد مرحله آبگیری نمی شود.
 • اگر با بررسی تمامی قطعات بالا ماشین لباسشویی اسنوا شما درست نشد حتما به سراغ برد اصلی آن بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید زیرا تمامی فرمان های اصلی در ماشین لباسشویی توسط برد انجام می شود.
  همچنین اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا نیاز به یک تکنسین با تجربه و متخصص داشتید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را به شما ارائه می دهیم.
 

 خدمات ما :  تعمیر لباسشویی کنوود

دلیل آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما در حین آبگیری بیش از حد این کار را انجام می دهد و آب از داخل آن سر ریز می شود حتما باید قطعاتی مانند شیر برقی و همچنین هیدرواستات را مورد بررسی قرار دهید اگر هیدرواستات آسیب دیده باشد مقدار آب از حد تعیین شده بیشتر می شود که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید هیدرواستات را تعویض کنید اما در برخی از موارد متوجه پر شدن آب در داخل دیگ در زمان خاموش بودن دستگاه می شوید که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا بروید و ماشین لباسشویی اسنوای خود را تعمیر کنید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا
اگر شما از ماشین لباسشویی اسنوا استفاده میکنید در زمان آسیب دیدن این دستگاه و در صورت تمام نشدن گارانتی آن می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تماس باشید در غیر این صورت اگر از خدمات نمایندگی رضایت ندارید می توانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را به شما ارائه می دهیم که مزیت های زیر را به دنبال دارد.
مجموعه تعمیره یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تهران می باشد.

 •  اعزام سریع تعمیرکار و تعمیرات فوری ماشین لباسشویی اسنوا
 • بهره گیری از دانش تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا
 • تعمیرات در محل سکونت یکی دیگر از قابلیت های مجموعه تعمیره می باشد.
 •  صادر کردن یک فاکتور که در داخل آن تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.
 •  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا
 • تعمیرات تخصصی در کارگاه اگر دستگاه شما با مشکلات بسیار زیادی رو به رو شده باشد شما برای تعمیرات میتوانید دستگاه خود را به تعمیرگاه ما ارسال کنید.
 
 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا

پس از خرید ماشین لباسشویی اسنوا بهترین و منطقی ترین کار برای نصب و راه اندازی این دستگاه استفاده از خدمات پس از فروش لباسشویی اسنوا می باشد که در مدت زمان گارانتی این برند موظف است مشکلات دستگاه را برطرف کند.

 اما اگر به هر دلیل از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا رضایت نداشتید و یا مدت زمان گارانتی شما به اتمام رسیده است میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تهران هستیم که تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

 

خدمات ما: تعمیر لباسشویی باکنشت

در ادامه مطلب به برخی از متداول ترین نکات در رابطه با نگهداری ماشین لباسشویی اسنوا میپردازیم این موارد توسط تعمیرکاران مجموعه تعمیره جمع آوری شده است و شما با رعایت آن ها دیگر نیازی به تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا ندارید.

 •  اگر مقداری زیادی لباس انباشته شده برای شستشو در لباسشویی اسنوا دارید بهتر است در این مواقع لباس ها را در دو نوبت شستشو دهید تا به ماشین لباسشویی اسنوا فشار زیادی وارد نشود.
 •  پس از شستشوی لباس ها درب ماشین لباسشویی اسنوای خود را باز بگزارید و همچنین لاستیک دور درب آن را به کمک یک دستمال خشک کنید.
 •  همیشه دقت داشته باشید که پایه های ماشین لباسشویی تراز باشند در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما دچار لرزش می شود.
 • اگر بیش از حد و همچنین کم تر از حد ظرفیت ماشین لباسشویی خود لباس در داخل آن بریزید باعث آسیب رساندن به کمک فنر ها و لرزش لباسشویی اسنوا می شود.
 • از صابون لباسشویی استفاده نکنید زیرا باعث تولید جرم و رسوبات می شود.
 • در سال حداقل یک بار ماشین لباسشویی اسنوای خود را جرم گیری کنید.
 • فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی خود را هر چند وقت یک بار باز کرده و تمیز کنید تا از آسیب دیدن پمپ تخلیه جلو گیری کنید.

مطالب مرتبط:

چرا بدنه لباسشویی برق دارد؟

علت بسته نشدن درب لباسشویی

نحو ی تست پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی اسنوا

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.6 امتیاز از 7 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران