با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ها و یا کد های خطای ماشین بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارور ها و یا کد های خطای ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش یکی از پر طرفدار ترین و با کیفیت ترین محصولات این شرکت می باشد که برای تعمیر آن نیاز به آموزش و تخصص است اما برای بهتر و راحت تر تعمیر شدن این ماشین لباسشویی کد های خطایی روی آن نمایان می شود که با توجه به این کد ها شما میتوانید قطعات آسیب دیده را شناسایی و تعمیر کنید.

که در بعضی مواقع برطرف کردن آن ها کاری بسیار آسان ولی در بعضی از اوقات مشکل تخصصی و نیاز به تعمیر لباسشویی بوش در تهران می باشد ما برای آگاهی شما طرحی مانند دفترچه راهنما که تمامی این کد هار را برای شما معرفی کرده و مراحل تعمیر آن را توضیح میدهد جمع‌آوری کرده ایم که با مطالعه این مطلب و یا جستجوی این کد شما میتوانید مشکل دستگاه را تعمیر کنید.

شرکت تعمیره مجموعه ای برای تعمیر لباسشویی در تهران می باشد که سعی بر کمک کردن به مشتری را دارد خدمات این مجموعه در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد پس اگر شما هم از ماشین لباسشویی بوش استفاده می کنید و بر روی نمایشگر آن یک کد خطا نمایان شده است این مطلب را مطالعه و کد خطا را در آن جستجو کنید.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

کدخطای ماشین لباسشویی بوش

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

ما در تعمیره تعمیرکاران حرفه ایی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی بوش در تهران داریم.

متداول ترین ارور های ماشین لباسشویی بوش

ارور ماشین لباسشویی بوش
در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین ارور های ماشین لباسشویی بوش می پردازیم و نحوه برطرف کردن این ارور ها و یا کد های خطا را شرح می دهیم.
• اگر با کد خطایی مانند CHILD LOCK ACTIVE رو به رو شده اید نیاز به نگرانی نیست این جمله به شما توضیح میدهد که دستگاه در حالت قفل کودک قرار گرفته است که برای برطرف کردن این مشکل باید در بیشتر مواقع با نگه داشتن دکمه START به مدت 3 ثانیه غیر فعال می شود.
• ارورهای F18_E31_F31_NO DRIN PUMP E18_ نشان دهنده بروز مشکل در قسمت تخلیه آب می باشند که در این مواقع برای برطرف کردن ارور لباسشویی بوش گاهی اوقات میتوانید مشکل را برطرف کنید به این صورت که در قدم اول فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی و شلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید اگر مشکل برطرف نشد حتما باید پمپ تخلیه بررسی شود.
• ارور های CLOSE TAP_ OPEN TAP_E17_F17 نشان دهنده مشکل در مرحله آبگیری دستگاه می باشند که بهتر است برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول به سراغ شلنگ ورودی آب و شیر آب بروید اگر شلنگ دچار پیچ خوردگی شده باشد مرحله ابگیری به درستی انجام نمی شود پس از بررسی این موارد و برطرف نشدن ارور ماشین لباسشویی بوش باید شیر برقی و یا آکواستاپ را بررسی کنید.
• ارور F16 که یکی از متداول ترین کد های خطای لباسشویی بوش می باشد مربوط به بسته نشدن درب است اگر درب ماشین لباسشویی خود را بسته اید و باز هم با این ارور مواجه شده اید باید میکروسوئیچ درب و زبانه درب را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات ممکن است این ارور به دلیل آسیب دیدن برد اصلی نمایش داده شود که بهتر است تعمیر آن را به تعمیرکار ظرفشویی بوش بسپارید تا به صورت تخصصی مشکل را برطرف کند.

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E16_F16

این ارور زمانی نمایش داده می شود که درب ماشین لباسشویی باز است که گاهی اوقات با بستن درب این ارور پاک می شود اما اگر برطرف نشد باید به سراغ میکروسوییچ بروید و این کلید امنیتی را بررسی کنید.

 

ارور های ماشین لباسشویی بوش کد خطا E17_F17

این ارور زمانی نمایان می شود که تایم آبگیری ماشین لباسشویی بیش از حد باشد ارور گاهی با مسدود بودن مسیر آب و یا فشار کم آب نمایش داده می شود اگر شما نتوانستید این مشکل را برطرف کنید بهتر است با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E18_F18

این ارور در زمانی نمایان می شود که تخلیه آب در زمان مورد نظر انجام نشود و تایم زیادی برای این کار مصرف شود که گاهی اوقات با ریست کردن این مشکل بررطرف می شود اما در مواقعی باید پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه مورد بررسی قرار بگیرد.ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا

 

 ارور های ماشین لباسشویثی بوش کد خطا E19_F19

این ارور در زمانی مشاهده می شود که زمان گرم کردن آب توسط ماشین لباسشویی زیاد شود که برای برطرف کردن آن باید نوسان برق را مورد بررسی قرار دهید و یا المنت را بررسی کنید تا اگر آسیب دیده است آن را تعویض کنید و همچنین در این موارد سیم های رابط به المنت را چک کنید.

 

 

 ارور های ماشین لباسشویی بوش کد خطا E20_F20

این ارور نمایان گر اختلال در سیستم گرمایشی و یا NTC می باشد که برای برطرف کردن آن باید مواردی مانند سنسور و یا المنت بررسی گردد.

 

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E23_ F23

این ارور نشان دهنده فعال شدن سنسور آکواستاپ می باشد و دلایل زیادی دارد مانند بسته بودن آب و یا آبریزی دستگاه که این ارور نمایش داده می شود و ماشین لباسشویی بوش با نشان دادن این ارور کار میکند و درب آن باز نمی شود و دکمه ها روی پنل غیر فعال می شوند بهتر است یک بار آن را از برق کشیده و دوباره متصل کنید تا مشکل برطرف شود در غیر این صورت حتما با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E25_F25

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور آکواستاپ می باشد که آن را باید به کمک اهم متر تست کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید در این موارد بهتر است با یک تعمیر کار در تماس باشید تا تعمیر ماشین لباسشویی بوش را انجام دهد.

کدخطای ماشین لباسشویی بوش

 ارور های ماشین لباسشویی بوش کد خطا E26_F26

این ارور زمانی نمایش داده می شود که فشار و یا سنسور فشار به مشکل خورده باشد که در این صورت بهتر است هیدرو استات را مورد بررسی قرار دهید و ولتاژ ورودی آن را بررسی کنید.

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E27_F27

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سیستم هیدرو استات و یا فشار می باشد که در این موارد باید شلنگ هیدرواستات و یا سیم های رابط را مورد بررسی قرار دهید و همچنین خود هیدرواستات را به کمک مولتی متر بررسی کنید.

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E28_F28

این ارور نشان دهنده آسیب دیدن سنسور FLOW SENSOR که در کف دیگ ماشین لباسشویی قرار دارد آن را به کمک اهم متر بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن قطعه معیوب را تعویض کنید.

 

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E29_F29

این ارور نشان دهنده مشکل در آبگیری ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن آن در مرحله اول ابد ورودی آب و شلنگ ان را بررسی کنید و در مرحله بعد به سراغ شیر برقی و آکواستاپ بروید و این قطعات را بررسی کنید در مرحله آخر اگر مشکل برطرف نشد حتما باید برد اصلی ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E31_F31

این ارور نشان دهنده مشکل در تخلیه اب می باشد که برای برطرف کردن این ارور باید شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید تا اگر دچار گرفتگی شده باشد آن را برطرف کنید در مرحله بعد به سراغ فیلتر ماشین لباسشویی بروید که اگر این قطعه هم دچار گرفتگی شده است آن را برطرف و تمیز کنید و اگر با تمامی این کار ها ارور برطرف نشد باید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش را بررسی کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید.

ارور های ماشین لباسشویی بوش کد خطا E32_F32

این ارور در زمان نا متعادل بودن لباس ها در داخل دیگ نمایان می شود که خود شما به راحتی میتوانید آن را برطرف کنید.

 

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کدخطا F34-F35_F36

این ارور نشان دههنده بروز مشکل در میکروسوییچ و زبانه درب می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید میکروسوییچ و سیم های رابط ان مورد بررسی قرار بگیرد و در مرحله اخر اگر مشکل ماشین لباسشویی بوش برطرف نشد باید برد اصلی دستگاه را بررسی کنید.

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا F37_F38

این مشکل میتواند از سیم های رابط و یا برد اصلی ماشین لباسشویی باشد که باید توسط تعمیر کار بررسی شود.

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E47_F47

این ارور نشان دهنده اختلال در ترمیستور و یا سنسور تشخیص دما می باشد.

 

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E48_F48

این ارور نشان دهنده اختلال در سیستم کاری موتور می باشد که جریان برق توسط برد به درستی به موتور شستشو نمی رسد و باید توسط تعمیر کار مورد بررسی قرار بگیرد.

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E49_F49

این ارور نشان دهنده نوسان برق زیاد و یا ولتاژ ورودی بیش از حد می باشد.

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E50_F50

این ارور نشان دهنده اختلال در سیکل کاری موتور شستشو می باشد که برای برطرف کردن آن باید موتور شستشو و همینطور برد اصلی دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E58_F58

این ارور نشان دهنده قفل شدن موتور شستشو می باشد که برای برطرف کردن آن باید میزان اهم در سیم پیچ های موتور بررسی شود و یا سیم های رابط بین موتور و برد اصلی مورد بررسی قرار بگیرند.

 

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E59_F59

این ارور زمانی نمایان می شود که برد اصلی دستگاه به مشکل بخورد که حتما برای تعمیر آن باید از یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی بوش کمک بگیرید.

 

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا E61_F61

این ارور نشان دهنده مشکل در میکرو سوییچ سیم های رابط آن و یا برد اصلی دستگاه می باشد.

 

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا OPEN TAP-CLOSE TAP

این ارور نشان دهنده مشکل در سیستم ابگیری ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید مواردی مانند شیر برقی شیر ورودی آب و… مورد بررسی قرار بگیرد این مشکل را تا حدودی خود شما میتوانید بر طرف کنید اما اگر نیاز به کار تخصصی بود بهتر است با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

 ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا NO DRAIN PUMP ¬_ PUMP BLOCK

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در سیستم تخلیه اب می باشد که برای برطرف کردن ان باید مواردی مثل فاظلاب و یا گرفتگی شلنگ تخلیه اب را مورد بررسی قرار دهید تا اگر مشکل شما برطرف نشد به کمک یک تعمیر کار مواردی مانند پمپ تخلیه و یا برد اصلی دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

ارورهای ماشین لباسشویی بوش کد خطا UPDATE EROR¬_E00

این ارور نشان دهنده مشکل در برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن آن از یک تعمیر کار ماشین لباسشویی بوش کمک بگیرید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی بوش کد خطا F01

ارور ماشین لباسشویی بوش

 

این ارور ماشین لباسشویی بوش نشان دهنده این است که آب به خوبی وارد ماشین لباسشویی نمی شود در این مواقع باید شلنگ ورودی اب را مورد بررسی قرار دهید تا اگر دچار گرفتگی و یا پیچخوردگی باشد آن را برطرف کنید پس از آن فیلتری که در ورودی آب قرار دارد را بررسی کنید اگر این فیلتر دچار گرفتگی شده باشد مانع عبور آب می شود در غیر این صورت باید به سراغ شیر برقی و برد اصلی ماشین لباسشویی بروید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی بوش کد خطا F02

این ارور در ماشین لباسشویی بوش نشان دهنده مشکل در گرمایش آب می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ سیم کشی المنت و همچنین خود المنت بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید تا ارور ماشین لباسشویی بوش برطرف شود.

 

 

ارور ماشین لباسشویی بوش کد خطا F03

این ارور ماشین لباسشویی بوش نشان دهنده این است که تخلیه ماشین لباسشویی مدت زمان زیادی طول میکشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ شلنگ خروجی آب بروید تا اگر دچار گرفتگی شده است آن را برطرف کنید سپس به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی بوش بروید اگر در داخل این فیلتر دچار گرفتگی شده باشد همین امر مانع تخلیه اب ماشین لباسشویی می شود پس از بررسی موارد بالا به سراغ پمپ تخلیه بروید تا اگر این قطعه معیوب شده است آن را تعویض کنید با انجام این موارد ارور ماشین لباسشویی بوش برطرف می شود.

 

 

جمع بندی
برطرف کردن کد خطا در ماشین لباسشویی گاهی کاری غیر تخصصی و در بعضی اوقات کاری می باشد که نیاز به تخصص دارد و برطرف کردن آن توسط لفراد نا وارد باعث اسیب رساندن به دستگاه می شود مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی بوش می باشد که انجام تمامی خدمات مانند نصبف سرویس و تعمیر را در شهر تهران به صورت تخصصی و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال همان دستگاه انجام می دهد پس اگر شما هم از ماشین لباسشویی بوش استفاده میکنید و برای تعمیر آن نمیتوانید به افراد متفرقه اطمینان کنید بهتر است با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

تعویض تایمر ماشین لباسشویی

چگونه فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنیم؟

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.8 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

4 پاسخ

  1. سلام من لباسشویی بوش دارم و ارور پمپ بلاک میده به نظرتون مشکلش چیه و میتونید کمکم کنید؟

    1. سلام مقاله ما در مورد ارورهای ماشین لباسشویی بوش را مطالعه کنید.

  2. ممنون دستگاه من قفل شده بود با راهنمایی مقاله شما خودم تونستم درست کنم ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران