با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ما سال ها است که به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران فعالیت خود را در تمامی مناطق 22 گانه مانند شرق، غرب، شمال و جنوب انجام می دهیم ما تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را با قطعات اصلی و اورجینال خود دستگاه انجام می دهیم و به همین دلیل است که تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می کنیم و این ضمانت به صورت کتبی در فاکتور برای شما صادر شده است که میتوانید از تکنسین دریافت کنید و با آسودگی خاطر از خدمات تعمیره استفاده کنید.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی ایندزیت، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزیته ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

تمامی کارشناسان ما, موظف هستند که فاکتور رسمی برای انجام خدمات خود به شما بدهند.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

چرا تعمیره؟چون

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمای قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان

 

نحوه تماس با ما برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در مرحله اول شما باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید و در خواست نصب، سرویس و تعمیر خود را ثبت کنید که در ادامه این مطلب اطلاعات تماس و ارتباط با مجموعه شرح داده می شود.

 •  یکی از روش های ارتباط و ثبت درخواست با تعمیره استفاده از شما ره های تماس این مجموعه می باشد که برای این کار با وارد شده به سایت تمامی این شما ره ها را مشاهده می کنید و تنها باید با پیش شماره منطقه خود با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 •  روش دیگر برای ثبت درخواست  تعمیرات لباسشویی  ایندزیت استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد که برای استفاده از این پنل باید وارد سایت تعمیره شوید و با وارد شدن به سایت این پنل را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن اوپراتور با شما تماس میگیرد.
 •  روش آخر که به کمک آن میتوانید از هزینه تعمیرات و قیمت قطعات مطلع شوید استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره می باشد مانند واتساپ و حتی اگر شما خودتان میخواهید تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را انجام دهید در صورت جزعی بودن مشکل میتوانید راهنمایی های لازم را از طریق این شبکه ها دریافت کنید.

تعمیر کار لباسشویی ایندزیت

برند ایندزیت یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور ایتالیا می باشد که تولید کننده یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماشین لباسشویی ها است که در تولید آن از قطعات با کیفیت و با حساسیت بالایی استفاده می شود.

 ایندزیت در ایران طرفداران زیادی دارد که به دلیل نبود نمایندگی این افراد برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به تعمیر کاران متفرقه اعتماد می کنند اگر شما هم از ماشین لباسشویی ایندزیت استفاده میکنید و برای رفع ایراد آن نیاز به یک تعمیر کار با تجربه دارید بهتر است با نمایندگی تعمیره تماس بگیرید.

 

نحوه تماس با ما برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در مرحله اول شما باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید و در خواست نصب، سرویس و تعمیر خود را ثبت کنید که در ادامه این مطلب اطلاعات تماس و ارتباط با مجموعه شرح داده می شود.

 •  یکی از روش های ارتباط و ثبت درخواست با تعمیره استفاده از شما ره های تماس این مجموعه می باشد که برای این کار با وارد شده به سایت تمامی این شما ره ها را مشاهده می کنید و تنها باید با پیش شماره منطقه خود با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 •  روش دیگر برای ثیت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد که برای استفاده از این پنل باید وارد سایت تعمیره شوید و با وارد شدن به سایت این پنل را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن اوپراتور با شما تماس میگیرد.
 •  روش آخر که به کمک آن میتوانید از هزینه تعمیرات و قیمت قطعات مطلع شوید استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره می باشد مانند واتساپ و حتی اگر شما خودتان میخواهید تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را انجام دهید در صورت جزعی بودن مشکل میتوانید راهنمایی های لازم را از طریق این شبکه ها دریافت کنید.
 
 

تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیره، یکی از مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران است. ما در این مجموعه با بهره گیری از دانش تعمیرکاران آموزش دیده خود تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت را به شما ارائه می‌دهیم. تعمیرکاران لباسشویی ایندزیت در این مجموعه قبل از شروع به کار دوره‌های آموزشی را گزرانده و مدارک مربوطه را دریافت کرده‌اند.
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با توجه به تکنولوژی بالای این دستگاه کاری بسیار تخصصی می‌باشد که انجام این کار توسط افراد ناوارد باعث وارد کردن آسیب های بیشتر به این دستگاه و افزایش هزینه تعمیرات می‌شود اما کمک گرفتن از تعمیرکاران لباسشویی ایندزیت درمجموعه تعمیره شامل مزیت های زیر می‌شود.

 •  تکنسین های تعمیر لباسشویی ایندزیت در مجموعه تعمیره در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می‌شوند.
 •  با حضور تعمیرکار لباسشویی ایندزیت در محل سکونت شما این فرد در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر دستگاه می‌کند.‎
 •  قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکار تمامی هزینه های تعمیرات لباسشویی ایندزیت را به شما اعلام می‌کند. دقت داشته باشید که تمامی هزینه های اعلام شده طبق قیمت های مشخص شده توسط اتحادیه می‌باشد.
 •  تعمیرکار لباسشویی ایندزیت در مجموعه تعمیره قبل از تعویض قطعات اقدام به تعمیر آن ها می‌کند تا شما در هزینه ها ی خود صرفه جویی کنید.
 •  استفاده از قطعات اصلی یکی از مشخصه های تعمیرکاران مجرب در مجموعه تعمیره می‌باشد.
 •  برای اطمینان شما تمامی قطعات استفاده شده گارانتی میگردد تا با خیالی آسوده تر از دستگاه خود استفاده کنید.
 •  پس از تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیرکار یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل آن تمامی موارد و خدمات انجام شده شرح داده می‌شود.
 •  تعمیرات لباسشویی ایندزیت در این مجموعه به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد که این گارانتی به صورت کتبی در داخل فاکتور شما شرح داده می‌شود.
 •  و اگر دستگاه شما از قسمتی که رفع عیب شده است دوباره با مشکل مواجه شود تعمیرکار لباسشویی ایندزیت موظف است آن را به صورت رایگان برطرف کند.
 
 

نحوه انجام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

در تماس اولیه شما اطلاعات مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط اوپراتور مجموعه تعمیره ثبت میشود و پس از آن مراحل زیر برای تعمیر آن طی می شود.

 •  اطلاعات ثبت شده در رابطه با شما برای تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی تعمیره ارسال می شود که این فرد موظف است در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرد.
 • در تماس اولیه تکنسین این فرد شما را برای تعمیر دستگاه راهنمایی میکند تا اگر مشکل دستگاه شما جزعی باشد خودتان بدون هزینه تعمیر ان را انجام دهید .
 •  در غیر این صورت تکنسین به صورت حضوری به محل سکونت شما اعزام می شود که این امر بستگی به رضایت شما دارد.
 •  پس از حضور تکنسین در منزل مرحله عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت آغاز می شود.
 •  و پس از این مرحله تکنسین مشکلات ماشین لباسشویی و هزینه مورد نیاز برای تعمیر ان را به شما اعلام میکند.
 •  که در صورت رضایت شما مرحله تعمیر آن آغاز می شود اگر نیاز به تعمیر در محل سکونت دارید که تمامی این خدمات در محل سکونت شما انجام می شود.
 •  پس از تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تکنسین یک فاکتور از طرف مجموعه تعمیره برای شما صادر میکند که در داخل آن خدمات انجام شده به صورت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.
 •  و به این نکته توجه داشته باشید که این ضمانت در رابطه با خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده می باشد و در صورت بروز مشکلی دیگر این امر بر عهده تعمیره نمی باشد و برای تعمیر آن باید هزینه مورد نیاز پرداخت شود.
 
 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل سکونت

گاهی اوقات با آسیب دیدن ماشین لباسشویی ایندزیت شما نیاز به تعمیر آن در محل سکونت خود دارید که این امر باعث کاهش و صرفه جویی در هزینه تعمیر آن می شود و دیگر نیاز به جا به جایی آن نیست مجموعه تعمیره با بهره گیری از دانش فنی تکنسین های خود قادر به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل سکونت شما می باشد.

این امر زمانی قابل اجرا است که تکنسین به درستی مرحله عیب یابی را تشخیص دهد که با وجود تکنسین های تعمیره دیگر نیازی به نگرانی نیست همچنین گاهی اوقات قطعاتی مانند دیگ و برد اصلی ماشین لباسشویی ایندزیت آسیب دیده اند و تعمیر آن ها در منزل انجام شدنی نیست در این مواقع تنها این قطعات به تعمیر گاه مجموعه تعمیره ارسال می شوند و در پایان تعمیر آن ها برای تمامی این خدمات ضمانت 6 الی 12 ماهه وجود دارد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تعمیر گاه

تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل

گاهی اوقات تعمیر کار پس از عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت به دلیل مشکلات زیاد ماشین لباسشویی این پیشنهاد را به شما می دهد که تعمیر آن را در تعمیر گاه انجام دهید اما مزیت آن چیست؟

 •  ما در مجموعه تعمیره حمل و جا به جایی ماشین لباسشویی را به صورت رایگان انجام می دهیم.
 •  به منتقل شدن دستگاه به تعمیر گاه مجموعه تعمیره ماشین لباسشویی شما به طور کلی باز شده و تمامی قطعات آن سرویس و تعمیر می شوند و به صورت 72 ساعت ماشین لباسشویی مورد تست قرار میگیرد.
 •  پس از برطرف کردن تمامی مشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت دستگاه به صورت رایگان به منزل شما حمل میشود و ما در مجموعه تعمیر در این مواقع یک پک جرم گیر و تصفیه آب به صورت رایگان به شما می دهیم تا خودتان دستگاه را هر سال جرم گیری کنید و مانع آسیب دیدن آن شوید.
 •  همچنین پس از تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تعمیر گاه دستگاه شما به طور کلی به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.
 
 

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

تعمیره نمایندگی مجاز مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران می باشد که در تعمیر این برند ماشین لباسشویی از قطعات اصلی و فابریک استفاده میند و به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت باید به درستی عیب یابی شود و تکنسین های مجموعه تعمیره تخصصی ترین خدمات آن را به شما ارائه می دهند تا پس از تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت این دستگاه مانند روز اول خود کار کند.
یکی دیگر از قابلیت های مجموعه تعمیره در این زمینه انجام خدمات سریع در تمامی مناطق تهران می باشد و تعمیر کاران ما با تجهیزات کامل چه در محل سکونت و هم در تعمیر گاه تعمیرات را انجام می دهند.
و دقت داشته باشید که این خدمات دارای ضمانت 6 الی 12 ماهه می باشد.

 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت چگونه است؟

تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

شما پس از خرید ماشین لباسشویی ایندزیت باید با استفاده از شماره های نمایندگی آن مراحل نصب و عیب یابی لباسشویی ایندزیت را انجام دهید ولی به دلیل نبود نمایندگی شرکت ایندزبیت در ایران ضمانت درستی برای آن پیدا نمیکنید حال اگر نیاز به تعمیر و ضمانت این دستگاه دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا ما به صورت تخصصی راهنمایی های لازم را به شما بدهیم و شما با اطمینانی کامل از ماشین لباسشویی ایندزیت خود استفاده کنید.

تعمیر لباسشویی مجیک در تهران

نمایندگی تعمبرات لباسشویی ایندزیت در تعمیره چه خدماتی برای شما انجام می دهد؟

دقت داشته باشید که عیب یابی لباسشویی ایندزیت نیاز به تخصص دارد و تعمیر آن توسط افراد متفرقه باعث آسیب های بیشتر به آن و بالا بردن هزینه تعمیرات می شود شما با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره میتوانید از دانش تکنسین های باتجربه ما استفاده کنید این افراد به دلیل تجربه کاری بالا و مهرت خود و همچنین آموزش های داده شده به آن ها میتوانند تا 60 درصد از هزینه تعمیر کاهش دهند و به صورت مستقیم عیب دستگاه را برطرف کنند که در آخر قبرای آسودگی خیال شما تمامی خدمات خود را گارانتی میکنند که در صورت بروز مشکل آن را به صورت رایگان تعمیر میکنند.

 

تعمیرات لباسشویی ایندزیت در مجموعه تعمیره چقدر زمان می برد؟

تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل

ماشین لباسشویی یک از حیاتی ترین لوازم برقی خانه می باشد که با آسیب دیدن آن شما دچار نگرانی می شوید و نیاز به تعمیر سریع آن دارید تا لباس های شما روی هم جمع نشود ما در مجموعه تعمیر سعی بر سریع برطرف کردن مشکل ماشین لباسشویی شما داریم.

 در سریع ترین زمان عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت را انجام می دهیم اما گاهی اوقات به دلیل مشکلات شدید ماشین لباسشویی تکنسین نیاز به زمان بیشتری دارد تا به درستی تعمیر آن را انجام دهد پس توصیه ما به شما این است که در تعمیر ماشین لباسشویی خود صبور باشید و این کار را به تکنسین بسپارید و همچنین عجله کردن در تعمیر آن باعث ندیدن آسیب های کوچک در ماشین لباسشویی می شود.

 

چرا بهتر است برای عیب یابی لباسشویی ایندزیت با تعمیره تماس بگیرید؟

به این دلیل که تکنسین های مجموعه تعمیره آموزش های لزم برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را گزرانده اند و تخصصی ترین تعمیرات را برای شما انجام میدهند همچنین ما به دلیل بالا رفتن قیمت قطعات سعی در تعمیر آن ها داریم تا شما در هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت صرفه جویی کنید.

 اما اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد ما از قطعات اورجینال و اصلی در آن استفاده میکنیم و یکی از دلایل ضمانت ما همین اطمینان از قطعات می باشد.
همچنین انجام خدمات به طور کلی را میتوانیم هم در محل سکونت و هم در تعمیر گاه به صورت تخصصی و در سریع ترین زمان انجام دهیم.
نکته دیگر این است که در تماس اولیه شما تکنسین در همان زمان راهنمایی لازم را به شما میدهد تا اگر مشکل دستگاه جزعی باشد خودتان آن را انجام دهید.
با این کار دیگر نیازی به هزینه کردن برای تعمیر لباسشویی ایندزیت ندارید همچنین با استفاده از شماره واتساپ تعمیره میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات مطلع شوید.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر کار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر کار ماشین لباسشویی ایندزیت باید با تجربه باشد و در تماس اولیه شما مشکل دستگاه را پی بینی کند و در لحظه حضور در منزل شما باید در سریع ترین زمان ماشین لباسشویی ایندزیت را عیب یابی کند.

 همچنین تعمیر کار ماشین لباسشویی ایندزیت باید قبل از تعویض قطعات سعی در تعمیر آن ها داشته باشد تا هزینه شما کاهش یابد همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات باید از قطعات اصلی و اورجینال همان دستگاه استفاده کند تا قطعات بی کیفیت باعث آسیب های بیشتر در ماشین لباسشویی نشوند.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی بکو

آموزش عیب یابی لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کاری بسیار تخصصی می باشد و همچنین تعمیر مدل های جدید آن بسیار دشوار است و گاهی اوقات آسیب دیدن آن از قطعات اصلی می باشد .

نیاز به تخصص دارد اما گاهی اوقات این مشکل به صورت جزعی می باشد و با انجام کار های ساده و بدون نیاز به تخصص میتوانید مشکل دستگاه را برطرف کنید که برای بالا بردن اطلاعات خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت میتوانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا ما به برخی از ایرادات ماشین لباسشویی ایندزیت می پردازیم.

 خدمات ما : تعمیر لباسشویی زیمنس

 

برخی از قطعات اصلی در ماشین لباسشویی

تعمیر تخصصی لباسشویی ایندزیت

در ادامه این مطلب به برخی از قطعات ماشین لباسشویی ایندزیت می پردازیم و وظیفه آن ها را در دستگاه و در سیکل شستشو توضیح می دهیم.

 • شیر برقی این قطعه در زمان نیاز ماشین لباسشویی به آب شروع به آبگیری میکند و با گذشتن جریان برق از آن آب را به سمت جا پودری ارسال میکند.
 •  هیدرواستات این قطعه وظیفه تنظیم آب را برعهده دارد و در صورت رسیدن سطح آب به محل تعیین شده شیر برقی را از مدار خارج میکند این قطعه به کمک یک شلنگ به قسمت فشار در پایین دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت متصل شده است.
 •  موتور شستشو پس از آبگیری ماشین لباسشویی و خیس شدن لباس ها موتور وارد مدار میشود این موتور به کمک یک تسمه به آبکش دیگ متصل شده است و در صورت گردش آن به چپ و راست باعث شستشوی لباس ها می شود.
 • دیگ ماشین لباسشویی در داخل دیگ یک آبکش وجود دارد که این آبکش به کمک دو بلبرینگ و شفت خود میچرخد و به کمک یک فولی به موتور متصل می شود.
 •  پمپ تخلیه این قطعه در زمان پایان یافن سیکل شستشو وارد مدار شده و آب کثیف موجو در آن را تخلیه میکند.
 

عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت

در ادامه این مطلب به برخی از مشکلات متداول ماشین لباسشویی ایندزیت که توسط تکنسین ها جمع آوری شده است می پردازیم و دلایل به وجود آمده آن و نحوه تعمیر آن را به شما توضیح میدهیم این مشکلات موارد زیر می باشند.

 1. تمیز نشستن لباس ها در لباسشویی
 2.  دیگ لباسشویی شما نمی چرخد.
 3. ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 4. لباسشویی آب را تخلیه نمی کند.
 5.  لباسشویی برق می دهد.
 6. کلید های لباسشویی کار نمی کنند.
 7. لباسشویی در حین کار صدا می دهد و یا تکان می خورد.
 8. درب لباسشویی بسته نمی شود.
 9.  درب لباسشویی قفل شده و باز نمی شود.
 10.  لباسشویی آبگیری نمی کند.
 11.  لباسشویی عملیات پس از آبگیری را انجام نمی¬ دهد.
 12.  لباسشویی نشتی آب دارد.
 13. ماشین لباسشویی آب را گرم نکرده و یا آب را به جوش می آورد.
 14.  دور خشک کن لباسشویی عمل نمی کند.
 15. صفحه نمایش لباسشویی نشان می دهد.
 

سر صدای بیش از حد ماشین لباسشویی

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما سر و صدای غیر عادی تولید میکند که بری برطرف کردن این مشکل اول از همه باید به این نکته توجه داشته باشید که لباس ها بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از حد ظرفیت آن در داخل ماشین لباسشویی نباشند که همین امر باعث ایجاد سر و صدا در ماشین لباسشویی می شود و همچنین دقت داشته باشید که ماشین لباسشویی ایندزیت باید در محل خود به صورت صاف و تراز قرار داشته باشد در غیر این صورت باعث ایجاد لرزش و تولید صدا می شوند.
همچنین یکی از تخصصی ترین مشکلات در تولید سر و صدا آسیب دیدهن دیگ ماشین لباسشویی می باشد در داخل آن از یک کاسه نمد و دو بلبرینگ استفاده شده است که اگر این کاسه نمد آسیب دیده باشد آب از داخل آن عبور کرده و به مرور زمان بلبرینگ ها آسیب میبینند و تولید سر صدا میکنند برای تعمیر آن و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت باید با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا در سریع ترین زمان مشکل آن را برطرف کند.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی باکنشت

علت صدای زیاد دستگاه حین چرخش در لباسشویی ایندزیت

تولید صدا در ماشین لباسشویی یکی از رایج ترین مشکلات است که در این مواقع شما باید اقدام به تعمیر لباسشویی ایندزیت کنید.

قبل از تعمیرات لباسشویی، شما باید با علت صدای زیاد ماشین لباسشویی ایندزیت اشنایی داشته باشید.

دلایل تولید صدای زیاد حین چرخش در لباسشویی ایندزیت:

 • اولین دلیل تولید صدای زیاد از لباسشویی ایندزیت اسیب دیدن بلبرینگ و کاسه نمد می‌باشد.
 • کاسه نمد وظیفه جلوگیری از نفوذ آب به بلبرینگ ها را بر عهده دارد که در صورت آسیب دیدن این قطعه به مرور زمان آب به بلبرینگ و شفت دیگ، نفوذ پیدا می‌کند.
 • و به مرور زمان این موضوع باعث آسیب دیدن بلبرینگ ها شده و شما متوجه صدای زیاد در حین چرخش لباسشویی ایندزیت می‌شوید.
 • دومین مورد تراز نبودن دستگاه است که در این مواقع شما نیازی به تعمیرات لباسشویی خود ندارید. تنها کافیست لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 • اگر کمک های، لباسشویی آسیب دیده باشند در حین کار لباسشویی ایندزیت،  شما دچار لرزش و تولید صدای زیاد می‌شود.

بهتر است در مواقع صدای زیاد برای تعمیر لباسشویی ایندزیت با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

دلیل لرزش ماشین لباسشویی ایندزیتتعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی ایندزیت دچار لرزش بیش از حد شده است این امر میتواند به نحوه قرار دادن لباس در داخل آن یا کم و زیاد بودن لباس باشد که باعث نامتعادل شدن آن می شود همچنین اگر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل خود به صورت تراز قرار نگرفته باشد باعث تولید سر صدا می شود.
اما مهم ترین نکته و تخصصی ترین مشکل آن آسیب دیدن کمک فنر های ماشین لباسشویی می باشد که به مرور زمان خاصیت خود را از دست داده است و باعث لرزش در ماشین لباسشویی می شود و برای تعویض آن باید با تعمیر کاران مجموعه تعمیره تماس بگیرید که در سریع ترین زمان به محل سکونت شما برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اعزام شوند.

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی ایندزیت

در زمان تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی ایندزیت کارکرد این دستگاه مختل می‌شود. در این مواقع شما باید قبل از تعمیرات لباسشویی ایندزیت موارد زیر را بررسی کنید.

 • اگر تا به حال به پایین ماشین لباسشویی خود توجه کرده باشید متوجه یک دریچه در آن قسمت می‌شوید.
 • این قسمت مخصوص فیلتر تخلیه می‌باشد. اگر در داخل آن گرفتگی به وجود آمده باشد آب به خوبی از داخل لباسشویی تخلیه نمی‌شود.
 • در مرحله بعد به سراغ شلنگ تخلیه بروید در صورت پیچ خوردگی . گرفتگی این شلنگ آب به خوبی تخلیه نمی‌شود.
 • اگر موارد گفته شده را بررسی کردید و مشکل تخلیه آب لباسشویی ایندزیت برطرف نشد، حتما باید پمپ تخلیه را بررسی کنید.
 • بهتر است برای تعویض پمپ تخلیه و تعمیرات لباسشویی ایندزیت با یک تعمیرکار در تماس باشید.

گاهی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی ایندزیت در پایان سیکل کاری متوقف شده است و آب در داخل آن تخلیه نمی شود و دقت داشته باشید.

 که اگر آب از داخل آن تخلیه نشود ماشین لباسشویی ایندزیت وارد مرحله خشک کن نمی شود برای برطرف کردن این مشکل گاهی اوقات بسیار جزعی می باشد و خودتان میتوانید آن را برطرف کنید که بری این کار در مرحله اول به سراغ شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی بروید.

 اگر در داخل این شلنگ دچار گرفتگی شده باشد همین امر دلیلی بر تخلیه نشدن آب است گرفتگی را برطرف کرده و اگر ماشین لباسشویی اب را تخلیه نکرد این بار به سراغ فیلتر تخلیه آن بروید گاهی اوقات با گیر کردن اشیاء در داخل آن مانع حرکت پمپ تخلیه شده و آب را تخلیه نمیکند.

با بررسی موارد بالا و برطرف نشدن مشکل ماشین لباسشویی باید به سراغ پمپ تخلیه آن بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید برای بررسی آن میتوانید به کمک اهم متر آن را تست کنید اگر مقدار اهم بین 5 الی 15 باشد پمپ تخلیه سالم است ولی اگر مقدار آن صفر و یا بینهایت باشد باید پمپ تخلیه خود را تعویض کنید که برای این کار و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بهتر است با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی ایندزیت شما روشن نمی شود باید برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 •  در قدم اول به سراغ پریز برق و دوشاخه برق لباسشویی ایندزیت بروید واگر برق در پریز جریان ندارد باید سیستم برقی منزل را مورد بررسی قرار دهید و همچنین اگر دوشاخه برق ماشین لباسشویی شما دچار قطعی شده است باید آن را تعویض کنید.
 • پس از بررسی موارد بالا باید به سراغ پارازیت متر و یا نوسان گیر ماشین لباسشویی ایندزیت بروید برق ورودی این دستگاه پس از گذشت از این قطعه وارد لباسشویی ایندزیت می شود که گاهی اوقات با آسیب دیدن آن برق به دیگر قطعات مانن برد اصلی جریان پیدا نمی کند.برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این قطعه میتوانید مقاله فیلتر برق یا نویزگیر ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.
 • اگر نویزگیر لباسشویی شما آسیب ندیده است و همچنان دستگاه روشن نمی شود در این مواقع تعمیر لباسشویی ایندزیت بسیار تخصصی می باشد زیرا باید برد اصلی ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار دهید دقت داشته باشید که تعمیر برد ماشین لباسشویی ایندزیت کاری بسیار تخصصی می باشد.
 

ماشین لباسشویی ایندزیت روشن است ولی شروع به کار نمیکند

اگر پس از تنظیم برنامه شستشو متوجه شده اید که ماشین لباسشویی شما شروع به کار نمیکند باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • در قدم اول باید به سراغ میکروسوئیچ درب بروید و این قطعه که نوعی کلید امنیتی است تست کنید در صورت خراب بودن این قطعه لباسشویی ایندزیت شروع به کار نمیکند برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این قطعه میتوانید مقاله تعویض و تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.
 •  پس از بررسی آن باید به سراغ شیر برقی و هیدرواستات ماشین لباسشویی ایندزیت بروید دقت داشته باشید که قطعات باید مرحله به مرحله تست و بررسی شوند اگر درب ماشین لباسشویی قفل شده است پس باید مرحله آبگیری که مربوط به شیر برقی است را مورد بررسی قرار دهید.
 •  اگر ماشین لباسشویی ایندزیت شما مرحله آبگیری را گزرانده و متوقف شده است باید به سراغ موتور ماشین لباسشویی ایندزیت بروید و دقت داشته باشید که در این مواقع برای تعمیر لباسشویی ایندزیت باید تخصص کافی داشته باشید.
 •  پس از بررسی تمامی قطعات اصلی ماشین لباسشویی و برطرف نشدن مشکل دستگاه حتما باید برد اصلی ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید.
 

علت نشتی آب در ماشین لباسشویی ایندزیت

گاهی اوقات در هنگام فرایند شستشوی ماشین لباسشویی متوجه وجود آب می شوید و در این مواقع ماشین لباسشویی شما دچار آبریزی شده اسن این آبریزی میتواند از آسیب دیدن کاسه نمد ماشین لباسشویی، سوراخ شدن دیگ ماشین لباسشویی و همچنین آسیب دیدن اتصالات آن باشد که تمامی این موارد باید توسط تکنسین بازدید شده و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت انجام شود.

 

دقت داشته باشید که یکی از متداول ترین مشکلات در ماشین لباسشویی به طور کلی نشتی آب از ماشین لباسشویی می باشد که این مشکل به موارد زیادی بستگی دارد و برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در این مواقع تخصص کافی نیاز است ما در ادامه مطلب به برخی از نقاط حساس در لباسشویی ایندزیت میپردازیم تا شما با بررسی آن ها متوجه آبریزی لباسشویی خود شوید.

 •  بین جاپودری و دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت یک خرطومی قرار دارد که گاهی اوقات با پوسیدن این خرطومی و یا خارج شدن آن از محل خود باعث آبریزی ماشین لباسشویی ایندزیت می شود.
 •  یکی دیگر از خرطومی ها و لوله های مهم در زیر دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت قرار دارد این لوله متصل به پمپ تخلیه می باشد که آب کثیف از داخل آن تخلیه می شود گاهی اوقات با آسیب دیدن آن ماشین لباسشویی شما دچار آبریزی می شود.
 • یکی از متداول ترین دلایل آبریزی ماشین لباسشویی ایندزیت آسیب دیدن کاسه نمد در داخل دیگ می باشد که با از بین رفتن خاصیت این قطعه دیگ ماشین لباسشویی شما دچار آبریزی شده و به مرور زمان تولید سر صدای زیادی میکند.
 • برای این که نسیت به آبریزی لباسشویی ایندزیت خودتان اطلاعات کافی داشته باشید میتوانید مقاله علت خروج آب از ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.
 • دقت داشته باشید که برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در این مواقع باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید.
 

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی ایندزیت

زمانی که برای ماشین لباسشویی خود برنامه شستشو تنظیم میکنید در قدم اول دستگاه شروع به آبگیری میکند اگر این اتفاق را مشاهده نکردید اول از همه به سراغ شلنگ ورودی آب بروید و آن را مورد بررسی قرار دهیدهمچنین در ورودی شلنگ آب که8 متصل به ماشین لباسشویی شده است.

 یک فیلتر قرار دارد که با گرفتگی آن مانع عبور آب می شود پس از طی کردن این مراحل و برطرف نشدن این مشکل به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز به تعویض آن با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا شیر برقی اصلی و فابریک خود دستگاه را برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ارسال کند.

علت قفل شدن درب ماشین لباسشویی ایندزیت

گاهی اوقات متوجه می شوید که درب ماشین لباسشویی ایندزیت شما قفل شده است این مشکل میتواند از بیش از حد لباس ریختن در داخل آن باید و یا همچنین میتواند از آسیب دیدن دستگیره درب باشد این موارد در خوش بینانه ترین حالت است اما اگر مشکل دستگاه تخصصی باشد در این موارد بید به سراغ میکرو سوییچ ماشین لباسشویی بروید.

 این قطعه یک کلید امنیتی است که در هنگام شروع فرایند شستشوی ماشین لباسشویی درب راقفل میکند و با اسیب دیدن آن درب ماشین لباسشویی باز نمیشود توصیه ما به شما این است که در صورت مشاهده این مشکل با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در سریع ترین زمان به کمک شما بیایند.

علت گیر کردن درب لباسشویی ایندزیت

اگر پس از اتمام فرایند شستشو متوجه شدید درب لباسشویی ایندزیت گیر کرده است برای برطرف کردن آن باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • ممکن است میکروسوئیچ درب آسیب دیده باشد، برای آزاد کردن این قطعه و تعمیر لباسشویی ایندزیت باید از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید.
 • سپس به سراغ زبانه و لولای درب لباسشویی ایندزیت بروید.
 

آسیب دیدن برد اصلی در ماشین لباسشویی ایندزیت

توجه داشته باشید که تمامی موارد و قطعات گفته شده تنها به کمک برد اصلی شروع به کار میکنند و دستور فعالیت خود را از برد اصلی دریافت میکنند گاهی اوقات مدار آن ها از روی برد اصلی آسیب میبیند که در این هنگام شما با بررسی قطعه متوجه سالم بودن آن میشوید و همچنین برای تعمیر برد اصلی متوانید از مجموعه تعمیره کمک بگیرید ما تعمیرات برد ماشین لباسشویی ایندزیت را با 6 لی 12 ماه گارانتی انجام می دهیم.

تعمیر برد لباسشویی ایندزیت

اگر در تعمیر لباسشویی ایندزیت با مشکل مواجه شده‌اید و فرمان های شستشو به درستی صادر نمی‌شود. باید به سراغ تعمیر برد لباسشویی ایندزیت بروید این قطعه وظیفه صادر کردن فرمان های سیکل شستشو را بر عهده دارد. به طور کلی میتوان گفت اگر پمپ، موتور، شیر برقی و دیگر قطعات به درستی وظیفه خود را انجام نمی‌دهند پس از بررسی و عیب یابی آن ها باید به سراغ برد بروید. تعمیر برد لباسشویی ایندزیت کاری بسیار تخصصی می‌باشد که برای این کار باید با یک تعمیرکار با تجربه در تماس باشید.

تعمیر موتور لباسشویی ایندزیت

اگر موتور لباسشویی ایندزیت شما از کار افتاده باشد، آبکش دیگ شروع به چرخش نکرده و این به نشانه مختل شدن کار لباسشویی می‌باشد. برای تعمیر لباسشویی ایندزیت شما باید موتور را مورد بررسی قرار دهید. اگر ذغال ها و یا تاخو موتور خاصیت خود را از دست داده باشند این قطعه شروع به کار نمی‌کند.

در برخی از مواقع ممکن است آب بر روی موتور ریخته شده باشد یعنی ماشین لباسشویی شما دچار نشتی آب است و این نشتی آب باعث خراب شدن و یا سوختن موتور شده است.

بهتر است در این شرایط برای تعمیر لباسشویی خود در قدم اول نشتی آب را برطرف کرده و سپس  تعمیر موتور لباسشویی  ایندزیت را انجام دهید.

نچرخیدن دیگ لباسشویی ایندزیت

برخی از قطعات در داخل لباسشویی هستند که در صورت اسیب دیدن آن‌ها باعث نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت می‌شوند.

اگر موتور آسیب دیده باشد، باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی ایندزیت می‌شود. که در این مواقع باید اقدام به تعمیر لباسشویی ایندزیت کنید.

گاهی اوقات با پاره شدن تسمه، دیگ ماشین لباسشویی شروع به چرخش نمی‌کند. در این مواقع حتما قسمت پشتی لباسشویی خود را باز کرده و تسمه را بررسی کنید.

اما موارد دیگری هستند که شما در تعمیرات لباسشویی باید آن ها را مورد بررسی قرار دهید. این موارد مانند ذغال، تاخو و برد الکترونیکی موتور می‌باشد.

علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی ایندزیت

در بیشتر مواقع علت تمیزنشدن لباس ها در لباسشویی ایندزیت استفاده نادرست از این دستگاه می‌باشد و برای برطرف کردن این مشکل شما نیازی به تعمیر لباسشویی ایندزیت ندارید. این موارد شامل:

 • شوینده نامناسب
 • تنظیم برنامه
 • جرم گیری نکردن لباسشویی

اما در برخی از مواقع ممکن است پمپ تخلیه و یا موتور لباسشویی ایندزیت آسیب دیده باشند که شستشوی لباس ها به خوبی انجام نمی‌شود. و برای برطرف کردن این مشکل باید در سریع ترین زمان اقدام تعمیرات لباسشویی خود کنید.

تعمیر شیر برقی لباسشویی ایندزیت

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر تا به حال به فرایند کاری ماشین لباسشویی خود توجه کرده باشید، در مرحله اول و پس از استارت، دستگاه شروع به آب گیری میکند به طور کلی وظیفه اصلی شیر برقی لباسشویی ایندزیت قطع و وصل جریان آب این دستگاه است. 

به طور کلی نحوه کار سیم پیچ به این صورت است که سیم پیچ های القایی در اطراف آن به درو یک هسته پیچیده شده اند و در مرکز آن ها یک پیستون قرار دارد، شیر برقی به طور عادی در حالت NO یا مدار باز قرار دارد و با عبور جریان برق این مدار باز شده و باعث عبور آب به داخل لباسشویی می‌شود، اما در صورت خرابی شیر برقی چگونه باید تعمیر لباسشویی ایندزیت خود را انجام دهیم.

اگر متوجه ارور لباسشویی ایندزیت با کد H20_F04 شده اید در این مواقع برای تعمیر لباسشویی ایندزیت باید به سراغ شیر برقی بروید.

علائم خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت:

 • جمع شدن و یا تجمع آب در داخل دیگ دستگاه
 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی ایندزیت
 • عدم زهکشی آب از پایین دستگاه

در مواقع مواجه شدن با مشکلات بالا حتما باید اقدام به تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت کنید، برای تست شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت میتوانید به صورت مستقیم با برق و یا با استفاده از مولتی متر آن را تست کنید.

برای تست شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت به صورت مستقیم با برق، حتما باید سیم های متصل به پایانه یا پایه های شیر برقی را جدا کرده و به صورت مستقیم سیم تستی به آن متصل کنید، اگر متوجه صدای کیلیک شدید و جریان آب وارد دستگاه شد این قطعه سالم است در غیر این صورت باید اقدام به تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت خود کنید.

همچنین برای تست شیر برقی لباسشویی ایندزیت با مولتی متر باید ولوم مولتی متر را بر روی اهم قرار داده و پراب های آن را به دو پایه شیر برقی لباسشویی ایندزیت متصل کنید، اگر بر روی اهم متر OL یا بی نهایت نمایش داده شود،  شیر برقی لباسشویی شما خراب است.

روش تعمیر برد لباسشویی ایندزیت 

روش تعمیر برد لباسشویی ایندزیت 

تعمیر برد ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز به سال ها تجربه و تخصص بالایی دارد، اگر پس از مواجه شدن با خرابی لباسشویی ایندزیت خود تمامی قطعات را بررسی کرده اید و همچنان مشکل دستگاه برطرف نشده است باید به سراغ تعمیر برد لباسشویی ایندزیت بروید زیرا تمامی فرمان های اصلی برای کار کرد قطعات از این برد الکترونیکی صادر می‌شود، در این مواقع شما برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید، ما با بهرهگیری از دانش تکنسین های خود تخصصی ترین خدمات تعمیر برد لباسشویی ایندزیت را در مناطق تهران به شما عزیزان ارائه میدهیم.

یکی از مشکلات مشتریان عزیز این است که آیا برای تعمیر برد لباسشویی ایندزیت باید دستگاه به کارگاه حمل شود؟

ما برای   تعمیر برد ماشین لباسشویی   ایندزیت در مجموعه تعمیره تنها قطعه مورد نظر را به کارگاه ارسال میکنیم و همچنین پس از تعمیر لباسشویی ایندزیت تمامی خدمات و قطعات تعمیر شده را به مدت 6 ماه ضمانت میکنیم.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر در حین کار و شستشوی لباس ها متوجه سر و صدای غیر عادی شده اید، یکی از مهم ترین قطعات در به وجود آمدن این صداها، آسیب دیدن دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت است در این مواقع شما برای تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت باید اقدام به باز کردن برخی از قطعات داخلی این دستگاه کنید.

برای تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت در قدم اول شما باید با قطعات موجود در آن و نحوه کار کرد آن آشنا شوید.

دیگ لباسشویی به دو قسمت ثابت و متحرک تقسیم می‌شود قسمت متحرک آن که آبکش نام دارد دارای یک شفت اصلی است، این شفت در داخل دو بلبرینگ و یک کاسه نمد در قسمت ثابت دیگ قرار میگیرد و در نهایت توسط فولی اصلی خود و همچنین فولی موتور، شروع به چرخش میکند.

در صورت خرابی کاسه نمد و نفوذ آب به قسمت بلبرینگ ها، به مرور زمان این قطعه دچار آسیب دیدگی شده و در حین کار تولید سر و صدای زیادی میکند، توجه داشته باشید که تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت باید به دست افراد حرفه ای و متخصص انجام شود.

توصیه ما به شما عزیزان این است که در این مواقع برای تعمیر لباسشویی ایندزیت حتما باید با تعمیرکاران مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران را به شما عزیزان ارائه میدهیم.

 

مطالب مرتبط 

علت خروج آب از ماشین لباسشویی

تعویض و تعمیر میکروسویئچ درب لباسشویی

تعمیر بلبرینگ (یاتاق) لباسشویی

ارور لباسشویی ایندزیت

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.7 امتیاز از 23 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

11 پاسخ

 1. سلام خدمتتون عرض کنم یک لباس شویی ایندزیت دارم که بعد از گذشت چند دقیقه دیگه کارنمیکنه و شروع میکنه چشمک زدن

  1. سلام جناب میزارخانی لطف بفرمایید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا بتوانیم اطلاعات دقیق تری از مدل لباسشویی ایندززیت بگیریم تا بتوانیم راحت تر و دقیق تر بتوانیم مشکل تعمیر لباسشویی تعمیره رو پیدا کنیم.

  2. سلام بهتره با مجموعه تماس بگیرید تا بتوانیم دقیق تر بررسی کنیم.

  1. با مجموعه تعمیره شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا بتوانم بهتر شما رو راهنمایی کنیم.

 2. شما تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت قدیمی انجام میدید

  1. بله ما متخصصین ما در تعمیره هر برند و هر مدلی رو انجام میدهند. با شماره داخل سایت و یا ثبت درخواست رو بزنید.

   1. خوشحالم که رضایت شما رو فراهم کردیم .هدف تعمیره جلب رضایت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران