با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی در قیطریه

تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در محله قیطریه سال ها است که در کنار شما هستیم ما تعمیر لباسشویی در تهران را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهیم اگر شما در محله قیطریه زندگی میکنید و برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به یک تکنسین نیاز دارید برای راحتی کار خود باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید این مجموعه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه می باشد همچنین با استفاده از شماره واتساپ تعمیره میتوانید از قیمت قطعات و تعمیرات مطلع شوید به این نکته توجه داشته باشید که قطعات تعویض شده توسط این مجموعه همگی فابریک و اورجینال همان دستگاه می باشد که پس از انجام تمامی خدمات به صورت 6 الی 12 ماهه ضمانت می شود که این ضمانت به صورت کتبی داخل فاکتور برای شما ثبت می شود.
اما مجموعه تعمیره خدمات تعمیر ماشین لباسشویی با برند های سامسونگ، ال جی، زیرووات، میدیا، پاناسونیک، بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، اسنوا، الکترواستیل، امرسان، پاکشوما، آبسال، جی پلاس، سام، جنرال الکتریک، فریجیدر، مابه، وستینگهاوس، ویرپول، کنمور، پروفایل، الگانس، را با قطعات اصلی و ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهد.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیرات لباسشویی در قیطریه

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

نحوه ارتباط با مجموعه تعمیره برای تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه

برای تعمیر ماشین لباسشویی خود در قیطریه در مرحله اول باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اما راه های ثبت در خواست و تماس با مجموعه تعمیره چگونه می باشد؟

 • در روش اول با وارد شدن به سایت تعمیره شما با استفاده از شماره های تماس در داخل سایت میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید اما شماره های مد نظر برای محله قیطریه شماره های (22515004 و 2631100) می باشند که این شمارها مربوط به محله قیطریه است.
 • روش دوم برای ارتباط با مجموعه تعمیره استفاده از فرم ثبت در خواست می باشد زمانی که شما وارد سایت تعمیره می شوید پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن اوپراتور مجموعه با شما تماس میگیرد.
 • اما روش آخر که برای دریافت راهنمایی در تعمیر ماشین لباسشویی بسیار مهم و کار آمد می باشد استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره است با استفاده از این شبکه ها شما میتوانید از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات مطلع شوید و همچنین با تکنسین ها به صورت مستقیم در ارتباط هستید.

 

 

مراحل انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در قیطریه

تعمیرات لباسشویی در قیطریه

 •  اگر شما هم در محله قیطریه سکونت دارید و برای تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه با مجموعه تعمیره تماس گرفته اید مراحل انجام کار به شکل زیر می باشد
 •  پس از تماس شما با مجموعه تعمیره اطلاعات دریافتی برای تکنسین ارسال می شود و با شما تماس میگیرد که در قدم اول و جزعی بودن مشکل ماشین لباسشویی راهنمایی های لازم برای تعمیر آن را به خود شما میکند تا در صورت فنی بودن شما خودتان آن را تعمیر کنید.
 • در غیر این صورت برای تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه تکنسین در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 •  پس از حضور تکنسین در محل سکونت شما مرحله عیب یابی آغاز می شود و تکنسین تمامی مشکلات و عیوب ماشین لباسشویی را پیدا کرده و هزینه تعمیر و تعداد مورد نیاز قطعات تعویضی را به شما اعلام میکند.
 • در صورت رضایت شما تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی را شروع میکند.
 • پس از تعمیر ماشین لباسشویی برای آسودگی خیال شما تمامی قطعات و خدمات انجام شده در داخل یک فاکتور از شرکت تعمیره برای شما ثبت می شود و نکته قابل توجه این است که تمامی این موارد به صورت کتبی در داخل فاکتور برای شما ضمانت 6 الی 12 ماهه می شود.

 

تعمیره ماشین لباسشویی در قیطریه و در محل سکونت شما

استفاده از خدمات مجموعه تعمیره در محله قیطریه مزیت های خود را دارد به اسن صورت که شما میتوانید ماشین لباسشویی خود را در محل زندگیتان تعمیر کنید و تنها در صورت نیاز به تعمیر یک قطعه به تعمیرگاه ارسال می شود همچنین شما میتوانید تمامی مراحل تعمیر و تعویض قطعات را مشاهده کنید.
یکی از مزیت های بزرگ تعمیر ماشین لباسشویی در محل سکونت حذف هزینه جابه جایی آن به تعمیر گاه می باشد که همین امر باعث پایین آمدن هزینه تعمیرا میشود.
یکی از قابلیت های مجموعه تعمیره تعمیر در کارگاه نیز می باشد اگر شما در محله قیطریه زندگی میکنید میتوانید ماشین لباسشویی خود را به کار گاه تعمیره ارسال کنید نکته قابل توجه در تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه هزینه جا به جایی به کارگاه برای تعمیر رایگان می باشد و پس از تعمیر یک پک جرم گیر و یک تصفیه آب ماشین لباسشویی به صورت رایگان به شما داده می شود.
شما با تعمیره میتوانید ماشین لباسشویی خود را به هر نحوی که دوست دارید تعمیر کنید و پس از تعمیر ماشین لباسشویی شما دارای ضمانت 6 الی 12 ماهه می باشد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی در قیطریه

تعمیرات تخصصی لباسشویی در قیطریه

اگر شما از ماشین لباسشویی با برند های سامسونگ و ال جی استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که این دستگاه ها در زمان بروز مشکل و آسیب در آن باید توسط یک تکنسین متخصص انجام شود و اما اگر شما در محله قیطریه سکونت دارید میتوانید ماشین لباسشویی خود با برند های سامسونگ و ال جی را با ضمانت تعمیر کنید.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش و آاگ در قیطریه

دوتا از پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین برند های تولید کننده ماشین لباسشویی در جهان می باشند که تعمیرات آن کاری بسیار تخصصی می باشد و باید توسط یک فرد متخصص انجام شود تعمیره نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در محله قیطریه می باشد که متخصصین با تجربه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش و آاگ در اختیار دارد و پس از تعمیر آن را ضمانت می کند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، فریجیدر، مابه، وستینگهاوس، ویرپولف، کنمور در قیطریه

تمامی این برند ها بیشتر تولیدات کشور آمریکا می باشند و به دلیل نبود قطعات این ماشین لباسشویی ها تعمیر آن کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام این کار توسط افراد ناوارد و تعمیر کاران متفرقه باعث بالا بردن هزینه تعمیرات می شود مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی های برند آمریکایی را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهد و اگر شما هم از این برند ها برای شستشوی لباس های خود استفاده میکنید و در محله قیطریه نیاز به یک تکنسین دارید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید این مجموعه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه می باشد.

 

تعمیر سرو صدا و لرزش ماشین لباسشویی در قیطریه

تعمیر لباسشویی در قیطریه
اگرماشین لباسشویی شما صدای غیر معمولی تولید میکند و یا لرزش بیش از حدی دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اما ما در ادامه این مطلب به عیب یابی و تعمیر صدا و لرزش ماشین لباسشویی می پردازیم و مراحل عیب یابی و تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم.

 •  درقدم اول به صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی می پردازیم این صدا اگر در هنگام چرخش آبکش در دیگ ماشین لباسشویی تولید شود باید به سراغ بلبرینگ و شفت ماشین لباسشویی خود بروید زمانی که کاسه نمد در داخل دیگ خاصیت خود را از دست میدهد باعث عبور آب از خود شده و این آب به قسمت بلبرینگ و شفت راه پیدا میکند همین امر به مرور زمان باعث سر صدای غیر طبیعی و زیاد در ماشین لباسشویی می شود که برای برطرف کردن آن باید دیگ را به طور کامل باز کرده و قطعاتی مانند کاسه نمد، بلرینگ را تعویض کنید که برای این کار و تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه نیاز به تخصص دارید.
 •  اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد لرزش دارد برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید سپس به این نکته دقت داشته باشید که اگر لباس بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از حد ظرفیت ماشین لباسشویی باشد این امر باعث لرزش در آن می شود و همچنین یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی می شود همین امر است.
 •  حال با رعایت این موارد دوباره لرزش غیر طبیعی در ماشین لباسشویی را مشاهده میکنید در این موارد باید به سراغ کمک فنر های زیر دیگ ماشین لباسشویی بروید اگر این قطعات خاصیت خود را از دست داده باشد باعث لرزش در ماشین لباسشویی می شود.
  برای برطرف کردن موارد بالا اگر نیاز به تکنسین با تجربه و آموزش دیده در محله قیطریه دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در قیطریه هستیم.

 

 

 

مطالب مرتبط:

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی

علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

ارور های لباسشویی دوو

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 3 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران