با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

مجموعه تعمیره یکی از مراکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران می باشد دوو یکی از پر طرفدار ترین برند لوازم خانگی در ایران می باشد که ما به کمک تعمیرکاران مجرب تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به صورت تخصصی و در تمامی مناطق تهران شرق، غرب، شمال وجنوب انجام می دهیم ما در این مقاله به نحوه ثبت درخواست برای تعمیرات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو و نمایندگی این محصول می پردازیم پس برای بالا بردن آگاهی خود نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی و آشنایی با ارور های این ماشین لباسشویی این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی دوو، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزیته ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

تمامی کارشناسان ما, موظف هستند که فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود به شما بدهند.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

چرا تعمیره ؟ چون

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمایی قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان

مراحل ارسال در خواست برای تعمیر لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

اگر شما هم از ماشین لباسشویی دوو استفاده می کنید و برای تعمیر این دستگاه دچار مشکل شده اید می توانید با مجموعه تعمیره که مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ما مشکل ماشین لباسشویی دوو شما را برطرف کنید پس برای ثبت درخواست و آگاهی بیشتر نسبت به این موضوع این مطلب را کامل مطالعه کنید.

 
 

مراحل ارسال در خواست برای تعمیر لباسشویی دوو

اگر شما هم از ماشین لباسشویی دوو استفاده می کنید و برای تعمیر این دستگاه دچار مشکل شده اید می توانید با مجموعه تعمیره که مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ما مشکل ماشین لباسشویی دوو شما را برطرف کنید پس برای ثبت درخواست و آگاهی بیشتر نسبت به این موضوع این مطلب را کامل مطالعه کنید.

 

نحوه ثبت درخواست برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو

 • با مشاهده خرابی ماشین لباسشویی خود می توانید با مجموعه تعمیره تماس برقرار کنید که شماره های تماس و شبکه اجتماعی ما داخل سایت می باشد همچنین میتوانید با استفاده از پنل ثبت درخواست این کار را انجام دهید که این پنل را با ورود به سایت مشاهده می کنید.
 •  در مرحله بعد ثبت اطلاعات شما می باشد که در اولین تماس با مجموعه تعمیره این اطلاعات ثبت می شود همیشه دقت داشته باشید که مشکل دستگاه خود را با جزییات به اوپراتور مورد نظر بگویید.
 • بعد از ثبت اطلاعات شما توسط اوپراتور این موارد برای تکنسین مورد نظر ارسال می شود تا برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو با شما تماس بگیرد.
 • همیشه تکنسین های مجموعه تعمیره در اولین تماس سعی بر راهنمایی شما دارند تا اگر مشکل به دست خود شما انجام شدنی بود خود شما آن را برطرف کنید.
 •  بعد از طی کردن تمامی مراحل قبل تکنسین به محل زندگی شما اعزام می شود تا ماشین لباسشویی دوو شما را تعمیر کند.

سعی ما در مجموعه تعمیره انجام خدمات در سریع ترین زمان و هزینه مناسب می باشد تا شما با خیالی آسوده تر از خدمات مجموعه تعمیره برای ماشین لباسشویی دوو خود استفاده کنید.

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

در زمان رو به رو شدن با آسیب دیدن ماشین لباسشویی دوو درر قدم اول باید با یک تعمیرکار با تجربه و آموزش دیده در تماس باشید برای این کار میتوانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید دقت داشته باشید که ما در این مجموعه با بهرهگیری از دانش تکنسین های خود تخصصی ترین تعمیر لباسشویی دوو را به شما ارائه می دهیم ما در ادامه مطلب دیگر مزیت های استفاده خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو را شرح می دهیم.

 •  تعمیرکاران لباسشویی دوو در این مجموعه تمامی دوره های آموزشی را گزرانده و دارای مدارک مربوطه می باشند.
 •  استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر لباسشویی دوو
 •  ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو تمامی خدمات انجام شده را در داخل فاکتور شرح می دهیم.
 • پس از انجام تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.
 • تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل سکونت شما انجام می شود.
 
 

تعمیر کار ماشین لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو کاری بسیار تخصصی می باشد که باید توسط یک فرد متخصص انجام شود دقت داشته باشید که انجام این کار توسط افراد ناوارد باعث آسیب رساندن به دستگاه شده و هزینه تعمیرات را افزایش می دهد همچنین تعمیرکار باید توانایی انجام تمامی خدمات را در محل سکونت شما داشته باشد تا با انجام تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل سکونت شما در هزینه های تعمیرات صرفه جویی کنید و دیگر نیازی به حمل و نقل نداشته باشید اما در برخی از مواقع به طور مثال در زمان آسیب دیدن برد اصلی ماشین لباسشویی دوو تعمیرکار باید برد را به کارگاه تعمیره ارسال کند تا مهندسین الکترونیک در این مجموعه تعمیرات برد ماشین لباسشویی دوو را به صورت تخصصی انجام دهند.
تعمیرکار موظف است در اولین تماس باشما راهنمایی های لازم را برای شما توضیح دهد تا در صورت جزئی بودن مشکل خودتان آن را برطرف کنید در غیر این صورت باید در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام شود.
تعمیرکار پس از مرحله عیب یابی ماشین لباسشویی دوو باید تمامی هزینه های مورد نیاز برای تعمیر این دستگاه را اعلام کند و در صورت رضایت شما اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی دوو کند.
شما عزیزان پس از انجام تمامی خدمات توسط تعمیرکار لباسشویی دوو در صورت رضایت از انجام خدمات میتوانید مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.
تعمیرکرا لباسشویی دوو موظف است که تمامی خدمات خود را در داخل فاکتور شرح داده و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو DAEWOO

برای نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی دوو باید با خدمات پس از فروش لباسشویی دوو در تماس باشید پس از تماس شما تعمیرکار نمایندگی لباسشویی دوو به منزل شما اعزام می شود و ماشین لباسشویی شما را نصب و سپس گارانتی میکند حال اگر از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی دوو رضایت ندارید و این افراد نتوانسته اند لباسشویی شما را تعمیر کنند میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به شما ارائه می دهیم.

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیره

گاهی اوقات تعمیر ماشین لباسشویی دوو به دلیل جزئی بودن مشکل آن در سریع ترین زمان و با راهنمایی تعمیرکار انجام می شود دقت داشته باشید که گاهی اوقات مشکل ماشین لباسشویی شما بسیار پیچیده است و شما برای برطرف کردن مشکل آن باید مدت زمان بیشتری صبر کنید برای مثال اگر دیگ ماشین لباسشویی دوو به صدا افتاده باشد برای تعمیر این دستگاه در این مواقع نیاز به باز شدن کامل ماشین لباسشویی و دیگ آن می باشد که برای این کار باید مدت زمان بیشتری صرف شود پس مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی دوو به آسیب وارد شده به این دستگاه بستگی دارد.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی زیمنس


تعمیرات لباسشویی دوو

اگر برای شستشوی لباس ها از ماشین لباسشویی دوو استفاده میکنید و دستگاه شما آسیب دیده است باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر آن بکنید برای انجام این کار در قدم اول شما باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید پس از تماس شما ما بهترین متخصص های خود را به محل سکونت شما اعزام میکنیم دقت داشته باشید.

 که تعمیر لباسشویی دوو کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام این کار توسط تعمیرکاران متفرقه باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی می شود و همچنین هزینه تعمیر لباسشویی دوو افزایش پیدا میکند ما در نمایندگی لباسشویی دوو تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.


نصب ماشین لباسشویی دوو

تعمیرکار لباسشویی دوو

خدمات ما: تعمیر لباسشویی باکنشت

اگر به تازگی لباسشویی دوو خریداری کرده اید بهتر است برای نصب این دستگاه از فروشنده درخواست شماره نمایندگی بکنید زیرا نصب ماشین لباسشویی دوو کاری بسیار تخصصی می باشد شما میتوانید برای انجام این کار با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما برای نصب ماشین لباسشویی دوو از قطعات اصلی استفاده میکنیم و دستگاه شما شامل خدمات پس از فروش می شود اگر شما نصب این دستگاه را توسط نمایندگی انجام دهید پس از آسیب دیدن دستگاه شما میتوانید از گارانتی دستگاه استفاده کنید و تعمیر لباسشویی دوو را به صورت رایگان انجام دهید.


خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال


نحوه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تعمیر گاه

تعمیر لباسشویی دوو در تهران

 • تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل به دلیل تداخل فرایند کاری این دستگاه با آب کاری بسیار حساس و تخصصی می باشد که حتما باید توسط فردی متخصص انجام شود اگر این دستگاه نیاز به تعمیر دیگ داشته باشد این کار بسیار حساس است و باید تمامی قطعات ماشین لباسشویی از آن باز شود و سپس بعد از تعمیر آن باید آب بندی شود تا ماشین لباسشویی دوو شما دچار آبریزی نشود.

دقت داشته باشید که هم میتوانیم تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو را در منزل و هم در تعمیر گاه مجموعه انجام دهیم که این امر به رضایت شما بستگی دارد با حضور تعمیر کار در منزل شما اول از همه مواردی که شما در رابطه با ماشین لباسشویی خود به مشکل خورده اید را به صورت تخصصی بررسی میکند تا مشکل دستگاه شما را پیدا کند بعد از بررسی این موارد تعمیر کار به شما مشکل ماشین لباسشویی و قطعاتی که نیاز به تعویض دارند را می گوید تا شما تصمیم اصلی برای تعمیر ماشین لباسشویی را بگیرید.

سعی مجموعه تعمیره و تکنسین های ما بر این است که تا حد ممکن قطعات را تعمیر کنیم به دلیل افزایش قیمت ما این سعی را میکنیم تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما پایین بیاید و نکته مهم در تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل این است که تنها قطعاتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند توسط تکنسین به مجموعه تعمیره ارسال می شود.

تمامی خدمات در منزل شما می باشد ما این اطمینان را به شما می دهیم که پس از تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما این دستگاه مانند روز اول خود کار کند این اطمینان از سال ها تجربه و با کمک گرفتن از تکنسین های مجرب و همچنین استفاده از قطعات اصلی ماشین لباسشویی دوو به وجود آمده است اگر شما هم از ماشین لباسشویی دوو برای شستشوی لباس های خود استفاده می کنید و در حال حاظر این دستگاه به مشکل خورده است و شما دچار نگرانی شده اید می توانی برای تعمیر آن به مجموعه تعمیره اعتماد کنید.

 •  تعمیر ماشین لباسشویی در تعمیر گاه مزایای زیادی دارد :
 • شما هم اگر از ماشین لباسشویی استفاده می کنید که دارای مشکلات زیادی می باشد بهترین راه حل تعمیر در تعمیر گاه می باشد مجموعه تعمیره برای جلب رضایت شما در تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود در تعمیر گاه نکات قابل توجهی قرار داده است ما برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما در تعمیر گاه حمل و نقل آن را به صورت رایگان انجام می دهیم و در تعمیر گاه تمامی مشکلات ماشین لباسشویی دوو شما به صورت تخصصی تست و برطرف می شود و بعد از ارسال دستگاه به منزل شما یک پک جرم گیر و یک تصفیه آب ماشین لباسشویی به صورت رایگان ارسال می شود تا خود شما دستگاهتان را جرم گیری کنید و ازآسیب دیدن آن جلو گیری کنید.مزایای تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل

نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران

گاهی اوقات با آسیب دیدن ماشین لباسشویی مشتری نیاز به تعمیر سریع آن در منزل و انجام خدمات دارد که ما مزایای آن را برای شما در ادامه این مطلب بیان می کنید.

 •  یکی از مزیت های مهم تعمیر در منزل انجام تمامی خدمات در روی دید مشتری می باشد که با این کار از تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده آگاه می شود.
 • یکی دیگر از مهم ترین آن ها انجام خدمات در سریع ترین زمان می باشد برخی اوقات مشکل دستگاه بسیار جزعی می باشد که این مشکل در منزل شما و سریع ترین زمان انجام می شود.
 •  یکی دیگر از مزایای تعمیر در منزل برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو صرفه جویی در هزینه حمل و نقل می باشد با این کار دیگر نیازی به حمل و نقل ماشین لباسشویی نیست و فقط قطعاتی مانند بردالکترنیکی ان به تعمیر گاه برای تعمیر آورده می شود.

توصیه ما برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو این است که فقط مشکلات جزعی آن را در منزل تعمیر کنید اگر ماشین لباسشویی دوو شما دچار مشکلات زیدی است بهترین پیشنهاد حمل آن به تعمیر گاه می باشد.

تعمیر لوازم خانگی دوو در تهران در کنار شما هستیم کافیست ثبت درخواست کنید.استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی دوو در تماس با مجموعه تعمیره

ما دراین مجموعه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو به صورت تخصصی و با قطعات اصلی تعمیر میکنیم تمامی این تعمیرات توسط افرادی آموزش دیده و با تجربه بالا نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی دووانجام می شود همیشه دقت داشته باشید که انجام تعمیرات توسط افراد متفرقه باعث آسیب های بیشتر به دستگاه شما می شود و این افراد هیچ گونه ضمانتی نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی ندارند.

اما ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات انجام شده یعنی تعمیرات در منزل و همچنین تعمیرات در کارگاه تعمیره را برای شما مشتریان عزیز ضمانت می کنیم تا با خیالی آسوده تر تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود را به ما بسپارید ما تمامی این خدمات را به صورت 6 الی 12 ماهه ضمانت می کنیم.


برخی از مشکلات ماشین لباسشویی دوو

تعمیر یخچال دوو در تهران

ما در ادامه این مطلب به برخی از مشکلات ماشین لباسشویی دوو که توسط اکثر مشتریان در تماس با مجموعه تعمیره گفته شده میپردازیم و دقت داشته باشید که تمامی این مشکلات توسط مجموعه تعمیره شناسایی و تعمیر می شوند پس این مطلب را مطالعه کنید.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو
 •  خاموش شدن ماشین لباسشویی دوو حین کار
 •  تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی
 •  آبگیری نکردن ماشین لباسشویی
 •  چرا ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمی شود
 •  دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی
 •  آبریزی ماشین لباسشویی
 •  چرا ماشین لباسشویی شروع به کار نمی کند
 •  ماشین لباسشویی بیش از حد آبگیری میکند تا جایی که داخل آن پر می شود.
 •  ماشین لباسشویی به شدت لرزش داره.
 •  ماشین لباسشویی سر و صدای زبادی داره


ماشین لباسشویی دوو از چه قطعاتی تشکیل شده است

بعضی از افراد علاقه مند به اطلاعات در باره ماشین لباسشویی و قطعات آن دارند که ما در این مقاله انواع قطعات تشکیل دهنده ماشین لباسشویی دوو را برای شما معرفی و کاربرد آن را در سیستم و فرایند شستشو توضیح می دهیم پس اگر شما هم علاقمند به اطلاعات در رابطه با قطعات ماشین لباسشویی دوو هستید ادامه این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید.

 • پمپ تخلیه

  قطعه ای الکتریکی که با عبور جریان برق از ان باعث تخلیه آب ماشین لباسشویی می شود

 •  شیر برقی

  این قطعه برای آبگیری ماشین لباسشویی ساخته شده است با عبور جریان برق از آن شروع به آبگیری کرده و میزان اب در ماشین لباسشویی بستگی به تنظیم برنامه شستشو دارد.

 •  هیدرواستات
  این قطعه برای تنظیم آب داخل دیگ ماشین لباسشویی ساخته شده است و از دو نوع سه فیش و شش فیش می باشد که این قطعه د ربالای ماشین لباسشویی و در کنر برد نصب شده و به کمک یک شیلنگ به قسمت پایینی دیگ ماشین لباسشویی متصل می شود هوا داخل شیلنگ فشرده شده و زمانی که به حد معینی برسد هیدرواستات دستور قطع آب را به شیر برقی می دهد.


 •  المنت

  آب سرد هیچ وقت باعث تمیز شدن لباس های کثیف نمی شود به همین دلیل داخل ماشین لباسشویی دوو از قطعه ای به اسم المنت استفاده می شود با عبور جریان برق از این قطعه المنت گرم شده و باعث بالا رفتن دمای آب ماشین لباسشویی می شوید همین امر یکی از دلایل شستشوی مناسب لباسشویی می باشد.

 •  میکروسوییچ

  میکروسوییچ یک کلید امنیتی میباشد زمانی که ماشین لباسشویی شما شروع به کار میکند اگر درب آن به خوبی بسته نشده باشد هیچ فعالیتی انجام نمیدهد و این وظیفه بر عهده میکروسوییچ می باشد و این قطعه تشخیص می دهد که درب لباسشویی باز یا بسته می باشد.

 • ترموستات

  این قطعه وظیفه سنجش دما را برعهده دارد زمانی که المنت ماشین لباسشویی شروع به گرم کردن آب می کند این قطعه دمای آب را مورد بررسی قرار میدهد و زمانی که دمای آب به حد تعیین شده برسد المنت را از مدار خاج میکند.

 •  برد الکترونیکی

  یکی از اجزای مهم در ماشین لباسشویی دوو که وظیفه فرمان به قطعات دیگر ماشین لباسشویی را برعهده دارد برد الکترونیکی و یا در لباسشویی های قدیمی از تایمر استفاده می شد که با آسیب دیدن این قطعه به طور کامل ماشین لباسشویی هیچ فعالیتی انجام نمی دهد.

 •  موتور لباسشویی

  به طور کلی موتور ماشین لباسشویی وظیفه چرخش آبکش لباسشویی را برعهده دارد و با حرکت آن لباس ها شسته می شوند.
  نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیر کار

در این مطلب نحوه عیب یابی و تعمیر برخی ازمشکلات ماشین لباسشویی دوو را برای شما توضیح می دهیم.


دلیل خشک نشدن لباس در ماشین لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی در منزل

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمی شود این مشکل میتواند از تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی دوو باشد اگر آب در داخل ماشین لباسشویی دوو تخلیه نشود این دستگاه سیکل شستشو را وارد مرحله خشک کن نمیبرد و برای برطرف کردن این مشکل باید شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی دوو و فیلتر تخلیه آن را مورد بررسی قرار دهید.

تا اگر گرفتگی در داخل آن ها به وجود آمده است آن را تمیز و برطرف کنید اگر با بررسی این موارد آب تخلیه نشد و ماشین لباسشویی دوو وارد مرحله خشک کن نرود باید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بررسی شود و اگر این قطعه آسیب دیده باشد آن را بررسی کرد و در صورت خراب بودن این قطعه آن را تعویض کرد.

اما اگر مشکل از تخلیه آب نباشد باید موتور شستشوی ماشین لباسشویی دوو را مورد بررسی قرار دهید تا اگر مشکل از موتور باشد آن را تعمیر و یا تعویض کنید.گاهی اوقات این مشکل از برد اصلی دستگاه است که ماشین لباسشویی دوو را وارد مرحله خشک کن نمی کند که حتما برای تعمیر ان باید از تعمیر کاران مجموعه تعمیره کمک بگیرید ما تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو را با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم.


چرا ماشین لباسشویی دوو آب تخلیه نمیکند؟

تعمیر یخچال دوو در منزل

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی دوو شما آب تخلیه نمیکند برای برطرف کردن این مشکل اول از همه فیلتر ماشین لباسشویی که در قسمت پایین آن قرار دارد را باز کنید اگر شیئی در آن گیر کرده باشد مانع عملکرد پمپ تخلیه می شود در مرحله بعد اگر با این کار لباسشویی شما آب تخلیه نکرد به سراغ پمپ تخلیه بروید و آن را تست کنید اگر با تمامی این موارد مشکل ماشین لباسشویی شما برطرف نشد برد الکترونیک دستگاه رابررسی کنید.


دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

در این موارد اول از همه شیر آب و شلنگ ورودی ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید اگر آن ها مشکلی نداشتند شیر برقی و برد اصلی دستگاه را بررسی کنید.

 خدمات ما: تعمیر لباسشویی زیرووات

 

دلیل آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی چیست؟

اگر لباسشویی شما خاموش باشد و متوجه آبگیری آن شدید این مشکل از شیر برقی و همینطور برد الکترونیکی میتواند باشد.
اما اگر ماشین لباسشویی در برنامه شستشوی خود بیش از حد آبگیری کرد باید مواردی مانند هیدرو استات و شیلنگ آن را در مرحله اول تست کنید و اگر این قطعات مشکلی نداشتند سپس به سراغ برد و شیر برقی ماشین لباسشویی دوو بروید.

 

علت سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی

تعمیر دوو لباسشویی

گاهی اوقات متوجه صر و صدای بیش از حد ماشین لباسشویی می شوید که برای شما غیر عادی می باشد اکثر این سر و صدا ها بر اثر آسیب دیدن کاسه نمد ماشین لباسشویی می باشد با آسیب دیدن این قطعه آب به قسمت بلبرینگ و شفت دیگ ماشین لباسشویی نفوذ پی دا میکند.

در مدت زمان زیاد باعث خرابی آن ها و سر و صدای زید می شود در ماشین لباسشویی موارد مانند کمک فنر ها هم گاهی اوقات باعث ایجاد سر و صدا می شوند و همچنین آسیب دیدن و شل شدن سنگ تعادل ماشین لباسشویی یکی دیگر از این موارد می باشد توصیه ما به شما عزیزان این است که در صورت مشاهده سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی حتما از تعمیر کاران و تکنسین های مجموعه تعمیره کمک بگیرید.

 

تعمیر لباسشویی دوو در منزل

یکی از متداول ترین مشکلات در ماشین لباسشویی دوو تخلیه نشدن اب آن می باشد که در این مواقع شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دوو دارید اگر ماشین لباسشویی دوو در هنگام سیکل شستشوی خود آب را به درستی تخلیه نکند وارد مرحله بعد و یا خشک کن نمی شود و در حین کار متوقف می شود برای برطرف کردن این مشکل شما در قدم اول باید فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی دوو را باز کنید.

اگر در داخل این فیلتر اشیاء باعث گرفتگی شده باشند مانع فعالیت پمپ تخلیه می شود و آب به درستی از داخل آن تخلیه نمی شود همیشه دقت داشته باشید که هر 5 ماه و یا در هر هفته این فیلتر را باز کرده و تمیز کنید پس از بررسی این مورد به سراغ شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی دوو بروید اگر در داخل این شلنگ گرفتگی ایجاد شده باشد همین امر مانع تخلیه شدن آب می شود این شلنگ را از محل خود خارج کرده و تمیز کنید پس از انجام این کار ها دوباره یک برنامه شستشو برای ماشین لباسشویی دوو تنظیم کنید.

توجه داشته باشید که آب به رستی از داخل آن تخلیه می شود یا خیر اگر آب تخلیه نشد باید وارد مرحله بعدی برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو شوید این کار تخصصی می باشد پس اگر شما از دانش فنی بالایی برخوردار هنیستید بهتر است با یک تکنسین در تماس باشید در این مرحله به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو بروید این قطعه وظیفه تخلیه اب را برعهده دارد اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو آسیب دیده باشد آب به درستی تخلیه نمی شود سیم های متصل به پمپ را از داخل آن خارج کرده و به صورت مستقیم آن را به برق متصل کنید اگر شروع به کار کرد پمپ تخلیه شما سالم بوده و مشکل از برد اصلی می باشد اما اگر آسیب دیده بود آن را تعویض کنید اگر مشکل تخلیه آب از برد اصلی باشد در این مواقع شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دوو به صورت تخصصی دارید که میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

علت لرزش ماشین لباسشویی

دلایل زیادی برای لرزش ماشین لباسشویی وجود دارد مثلا کم و یا زیاد ریختن لباس در داخل آن یکی از دلایل مهم می باشد اما با آسیب دید کمک فنر ها و یا تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی دلیلی بر لرزش آن می باشد که تمامی این موارد باید توسط تکنسین بررسی و تعمیر شود.

آبریزی ماشین لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو در منزل

گاهی اوقات آسیب دیدن کاسه نمد در داخل دیگ ماشین لباسشویی باعث آبریزی آن می شود و یا حتی لوله های متصل به دیگ آسیب دیده باشد باعث آبریزی می شود در این مورد یعنی آبریزی ماشین لباسشویی دوو موارد زیادی وابسته با آب هستند به طور کل بیشتر قطعات با آب در ارتباط هستند که برای پی دا کردن مشکل آبریزی ماشین لباسشویی حتما توسط تکنسین این موارد باید مورد بررسی قرار بگیرند.

این مشکلات تعدادی از مهم ترین ایرادات و خرابی های ماشین لباسشویی دوو بودند که در این مطلب توضیح داده شد اما برای برطرف کردن این مشکلات و یا مشکلات دیگر ماشین لباسشویی دوو شما می توانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید که ما در سریع ترین زمان و با استفاده از قطعات اصلی ماشین لباسشویی دوو شما را تعمیر و به صورت 180 روزه ضمانت کنیم.


علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو

گاهی اوقات با شروع به کار کردن ماشین لباسشویی دوو پس از آبگیری متوجه می شوید که آبکش دیگ ماشین لباسشویی هیچ حرکتی نمیکند و نکته مهم در این مطلب این است که اگر چرخشی در ماشین لباسشویی وجود نداشته باشد لباس ها شسته نمیشوند پس در اولین قدم باید به سراغ موتور ماشین لباسشویی برویم موتور یکی از اصلی ترین قطعات برای شستشو می باشد برای تست آن میتوانیم موتور را به صورت مستقیم به برق متصل کنیم گاهی اوقات با کم شدن ظرفیت خازن و یا تمام شدن ذغال های موتور این قطعه شروع به کار نمیکند که اگر مشکل از این قطعات باشند شما با کم ترین هزینه میتوانید آن را برطرف کنید اما اگر موتور به طور کلی سوخته باشد برطرف کردن این مشکل همراه با هزینه های زیادی میباشد.

اما اگر موتور ماشین لباسشویی دوو شما سالم است حتما تسمه آن را بررسی کنید تسمه وظیفه انتقال نیروی موتور به شفت ابکش را دارد و اگر دچار پارگی و آسیب دیدگش شود آبکش دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخد پس از بررسی این مراحل و سالم بودن آن ها به سراغ خود دیگ بروید گاهی اوقات اگر شفت دیگ آسیب دیده باشد و شکسته شده باشد آبکش آن نمیچرخد که برای تعمیر این مشکل حتما باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید.


خدمات ما: تعمیر لباسشویی کندی

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو

اگر ماشین لباسشویی دوو شما به طور کلی روشن نمی شود میتوانید مواردی مانند پارازیت متر و برد اصلی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید با نوسان برق در ماشین لباسشویی باعث آسیب دیدن پارازیت متر میشود برق ورودی دستگاه وارد این قطعه می شود.
اما اگر ماشین لباسشویی شما روشن است و پس از تنظیم برنامه شستشو شروع به کار نمیکند یکی از متداول ترین مشکلات آسیب دیدن میکرو سوییچ می باشد که با بررسی این قطعه مشکل دستگاه شما برطرف می شود.

تعمیر لباسشویی دوو در منزل در تهران

نکات طلایی برای نگهداری و سرویس ماشین لباسشویی دوو

 1.  هر 6 ماه ماشین لباسشویی خود را جرم گیری و تمیز کنید تا از بوی بد و یا آسیب دیدگی در امان باشد.
 2.  بعد از هر 5 بار شستشو فیلتر ماشین لباسشویی خود را باز کنید تا با گیر کردن اشیاء در آن باعث آسیب دیدگی نشود.
 3. همیشه ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید تا دچار لرزش و تکان خوردن نشود.
 4.  بیش از حد از پودر و شوینده در ماشین لباسشویی استفاده نکنید.
 5.  لباس ها را به اندازه مشخص شده لباس شویی داخل آن بریزید چون باعث خرابی دیگ ماشین لباسشویی و تولید صدا در مدت زمان زیاد می شود.
 6. همیشه شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را در ارتفاع خود آن یعنی 30 سانت بالاتر از زمین قرار دهید تا آب به راحتی تخلیه شود.
 7. همیشه بعد از شستشو درب ماشین لباسشویی خود را باز بگزارید و با یک دستمال لاستیک دور درب آن را خشک کنید.

تعمیر برد لباسشویی دوو

تمامی سیکل شستشو در ماشین لباسشویی دوو توسط برد اصلی این دستگاه صادر می شود ممکن است تمامی مشکلات ماشین لباسشویی از آسیب دیدن این قطعه باشد دقت داشته باشید که تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود شما در این مواقع میتوانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما تخصصی ترین تعمیرات برد لباسشویی دوو را به شما ارائه می دهیم و همچنین برای اطمینان شما از تعمیر لباسشویی دوو تمامی این خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

مطالب مرتبط:

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی

علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

ارور های لباسشویی دوو

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

7 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر من یک لباسشویی دوو دارم به شدت دچار لرزش شده باید چیکارش کنم

  1. دستگاه شما باید بررسی بشود لطفا تماس بگیرین و تا شما دقیق تر راهنمایی کنیم.

 2. سلام لباس شویی سامسونگ دارم و داخلش آب جمع میشه مشکل از کجاست

  1. سلام دوست عزیز. احتمال دارد که از پمپ تخلیه و شیر برقی باشد و باید دقیق بررسی بشود. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با تکنسین های ما در تعمیره تماس بگیرید . با تشکر

  2. سلام روز خوش
   از شیر برقی و هیدرواستات می‌تونه باشه . میتوانید با شماره های داخل سایت ثبت درخواست کنید

  1. سلام وقت شما به خیر
   مشکل از بلبرینگ و شفت دیگ هستش ولی باید تکنسین بررسی کنه. با شماره های داخل سایت ثبت درخواست کنید. تا در اسرع وقت مشکل لباسشویی دوو رو حل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران