با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

ارور یا کد خطای لباسشویی سامسونگ

ارور یا کد خطای لباسشویی سامسونگ

یکی از قابلیت ها در لباسشویی های جدید سامسونگ نمایش کد خطا یا ارور می باشد در لباسشویی های قدیمی با آسیب دیدن دستگاه باید تمامی قسمت های آن مورد بررسی قرار میگرفت اما امروزه با پیشرفته تر شدن لباسشویی ها با نمایش یک کد خطا نشان می دهد که کدام قسمت از آن آسیب دیده است ما در این مقاله کد های خطا ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما معرفی و تعمیر و عیب یابی آن را توضیح می دهیم.

اگر شما هم از لباسشویی سامسونگ استفاده می کنید و از ارور های آن اطلاع ندارید میتوانید این مطلب را کامل مطالعه کنید و برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران خود می توانید با مجموعه تعمیره در تماس با شید ما تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در تمامی مناطق تهران شرق، غرب، شمال و جنوب به صورت تخصصی و ضمانت انجام می دهیم.

برای اطلاع از  هزینه تعمیر لباسشویی در تهران  با مجموعه تعمیره با 15% تخفیف وارد شوید.

 

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

کد خطای ازور ماشین لباسشویی سامسونگ

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کدخطا E1

این ارور نشان دهنده مشکل در قسمت آبگیری ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد برای برطرف کردن این مشکل در مرحله اول باید قسمت های ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید مانند شیرآب، شلنگ ورودی و قسمت های جا پودری بعد از بررسی این موارد و سالم بودن آن ها باید شیر برقی ماشین لباسشویی سامسونگ خود را مورد بررسی قرار دهید چون مهم ترین قطعه در آبگیری ماشین لباسشویی سامسونگ شیر برقی می باشد اگر این قطعه هم سالم بود احتمال خرابی برد الکترونیکی دستگاه زیاد می باشد به این دلیل که جریان برق مورد نیاز شیر برقی را به آن نمی رساند.

 

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E2

این ارور نشان دهنده مشکل در تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد برای برطرف کردن این مشکل شلنگ تخلیه آب را مورد بررسی قرار دهید با آسیب دیدن آن تخلیه آب به مشکل می خورد در مرحله بعد پمپ تخلیه آب را مورد بررسی قرار دهید یکی از قطعات مهم در تخلیه آب پمپ آن می باشد دقت داشته باشید که با گرفتگی اشیائ داخل این فیلتر مانع فعالیت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی می شود بعد از بررسی قطعات مورد نظر احتمال آسیب دیدگی در قسمت برد الکترونیکی می باشد.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E3

این ارور مربوط آبگیری بیش از حد و یا سر ریز شدن آب لباسشویی می باشد برای برطرف کردن باید سنسور تشخیص اب یا همان هیدرواستات را مورد بررسی قرار دهید اگر هیدرواستا مشکل نداشت به سراغ برد الکترونیکی بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E4

این ارور می تواند از نا متعادل بودن لباس ها داخل ماشین لباسشویی و یا بیش از حد بودن لباس ها داخل آن باشد برای برطرف کردن این ارور مقدار لباس ها داخل ماشین لباسشویی را کم کرده و بررسی کنید که این مشکل برطرف شود.

 

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E5/E6

این ارور نشان دهنده گرمای آب می باشد که نشان می دهد دما مطلوب نیست و آب گرم نمی شود و یا بیش از حد گرم می شود. برای برطرف کردن آن اول باید المنت سیم های رابط و سنسور آن را مورد بررسی قرار دهید اگر تمامی این موارد سالم بودند به سراغ برد الکترونیکی بروید و آن را بررسی کنید.

 

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E7

کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

این ارور نشان دهنده مشکل در سطح آب می باشد و یا میزان آب در ماشین لباسشویی به اندازه مورد نظر نرسیده و یا بیش از حد است برای برطرف کردن این مشکل برای 30 ثانیه لباسشویی خود را از برق کشیده و دوباره به برق بزنید با این کار احتمال برطرف شدن مشکل می باشد اما اگر این مشکل برطرف نشد سنسور سطح آب و یا هیدرواستات و شلنگ های مربوط به آن را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات با آسیب دیدن برد الکترونیکی باعث نمایش آن می شود.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E8

این مشکل نشان دهنده مشکل در دمای آب و یا ارتباط بین موتور، المنت، و پمپ تخلیه با برد الکترونیکی می باشد برای برطرف کردن آن اول دستگاه را از برق جدا کرده و دو باره متصل کنید و برنامه شستشوی جدید به آن بدهید اگر مشکل برطرف نشده بود تمامی قطعات گفته شده را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E9

این ارور نشان دهنده آبریزی در ماشین لباسشویی می باشد برای برطرف کردن مشکل آبریزی حتما باید از فردی متخصص کمک بگیرید به این دلیل که ماشین لباسشویی سامسونگ در قسمت های زیادی با آب در ارتباط است که باید تمامی آن موارد مورد بررسی قرار بگیرند.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا Eb

این ارور نشان دهنده عدم فعالیت موتور می باشد برای حل این مشکل باید موتور و برد الکترونیکی دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا EA

این ارور زمانی نمایش داده می شود که سنسور تشخیص دور موتور ماشین لباسشویی شما اسیب دیده باشد که این سنسور یا تاخو باید توسط تکنسین بررسی و تعمیر شود این کار توسط افراد نا وارد باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی می شود.

 

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا EC

دلیل کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

زمانی که دمای آب به خوبی در ماشین لباسشویی تشخیص داده نشود این ارور را نمایش می دهد که برای برطرف کردن ان باید سنسور المن را بررسی کنید در هنگام بررسی و تعویض آن مقدار اهم المنت و سالم بودن برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا Ed

این ارور مربوط به درب ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد همیشه از بسته بودن درب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل فرمایید برای رفع این ارور اول ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید و پس از 30 ثانیه دوباره به برق بزنید اگر مشکل رفع نشد حتما مواردی مانند میکروسوییچ، زبانه درب، برد اصلی و سیم های رابط را مورد بررسی رار دهید توجه داشته باشید که اگر برد دستگاه شما تشخیص ندهد که درب بسته است به هیچ عنوان شروع به کار نمی کند.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا 5E/SE/nd

این مشکل نشان دهنده تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید حتما قطعاتی مانند پمپ تخلیه، شیلنگ خروجی، و برد ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار بگیرد.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا 1E/4E/E1/IE

 

سیستم ابگیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما به مشکل خورده است که برای برطرف کردن آن باید مواردی مانند شیر آب اصلی، شیلنگ ورودی آب، صافی شیر برقی در مرحله اول تست و بررسی شود و بعد از آن به سراغ شیر برقی و برد الکترونیکی دستگاه بروید و این دوقطعه را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطا EA/EB/8B/3E1/3E2/3E3/3E4

این مشکل نشان دهنده آسیب دیدن قسمت موتور و یا سنسور دور آن می باشد برای بررسی اول ازهمه باید به سراغ تاخو و موتور بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید همچنین اگر موارد بالا سالم بودند به سراغ برد الکترونیکی دستگاه بروید.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا PE/2E/9E1/9E2

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در برق ورودی ماشین لباسشویی می باشد برای برطرف کردن این ارور دستگاه را از برق جدا کرده و مقدار برق پریز را اندازه گیری کنید حتما باید 220 ولت باشد اگر برق ورودی 220 ولت بود حتما برد الکترونیکی ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا AE/13E

این ارور یک ارور مخابراتی و نشان دهنده قطعی بین برد ها می باشد که برای برطرف کردن آن اگر ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید احتمال درست شدن و رفع شدن این ارور زیاد می باشد در غیر این صورت باید برد ماشین لباسشویی و سیم های رابط را تست و بررسی کنید.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا BE1/BE2/12E/14E

زمانی که دکمه ها بر روی پنل ماشین لباسشویی گیر کرده باشند و اتصال ان ها قطع نشود این مشکل با ارور های بالا نمایش داده می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید به کمک یک سوزن دکمه مورد نظر را بیرون بکید.

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطا BE3/18E Sr/

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در برد اصلی دستگاه می باشد که برای برطرف کردن آن باید رله ها بر روی برد مورد بررسی قرار بگیرند و توجه داشته باشید که این فرایند باید توسط فردی متخصص انجام شود

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطا DE/DE1/DE2

این ارور در زمان بسته نبودن درب نمایش داده می شود برای برطرف کردن این ارورو درب را کامل باز و بسته کنید و دستگاه را برای مدت 30 ثانیه از برق بکشید و دوباره به برق متصل کنید اگر این ارور دوباره نمایش داده شد به سراغ میکروسوییچ، زبانه درب و برد اصلی دستگاه بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

ارور لباسشویی سامسوهنگ کد خطا FE

در بعضی از ماشین های لباسشویی جدید سامسونگ یک سیستم برای خشک کردن بهتر لباس به نام ایر واش وجود دارد که با آسیب دیدن فن این سیستم این ارور بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما نشان داده می شود که تعمیر آن کاری بسیار تخصصی می باشد.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا UE/ E4/ Ub

این ارور نشان دهنده نامتعادل بودن لباس ها در داخل ماشین لباسشویی می باشد

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطا HE2/HE3

در برخی از ماشین لباسشویی های جدید سامسونگ یک سیستم به نام 100% خشک کن وجود دارد که این سیستم وابسته سنسور دما، فن، هیتر، و یک کانال می باشد زمانی که برد اصلی به المکنت این سیستم جریان برق وارد میکند این المنت گرم شده و این گرما توسط فن و کانال این سیستم از بالای دیگ لباسشویی وارد محفظه آن می شود و همین امر باعث کامل خشک شدن لباس ها می شود اگر این سیستم به مشکل بخورد ماشین لباسشویی سامسونگ شما ارور HE2/HE3 می دهد.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا HE/E5/HE1/E1/EC

این ارور نشان دهنده بروز مشکل در قسمت گرمای آب م یباشد که برای بررسی و رفع آن باید مواردی مانند سنسور دما، هیتر یا المنت، و برد اصلی دستگاه را بررسی کنید اما در بعضی از موارد با آسیب دیدن هیدرواستات این ارور می تواند از این قطعه باشد.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا LE/LE1/11E/E9

با آبریزی دستگاه این ارور بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی شما نمایش داده می شود که برای برطرف کردن آن باید قسمتی که باعث آبریزی دستگاه شده است را برطرف و درست کنید.

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا OE/OF/E3/OC

این ارور نشان دهنده آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی می باشد و گاهی اوقات با مصرف بیش از حد مواد شوینده این ارور نمایش داده می شود برای برطرف کردن این مشکل به سراغ هیدرواستات، شیلنگ های مربوط به هیدرواستات و برد ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا TE2/TE3

زمانی که دمای سیتم ایر واش مناسب نباشد و یا سنسور آن آسیب دیده باشد این ارور نمایش داده می شود.

 

ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا TE1/6E

دمای آب ماشین لباسشویی به حد تایین شده نمیرسد برای برطرف کردن این ارور باید هیتر، سنسور دما، و برد ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطا SUD/SUDs

وجود کف بیش از حد در داخل ماشین لباسشویی باعث نمایش این ارور می شود در این مواقع ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید و دوباره متصل کنید و برنامه جدید شستشو برای ماشین لباسشویی تنظیم کنید و راه اندازی کنید دقت داشته باشید که همیشه از شوینده مرغوب در ماشین لباسشویی استفاده کنید.

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطا c8

این ارور مربوط به سنسور mems می باشد که برای برطرف کردن آن باید ماشین لباسشویی سامسونگ را خاموش و روشن کرده و دوباره برنامه شستشو برای آن تنظیم کنید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد DE2

این ارور نشان دهنده خطا در کلید روشن و خاموش ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد که برای برطرف کردن آن باید دستگاه را به مدت 5 دقیقه از برق بکشید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد TE,EC,TE1,TE2,TE3

ارور و کد خطای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

این ارور ماشین لباسشویی سامسونگ نشان دهنده خطا در حسگر دما می باشد که برای برطرف کردن آن باید دستگاه خود را مدتی از برق کشیده و سپس به برق بزنید و یک برنامه شستشوی جدید تنظیم کنید اگر مشکل آن برطرف نشد میتوانید برای برطرف کردن ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد UC

این ارور نشان دهنده نوسان برق درتغذیه ماشین لباسشویی می باشد که برای برطرف کردن آن باید ماشین لباسشویی را به مدت 30 ثانیه از برق بکشید و دوباره به برق متصل کنید و برنامه شستشوی جدید برای آن تنظیم کنید اگر ارور ماشین لباسشویی سامسونگ برطرف نشد با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

آیا در منزل خدتان میتوانید ارور ماشین لباسشویی سامسونگ را برطرف کنید؟

ماشین لباسشویی سامسونگ دستگاه بسیار حساسی می باشد که اگر بدون اطلاعات کافی دست به تعمیر ان بزنید اینکار باعث آسیب های بیشتر در ماشین لباسشویی می شود پس در زمان مشاهده ارور ماشین لباسشویی سامسونگ به سراغ دفترچه راهنمای آن و یا سایت تعمیره بروید و ارور آن را بررسی کنید اگر مشکل از نبستن درب و یا نوسان برق باشد خودتان میتوانید آن را برطرف کنید اما اگر ارور ماشین لباسشویی سامسونگ نشان دهنده آسیب دیدن یکی از قطعات باشد برای تعمیر آن باید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تکنسین های ما برای برطرف کردن ارور ماشین لباسشویی سامسونگ به محل سکونت شما اعزام شوند.

 

 

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطا t1 / tSt/ ee2/t2

ارور لباسشویی سامسونگ

این ارور نشان دهنده این است که ماشین لباسشویی سامسونگ شما روی حالت تست قرار دارد که در مرحله اول برای برطرف کردن این مشکل باید ماشین لباسشویی خود را به مدت 30 ثانیه از برق بکشید و سپس به برق متصل کنید تا مشکل ماشین لباسشویی سامسونگ شما برطرف شود در غیر این صورت با مجموعه تعمیره برای تعمیر ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید.

 

 

خلاصه مطلب در رابطه با ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

برخی از این ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به مدل های قدیمی این برند می باشند که ما به طور کلی تمامی این ارور ها را مورد بررسی قرار داده ایم و شما عزیزان نسبت به مشکل دستگاه خود میتوانید ارور مورد نظرتان را در این مطلب مورد بررسی قرار دهید برخی از این ارور ها با کشیدن برق دستگاه برطرف می شوند ولی برخی از آن ها نشان دهنده یک مشکل و یا آسیب دیدن یک قطعه در ماشین لباسشویی سامسونگ می باشند که در این مواقع بهتر است با یک تکنسین در تماس باشید و برای این که با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه عیب یابی و تعمیر آن بیشتر آشنا شوید بهتر است مقاله تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را مطالعه کنید تا با باز کردن و نحوه عیب یابی تمامی قطعات این برند آشنا شوید.

 

 

جمع بندی 

در مجموعه تعمیره ما تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را به صورت تخصصی و با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم دقت داشته باشید که برخی از ارور ها وکد های خطا در ماشین لباسشویی برطرف کردنشان کاری بسیار تخصصی و نیاز به تجربه دارد پس اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما یک ارور نمایش می دهد می توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید تا ما با استفاده از تجربیاتمان شما عزیزان را برای برطرف کردن این ارور راهنمایی کنیم ما تکنسین های متخصص در زمینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران را داریم.

 

مطالب مرتبط:

علت خشک نشدن لباس در لباسشویی

فیلتر برق یا نویزگیر لباسشویی

علت تخیله نشدن آب در لباسشویی| چرا لباسشویی خالی نمیشود

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[4.2 امتیاز از 5 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران