با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیرات لباسشویی بوش

اگر به دنبال تعمیرات سریع ماشین لباسشویی بوش هستید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات را برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و در محل سکونت شما ارائه می دهیم دقت داشته باشید که تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش فقط با هماهنگی شما به محل سکونت اعزام می شود اگر شما نیاز به تعمیرات سریع لباسشویی بوش خود دارید تکنسین در سریع ترین زمان در محل سکونت شما حضور پیدا میکند و اگر قطعه ای در ماشین لباسشویی بوش آسیب دیده باشد تکنسین از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات استفاده میکند به هیچ عنوان نگران زمان تعمیرات لباسشویی خود نباشید زیرا تعمیره در تمامی مناطق تهران مانند غرب، شرق، شمال و جنوب سریع ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش را به شما ارائه می دهد و همچنین تمامی خدمات و قطعات به مدت 6 الی 12 ماه به صورت کتبی در داخل فاکتور ضمانت میگردد ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی بوش، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزیته ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

تمامی کارشناسان ما, موظف هستند که فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود به شما بدهند.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمایی قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان

نحوه ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی بوش

اولین قدم برای تعمیرات لباسشویی بوش ثبت درخواست و تماس با نمایندگی تعمیرات آن می باشد که برای انجام این کار ما نحوه ثبت درخواست در مجموعه تعمیره را شرح می دهیم.

 •  راحت ترین و قدیی ترین روش برای ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس با مجموعه تعمیره می باشد که شما برای دریافت شماره های تماس میتوانید وارد سایت تعمیره شوید.
 •  روش بعدی استفاده از ثبت درخواست اینترنتی می باشد برای این کار با وارد شدن به سایت مجموعه تعمیره گزینه ثبت درخواست را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود اوپراتور مجموعه با شما تماس میگیرد.
 • شما با استفاده از روش سوم در شبکه های اجتماعی میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش مطلع شوید.

تعمیر کار ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

زمانی که لباس های کثیف بر روی هم انباشته می شوند ماشین لباسشویی به کمک شما می آید و به بهترین شکل لباس ها را شستشو می دهد یکی از پرطرفدار ترین ماشین های لباسشویی تولید شده ماشین لباسشویی بوش می باشد این دستگاه از کیفیت بسیار بالا برخوردار است اگر شما هم از ماشین لباسشویی بوش استفاده میکنید در زمان آسیب دیدن این دستگاه با مشکلات زیادی مواجه می شوید زیرا تعمیرات آن کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام این کار توسط تعمیرکاران ناوارد باعث ایجاد مشکلات بیشتری برای ماشین لباسشویی شما می شود برای این که شما اطلاعات بیشتری در رابطه با تعمیرات ماشین لباسشویی بوش داشته باشید ما این مقاله را جمع آوری کرده ایم در این مقاله ما به صورت تخصصی به نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش می پردازیم و نحوه عیب یابی آن را شرح می دهیم مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تمامی نقاط تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد و همچنین ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنیم اگر شما هم به دنبال تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با ضمانت 6 الی 12 ماهه هستید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال

نحوه ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی بوش

اولین قدم برای تعمیرات لباسشویی بوش ثبت درخواست و تماس با نمایندگی تعمیرات آن می باشد که برای انجام این کار ما نحوه ثبت درخواست در مجموعه تعمیره را شرح می دهیم.

 •  راحت ترین و قدیی ترین روش برای ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس با مجموعه تعمیره می باشد که شما برای دریافت شماره های تماس میتوانید وارد سایت تعمیره شوید.
 •  روش بعدی استفاده از ثبت درخواست اینترنتی می باشد برای این کار با وارد شدن به سایت مجموعه تعمیره گزینه ثبت درخواست را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود اوپراتور مجموعه با شما تماس میگیرد.
 • شما با استفاده از روش سوم در شبکه های اجتماعی میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش مطلع شوید.

تعمیر لباسشویی در تهران

 خدمات ما :  تعمیر لباسشویی کنوود

نحوه انجام خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره

پس از ثبت درخواست تعمیر لباسشویی بوش اطلاعات دریافتی از شما برای تعمیر کار ماشین لباسشویی بوش ارسال میگردد که در قدم اول تعمیرکار با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را برای شما توضیح می دهد که در صورت جزئی بودن مشکل دستگاه خودتان آن را برطرف کنید.

 • در غیر این صورت و پیچیدگی مشکل ماشین لباسشویی بوش تعمیرکار در سریع ترین زمان به محل سکونت شما مراجعه میکند.
 • پس از حضور تعمیرکار در منزل شما مرحله عیب یابی توسط این فرد آغاز میگردد.
 • پس از مرحله عیب یابی ماشین لباسشویی بوش تعمیرکار تمامی هزینه های لازم برای تعمیر دستگاه و مشکل پس آمده را به شما اعلام میکند و در صورت رضایت شما تعمیر ماشین لباسشویی بوش آغاز میگردد.
 •  دقت داشته باشید که پس از تعمیر و رضایت شما تمامی هزینه ها دریافت میگردد و فاکگتوری برای شما از طرف مجموعه تعمیره صادر میشود که در داخل آن تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.
 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

ما در مجموعه تعمیره تمامی سعی خود را برای رفاه حال مشتری انجام می دهیم و اگر شما نیازی به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و تعویض قطعات آن دارید میتوانید با ما در تماس باشید و استفاده از خدمات ما مزیت هایی به دنبال دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

 •  ما در تعمیرات ماشین لباسشویی بوش از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکنیم.
 •  در تعمیر ماشین لباسشویی بوش با بهرهگیری از دانش تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده تخصصی ترین خدمات تعمیر را به شما ارائه می دهیم.
 •  صادر کردن یک فاکتور که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده می شود.
 •  ضمانت برای تمامی خدمات که این ضمانت به مدت 6 الی 12 ماه در داخل فاکتور به صورت کتبی ثبت می شود.
  برای تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی بوش در محل سکونت میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.
 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل

تعمیر لباسشویی بوش در تهران

یکی از قابلیت های مجموعه تعمیره انجام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل سکونت شما می باشد این کار زمانی انجام می شود که تکنسین های یک مجموعه دارای تجربه بالا باشند ما با بهرهگیری از دانش تکنسین های خود به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را در محل سکونت شما انجام می دهیم.

 •  با این کار شما در هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش صرفه جویی کرده اید زیرا دیگر نیاز به حمل و نقل و پرداخت هزینه آن نمی باشد.
 •  در زمان جا به جایی ممکن است به دستگاه شما آسیب وارد شود که در صورت تعمیر لباسشویی بوش در محل دستگاه شما از این آسیب در امان است.
 •  با تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل سکونت شما میتوانید شاهد تمامی خدمات و قطعات تعویض شده باشید.
 • ما تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.
 
 

اشتباهات رایج در استفاده از ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

تعمیرکاران لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره برخی از موارد را برای شما جمع اوری کرده اند. که شما با انجام این موارد باعث آسیب رساندن به ماشین لباسشویی خود می‌شوید دقت داشته باشید که با استفاده نادرست از این دستگاه شما به مرور زمان نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش پیدا می‌کنید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی زیرووات

بار گیری بیش از حد ظرفیت لباسشویی:

 • اگر بیش از حد ظرفیت لباسشویی خودتان لباس در داخل این دستگاه برزید باعث فشار زیاد به آن شده و به مرور زمان ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه می‌شود.
 • همچنین اگر حجم لباس های کثیف شما بسیار زیاد است و همه آن ها را به صورت یکجا در لباسشویی بوش خود شستشو می‌دهید پودر و مواد شوینده به تمامی لباس ها نفوذ نمیکند.
 • یکی از مواردی که باعث لرزش لباسشویی به مرور زمان می‌شود بارگیری بیش از حد آن است.
 • توصه تعمیرکاران لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره به شما عزیزان این است که اگر حجم لباس های شما بسیار زیاد است در دو مرحله آن ها را شستشو دهید و همچنین بین هر شستشو یک الی دو ساعت به دستگاه استراحت دهید.

استفاده از پودر دستی:

 • اگر از پودر دستی در لباسشویی خود استفاده می‌کنید توجه داشته باشید که این مواد شوینده بیش از حد کف کرده و تولید حباب های زیادی میکند و باعث مختل شدن کار لباسشویی می‌شود.
 • ممکن است به مرور زمان دستگاه با مشکل مواجه شود و شما نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش داشته باشید.

جرم گیری و تمیز نکردن لباسشویی بوش:

 • اگر مدت زمان زیادی است که از ماشین لباسشویی بوش استفاده می‌کنید و متوجه بوی بد در دستگاه می‌شوید.
 • در این مواقع حتما ماشین لباسشویی شما نیاز به جرم گیری دارد.
 • در هفته یک بار فیلتر داخلی لباسشویی بوش خود را باز کرده و تمیز کنید.
 • بی توجهی به فیلتر تخلیه لباسشویی باعث آسیب رساندن به پمپ تخلیه می‌شود.

استفاده بیش از حد از مواد شوینده:

 • اگر از مواد شوینده بیش از حد در لباسشویی بوش خود استفاده می‌کنید.
 • این مورد باعث آسیب رساندن به قطعات و تولید رسوب در داخل لباسشویی شما می‌شود.
 • بهتر است طبق دستورالعمل ها از شوینده برای شستشو استفاده کنید.

استفاده از دستمال خیس برای تمیز کردن برد الکترونیکی:

 • تمیز کردن ماشین لباسشویی امری بسیار مفید می‌باشد اما اگر شما برای تمیز کردن پنل و یا برد الکترونی از دستمال خیس استفاده میکنید.
 • باعث نفوذ آب به قطعات برد الکتنرونیکی می‌شوید و این قطعه با مشکل مواجه می‌شود.
 • توصیه تعمیرکاران لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره به شما عزیزان این است که در این مواقع پس از استفاده از دستمال خیس آن را به کمک دستمالی دیگر خشک کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیره، یکی از مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران می‌باشد در این مجموعه ما با بهرهگیری از دانش تعمیرکاران لباسشویی بوش تخصصی ترین خدمات تعمیر این دستگاه را به شما ارائه میدهیم.

لباسشویی یکی از لوازم خانگی پرمصرف می‌باشد که به دلیل استفاده روزانه این دستگاه دچار مشکلات بسیار زیادی میگردد شما میتوانید برای تعمیرات لباسشویی بوش خود در سریع ترین زمان با مجموعه تعمیره در تماس باشید و از مزیت های این مجموعه استفاده کنید.

 • اعزام سریع تعمیرکار یکی از قابلیت های نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره می‌باشد.
 • استفاده از قطعات اصلی برای تعمیرات لباسشویی بوش توسط تعمیرکاران ما
 • ضمانت قطعات استفاده شده برای اطمینان شما
 • در مجموعه تعمیره ما پس از تعمیرات لباسشویی بوش تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.
 • این ضمانت شامل مواقعی می‌شود که دستگاه شما از قسمتی که رفع عیب شده است به مشکل بخورد تعمیرکار لباسشویی بوش موظف است آن را به صورت رایگان برطرف کند.

تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ما در مجموعه تعمیره تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش را به شما مصرف کنندگان ارائه می دهیم و همچنین پس از تعمیر ماشین لباسشوی بوش توسط تکنسین های ما دستگاه شما مانند روز اول خود کار میکند.
• اگر قطعه ای در ماشین لباسشویی بوش آسیب دیده باشد ما برای برطرف کردن مشکل و تعویض قطعه از قطعات اصلی و اوریجینال استفاده میکنیم.
• در مجموعه تعمیره تکنسین های ما در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شوند.
• ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش با بهرهگیری از دانش تعمیرکاران آموزش دیده خود تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.
• گارانتی خدمات یکی از قابلیت های مهم در این مجموعه می باشد ما تمامی خدمات و قطعات تعویض شده را به مدت 6 الی 12 ماه گارانتی میکنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش چقدر زمان می برد؟

تعمیرکار لباسشویی بوش در تهران

پر تکرار ترین سوال مصرف کنندگان مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی بوش می باشد اگر مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی بوش برای شما مهم می باشد باید به این نکته دقت داشته باشید که میزان آسیب وارد شده به دستگاه در مدت زمان تعمیر لباسشویی بوش بسیار تاثیر گزار می باشد گاهی اوقات مشکل دستگاه بسیار جزئی است و تعمیر کار در سریع ترین زمان مشکل آن را برطرف میکند اما گاهی اوقات مشکل دستگاه بسیار پیچیده است که در این مواقع باید صبور باشید تا تکنسین به درستی مرحله عیب یابی و تعمیر را انجام دهد.
پس از ثبت درخواست شما تعمیر کار ماشین لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره با شما تماس گرفته و در صورت جزئی بودن مشکل آن شما را راهنمایی میکند تا خودتان در سریع ترین زمان تعمیر ماشین لباسشویی بوش را انجام دهید در غیر این صورت تعمیرکاران ما موظف هستند در سریع ترین زمان به محل سکونت شما مراجعه کنند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش به چه صورت می باشد؟

منطقی ترین کار برای نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی بوش تماس با خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش می باشد که برای این کار میتوانید با شماره بر روی ضمانت نامه تماس بگیرید دقت داشته باشید که به دلیل نبود برند های خارجی در ایران هیچ نمایندگی مربوط به این برند ها وجود ندارد و برند بوش هم از این قاعده مستثنی نیست اگر در تماس با شرکتی این افراد مدعی بودند که نمایندگی اصلی لباسشویی بوش در تهران می باشند به آن ها مشکوک شوید.
مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران است که فعالیت خود را زیر نظر اتحادیه انجام دهده و قیمت ها در این مجموعه بسیار منصافنه می باشد اگر شما هم از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش خود رضایت ندارید میتوانید با ما در ارتباط باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش را به شما ارائه می دهیم.

تعمیر تخصصی لباسشویی تعمیره

 

تعمیر کار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش چه ویژگی هایی دارد؟

اگر ماشین لباسشویی بوش در منزل شما آسیب دیده است باید به این نکته دقت داشته باشید که تعمیر ان کاری بسیار تخصصی می باشد و تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط تعمیرکاران بی تجربه باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه می شود تعمیرکار لباسشویی بوش باید تمامی دوره های آموزش را گزرانده و دارای تجربه کافی در این زمینه باشد.

 • تعمیرکار در نمایندگی برای تعویض قطعات باید از قطعه اصلی استفاده کند.
 •  تعمیرکار باید در زمانی که با شما هماهنگ کرده است در منزل شما حضور پیداکند در غیر این صورت باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تماس باشید.
 • تکنسین باید به اصول رضایت مندی مشتری پایبند باشد.
 •  پس از انجام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیرکار باید تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماهه ضمانت کند.
  در مواجه با آسیب دیدن ماشین لباسشویی بوش بهتر است در سریع ترین زمان با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره تماس بگیرید و خودتان به هیچ وجه اقدام به تعمیر این دستگاه نکنید.

برخی از اشتباهات رایج در استفاده از ماشین لباسشویی بوش از زبان تعمیرکاران مجموعه تعمیره

 • اگر لباس های زیادی برای شستشو دارید بهتر است دو بار از ماشین لباسشویی بوش خود استفاده کنید.
 •  باعث آسیب رساندن به دیگ لباسشویی می شود.
 •  استفاده از آن باعث خراب شدن کمک های ماشین لباسشویی می گردد.
 •  اگر دو بار از ماشین لباسشویی بوش استفاده میکنید بهتر است بین هر بار شستشو یک ساعت به دستگاه استراحت دهید.
 • از پودر دستی برای شستشوی در ماشین لباسشویی بوش استفاده نکنید زیرا بیش از حد کف میکند.
 •  در سال حداقل دو بار ماشین لباسشویی خود را جرم گیری و تمیز کنید.
 •  فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی خود را بررسی و تمیز کنید.
 •  پس از شستشو درب ماشین لباسشویی خود را باز کرده و لاستیک دور درب آن را به کمک یک دستمال تمیز کنید.
 •  ماشین لباسشویی خود را در محل خود تراز کنید.
  با رعایت این موارد طول عمر ماشین لباسشویی بوش بالا رفته و دیر تر دچار آسیب دیدگی می شود.

 

تعمیر لباسشویی بوش در منزل در تهران

پس از اتمام گارانتی در صورت آسیب دیدن ماشین لباسشویی بوش چه باید کرد؟

اگر مدت زمان گارانتی ماشین لباسشویی بوش شما به اتمام رسیده است و متوجه خرابی آن شده اید در سریع ترین زمان باید اقدام تعمیر ماشین لباسشویی بوش کنید حال اگر از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش رضایت ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش را به شما ارائه می دهیم و پس از انجام خدمات تمامی این موارد را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

مهم ترین پرسش های شما در تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

ما در ادامه مطلب به برخی از متداول ترین پرسش های شما در زمان تماس با مجموعه تعمیره می پردازیم.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش چقدر می باشد؟

میزان هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بستگی آسیب وارد شده به این دستگاه دارد و در این مواقع زمانی که تعمیر کار به محل سکونت شما اعزام می شود و پس از عیب یابی تعمیرکار میزان هزینه را به شما اعلام میکند دقت داشته باشید که با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره تا 50% در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی کرده اید.

آیا تمامی خدمات در این مجموعه ضمانت میگردد؟

تعمیرکاران ما تمامی خدمات خود را پس از تعمیر ماشین لباسشویی بوش در داخل فاکتور شرح می دهند و همچنین این ضمانت شامل قطعات تعویض شده هم می گردد.

آیا در صورت خرابی لباسشویی (بعد از تعمیرات) مشتری برای برطرف کردن آن مشکل باید هزینه ای پرداخت کند؟

اگر ماشین لباسشویی شما در بازه زمانی گارانتی مجددا آسیب ببیند تعمیرکار موظف است آن را به صورت رایگان برطرف کند.

مهم ترین خدمات مجموعه تعمیره برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ما در این مجموعه تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش را در محل سکونت شما انجام می دهیم این خدمات به شرح زیر می باشند.

 •  تعویض بلبرینگ و کاسه نمد
 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه
 •  تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش
 •  برطرف کردن مشکل آبریزی
 • تعویض کمک های ماشین لباسشویی بوش
 • تعمیر و تعویض میکروسوئیچ درب لباسشویی بوش
 • تعمیر زبانه درب
 •  تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی بوش

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ما در ادامه مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی بوش می پردازیم و نحوه تعمیر و عیب یابی آن را شرح می دهیم دقت داشته باشید که اگر شما از دانش فنی بالایی بر خوردار نیستید بهتر است که تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خود را به یک تعمیر کار با تجربه بسپارید.

 • دلیل تخلیه نشدن آب از داخل ماشین لباسشویی و یا ارور PUMP BLOCK
 •  دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بوش
 • علت سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی بوش
 •  دلیل لرزش ماشین لباسشویی بوش
 •  دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش
 •  علت کار نکردن ماشین لباسشویی بوش
 • علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش
 •  چرا درب ماشین لباسشویی باز و بسته نمی شود.

دلیل تخلیه نشدن آب از داخل ماشین لباسشویی بوش

یکی از متداول مشکلات که شما نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش دارید تخلیه نشدن آب از داخل دستگاه می باشد که بهتر است برای برطرف کردن این مشکل موارد زیر را بررسی کنید.

 •  اگر ماشین لباسشویی بوش آب تخلیه نمیکند بهتر است در قدم اول و قبل از تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به سراغ فیلتر تخلیه بروید.
 •  اگر در داخل این فیلتر گرفتگی به وجود آمده باشد آب به راحتی از داخل دیگ لباسشویی بوش تخلیه نمیگردد.
 •  پس از بررسی فیلتر اگر باز هم مشکل دستگاه بر طرف نشد باید به سراغ شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی بوش بروید اگر در داخل این شلنگ گرفتگی به وجود آمده باشد و یا دچار پیچ خوردگی شده باشد ممکن است آب به خوبی تخلیه نشود.
 •  اگر با بررسی موارد بالا مشکل دستگاه شما برطرف نشد بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش اقدام کنید در قدم اول باید به سراغ پمپ تخلیه بروید.
 • این قطعه را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن قطعه معیوب را تعویض کنید.
 • در قدم بعدی و تعمیر نشدن ماشین لباسشویی بوش بهتر است تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش را انجام دهید.

ماشین لباسشویی بوش شروع به آبگیری نمی کند نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش در این مواقع چیست؟

گاهی اوقات ممکن است پس از روشن کردن ماشین لباسشویی بوش متوجه شوید که مرحله آبگیری به درستی انجام نمی شود در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • در قدم اول دقت داشته باشید که فیلتری در داخل شلنگ ورودی اب و در نقطه متصل به شیر برقی قرار دارد که در صورت گرفتگی آن ممکن است آب به خوبی وارد دستگاه نشود.
 • پس از بررسی آن و برطرف نشدن مشکل دقت داشته باشید که اگر شلنگ ورودی ماشین لباسشویی بوش دچار پیچ خوردگی شده باشد فشار آب ورودی کم شده و به خوبی وارد دستگاه نمی شود بهتر است ان را برطرف کنید.
 •  اگر با بررسی موارد بالا مشکل دستگاه برطرف نشده است در این قسمت تعمیر ماشین لباسشویی بوش بسیار تخصصی میگردد زیرا باید شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.
 • شیر برقی قطعه ای است که به کمک آن آب وارد دستگاه می شود و در صورت خرابی این قطعه شما باید تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بوش را انجام دهید.
  در این مواقع بهتر است برای انجام این کار با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

تعمیرات لباسشویی بوش در تهران در منزل

چرا ماشین لباسشویی بوش سر صدای زیادی تولید میکند و نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش در این مواقع چگونه می باشد؟

اگر در لحظه چرخش دیگ ماشین لباسشویی متوجه سر صدای زیادی شده اید باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • گاهی اوقات به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی در لحظه چرخش متوجه سر صدای زیاد دستگاه می شوید در این مواقع حتما ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 •  اما متداول ترین مشکل در سر صدای ماشین لباسشویی بوش آسیب دیدن بلبرینگ و کاسه نمد می باشد.
 • کاسه نمد وظیفه جلوگیری از نفوذ آب به قسمت بلبرینگ را بر عهده دارد که اگر این قطعه خاصیت خود را از دست دهد.
 •  به مرور زمان با وارد شدن آب به بلبرینگ ها باعث آسیب رساندن به این قطعات می شود و در زمان خشک کردن لباس ها شما متوجه سر صدای بسیار زیادی می شوید.
 •  در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش باید از یک تعمیرکار درخواست کنید تا این فرد بلبرینگ و کاسه نمد را تعویض کند.
 •  اگر بلبرینگ های موتور دچار آسیب دیدگی شده باشند شما به مرور زمان متوجه سر صدای بسیار زیادی می شوید.
  دقت داشته باشید که برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در این مواقع که سر صدای بسیار زیادی دارد حتما با یک تعمیرکار لباسشویی بوش در ارتباط باشید همچنین میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا کنسین های ما به صورت تخصصی و با ضمانت 6 الی 12 ماهه این مشکل را برطرف کنند.

علت لرزش ماشین لباسشویی بوش چیست؟

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی بوش در لحظه چرخیدن دیگ و یا در لحظه خشک کردن لباس ها دچار لرزش بیش از حدی شده است حتما باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 •  در قدم اول به این نکته دقت داشته باشید که ماشین لباسشویی بوش شما باید در محلی صاف و تراز قرار داشته باشد.
 •  اگر این دستگاه تراز نباشد ممکن است در لحظه چرخش دیگ دچار لرزش زیادی شود.
 •  همچنین توجه داشته باشید که لباس ها باید نسبت به میزان و حجم ماشین لباسشویی بوش در دستگاه قرار بگیرند اگر مقدار لباس های کثیف بیش از حد باشد ماشین لباسشویی بوش دچار لرزش میگردد اما در برخی از مدل ها سنسور برای اندازه گیری قرار دارد و با بیشتر بودن لباس ها دستگاه کد خطایی نمایش می دهد.
 •  اگر موارد بالا را بررسی و رعایت کرده اید و همچنان ماشین لباسشویی شما لرزش بیش از حدی دارد باید به سراغ کمک های این دستگاه بروید.
 • کمک فنر ها در پایین ترین قسمت و یا در زیر دیگ قرار دارند که تعویض کمک ها و یا تعمیر ماشین لباسشویی بوش در این مواقع کاری بسیار تخصصی می باشد.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران

علت کار نکردن ماشین لباسشویی بوش چیست و نحوه تعمیر و عیب یابی آن چگونه می باشد؟

اگر ماشین لباسشویی بوش شما روشن می شود اما شروع به کار نمیکند باید موارد زیر را بررسی کنید.

 •  در قدم اول باید توجه داشته باشید که میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بوش به درستی وظیفه خود را انجام دهد زیرا در صورت خرابی این کلید امنیتی ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند.
 • اگر ماشین لباسشویی شما در هر مرحله شروع به کار نکرد باید به سراغ یکی از قطعات بروید.
 • اگر پس از مرحله آبگیری و قطع شدن آب دیگ ماشین لباسشویی شما شروع به چرخش نکرد باید به سراغ موتور ماشین لباسشویی خود بروید.
 •  همچنین ممکن است پس از مرحله چرخش آب در داخل دیگ باقی مانده و دستگاه متوقف شود.
 • در این مواقع حتما باید به سراغ پمپ تخلیه بروید زیرا آب از داخل دستگاه تخلیه نمیگردد.
  یکی از تخصصی ترین مشکلات لباسشویی بوش کار نکردن آن یا متوقف شدن این دستگاه در حین کار می باشد که تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در این مواقع نیازمند تخصص و تجربه بالا می باشد که برای این کار میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

تعمیر لباسشویی بوش در تهران

خدمات ما : تعمیر لباسشویی مجیک در تهران

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش چیست؟

یکی از مشکلاتی که شما برای برطرف کردن آن نیاز به یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش دارید روشن نشدن این دستگاه می باشد اگر ماشین لباسشویی بوش روشن نشود حتما موارد زیر را بررسی کنید.

 • اگر به طور کلی پنل و یا نمایشگر اصلی روشن نمیگردد پریز برق و سیم رابط اصلی لباسشویی را بررسی کنید.
 •  در صورت موارد بالا اگر برق وارد لباسشویی بوش می شود اما نمایشگر آن روشن نمیگردد ممکن است پارازیت متر آسیب دیده باشد.
 •  برق ورودی دستگاه از این قطعه عبور کرده و وارد برد اصلی می گردد که در صورت خرابی باید قطعه معیوب را تعویض کنید.
 •  در مرحله آخر باید اقدام به تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش کنید زیرا این قطعه آسیب دیده و دستگاه روشن نمیگردد.
  برای انجام این کار و تعمیر ماشین لباسشویی بوش می توانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تعمیرات برد ماشین لباسشویی بوش را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.

 

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی بوش در تهران

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیست؟ و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در این مواقع چگونه می باشد؟

زمانی که متوجه شدید دیگ ماشین لباسشویی شما پس از آبگیری شروع به چرخش نمیکند بهتر است موارد زیر را بررسی کنید.

 • مهم ترین قطعه در این مواقع موتور ماشین لباسشویی می باشد.
 •  اگر ذغال های موتور به اتمام رسیده باشند ممکن است شروع به چرخش نکند.
 • همچنین اگر تاخو و یا تاکو خاصیت خود را از دست داده باشد ممکن است دیگ ماشین لباسشویی شروع به چرخش نکند.
 •  اگر موتور لباسشویی شما اینورتر است گاهی اوقات برد اینورتر که مربوط به موتور است آسیب دیده باشد و موتور دستگاه شروع به چرخش نکند و در این مواقع تعمیر ماشین لباسشویی بوش کاری بسیار تخصصی می باشد.

چرا درب ماشین لباسشویی بوش باز و یا بسته نمی شود؟

گاهی اوقات ممکن است درب ماشین لباسشویی بوش باز و یا به خوبی بسته نشود در این مواقع باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • در قدم اول اگر درب ماشین لباسشویی بوش به خوبی باز نمیگردد باید به سراغ میکروسوئیچ درب بروید همیشه در قسمت پایین دستگاه و در کنار فیلتر یک دستگیره قرار دارد.
 • با کشیدن این دستگیره درب ماشین لباسشویی باز میشود.
 •  حال اگر با کشیدن آن درب ماشین لباسشویی شما باز نشود بهتر است میکروسوئیچ درب را بررسی کنید.
 • حال اگر درب ماشین لباسشویی بوش بسته نمی شود باید مواردی مانند زبانه درب را بررسی کنید.
 •  اگر زبانه درب آسیب دیده است حتما این قطعه را تعویض کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

سرویس ماشین لباسشویی بوش چگونه باعث جلوگیری از خراب شدن این قطعه می شود؟

اگر به نکات نگهداری ماشین لباسشویی بوش توجه کنید با رعایت این نکات عمر دستگاه شما بالا میرود و دیگر نیازی به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش نمی باشد.
با این کار دیگر قطعات داخلی ماشین لباسشویی به صورت ناگهانی خراب نمی شوند.

همیشه دفترچه راهنمایی ماشین لباسشویی خود را مطالعه کنید و با نحوه استفاده از برنامه های آن آشنا شوید.

 •  همیشه دقت داشته باشید که پشت سر هم از ماشین لباسشویی خود استفاده نکنید زیرا باعث آسیب دیدن دستگاه می شود.
 • پس از شستشوی لباس ها درب ماشین لباسشویی خود را باز بگزارید و لاستیک دور درب آن را خشک کنید.
 • در هفته یک بار فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی خود را باز کنید و تمیز کنید با این کار از آسیب دیدن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود جلوگیری میکنید.
 •  در سال حداقل دو بار ماشین لباسشویی بوش خود را جرم گیری کنید با این کار از بوی بد در داخل ماشین لباسشویی بوش جلو گیری کرده اید.
 •  بیش از حد ظرفیت در داخل ماشین لباسشویی خود لباس نریزید زیرا این کار باعث آسیب دیدن کمک های ماشین لباسشویی بوش شده و به مرور زمان شما متوجه لرزش آن می شوید.
 • پس از اتمام سیکل شستشو باید مدتی صبر کنید تا میکروسوئیچ قفل درب را ازاد کند با کشیدن درب شما باعث خراب شدن میکروسوئیچ درب می شوید.
  با انجام این کار ها شما دیگر نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی بوش ندارید و دستگاه شما دیگر خراب نمی شود.

تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران

ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی ضروری برای هر خانواده است و با استفاده نادرست و نگهداری نامناسب به مرور زمان این دستگاه با مشکلاتی مواجه می‌شود در این مواقع شما نیاز به تعمیرات فوری ماشین لباسشویی بوش دارید به طور کلی تعمیرات باعث صرفه جویی در هزینه های شما می‌شود با توجه به این موضوعات پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای و قابل اعتماد بسیار مهم است حال اگر شما در مناطق غرب تهران سکونت دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش در غرب تهران را به شما عزیزان ارائه میدهیم اگر شما به دنبال تعمیرات فوری لباسشویی بوش در محله غرب تهران هستید میتوانید با شماره 44568004 در تماس باشید پس از ثبت درخواست تعمیر لباسشویی بوش، ما نزدیک ترین تکنسین را به محل سکونت شما اعزام میکنیم و این فرد موظف است در سریع ترین زمان عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش را انجام دهد اما خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش در غراب تهران شامل چه محله هایی می‌شود:

آیت الله کاشانی، سردار جنگل، شهر زیبا، شهرک اکباتان، شهران، ستاری، پونک، دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، جنت آباد، بلوار فردوس، مرزداران، توحید، ستارخان، صادقیه، سعادت آباد

تعمیر لباسشویی بوش در شمال تهران

اگر شما در محله های شمال تهران هستید و متوجه عدم شستشوی لباس ها و لرزش و یا صدای زیاد ماشین لباسشویی شده اید برای تعمیرات آن حتما باید از یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید اگر به دنبال تعمرات فوری لباسشویی بوش در شمال تهران هستید میتوانید از خدمات مجموعه تعمیره استفاده کنید برای این کار میتوانید با شماره 22515004 در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی بوش در شمال تهران را به شما ارائه میدهیم و همچنین خدمات ماشامل مناطقی مانند 

شمیرانات، الهیه، نیاوران, فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعد اباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، پل رومی، زرگنده، آتی ساز می‌باشد.

تعمیر لباسشویی بوش در تهران

ماشین لباسشویی بوش یکی از با کیفیت ترین برند ها در بین لباسشویی های تولید شده می‌باشد این دستگاه دارای قابلیت های زیادی است و در تولید آن از با کیفیت ترین قطعات استفاده شده است به همین دلیل تعمیر لباسشویی بوش نیاز به تخصص بسیار زیادی دارد و یکی از مهم ترین نکات عیب یابی دقیق این دستگاه است ما در مجموعه تعمیره با بهره گیری از دانش تعمیرکاران ماشین لباسشویی خود با کیفیت ترین و تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی بوش را به شما ارائه میدهیم. خدمات ما در تمامی مناطق تهران می‌باشد پس اگر به نبال تعمیرات فوری لباسشویی بوش در تهران هستید با ما در اربتاط باشید.

جمع بندی

ما در این مقاله به نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش پرداختیم و متداول ترین مشکلات آن را برای شما شرح داده ایم دقت داشته باشید که اگر از دانش فنی بالایی بر خوردار نیستید تعمیر لباسشویی بوش خود را به مجموعه تعمیره بسپارید ما تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می دهیم همچنین تعمیره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران می باشد.

 

مطالب مرتبط:

ارور ماشین لباسشویی بوش

تعویض تایمر ماشین لباسشویی

چگونه فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنیم؟

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 5 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران