با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ها و کد های خطا لباسشویی دوو

daewooاروز لباسشویی دوو در تهران

ارور ها و کد های خطا ماشین لباسشویی دوو

دوو یکی از تولید کنندگان ماشین لباسشویی در کره جنوبی می باشد که یکی از پر طرفدار ترین ماشین لباسشویی ها در ایران می باشد در قدیم که ماشین لباسشویی ها از تایمر استفاده میکردند عیب یابی و تعمیر لباسشویی در تهران و همه ی شهرها که کاری بسیار دشوار بود اما بعد از وارد شدن برد های الکترونیکی به بازار کار برای تعمیر و عیب یابی بسیار آسان شده است به این صورت که با آسیب دیدن یک قطعه در ماشین لباسشویی دوو این آسیب به صورت یک کد خطا بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی نمایش داده می شود.

تعمیر کار با دیدن آن سریعا متوجه عیب دستگاه می شود پس با دیدن این کد ها برروی ماشین لباسشویی احتمال از کار افتادن آن زیاد می باشد و نباید بی تفاوت از آن عبور کنید با دیدن آن ها حتما با یک تعمیر کار تماس بگیرید ما در مجموعه تعمیره نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران می باشیم و تمامی خدمات مانند نصب، سرویس و تعمیر را در تمامی مناطق تهران شرق، غرب، شمال و جنوب به صورت تخصصی و با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم که این ضمانت به صورت کتبی داخل فاکتور ثبت می شود.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

 

 

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

ارور لباسشویی دوو کد خطا E1

این ارور نشان دهنده میزان فشار آب می باشد اما دلایل زیادی برای نمایش این ارور وجود دارد که برای برطرف کردن آن حتما باید با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

 

 

ارور  لباسشویی دوو کد خطا E2

این ارور نشان دهنده آبگیری بیش از حد و یا لبریز شدن آب می باشد برای برطرف کردن این مشکل هیدرواستات که وظیفه آن تنظیم سطح آب می باشد را مورد بررسی قرار دهید پس از آن قطعاتی مانند شیر برقی و پمپ تخلیه را تست کنید و در آخر برد دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور لباسشویی دوو کد خطا E3

این ارور نشان دهنده خطا در قسمت فن می باشد برای برطرف کردن آن PCB را مورد بررسی قرار داده و فن را باز کرده و تست کنید تا مشکل برطرف شود.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطا E4

این ارور نشان دهنده نشتی آب می باشد که به دلیل در ارتباط بودن ماشین لباسشویی با آب ممکن است در خیلی از قسمت ها این اتفاق افتاده باشد برای مثال آسیب دیدن کاسه نمد و یا سوراخ شدن یکی از لوله های متصل به دیگ حتما برای برطرف کردن این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطا E5

این ارور نشان دهنده نوسان برق و جریان برق بیش از حد می باشد برای برطرف کردن این مشکل حتما از یک دستگاه کنترل نوسان برق و یا محافظ استفاده کنید تا برد دستگاه شما آسیب نبیند.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطا E6

این خطا نشان دهنده وجود مشکل در eng می باشد که برای برطرف کردن آن موتور ماشین لباسشویی و سوکت های آن و همچنین برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید توصیه می شود که برای برطرف کردن این مشکل از یک تعمیر کار ماشین لباسشویی کمک بگیرید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاE7

این مشکل نشان دهنده بروز مشکل در چرخش موتور می باشد که برای برطرف کردن آن حتما از یک تکنسین کمک بگیرید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاE8

این کد خطا نشان دهنده آسیب و خطای موتور شستشو می باشد که برای برطرف کردن آن حتما باید اتصالات و موتور شستشو مورد بررسی قرار بگیرند.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاE9

این ارور نشان دهنده بروز مشکل درسیستم فشار سطح آب می باشد برای برطرف کردن این مشکل باید هیدرو استات و برد الکترونیکی دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاLE

این ارور نشان دهنده باز بودن درب ماشین لباسشویی می باشد برای برطرف کردن آن درب مشاین لباسشویی خود را یک بار باز و بسته کنید اگر این مشکل رفع نشد میکروسوییچ درب را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطا IE

این ارور نشان دهنده مشکل در ورودی آب می باشد برای برطرف کردن آن اتصالات ورودی و شیلنگ آب را بررسی کنید تا آسیب ندیده باشد و اگر مشکل و کد خطا رفع نشد به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی دوو بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور های لباسشویی دوو

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاoE

این کد خطا نشان دهنده درست تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی می باشد برای رفع این مشکل اول از همه شیلنگ های تخلیه آب ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید تا مشکل برطرف شود اگر با این کار ارور پاک نشد و یا آب ماشین لباسشویی تخلیه نشد به سراغ پمپ تخلیه و برد الکترو نیکی دستگاه بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاUE

این ارور نشان دهنده نا متعادل بودن لباس ها در داخل ماشین لباسشویی می با شند برای برطرف کردن آن لباس ها را خارج کرده و به صورت متعادل داخل ماشین لباسشویی قرار دهید تا مشکل برطرف شود.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاB3

این خطا نشان گر دور موتور شستشو می باشد که برای برطرف کردن آن باید سنسور و برد الکترونیکی دستگاه مورد بررسی قرار بگیرنهد که توصیه می شود این کار توسط یک فرد متخصص انجام شود.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاIB

دلیل نمایش این ارور را می توان به آسیب دیدن برد الکترونیکی ارتباط داد که تعمیر آن کاری تخصصی می باشد.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاH2

این خطا نشان دهنده آسیب دیدن سنسور دما یا ترمیستور می باشد که برای برطرف کردن این کد خطا باید سنسور را از نظر اتصالات و همچنین سلامت این قطعه مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاH3

دلیل بروز این مشکل بیش از حد داغ شدن المنت خشک کن می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور و برد و یا المنت مورد بررسی قرار بگیرند.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاH4

دلیل نمایش این کد خطا داغ شدن بیش از حد المنت لباسشویی می باشد که برای رفع این کد باید المنت و ترمیستور یا سنسور دمای ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار بگیرد فقط در بعضی از برنامه های شستشو ماشین لباسشویی نیاز به آبگرمی بیش از 45 درجه سانتی گراد نیاز داد پس برای رفع این کد این موارد را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاH

ین ارور نماینگر بروز مشکل و کار نکردن المنت می باشد که برای رفع آن باید سنسور دما یا ترمیستور و المنت و برد اصلی مورد بررسی قرار بگیرند که پیشنهاد می شود در این موارد المنت را تعویض کنید تا مشکل دستگاه برطرف شود.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاH8

دلیل به وجود آمدن این ارور داغ شدن بیش از حد المنت و نبود آب کافی می باشد در این شرایط این ارور نمایش داده می شود که برای برطرف کردن آن باید هیدرواستات، سنسور دما و… را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاH7

این ارور در زمانی که المنت خشک کن آسیب دیده باشد به وجود می آید که برای برطرف کردن آن باید ترمیستور و المنت خشک کن مورد بررسی قرار گیرند و در صورت نیاز تعویض شوند.

 

 

ارور های ماشین لباسشویی دوو کد خطاPFE
زمانی که فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی دچار گرفتگی شده باشد این ارور نمایش داده می شود برای رفع آن باید فیلتر را باز کرده و تمیز کنید تا مشکل آن برطرف شود.

 

جمع بندی

تمامی این کد های خطا مربوط به ماشین لباسشویی دوو می باشد که برخی از آن ها توسط خود شما انجام شدنی است ولی اغلب آن ها باید توسط فردی متخصص برطرف شود و به این نکته دقت کنید که انجام این کار توسط افراد متفرقه با دانش کم نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی دوو باعث آسیب های بیشتر به این دستگاه و همچنین بالا بردن هزینه تعمیرات می شود.

برای تعمیر ماشین لباسشویی دوومی توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا ما در سریع ترین زمان تکنسین مورد نظر را به محل سکونت شما اعزام کنیدم دقت داشته باشید که اگر برای برطرف کردن این ارور ها نیاز به تعویض قطعه ای باشد ما در این مجموعه از قطعات اصلی برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو استفاده می کنیم .

مهم ترین نکته در انجام خدمات ضمانت آن می باشد که در این مجموعه خدمات و قطعات تعویض شده ضمانت 6 الی 12 ماه می شوند و سعی ما این است که بعد از تعمیر ماشین لباسشویی دوو این دستگاه مانند روز اول کار کند پس برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو با تعمیره تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی

علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران