با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور ماشین ظرفشویی اسنوا

کد خطای ماشین ظرفشویی اسنوا

ارور ماشین ظرفشویی اسنوا

کد خطای ماشین ظرفشویی اسنوا چیست؟ و در زمان مشاهده ارور ظرفشویی اسنوا چه کاری باید انجام دهیم؟
ما در این مقاله به نحوه عیب یابی و برطرف کردن ارور ظرفشویی اسنوا می پردازیم و شما با مطالعه این مطلب تا حدودی میتوانید خودتان آن را برطرف کنید اما وظیفه این کد ها چیست؟
به طور کلی در ماشین های ظرفشویی از یک سیستم عیب یابی داخلی استفاده شده است این سیستم در زمانی که قطعات در ظرفشویی آسیب دیده باشند یک کد نمایش می دهد این کد نشان دهنده آسیب دیدن قطعات ظرفشویی می باشد پس در مواجه با این مشکل باید در سریع ترین زمان تعمیر ظرفشویی اسنوا را انجام دهید زیرا با برطرف نکردن این مشکل ماشین ظرفشویی اسنوای شما دچار مشکلات بیشتری می شود و گاهی اوقات برطرف کردن این ارور ظرفشویی اسنوا کاری بسیار تخصصی می باشد که حتما باید توسط تعمیرکار ظرفشویی اسنوا انجام شود در این مواقع شما میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیرات ظرفشویی اسنوا در تمامی مناطق تهران هستیم که تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شوند همچنین برای اطمینان خاطر شما ما تمامی خدمات را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.

با استفاده از خدمات نمایندگی مجموعه تعمیره میتوانید تا 60% در هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوای خود صرفه جویی کنید.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر ظرفشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

کد خطای ماشین ظرفشویی اسنواتعمیره در کنار شماست تا تعمیر لوازم خانگی در تهران و حومه به متخصصین ما بسپارین، متخصصین حرفه ایی ما درکنار شما هستند.

راهنمای کد خطا ماشین ظرفشویی اسنوا

اگر شما با ارور ماشین ظرفشویی اسنوا مواجه شده اید برای مطلع شدن از آن کد میتوانید به سراغ دفترچه راهنمای ظرفشویی اسنوا بروید اگر اطلاعات مورد نیاز شما در داخل این دفترچه نبود میتوانید از این مطلب در سایت مجموعه تعمیره استفاده کنید ما در این مقاله به بررسی متداول ترین ارور های ماشین ظرفشویی اسنوا می پردازیم و نحوه برطرف کردن آن را برای شما شرح می دهیم تا شما با مشاهده این کد ها سریعا به مشکل آن پی برده و اقدام به تعمیر ظرفشویی اسنوا کنید.

خلاصه کد های خطای ظرفشویی اسنوا:
مشکل نمایش کد کدخطا
عدم تخلیه اب E0
عدم ابگیری E1
قفل کودک CL
پایان شستشو CD
حالت شستشوی اتوماتیک F

 

ارور E0 در ظرفشویی اسنوا

این کد خطای ماشین ظرفشویی اسنوا نشان دهنده عدم تخلیه آب پس از فرایند شستشو می باشد که برای برطرف کردن آن باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • در قدم اول برای برطرف کردن این ارور ظرفشویی اسنوا باید به سراغ فیلتر داخلی آن بروید با باز کردن درب ماشین ظرفشویی این فیلتر را در کف دستگاه مشاهده میکنید بهتر است آن را باز کرده و تمیز کنید تا اگر گرفتگی در آن دلیل عدم تخلیه آب است برطرف شود.
 •  در قدم بعدی باید حتما شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی خود را مشاهده کنید اگر این شلنگ دچار گرفتگی و یا پیچ خوردگی شده باشد ممکن است آب از داخل آن تخلیه نشود.
 •  اگر با بررسی موارد بالا ارور ظرفشویی اسنوا برطرف نشد حتما باید پمپ تخلیه مورد بررسی قرار بگیرد شما باید این پمپ را به صورت مستقیم تست کنید تا اگر آسیب دیده است حتما این قطعه تعویض شود.
 •  گاهی اوقات ممکن است علت نمایش این ارور ماشین ظرفشویی اسنوا آسیب دیدن برد الکترونیکی دستگاه باشد که باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر آن کنید.

 

ارور E1 در ماشین ظرفشویی اسنوا

رفع ارور ماشین ظرفشویی اسنوا

این ارور ماشین ظرفشویی اسنوا در زمانی نمایش داده می شود که مرحله آبگیری دستگاه به درستی انجام نشود برای برطرف کردن این مشکل باید مراحل زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 •  دقت داشته باشید که فشار آب مناسب باشد برای این کار کافیست شیر آب را باز کنیداگر فشار آب کم است ماشین ظرفشویی شما مشکلی ندارد.
 •  پس از آن شلنگ ورودی آب را بررسی کنید اگر دچار پیچ خوردگی و یا آسیب دیدگی شده باشد ممکن است مسیر ورودی آب در داخل شلنگ بسته شود.
 •  یک فیلتر کوچک در داخل شلنگ ورودی آب متصل به ظرفشویی قرار دارد که گاهی اوقات با گرفتگی این شلنگ ابگیری به درستی انجام نمی شود.
 •  پس از بررسی موارد بالا باید به سراغ شیر برقی و یا اکواستاپ بروید این قطعات در ماشین ظرفشویی وظیفه آبگیری را بر عهده دارند که در با آسیب دیدن آن ها مرحله ابگیری مختل می شود.
  دقت داشته باشید که بررسی این موارد کاری بسیار تخصصی می باشد و بهتر است برای انجام این کار از تعمیرکار ظرفشویی اسنوا کمک بگیرید.
  اگر برای تعمیر ظرفشویی اسنوا با مجموعه تعمیره تماس بگیرید پس از انجام تعمیرات تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

 

کد CL در ماشین ظرفشویی اسنوا

این ارور ماشین ظرفشویی نشان دهنده فعال شدن قفل کودک می باشد که به طور کلی میتوان گفت این کد هیچ گونه اروری نیست و دستگاه شما مشکلی ندارد تنها کافیست با نگه داشتن دکمه های قفل کودک این قابلیت را غیر فعا کنید.
دقت داشته باشید که قفل کودک تنها در زمانی کاربرد دارد که دستگاه در حین کار باشد در غیر این صورت به طور مثال در هنگام خاموش بودن و یا قبل از شروع کار این قفل کاربردی ندارد.

ارور CD در ماشین ظرفشویی اسنوا

کد خطای ماشین ظرفشویی اسنوا

این ارور ظرفشویی اسنوا نشانه پایان یافتن شستشوی ظروف می باشد به طور کلی زمانی که دستگاه کار شستشوی ظروف را به اتمام می رساند شروع به خنک سازی خود میکند که این کد مخفف COOL DRY می باشد و در این مواقع جای نگرانی نیست بگزارید دستگاه کار خود را به درستی انجام دهد ممکن است این کد ساعت ها بر روی نمایشگر باشد.

 

ارور F در ماشین ظرفشویی اسنوا

اگر این کد را بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی اسنوای خود مشاهده کرده اید نگران نباشید زیرا در زمان استفاده از برنامه AUTO SMART این کد نمایش داده می شود این برنامه به صورت اتوماتیک و با بررسی چربی ها و میزان کثیفی ظروف مرحله شستشو را برنامه ریزی میکند و در زمان فرایند این کد نمایش داده می شود که به معنی FUZZY LOGIC می باشد پس در این مواقع نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا نیست.

در مجموعه تعمیره برای برطرف کردن ارور ظرفشویی اسنوا و یا تعمیر آن از قطعات اصلی و اوریجینال استفاده می شود و قطعات استفاده شه به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

 

نحوه رفع ارور های ظرفشویی اسنوا

هشدار های ظرفشویی اسنوا در زمانی نمایش داده می شوند که یکی از قطعات در حین فرایند شستشو آسیب دیده باشد با این کد دیگر نیازی نیست که شما تمامی قطعات را مورد بررسی قرار دهید و تنها کافیست به سراغ دفترچه راهنما بروید و کد های خطا را مطالعه کنید برخی از آن ها مشکلاتی جزئی می باشند ولی برخی دیگر بسیار تخصصی و پیچیده هستن در موارد جزئی خودتان میتوانید مشکل را برطرف کنید اما در آسیب های کلی برطرف کردن ارور ماشین ظرفشویی اسنوا کاری بسیار تخصصی می باشد.

مطالب مرتبط:

راهنمایی تعویض موتور دایورتر ظرفشویی

راهنمایی تعویض تایمر ظرفشویی

علت وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[2 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران