با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

تعمیرکار لباسشویی آاگ

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

تعمیر این دستگاه نیازمند تخصص می باشد یعنی برای تعمیر لباسشویی آاگ باید از یک تعمیرکار با تجربه و ماهر کمک بگیرید شما برای این کار میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ در تهران هستیم و در این مجموعه تمامی خدمات در محل سکونت شما انجام می شود مجموعه تعمیره با بهرهگیری از دانش تکنسین های با تجربه و آموزش دیده خود تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران را به شما ارائه می دهد.

 همچنین خدمات ما در تمامی نقاط تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب انجام می شود که در انجام این خدمات برای تعمیر از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود تا شما با خیالی اسوده تر از لباسشویی خود استفاده کنید. ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تماس سریع با تعمیره

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست در سایت تعمیره,کارشناسان ما با شما تماس میگیرند. و زمان ورود به منزل شما برای تعمیر با خود شما هماهنگ میشود.

بله تعمیرات در تعمیره, شامل ضمانت وگارانتی می شود. که 6 الی 12 ماه میباشد و در فاکتور شما ثبت میشود.

خیر؛ درصورتی‌که پس از تعمیر لباسشویی آاگ، همان عیب مجددا تکرار شود، شما هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید. کارشناسان ما در مدت زمان گارانتی، به‌صورت رایگان مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

رضایت مشتری یکی از اصول  اولیه در تعمیره است. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، انتقاد یا اعتراض نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی تعمیره به سرعت مشکل را برطرف می کند.

راه های ارتباط با مجموعه تعمیره:

1- ثبت درخواست از سایت

2- تماس با شماره های ثبت شده داخل سایت, ارتباط مستقیم با کارشناس میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات در تعمیره از قطعات با کیفیت و اصل انجام میشود.

اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین از انجام تعمیرات منصرف شده اید. شما موظف هستید هزیته ایاب و ذهاب را به کارشناس پرداخت کنید.

خدمات ما برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مناطق 22 گانه در تهران میباشد.

بعد از انجام خدمات و عیب یابی، تکنسین موظف است دستگاه را در حضور شما تست کند. و بعد از صادر کردن فاکتور، شما هزینه را برای تکنسین واریز می کنید.

گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 6 ماه گارانتی و فاکتور مهر شده هستند.

تکنسین مجرب تعمیره

سرعت خدمات

در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌یابی را آغاز می‌کنیم.

تکنسین مجرب تعمیره

تکنسین مجرب تعمیره

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

استفاده از قطعات اورجینال تعمیره

ما در تعمیره فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌کنیم.

راهنمایی قیمت

نصب ماشین لباسشویی250 الی 500 هزار تومان
تعویض تایمر مکانیکی300 الی 600 هزار تومان
تعویض تایمر دیجیتالی400 الی 600 هزار تومان
تعویض کمک فنر لباسشویی250 الی 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی250 الی 350 هزار تومان
کارشناسی و عیب یابی50 الی 100 هزار تومان
ایاب و ذهاب80 الی 100 هزار تومان

یکی از برند های پر طرفدار و قدیمی در زمینه تولید لوازم خانگی برند آاگ می باشد لوازم خانگی تولید شده توسط این برند دارای کیفیت بالایی هستند. یکی از این لوازم برقی ماشین لباسشویی آاگ است.این دستگاه از حدودا 40 سال پیش وارد ایران شده و هنوز هم طرفداران زیادی دارد.

نحوه درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در مجموعه تعمیره

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

خدمات ما : تعمیر لباسشویی آبسال

در قدم اول با مواجه شدن خرابی ماشین لباسشویی آاگ باید با مجموعه تعمیره در تماس باشید شما عزیزان برای ثبت درخواست سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ میتوانید از مراحل زیر استفاده کنید دقت داشته باشید که پس از رزرو سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تعمیرکاران ما با شما تماس میگیرند.

 • در قدم اول برای رزرو درخواست تعمیر لباسشویی ااگ میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید برای این کار با وارد شدن به سایت شماره های تماس در تمامی مناطق تهران مشخص شده اند که شما با توجه به منطقه محل سکونت خود میتوانید در تماس باشید.
 • روش دوم برای ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG استفاده از ثبت درخواست اینترنتی می باشد که با وارد شدن به سایت تعمیره شما گزینه ثبت درخواست اینترنتی را مشاهده میکنید.
 •  آخرین روش برای ثبت درخواست استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد با این کار شما از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات لباسشویی آاگ مطلع می شوید.
 

نحوه انجام خدمات در نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران

پس از ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در مجموعه تعمیره اطلاعات دریافت شده از شما برای تعمیرکار لباسشویی آاگ ارسال میگردد.

 • پس از ارسال اطلاعات تعمیرکار لباسشویی آاگ موظف است با شما تماس بگیرید که در اولین تماس راهنمایی های لازم را به شما میکند تا اگر مشکل دستگاه جزئی است خودتان آن را برطرف کنید.
 • اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکلات پیچیده تری شده باشد تعمیرکار لباسشویی آاگ در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 •  پس از حضور تعمیرکار در محل سکونت شما مرحله عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ آغاز می شود تعمیرکار تمامی قطعات مورد نظر را مورد بررسی قرار میدهد.
 •  پس از مرحله عیب یابی تعمیرکار هزینه مورد نیاز برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را به شما اعلام میکند.
 •  در صورت رضایت شما از هزینه تعمیرات لباسشویی آاگ تعمیرکار شروع به کار میکند.
 • همچنین پس از تعمیرات با رضایت شما مبلغ خدمات دریافت می شود و همچنین برای آگاهی شما یک فاکتور صادر میگردد که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده شده اند.
 • و در نهایت به صورت کتبی در داخل فاکتور تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.
 
 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به شما این کمک را میکند تا با اطمینان خاطر تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را انجام دهید که استفاده از خدمات ما مزیت های خود را به دنبال دارد که در ادامه این مطلب به آن ها میپردازیم دقت داشته باشید که نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران یکی از قدیمی ترین برند های موجود می باشد.

 •  استفاده از قطعات اصلی برای تعمیرات لباسشویی آاگ
 •  صادر کردن یک فاکتور که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده شده است.
 • ضمانت برای تمامی خدمات که به مدت 6 الی 12 ماه می باشد.
 •  اعزام تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ
 •  پس از ضمانت ما پشتیبانی های لازم را تا آخرین روز ضمانت انجام می دهیم تا در صورت آسیب دیدن دوباره به صورت رایگان برطرف میکنیم.
 •  در این مجموعه تمامی قیمت ها و هزینه ها برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ منصفانه بوده و تمامی آن ها طبق قیمت های مشخص شده در اتحادیه می باشد.
  به این نکته دقت داشته باشید که شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG در مجموعه تعمیره باعث بالا بردن طول عمر دستگاه خود می شوید اگر این کار را به تکنسین های ناوارد بسپارید باعث آسیب های بیشتر به لباسشویی شده و هزینه تعمیرات آن را افزایش می دهد.
 
 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ به چه صورت می باشد؟

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

متداول ترین سؤال کاربران در رابطه با آسیب دیدن لباسشویی آاگ این است که چگونه باید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ استفاده کنند؟ به طور کلی پس از خرید لباسشویی آاگ برای راه اندازی و نصب آن بهترین کار تماس با نمایندگی این برند و استفاده از خدمات پس از فروش لباسشویی آاگ می باشد اما به دلیل نبود برند آاگ در ایران این کار غیر ممکن می باشد.
نبود برند آاگ در ایران باعث می شود که شما نتوانید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی استفاده کنید اما زمانی که این لباسشویی را خریداری میکنید فروشنده شماره خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ را به شما معرفی میکند اگر شما از خدمات نمایندگی های ماشین لباسشویی آاگ رضایت ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تمامی نقاط تهران هستیم.

 

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل

در مجموعه تعمیره ما با بهره گیری از دانش تکنسین های با تجربه و آموزش دیده خود تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را در محل سکونت شما و در سریع ترین زمان انجام می دهیم در تماس شما با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مجموعه تعمیره مشخصات دستگاه شما ثبت شده و نزدیک ترین تکنسین به محل سکونت شما اعزام می شود شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ در مجموعه تعمیره از مزیت های زیر برخوردار می شوید.

 •  با استفاده از خدمات تعمیر در محل سکونت دیگر نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست و ماشین لباسشویی آاگ شما در هنگام حمل آسیب نمیبیند.
 •  با جا به جا نکردن لباسشویی شما در هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ صرفه جویی کرده اید.
 •  تمامی خدمات تعمیر در حضور شما انجام می شود و شما میتوانید شاهد تمامی آن ها باشید.
 •  سرعت در تعمیر شدن دستگاه بیشتر می شود.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در مجموعه تعمیره چه خدماتی به مصرف کننده ارائه می دهد؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران

شما در زمان آسیب دیدن ماشین لباسشویی آاگ باید به دنبال یک تعمیرکار با تجربه و ماهر باشید که در تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در مجموعه تعمیره ما ماهر ترین تعمیرکار لباسشویی آاگ را به محل سکونت شما اعزام می کنیم دقت داشته باشید که تعمیرکاران ما با منصفانه ترین قیمت ها اقدام به تعمیر لباسشویی شما میکنند و همچنین در زمان انجام خدمات از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود ما در ادامه مطلب برخی از مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ را شرح داده ایم.

 • تعمیرات تخصصی در محل سکونت بدون حمل و نقل و در سریع ترین زمان
 •  تعمیرات تخصصی لباسشویی آاگ در کار گاه با ضمانت یک ساله
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 •  صادر کردن فاکتوری با شرح تمامی خدمات
 •  ضمانت تعمیرات لباسشویی آاگ به مدت 6 الی 12 ماه
 •  پشتیبانی برای ضمانت دستگاه
 •  اعزام سریع تعمیرکار لباسشویی آاگ
 • ارائه تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 

برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG از خدمات کدام سایت استفاده کنیم؟تعمیر لباسشویی آاگ

به دلیل کیفیت بالای این دستگاه قدیمی بودن و یا جدید بودن آن فرقی نمیکند شما باید برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ از سایتی درخواست تکنسین کنید که به صورت تخصصی تعمیرات را انجام دهد و شما از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ بهره مند شوید شما زمانی که در گوگل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را سرچ میکنید سایت های زیادی به شما نمایش داده می شود اما بهتر است در این مواقع با مجموعه تعمیره در تماس باشید و میتوانید در این مواقع با شماره 02188448700 در تماس باشید تا تعمیرکاران لباسشویی آاگ در سریع ترین زمان به کمک شما اعزام شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مجموعه تعمیره چقدر زمان می برد؟

لباس های کثیف شما روی هم انباشته شده اند و با خرابی ماشین لباسشویی آاگ خود مواجه شده اید در این مواقع باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ تماس بگیرید اما مهم ترین دقدقه شما در این مواقع مدت زمان تعمیر لباسشویی آاگ می باشد شما میخواهید که در سریع ترین زمان دستگاه را تعمیر کنید.

دقت داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بستگی به مشکل آن دارد گاهی اوقات مشکل دستگاه بسیار جزئی است و در سریع ترین زمان برطرف می شود اما گاهی اوقات مشکل بسیار پیچیده است که تعمیر آن هم نیاز به مدت زمان بیشتر و هم نیاز به تخصص دارد پس بهتر است در تعمیر ماشین لباسشویی آاگ صبور باشید.

خدمات ما : تعمیر لباسشویی زیمنس

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید که این فرد به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را انجام دهد دقت داشته باشید که در تعمیر این دستگاه عیب یابی مهم ترین امر می باشد اگر تعمیرکارلباسشویی آاگ این کار را به درستی انجام ندهد باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی آاگ می شود و شما باید هزینه بیشتری برای تعمیر لباسشویی آاگ پرداخت کنید.

 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ باید تمامی اصول مشتری مداری را رعایت کند.
 • دقت داشته باشید کهتعمیر کار ماشین لباسشویی آاگ پس از انجام تمامی خدمات باید آن ها را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت کند.
 • تعمیر کار باید در زمان تعویض قطعات از قطعات اصلی و فابریک استفاده کند.
 • تکنسین موظف است در مدت زمان ضمانت پشتیبانی های لازم را در زمان آسیب دیدن دستگاه انجام دهد.
 • پس از تماس شما تعمیرکار باید برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام شود.
 

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیرات لباسشویی آاگ

دقت داشته باشید که برای آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ هم نیاز به گزراندن آموزش ها دارید و هم نیاز به سال ها تجربه می باشد زیرا تعمیرات هر مدل از لباسشویی ها متفاوت می باشد اما گاهی اوقات مشکل ماشین لباسشویی آاگ شما بسیار جزئی می باشد که شما با استفاده از راهنمایی های تعمیرکاران ما میتوانید این مشکل را خودتان برطرف کنید اما اگر این مشکل پیچیده می باشد نیاز به تخصص و کافی است پس بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خودتان اقدام به این کار نکنید قبل از هر کاری میتوانید از مشاوره های مجموعه تعمیره کمک بگیرید.

خدمات ما :  تعمیر لباسشویی کنوود

آیا برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ از قطعات اصلی استفاده می شود؟

دقت داشته باشید که به دلیل تحریم بودن کشور ما وجود قطعات اصلی کاری بسیار دشوار می باشد ما در این مجموعه برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی آاگ از قطعات با کیفیت بالا استفاده میکنیم زمانی که با مجموعه ما تماس میگیرد دیگر جای نگرانی برای تعویض قطعات نیست زیرا ما برای اطمینان خاطر شما تمامی قطعات تعویض شده را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم همچنین اگر خودتان قصد تعویض قطعات را دارید میتوانید با مراجعه به سایت مجموعه تعمیره از مقالات ما استفاده کنید تا اطلاعات و آگاهی خود را افزایش دهید.

خدمات ما: تعمیر لباسشویی بکو

عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ

ما در ادامه ی مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی آاگ میپردازیم و نحوه تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم دقت داشته باشید که اگر از دانش فنی بالایی بر خوردار نیستید این کار را به تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ بسپارید زیرا اگر خودتان و یا تعمیرکار ناواردی این کار را انجام دهد باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی آاگ می شوید و همچنین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ افزایش پیدا میکند.

 • علت روشن نشدن ماشین لباسشویی آاگ
 • دلیل متوقف شدن ماشین لباسشویی آاگ در حین کار
 • علت تخلیه نشدن آب از داخل ماشین لباسشویی آاگ
 • دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ
 • دلیل لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی آاگ
 • علت سر صدای زیاد ماشین لباسشویی آاگ
 • علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی آاگ
 
 

دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی آاگ

اگر در زمان استفاده از ماشین لباسشویی خود متوجه روشن نشدن این دستگاه شده اید برای برطرف کردن این مشکل باید تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را انجام دهید برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • اگر ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود باید به سراغ سیم رابط یعنی دوشاخه اصلی و همچنین پریز برق متصل به آن بروید و اگر مشکل از این دو می باشد آن را برطرف کنید.
 • پس از بررسی آن ها و برطرف نشدن مشکل برای تعمیر لباسشویی آاگ باید به سراغ پارازیت متر و یا نویزگیر ماشین لباسشویی بروید برق اصلی ماشین لباسشویی به این قطعه متصل شده است و در صورت نوسان برق ممکن است برق ورودی در داخل ماشین لباسشویی آاگ جریان پیدا نکند در این مواقع حتما باید این قطعه را تعویض کنید.
 • پس از بررسی موارد زیر و برطرف نشدن مشکل ماشین لباسشویی آاگ باید به سراغ برد اصلی ماشین لباسشویی بروید اگر این قطعه دچار سوختگی و یا آسیب دیدگی شده باشد ممکن است ماشین لباسشویی شما روشن نشود و همچنین تعمیر برد ماشین لباسشویی آاگ کاری بسیار تخصصی می باشد که باید توسط یک تعمیرکار انجام شود.
 

دلیل متوقف شدن ماشین لباسشویی آاگ در حین کار

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ در منزل

اگر مشان لباسشویی شما روشن است و در حین کار متوقف شده باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی حایر کنید برای برطرف کردن این مشکل و متوقف شدن ماشین لباسشویی در حین کار میتوانید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • یکی از قطعات بسیار مهم در این زمینه میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی آاگ می باشد این قطعه نوعی کلید امنیتی است و در زمانی که آسیب دیده باشد ماشین لباسشویی به درستی تشخیص نمی دهد که درب دستگاه بسته شده و در حین کار متوقف می شود.
 • دقت داشته باشید که اگر هر قطعه ای در ماشین لباسشویی آاگ آسیب دیده باشد ممکن است این دستگاه در حین کار متوقف شود یکی از این قطعات شیر برقی می باشد اگر شیر برقی مرحله آبگیری را به درستی انجام ندهد ممکن است ماشین لباسشویی در حین کار متوقف شود.
 • اگر آب کثیف در داخل ماشین لباسشویی باقی مانده و آب تخلیه نمی شود ممکن است دستگاه در حین کار متوقف شود پس در قدم اول باید مشکل تخلیه آب را برطرف کنید.
 • همچنین ممکن است که موتور ماشین لباسشویی آاگ آسیب دیده باشد و پس از مرحله آبگیری موتور وارد مدار نشود و ماشین لباسشویی در حین کار متوقف شود در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید موتور این دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 • دقت داشته باشید که برای برطرف کردن و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در زمانی که متوقف شده است باید از یک تعمیرکار لباسشویی آاگ کمک بگیرید.

دلیل تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی آاگAEG

اگر بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی خود متوجه کد خطای E21 شده اید این ارور لباسشویی آاگ نشان دهنده تخلیه نشدن آب می باشد و در این مواقع گاهی اوقات شما به راحتی میتوانید این مشکل را برطرف کنید اما گاهی اوقات نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ دارید که در اداه این مطلب به تمامی آن ها میپردازیم.

 • در قدم اول برای برطرف کردن مشکل تخلیه آب میتوانید به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی آاگ بروید اگر در داخل این فیلتر گرفتگی به وجود آمده باشد عمل تخلیه آب انجام نمی شود و یا سخت انجام می شود که با بیرون آوردن اشیاء و تمیز کردن این فیلتر مشکل تخلیه آب برطرف می شود.
 • در برخی از مواقع ممکن است که شلنگ تخلیه دچار پیچ خوردگی و یا گرفتگی شده باشد که باید برای تخلیه آب این مشکل را برطرف کنید.
 • اما اگر با بررسی موارد بالا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ انجام نشد باید به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود بروید و این قطعه را مورد بررسی قرار دهید و همچنین در صورت خرابی آن پمپ تخلیه را تعویض کنید.
 • دقت داشته باشید که در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بهتر است با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا تکنین های ما تخصصی ترین خدمات تعمیر لباسشویی آاگ را به شما ارائه دهند.

دلیل ابگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ

تعمیرات لباسشویی آاگ

اگر ماشین لباسشویی ااگ مرحله آبگیری را به درستی انجام نمی دهد و یا شما کد خطای E22 را بر روی نمایشگر آن مشاهده میکنید برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ موارد زیر بروید.

 • در قدم اول به سراغ شلنگ ورودی آب بروید اگر دچار پیچ خوردگی شده باشد ممکن است آب به راحتی وارد ماشین لباسشویی شما نشود.
 • پس از بررسی آن دقت داشته باشید که یک فیلتر در داخل ورودی شلنگ قرار دارد که در زمان گرفتگی آن ممکن است آب وارد دستگاه نشود.
 • پس از بررسی موارد بالا و برطرف نشدن مشکل ماشین لباسشویی آاگ باید به سراغ شیر برقی بروید این قطعه وظیفه آبگیری را در داخل ماشین لباسشویی آاگ بر عهده دارد بهتر است آن را تست کنید و در صورت آسیب دیدن این قطعه حتما آن را تعویض کنید.

دلیل لرزش ماشین لباسشویی آاگ

گاهی اوقات متوجه لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی آاگ خود می شوید که در سریع ترین زمان باید اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ کنید و برای برطرف کردن این مشکل میتوانید موارد زیر را بررسی کنید.

 • برای برطرف کردن لرزش ماشین لباسشویی آاگ دقت داشته باشید که پایه های آن به صورت تراز قرار داشته باشند اگر لباسشویی در محلی صاف و تراز قرار نداشته باشد ممکن است در حین کار شما متوجه لرزش بیش از حد شوید.
 • یکی از مهم ترین قطعات در لرزش ماشین لباسشویی کمک فنر های آن می باشند اگر این قطعات آسیب دیده باشند ممکن است در حین کار شما متوجه لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی آاگ شوید و در این مواقع برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بهتر است از یک تعمیر کار با تجربه کمک بگیرید.
 • اگر در داخل ماشین لباسشویی کم تر از ظرفیت و یا بیشتر از ظرفیت لباس بریزید در حین کار این دستگاه دچار لرزش شده و باعث آسیب دیدن کمک فنر ها می شود پس به ظرفیت ماشین لباسشویی خود دقت داشته باشید.

دلیل سر و صدای زیاد در ماشین لباسشویی آاگ

اگر ماشین لباسشویی آاگ شما در حین کار تولید سر و صدای زیادی میکند بهتر است برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

دقت داشته باشید که زمانی دیگ لباسشویی آاگ شما تولید صدا میکند که بلبرینگ و کاسه نمد آسیب دیده باشند زمانی که کاسه نمد آسیب ببیند و خاصی خود را از دست دهد همین امر باعث نفوذ آب به قسمت بلبرینگ شده و به مرور زمان تولید سر و صدای بسیار زیادی میکند.

نکات مهم برای نگهداری ماشین لباسشویی آاگ

بهتر است برای بالا بردن عمر دستگاه و جلوگیری از تعمیر ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را برای نگهداری آن انجام دهید.

 • پس از شستشوی ماشین لباسشویی ااگ درب آن را باز گذاشته و لاستیک دور درب آن را به کمک یک دستمال خشک کنید.
 • ماشین لباسشویی آاگ خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 • هر ماه فیلتر تخلیه لباسشویی خود را باز کرده و تمیز کنید.
 • به میزان ظرفیت لباسشویی در داخل آن لباس بریزید.
 • در سال حداقل یک بار ماشین لباسشویی خود را جرم گیری کنید.
 • استفاده بیش از حد پودر در داخل لباسشویی باعث ایجاد جرم می شود.
 

تعمیر ماشین لباسشیی aeg در تهران

ماشین لباسشویی، تولید شده توسط برند آاگ یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار می‌باشد. این دستگاه از قطعات با کیفیت تولید شده و با استفاده،  درست و رعایت نکات حفظ و نگهداری آن شما سال ها میتوانید از این دستگاه استفاده کنید اما هر چقدر هم که قطعات، داخی ماشین لباسشویی شما با کیفیت باشد به مرور زمان با فرسودگی قطعات فرایند کاری ماشین لباسشویی شما مختل می‌شود. در این مواقع برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ حتما باید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید زیرا عیب یابی و تعمیر این دستگاه نیازمند تخصص کافی می‌باشد.
حال اگر شما هم از لباسشویی آاگ استفاده میکنید و دستگاه شما با مشکل مواجه شده است برای عیب یابی وتعمیرات تخصصی میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی aeg در تهران هستیم که خدمات خود را با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام میدهیم همچنین برای اطمینان شما عزیزان مجموعه تعمیره تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکند.
 
 

تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی

 ماشین لباسشویی آاگ یکی از محصولات با کیفیت،  قدیمی و همچنین معتبر در بازار است اگر شما هم از گذشته تا به امروز طرفدار این برند هستید حتما یکی از لباسشویی های قدیمی آن را در منزل دارید این دستگاه ها به کمک یک تایمر مکانیکی فعالیت خود را انجام داده  و میتوان گفت که لباس های شما را به بهترین شکل شستشو میدهد و به همین دلیل است که اکثر مصرف کنندگان قصد تعویض این لباسشویی را ندارند اما به دلیل قدیمی بودن این دستگاه در زمانی که با مشکلی مواجه می‌شود نگران تعمیرات آن هستند اگر شما هم به دنبال تعمیر ماشین لباسشویی آاگ قدیمی خود هستید حتما با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لباسشویی آاگ قدیمی به شما تخصصی ترین خدمات را ارائه میدهیم.  
 
 

مطالب مرتبط

علت قاطی شدن رنگ لباس ها در لباسشویی

علت خرابی گیر بکس لباسشویی

تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی

ارور لباسشویی آاگ

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 12 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران