با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

علت بوی سوختگی در لباسشویی

علت بوی سوختگی در لباسشویی

علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل پر کاربرد در خانه های امروزی می باشد که به دلیل استفاده زیاد از این دستگاه مشکلات زیادی برای آن به وجود می آید یکی از این مشکلات بوی سوختگی در ماشین لباسشویی می باشد به دلیل تخصصی بودن و فرایند کاری ماشین لباسشویی با آب و برق تعمیر و عیب یابی آن به شدت سخت می باشد.

نیاز به تجربه و دانش فنی دارد در مجموعه تعمیره ما علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی را به صورت تخصصی عیب یابی و تعمیر میکنیم و همچنین تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی را به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهیم اگر ماشین لباسشویی شما هم دچار مشکل شده است و برای تعمیر آن نمی دانید از چه کسی کمک بگیرید.

مجموعه تعمیره به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران شرق، غرب، شمال و جنوب این خدمات را انجام می دهد همچنین برای اگاهی بیشتر نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی و علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی این مطلب را مطالعه کنید و برای راهنمایی کامل با تماس به مجموعه تعمیره اوپراتور به صورت رایگان به شما در تعمیر ماشین لباسشویی کمک میکند پس ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

چرا ماشین لباسشویی بوی سوختگی میدهد

تعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

 

موتور لباسشویی دلیل بوی سوختگی در ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین قطعات در ماشین لباسشویی که وجود آن در شستشوی لباس بسیار مهم می باشد موتور ماشین لباسشویی است موتور مهم ترین قطعه در چرخش آبکش می باشد که با چرخیدن به چپ و راست باعث چرخش آن می شود.

گاهی اوقات شاید بوی سوختگی به مشام شما برسد که این بو ازماشین لباسشویی است یکی از قطعاتی که در ماشین لباسشویی دچار بوی سوختگی می شود موتور آن می باشد گاهی اوقات با استفاده پشت سر هم از ماشین لباسشویی باعث نیم سوز شدن آن می شوید همیشه اگر میخواهید پشت سر هم از ماشین لباسشویی استفاده کنید بعد از هر بار استفاده یک وقفه برای استراحت ماشین لباسشویی به آن بدهید.

اما همیشه پشت سر هم استفاده کردن از ماشین لباسشویی باعث سوختگی در آن نمی شود گاهی اوقات بیش از حد پر کردن مخزن شستشوی ماشین لباسشویی باعث نیم سوز شدن ماشین لباسشویی می شود اگر لباس را بیش از حد داخل ماشین لباسشویی بریزید باعث فشار زیاد به موتور ماشین لباسشویی می شود و همین امر یکی از دلایل نیم سوز شدن آن است همیشه دقت داشته باشید که مخزن لباسشویی را بیش از حد لباس پر نکنید و یا لباس ها را به صورت متعادل داخل آن بریزید تا به موتور آن آسیب نرسد.

آیا تسمه دلیل بوی سوختگی در ماشین لباسشویی است؟

چرا ماشین لباسشویی بوی سوختگی میدهد تعمیره

تسمه قطعه می باشد به صورت شکل حرف V که بین دیگ و موتور ماشین لباسشویی متصل می شود و با چرخیدن موتور ماشین لباسشویی باعث حرکت آبکش در دیگ ماشین لباسشویی می شود گاهش اوقات با فرسودگی و پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی و چرخیدن موتور باعث به وجود آمدن بوی سوختگی در ماشین لباسشویی می شود هر 6 ماه بهتر است که درب ماشین لباسشویی خود را باز کرده و تسمه آن را مورد بررسی قرار دهید تا این اتفاق برای شما نیفتد.

همیشه دقت داشته باشید که تسمه در جای درست خود قرار گرفته باشد اگر در جای خود به صورت سفت و یا شل قرار گرفته باشد باعث به وجود آمدن این مشکل می شود اگر شما نمی توانید آن را تنظیم کنید حتما با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی را به محل سکونت شما اعزام شود و ماشین لباسشویی شما را با ضمانت تعمیر کند.

 

 

واشر یا لاستیک دور المنت 

برای گرم کردن آب در ماشین لباسشویی و شستشوی بهتر در آن از قطعه ای به نام المنت استفاده می شود که با عبور جریان برق از آن داغ شده و آب را گرم میکند المنت در قسمت پایینی دیگ لباسشویی قرار دارد و برای آب بندی کردن المنت از یک واشر پلاستیکی در دور آن استفاده می شود.

یکی از دلایل بوی سوختگی در ماشین لباسشویی میتواند از این واشر پلاستیکی باشد به صورتی که اگر بیش از حد المنت داغ شود و گرمای آن باعث آسیب رساندن به این واشر پلاستیکی شود باعث ایجاد بوی سوختگی در ماشین لباسشویی می شود.

 

 

آیا سیم کشی و یا سیم های رابط در ماشین لباسشویی باعث بوی سوختگی در دستگاه می شود؟

چرا ماشین لباسشویی بوی بد میدهد

ماشین لباسشویی هم مانند دستگاه های برقی دیگر از قطعات الکتریکی زیادی تشکیل شده است که جریان برق تسط سیم کشی به این قطعات منتقل می شود قطعات پر مصرفی مانند المنت و یا موتور که اگر بیش از حد از ماشین لباسشویی استفاده کنید باعث جریان کشی زیاد و گرم شدن بیش از حد سیم های رابط و در نهایت سوختن آن ها می شود که یکی از علت های بوی سوختگی در ماشین لباسشویی سیم های رابط می باشند.

 

 

دوشاخه 

گاهی اوقات علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی دوشاخه آن می باشد و شما تمامی موارد را بررسی میکنید و متوجه می شوید که دوشاخه ماشین لباسشویی آب شده است.
این مشکل میتواند از بیش از حد استفاده کردن و یا جریان کشی بالا توسط ماشین لباسشویی باعث داغ شدن سیم ها و آب شدن پریز و دوشاخه برق شود در این موارد سریعا فیوز برق را قطع کرده و با یک تعمنیر کار ماشین لباسشویی تماس بگیرید سوختن این دوشاخه یکی از علت های بوی سوختگی در ماشین لباسشویی می شود.

 

 

برد و تایمر آیا علت بوی سوختگی

برد و تایمر در ماشین لباسشویی وظیفه قطع و وصل قطعات را برعهده دارند که گاهی با سوختگی و اتصالی در این قطعات دلیلی بر علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی می باشد که برای تعمیر آن حتما باید از یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی کمک بگیرید.
و تعمیر برد و تایمر ماشین لباسشویی کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام این کار توسط افراد متفرقه باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی و بالا بردن هزینه تعمیر آن می شود پس برای تعمیر آن به این نکته توجه کنید.

 

خلاصه علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی

علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی در تعمیره چیست

اگر در حین کار کرد ماشین لباسشویی خود متوجه بوی سوختگی در داخل ان شدید در برخی از موارد این بوی سوختگی به دلیل داغ شدن و رزین برد اصلی می باشد اما در برخی از موارد شما با احساس بوی سوختگی متوجه متوقف شدن ماشین لباسشویی خود می شوید که در این مواقع باید تعمیر و عیب یابی علت بوی سوختگی در ماشین لباسشوی را جستجو کنید این امر بسیار حساس می باشد و بی توجهی به ان باعث آسیب رساندن به ماشین لباسشویی می شود در برخی از موارد برد اصلی ماشین لباسشویی شما به دلیل ریختن آب بر روی پنل و یا پشت سر هم استفاده کردن از ماشین لباسشویی باعث سوختن برد اصلی می شود و زمانی که این برد دچار سوختگی شود ماشین لباسشویی شما در حین کار متوقف می شود اما بوی سوختگی در ماشین لباسشویی میتواند از قطعات دیگر مانند موتور باشد موتور وظیفه چرخش آبکش را در داخل دیگ برعهده دارد که با آسیب دیدن این قطعه ماشین لباسشویی شما در حین کار متوقف می شود و به دلیل وجود سیم در داخل آن اگر جریان بیش از حد باشد باعث گرم شدن و احساس بوی سوختگی میکند.

 

 

جمع‌بندی 

اگر میخواهید لباس های زیادی در ماشین لباسشویی بشویید این لباس ها را به صورت مرحله ای شستشو دهید و دقت داشته باشید که در هر مرحله به ماشین لباسشویی خود استراحت بدهید. تسمه ماشین لباسشویی اگر در محل خود نباشد و یا دچار پارگی و پوسدگی شده باشد ایجاد صدا میکند که در این شرایط باید سریعا این مشکل را برطرف کنید.

بهتر است به صورت دوره ای ماشین لباسشویی خو را سرویس کنید تا از هزینه تعمیرات سنگین در امان باشید برای این کار و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان خدمات ماشین لباسشویی را با ضمانت 180 روزه انجام دهند.

مطالب مرتبط:

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی دوو

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران