با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی در مجیدیه

تعمیر لباسشویی در مجیدیه

تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه سال ها است که در کنار شما عزیزان هستیم تعمیره یکی از مراکز تعمیرات لوازم خانگی در محله م=جیدیه می باشد که خدمات خود را در سریع ترین زمان و به صورت فوری انجام می دهد اگر شما هم در محله مجیدیه سکونت دارید و ماشین لباسشویی شما به مشکل خورده است میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را در تمامی برند های موجود در بازار با قطعات اصلی و فابریک به همراه ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام میدهیم همچنین شما با استفاده از شبکه های اجتماعی تعمیره مانند واتساپ میتوانید از قسمت قطعات و هزینه تعمیرات تمامی مدل های ماشین لباسشویی مطلع شوید تا با اگاهی کامل در خواست تعمیرات ماشین لباسشویی را ثبت کنید.

 

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیرات لباسشویی در مجیدیه

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

اما مجموعه تعمیره چه برند هایی از ماشین لباسشویی را تعمیر میکند؟

ما در مجموعه تعمیره برند هایی مانند سامسونگ، ال جی، زیرووات، میدیا، پاناسونیک، بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، اسنوا، الکترواستیل، امرسان، پاکشوما، آبسال، جی پلاس، سام، جنرال الکتریک، فریجیدر، مابه، وستینگهاوس، ویرپول، کنمور، الگانس به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و اورجینال تعمیر میکنیم.

 

 

 

راه های ارتباط با تعمیره برای تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه

اگر در محله مجیدیه سکونت دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود در سریع ترین زمان بهترین راه تماس با مجموعه تعمیره می باشد که این کار از سه روشی که در زیر گفته شده قابل انجام شدن است.

 • در روش اول برای تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید برای این کار با وارد شدن به سایت مجموعه با شماره های تماس رو به رو می شوید که به کمک آنها می توانید با تعمیره در تماس باشید شماره های مورد نیاز برای تماس با تعمیره در محله مجیدیه شماره های (77822004 و 77827800 و 22515004 و 26311004) می باشند.
 •  روش دوم برای ثبت در خواست تعمیر ماشین لباسشویی خود میتوانید وارد سایت تعمیره شوید و با مشاهده پنل ثبت در خواست میتوانید اطلاعات خود را در داخل آن ثبت کنید که با این کار دیگر نیازی به تماس نیست و خود اوپراتور مجموعه با شما تماس میگیرد.
 •  روش سوم که با کمک آن میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات مطلع شوید استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره مانند واستاپ می باشد همچنین اگر خود شما میخواهید که ماشین لباسشویی را تعمیر کنید با کمک این شبکه ها میتوانید با تکنسین مجموعه تعمیره در ارتباط باشید.

 

تعمیرات لباسشویی در مجیدیه

مراحل انجام تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه

 

 •  پس از ثبت درخواست خود در مجموعه تعمیره اطلاعات شما ثبت گردیده و برای تکنسین مورد نظر ارسال می شود.
 • پس از ارسال اطلاعات شما برای تکنسین این فرد با شما تماس گرفته و در صورت جزعی بودن مشکل ماشین لباسشویی راهنمایی های لازم را به شما میکند تا خودتان بدون هزینه تعمیرات آن را برطرف کنید.
 •  در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان برای برطرف کردن مشکل ماشین لباسشویی در محله مجیدیه به منزل شما اعزام می شود.
 •  پس از حضور تکنسین در منزل مرحله عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آغاز می شود.
 •  به این نکته توجه داشته باشید که تکنسین بدون رضایت شما شروع به تعمیر ماشین لباسشویی نمیکند یعنی قبل از تعمیر تمامی هزینه های مورد نیاز برای تعمیر و قطعات آن را به شما اعلام میکند.
 •  و پس از تعمیر ماشین لباسشویی برای اطمینان خاطر شما تکنسین یک فاکتور از طرف شرکت تعمیره برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی قطعات تعویض شده و خدمات انجام شده به صورت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه و در محل سکونت

اگر شما نیاز به یک تعمیر کار در محل دارید تا ماشین لباسشویی شما را در سریع ترین زمان تعمیر کند باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه هستیم که تعمیر آن را در محل سکونت شما و با قطعات اصلی انجام میدهیم همچنین دیگر نیازی به هزینه های حمل و نقل ماشین لباسشویی نمی باشد و وشما در هزینه تعمیرات صرفه جویی کرده اید همچنین تمامی خدمات را مشاهده میکنید.
اما اگر ماشین لباسشویی شما دارای مشکلات زیادی باشد بدون نگرانی میتوانید آن را به تعمیر گاه ما در محله کرمان ارسال کنید نکته قابل توجه در این مسئله این است که هزینه حمل و نقل رایگان میباشد و دستگاه شما پس از تعمیر به مدت 72 ساعت تست میشود و تمامی مشکلات آن برطرف میگردد همچنین پس از تعمیر تمامی خدمات انجام شده به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ در مجیدیه

نمایندگی در تعمیر لباسشویی در مجیدیه

اگر شما از ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ استفاده میکنید و در محله مجیدیه سکونت دارید بهترین کار برای تعمیر آن تماس با مجموعه تعمیره می باشد ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه می باشیم به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر این دو برند ماشین لباسشویی کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام آن توسط افراد نا وارد باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی و افزایش هزینه تعمیرات می شود.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش و آاگ در مجیدیه

دو تا از برند های پر طرفدار در لوازم خانگی که تولید کشور آلمان می باشند و طرفداران زیادی در کشور ما دارند همچنین این دو برند در تولید ماشین لباسشویی از تکنولوژی بالایی استفاده میکنند و دارای پیچیدگی های زیادی هستند اگر شما در محله مجیدیه سکونت دارید و برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش و آاگ به مشکل خورده اید میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید این مجموعه تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 

تعمیر ماشین لباسشوییجنرال الکتریک، فریجیدر، وستینگهاوس، ویرپول و کنمور در مجیدیه

تعمیر ماشین لباسشویی با برند آمریکایی به دلیل نبود قطعات در ایران کاری بسیار دشوار می باشد و تعمیر این دستگاه توسط تعمیر کاران متفرقه باعث اسیب های بیشتر به قطعات ماشین لباسشویی می شود که همین امر دلیلی بر بالا بردن هزینه تعمیرات آن می باشد اگر شما در محله مجیدیه سکونت دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی با برند آمریکایی میتوانید از مجموعه تعمیره کمک بگیرید این مجموعه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه می باشد.

 

 

تعمیر سرو صدا و لرزش ماشین لباسشویی در مجیدیه

تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه

اگرماشین لباسشویی شما صدای غیر معمولی تولید میکند و یا لرزش بیش از حدی دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اما ما در ادامه این مطلب به عیب یابی و تعمیر صدا و لرزش ماشین لباسشویی می پردازیم و مراحل عیب یابی و تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم.

 • درقدم اول به صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی می پردازیم این صدا اگر در هنگام چرخش آبکش در دیگ ماشین لباسشویی تولید شود باید به سراغ بلبرینگ و شفت ماشین لباسشویی خود بروید زمانی که کاسه نمد در داخل دیگ خاصیت خود را از دست میدهد باعث عبور آب از خود شده و این آب به قسمت بلبرینگ و شفت راه پیدا میکند همین امر به مرور زمان باعث سر صدای غیر طبیعی و زیاد در ماشین لباسشویی می شود که برای برطرف کردن آن باید دیگ را به طور کامل باز کرده و قطعاتی مانند کاسه نمد، بلرینگ را تعویض کنید که برای این کار و تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه نیاز به تخصص دارید.
 •  اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد لرزش دارد برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید سپس به این نکته دقت داشته باشید که اگر لباس بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از حد ظرفیت ماشین لباسشویی باشد این امر باعث لرزش در آن می شود و همچنین یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی می شود همین امر است.
 •  حال با رعایت این موارد دوباره لرزش غیر طبیعی در ماشین لباسشویی را مشاهده میکنید در این موارد باید به سراغ کمک فنر های زیر دیگ ماشین لباسشویی بروید اگر این قطعات خاصیت خود را از دست داده باشد باعث لرزش در ماشین لباسشویی می شود.
  برای برطرف کردن موارد بالا اگر نیاز به تکنسین با تجربه و آموزش دیده در محله مجیدیه دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مجیدیه هستیم.

 

مطالب مرتبط:

ارور ماشین لباسشویی بوش

تعویض تایمر ماشین لباسشویی

چگونه فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنیم؟

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران