با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر لباسشویی در پاسداران

تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران

تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران سال هاست که در کنار شما عزیزان هستیم در مجموعه تعمیره تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی با تمامی برند ها انجام می شود و اگر شما هم در محله پاسداران سکونت دارید و تعمیر کار مناسبی برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران خود یافت نکرده اید انام این کار را به ما بسپارید. ما با بهره‌گیری از دانش تکنسین های خود تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران را به صورت تخصصی و همراه با قطعات اصلی و فابریک همان دستگاه انجام می دهیم و نکته قابل توجه در این زمینه سرعت در تعمیراتی می باشد تکنسین های ما در سریع ترین زمان ماشین لباسشویی شما را عیب یابی و تعمیر میکنند همچنین تمامی خدمات انجام شده در فاکتور به صورت کتبی 6 الی 12 ماه ضمانت می شود پس اگر میخواهید ماشین لباسشویی شما پس از تعمیر مانند روز اول خود کار کند با مجموعه تعمیره در تماس باشید.
در مجموعه تعمیره برند های لباسشویی مانند سامسونگ، ال جی، زیرووات، میدیا، پاناسونیک، بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، اسنوا، الکترواستیل، امرسان، پاکشوما، آبسال، جی پلاس، سام، جنرال الکتریک، فریجیدر، مابه، وستینگهاوس، ویرپول، کنمور، پروفایل، الگانس به صورت تخصصی و همراه با قطعات اصلی تعمیر می شوند.

 

تمامی خدمات انجام شده در این مجموعه ضمانت 180 روزه می شود که داخل فاکتور شما ثبت میگردد.

تعمیر لباسشویی در پاسداران

ما در تعمیره در کنار شما هستیم ما تکنسین های متخصصی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی در تهران داریم.

 

 

مراحل ثبت درخواست برای تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران

برای تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران با مجموعه تعمیره در قدم اول باید درخواست تعمیر خود را ثبت کنید که مراحل آن را برای شما توضیح می دهیم.

 •  در اولین و قدیمی ترین روش تماس با مجموعه تعمیره می باشد که برای این کار با وارد شدن به سایت تعمیره تمامی شماره های شعبات آن را مشاهده می کنید اما برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران باید با شماره های ( 22515004 و 26311004) تماس بگیرید.
 • در روش دوم که باعث آسان تر شدن کار ثبت درخواست می شود استفاده از پنل ثبت درخواست می باشد با وارد شدن به سایت تعمیر شما این پنل را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود در داخل آن این اطلاعات برای تعمیره ارسال شده و اوپراتور با شما تماس میگیرد.
 •  روش سوم که بهترین روش برای مطلع شدن از هزینه تعمیرات و قیمت قطعات می باشذ استفاده از واتساپ مجموعه تعمیره است شما با استفاده از این شبکه های اجتماعی میتوانید راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران را دریافت کنید.

 

 

مراحل انجام تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران با مجموعه تعمیره

تعمیرات لباسشویی در پاسداران

پس از ثبت در خواست با استفاده از روش های بالا مجموعه تعمیره شروع به انجام درخواست شما می کند که طی این فرایند مراحل زیر انجام می شود.

 • در قدم اول اطلاعات ثبت شده توسط اوپراتور برای تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران ارسال می شود و این تکنسین با شما تماس میگیرد.
 •  در تماس اول تکنسین راهنمایی های لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی را به شما توضیح میدهد تا اگر مشکلی سطحی بود خود شما آن را بدون پرداخت هزینه بر طرف کنید.
 • اما در غیر این صورت تکنسین در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 • پس از حضور تکنسین در منزل شما مرحله عیب یابی ماشین لباسشویی آغاز می شود.
 •  و پس از عیب یابی تعمیر کار مشکل دستگاه و هزینه تعمیر آن را به شما اعلام میکند.
 •  پس از رضایت شما نسبت به مبلغ تعمیرات تکنسین مرحله تعمیر ماشین لباسشویی را آغاز میکند دقت داشته باشید که تکنسین های تعمیره تمامی خدمات را با قطعات اصلی انجام می دهند.
 •  پس از تعمیر ماشین لباسشویی برای اطمینان خاطر شما یک فاکتور توسط تکنسین از مجموعه تعمیره برای شما صادر میشود که در داخل آن تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می شود.

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ در پاسداران

اگر شما یکی از طرفداران برند های سامسونگ و ال جی هستید و از ماشین لباسشویی آن ها برای شستشوی لباس های خود استفاده میکنید بهترین گزینه برای تعمیرات این برند از ماشین لباسشویی استفاده از خدمات تعمیره می باشد زیرا در تولید این برند از قطعات با کیفیتی استفاده شده است که تعمیر آن توسط یک فرد ناوارد باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی شما می شود حال اگر در محله پاسداران سکونت دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران میتوانید با تعمیره تماس بگیرید این مجموعه نزدیک ترین و قدیمی ترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی به محل زندگی شما می باشد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، زیمنس و بوش در پاسداران

تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران

تعدادی از بهترین برند ها در ماشین لباسشویی که تولید کشور المان می باشند و در طراحی و تولید این ماشین لباسشویی ها حساسیت بالایی به کار رفته است و عیب یابی و تعمیر آن کاری بسیار تخصصی می باشد که تکنسین های مجموعه تعمیره آموزش های لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی با این برند ها را گزرانده و دارای مدارک مربوط می باشند و اگر شما نیاز به یک تکنسین در محله پاسداران دارید مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران می باشد که با تماس شما در سریع ترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی به کمک شما می آید

 

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، وستینگهاوس، ویرپول، فریجیدر در پاسداران

ماشین لباسشویی های تولید شده توسط برند های آمریکایی طرفداران خود را در کشور ما دارند که نکته قابل توجه در این زمینه نبود قطعات این ماشین لباسشویی ها می باشد که تعمیر آن را بسیار دشوار میکند و همچنین انجام این کار توسط تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب رساندن به ماشین لباسشویی و یا از کار افتادن آن می شود.

اگر در محله پاسداران هستید و قصد تعمیر ماشین لباسشویی خود را دارید بهترین کار استفاده از خدمات مجموعه تعمیره می باشد ما تمامی برند های آمریکایی را با قطعات اصلی و یا تعمیر قطعات با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم پس برای تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران با ما در تماس باشید.

 

تعمیر سرو صدا و لرزش ماشین لباسشویی در پاسداران

تعمیر لباسشویی در پاسداران
اگرماشین لباسشویی شما صدای غیر معمولی تولید میکند و یا لرزش بیش از حدی دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید اما ما در ادامه این مطلب به عیب یابی و تعمیر صدا و لرزش ماشین لباسشویی می پردازیم و مراحل عیب یابی و تعمیر آن را برای شما شرح می دهیم.

 • درقدم اول به صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی می پردازیم این صدا اگر در هنگام چرخش آبکش در دیگ ماشین لباسشویی تولید شود باید به سراغ بلبرینگ و شفت ماشین لباسشویی خود بروید زمانی که کاسه نمد در داخل دیگ خاصیت خود را از دست میدهد باعث عبور آب از خود شده و این آب به قسمت بلبرینگ و شفت راه پیدا میکند همین امر به مرور زمان باعث سر صدای غیر طبیعی و زیاد در ماشین لباسشویی می شود که برای برطرف کردن آن باید دیگ را به طور کامل باز کرده و قطعاتی مانند کاسه نمد، بلرینگ را تعویض کنید که برای این کار و تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران نیاز به تخصص دارید.
 • اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد لرزش دارد برای برطرف کردن این مشکل در قدم اول باید ماشین لباسشویی خود را در محلی صاف و تراز قرار دهید سپس به این نکته دقت داشته باشید که اگر لباس بیش از حد ظرفیت و یا کم تر از حد ظرفیت ماشین لباسشویی باشد این امر باعث لرزش در آن می شود و همچنین یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی می شود همین امر است.
 • حال با رعایت این موارد دوباره لرزش غیر طبیعی در ماشین لباسشویی را مشاهده میکنید در این موارد باید به سراغ کمک فنر های زیر دیگ ماشین لباسشویی بروید اگر این قطعات خاصیت خود را از دست داده باشد باعث لرزش در ماشین لباسشویی می شود.
  برای برطرف کردن موارد بالا اگر نیاز به تکنسین با تجربه و آموزش دیده در محله پاسداران دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران هستیم.

 

جمع‌بندی

اگر به دنبال مجموعه ای هستید که ماشین لباسشویی شما را با قطعات اصلی در سریع ترین زمان تعمیر کند و تمامی خدمات خود را ضمانت کند بهترین گزینه تماس با مجموعه تعمیره می باشد این مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی در پاسداران را با قطعات اصلی انجام میدهد و نسبت به ضمانت 6 الی 12 ماهه خود پایبند است تا در صورت بروز مشکل به صورت رایگان مشکل را برطرف کند.

 

 

مطالب مرتبط:

ارور ماشین لباسشویی بوش

تعویض تایمر ماشین لباسشویی

چگونه فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنیم؟

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 2 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران