با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی در نیاوران

تعمیر لباسشویی در نیاوران

تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران

یکی از متداول ترین مشکلات مردم در تعمیر ماشین لباسشویی اعتماد کردن به یک تعمیر کار می باشد برای این کار و اطمینان کردن به یک تعمیر کار میتوانید وارد سایت تعمیره شوید در داخل این سایت ما تمامی مجوز های لازم برای اطمینان شما در داخل سایت قرار داده ایم تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لباسشویی در تهران می باشد حال اگر شما در محله نیاوران سکونت دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران می توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تکنسین های ما در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام شده و مشکل دستگاه شما را برطرف میکنند همچنین برای اطمینان خاطر شما ما تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

 برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیرات لباسشویی در نیاوران

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

اما مجموعه تعمیره چه برند هایی از ماشین لباسشویی را در نیاوران تعمیر میکند؟

برند هایی مانند سامسونگ، ال جی، بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، دوو، اسنوا، امرسان، جی پلاس، سام، پاکشوما، ارج، آزمایش، زیرووات، فیلور، آبسال، جنرال الکتریک، مابه، نف، میله،وستینگهاوس، فریجیدر، ویرپول، کنمور، کندی تمامی این برند های ماشین لباسشویی در مجموعه تعمیره به صورت تخصصی تعمیر شده و ضمانت می شوند.

 

 

برای تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران چگونه با تعمیره تماس بگیریم؟

تعمیرات لباسشویی نیاوران

 • برای تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران و انجام خدمات توسط تعمیر کافیست وارد سایت تعمیره شوید و با وارد شدن به سایت تمامی شماره های تماس در تمامی مناطق تهران را مشاهده میکنید اما برای انجام این خدمات در محله نیاوران با شماره های (22515004 و 26311004) تماس بگیرید.
 •  اما روش دوم برای تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران با وارد شدن به سایت تعمیره پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید و با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن اوپراتور مجموعه با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما میدهد.
 •  اما برای این که سوالات خود را نسبت به مشکلات ماشین لباسشویی خود از یک تکنسین بپرسید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید بهترین کار استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره می باشد.

 

نحوه ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران

 •  پس از تماس با مجموعه اوپراتور اطلاعات شما را دریافت کرده و این اطلاعات را برای تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران ارسال میکند.
 •  پس از ان تکنسین با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی را به شما توضیح می دهد تا در صورت جزعی بودن مشکل آن را خودتان برطرف کیند.
 •  در غیر این صورت با هماهنگی شما به محل سکونت شما اعزام میشود وسپس مرحله عیب یابی ماشین لباسشویی را آغاز میکند.
 •  پس از عیب یابی تکنسین تمامی هزینه ها و مشکلات ماشین لباسشویی را برای شما توضیح می دهد که در صورت رضایت شما مرحله تعمیر آن را آغاز کند.
 •  پس از تعمیر لباسشویی فاکتوری از طرف مجموعه تعمیره برای شما ثبت و توسط تکنسین به شما داده می شود که در داخل آن تمامی خدمات و قطعات تعویض شده به صورت کتبی به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

تعمیر لباسشویی ال جی و سامسونگ در نیاوران

نمایندگی لباسشویی در نیاوران

دوتا از برند های محبوب در کشور ما ال جی و سامسونگ می باشند که به دلیل تکنولوژی بالای ماشین لباسشویی این دو برند تعمیر آن بسیار تخصصی می باشد و انجام تعمیرا آن توسط افراد ناوارد باعث آسیب رساندن به دستگاه وضرر های مالی بیشتری می شود اگر شما هم از ماشین لباسشویی این دو برند استفاده میکنید و دستگاه شما آسیب دیده است و یا حتی در محله نیاوران سکونت دارید و در آن جا به هیچ تعمیر کاری نمیتوانید اطمینان کنید بهترین کار تماس با مجموعه تعمیره میباشد این مجموعه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران می باشد و استفاده از خدمات آن دارای مزیت هایی مانند

 •  بهره‌گیری از تکنسین های با سابقه و متخصص
 • سرعت در تعمیرات
 • عیب یابی صحیح و دقیق
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک
 •  ضمانت 6 الی 12
  می باشند و پس از تعمیر ماشین لباسشویی توسط مجموعه تعمیره دستگاه شما مانند روز اول خود کار میکند.

 

تعمیرات لباسشویی بوش در نیاوران

بوش یکی از برند های آلمانی که تولید کننده با کیفیت ترین ماشین لباسشویی ها میباشد اما با وجود وارد نشدن قطعات آن به کشورما تعمیرات آن بسیار دشوار می باشد و اکثر تعمیر کاران با استفاده از قطعات غیر اصلی دستگاه شما را تعمیر میکنند حال اگر شما در محله نیاوران سکونت دارید و برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش به مشکل خورده اید بهترین کار تماس با مجموعه تعمیره می باشد ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران هستیم و تعمیر این دستگاه را با قطعات اصلی و فابریک خود آن انجام می دهیم که تمامی این خدمات دارای ضمانت 6 الی 12 ماهه می باشند.

 

ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در چه محله هایی از نیاوران انجام می شود

نمایندگی تعمیر لباسشویی در نیاوران

ماشین لباسشویی یکی از لوازم برقی ضروری در خانه های امروزی می باشد که با آسیب دیدن آن باعث نگرانی شما می شود حال اگر شما در نیاوران سکونت دارید به این مشکل برخورده اید مجموعه تعمیره خدمات خود را در محل های از نیاوران مانند

 • صاحب قرانیه
 •  جمال آباد
 • منظریه
 •  جمشیدیه
 •  دزاشیب
 •  گل سنگ
 • کاشانک
 •  گلاب دره
 • بوکان
 •  آجودانیه
 •  و…
  با ضمانت کاری خود انجام می دهد.

 

نکات مهم برای بالا بردن عمر ماشین لباسشویی

 •  ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید با این کار مانع لرزش ماشین لباسشویی می شوید.
 • بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی در داخل آن لباس نریزید این کار باعث آسیب دیدن کمک های ماشین لباسشویی می باشد.
 •  هر 6 ماه فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی خود را باز کرده و تمیز کنید این کار باعث بالا بردن عمر پمپ تخلیه می شود.
 •  در سال حداقل یک بار ماشین لباسشویی خود را جرم گیری کنید.

 

 

تعمیر سرو صدا و لرزش ماشین لباسشویی در نیاوران

تعمیر لباسشویی در نیاوران

 

اگرماشین لباسشویی شما صدای غیر معمولی تولید میکند و یا لرزش بیش از حدی دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اما ما در ادامه این مطلب به عیب یابی و تعمیر صدا و لرزش ماشین لباسشویی می پردازیم و مراحل عیب یابی و تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم.

 • درقدم اول به صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی می پردازیم این صدا اگر در هنگام چرخش آبکش در دیگ ماشین لباسشویی تولید شود باید به سراغ بلبرینگ و شفت ماشین لباسشویی خود بروید زمانی که کاسه نمد در داخل دیگ خاصیت خود را از دست میدهد باعث عبور آب از خود شده و این آب به قسمت بلبرینگ و شفت راه پیدا میکند همین امر به مرور زمان باعث سر صدای غیر طبیعی و زیاد در ماشین لباسشویی می شود که برای برطرف کردن آن باید دیگ را به طور کامل باز کرده و قطعاتی مانند کاسه نمد، بلرینگ را تعویض کنید که برای این کار و تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران نیاز به تخصص دارید.
 • اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد لرزش دارد برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید سپس به این نکته دقت داشته باشید که اگر لباس بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از حد ظرفیت ماشین لباسشویی باشد این امر باعث لرزش در آن می شود و همچنین یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی می شود همین امر است.
 • حال با رعایت این موارد دوباره لرزش غیر طبیعی در ماشین لباسشویی را مشاهده میکنید در این موارد باید به سراغ کمک فنر های زیر دیگ ماشین لباسشویی بروید اگر این قطعات خاصیت خود را از دست داده باشد باعث لرزش در ماشین لباسشویی می شود.

برای برطرف کردن موارد بالا اگر نیاز به تکنسین با تجربه و آموزش دیده در محله نیاوران دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران هستیم.

 

 

جمع بندی

ماشین لباسشویی یکی از لوازم اجتناب ناپذیر در خانه های امروزی می باشد که آسیب دیدن آن باعث نگرانی می شود برای تعمیرا آن به هیچ عنوان به تعمیر کاران متفرقه اعتماد نکنید عیب یابی و تعمیر اشتباه این افراد باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی شما می شود برای این کار میتوانید مشاوره های لازم برای تعمیر را از مجموعه تعمیره دریافت کنید ما در تمامی مناطق تهران خدمات خود را در سریع ترین زمان انجام می دهیم حال اگر شما در نیاوران سکونت دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی در نیاوران میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

مطالب مرتبط:

ارور لباسشویی سامسونگ

علت خشک نشدن لباس در لباسشویی

فیلتر برق یا نویزگیر لباسشویی

علت تخیله نشدن آب در لباسشویی| چرا لباسشویی خالی نمیشود

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 4 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران