با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال و فریزر آاگ AEG

تعمیر یخچال فریزر آاگ

تعمیرات یخچال و فریزر آاگ AEG

اگر شما هم از یخچال آاگ AEG استفاده می کنید و دستگاه شما دچار مشکل شده است می توانید این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید ما در این مقاله به صورت تخصصی به تعمیر یخچال فریزر آاگ می پردازیم و متداول ترین مشکلات آن را شرح می دهیم همچنین اگر شما هم به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ AEG هستید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما خدمات تعمیر یخچال  را در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب به صورت تخصصی انجام می دهیم ما در تعمیرات یخچال آاگ از قطعات اصلی و اوریجینال استفاده میکنیم اگر شما تعمیر این دستگاه را به تعمیرکاران متفرقه بسپارید ممکن است دستگاه دچار مشکلات بیشتری شود و همچنین هزینه تعمیر یخچال آاگ افزایش یابد ما پس از انجام خدمات تعمیر یخچال آاگ یک فاکتور برای شما صادر میکنیم که در داخل آن تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

 

یخچال یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین لوازم خانگی می باشد شما به کمک این دستگاه میتوانید مواد غذایی خود را تازه و با طراوت نگهداری کنید یکی از برند های محبوب در تولید یخچال برند آاگ می باشد این برند طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد.

 

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***

 

تعمیر ساید بای ساید را در تعمیره تخصصی انجام میدهیم. 

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ در مجموعه تعمیره

در قدم اول برای تعمیر یخچال آاگ شما باید با نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ در مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در ادامه مطلب نحوه تماس با مجموعه تعمیره را شرح می دهیم و شما به کمک روش های زیر میتوانید در خواست تعمیر خود را ثبت کنید.

 • اولین و آسان ترین روش تماس با مجموعه تعمیره می باشد برای این کار شما با وارد شدن به سایت تعمیره تمامی شماره های تماس را مشاهده میکنید که با توجه به محل سکونت میتوانید با نزدیک ترین شعبه مجموعه تعمیره در تماس باشید.
 •  روش دوم استفاده از ثبت درخواست اینترنتی می باشد برای استفاده از این روش با وارد شدن به سایت تعمیره گزینه ثبت درخواست را مشاهده میکنید که با وارد کردن اطلاعات خود اوپراتور مجموعه با شما تماس میگیرد.
 • روش سوم که آسان ترین روش برای مطلع شدن از قیمت قطعات و هزینه تعمیرات یخچال آاگ می باشد استفاده از شبکه های اجتماعی مجموعه تعمیره است شما در این صفحه ها با تکنسین های مربوطه در ارتباط هستید.

 

نحوه انجام خدمات تعمیر یخچال آاگ در نمایندگی تعمیره

تعمیز یخچال و فریزر آاگ

پس از ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر آاگ اطلاعات دریافتی از شما برای تعمیرکار مربوطه ارسال میگردد و این فرد موظف است که در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرد.

 • در اولین تماس تعمیرکار یخچال آاگ در صورت جزئی بودن یخچال راهنمایی های لازم را برای شما شرح میدهد که خودتان بدون پرداخت هزینه تعمیرات یخچال آاگ را انجام دهید.
 •  در غیر این صورت و پیچیدگی مشکل دستگاه تعمیرکار در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 • پس از حضور تعمیرکار یخچال آاگ در محل سکونت شما این فرد مرحله عیب یابی را آغاز میکند.
  • پس از عیب یابی یخچال فریزر آاگ تعمیرکار شما را از مشکل به وجود آمده مطلع میکند و میزانه هزینه را برای شما شرح میدهد.
 •  در صورت رضایت شما تعمیرکار شروع به تعمیر یخچال آاگ aeg میکند.
 • پس از تعمیرات و در صورت رضایت شما از انجام خدمات یک فاکتور از طرف مجموعه تعمیره برای شما صادر میگردد که در داخل آن تمامی خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

 

نمایندگی تعمیر یخچال آاگ AEG

ما در نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ به صورت تخصصی و با بهرهگیری از دانش تکنسین های با تجربه خدمات تعمیر را انجام می دهیم همچنین ما با رعایت قوانین مشتری مداری خدمات تعمیر یخچال آاگ را به صورت تخصصی ارائه می دهیم.

 •  در نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ ما برای انجام تمامی خدمات از قطعات اصلی و فابریک استفاده میکنیم.
 •  اعزام سریع تکنسین برای تعمیرات یخچال آاگ
 •  بهره گیری از دانش تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده در زمینه تعمیر یخچال AEG
 • دریافت هزینه تعمیرات پس از رضایت شما از انجام خدمات
 • انجام تمامی خدمات در نقاط مختلف تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب
 •  صادر کردن یک فاکتور پس از تعمیرات که در داخل آن تمامی خدمات شرح داده می شود.
 • ضمانت 6 الی 12 ماهه به صورت کتبی در داخل فاکتور

 

تعمیرکار یخچال آاگ در نمایندگی چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر یخچال آاگ در منزل

تعمیرکار نمایندگی یخچال آاگ باید دوره های آموزشی در این زمینه را گزرانده باشد و مدرک مربوطه این تخصص را دریافت کرده باشد همچنین سپردن تعمیرات یخچال فریزر آاگ به افراد غیر متخصص باعث آسیب رساندن به این دستگاه شده و در این مواقع هم تعمیرات را پیچیده تر میکند و هم هزینه تعمیر یخچال آاگ را افزایش می دهد.

 • تعمیرکار باید پایبند به قوانین مشتری مداری باشد و با رعایت این اصول اقدام به تعمیر یخچال آاگ کند.
 •  تعمیر کار یخچال آاگ باید در زمان مشخص شده و با هماهنگی شما در منزل حضور پیدا کند.
 •  تکنسین باید مرحله عیب یابی یخچال آاگ را به درستی انجام دهد.
 • تعمیرکاران این نمایندگی دارای سابقه کافی و با تجربه بالا در زمینه تعمیر یخچال آاگ می باشند.

تعمیر یخچال آاگ در منزل

ما در نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ تمامی خدمات این دستگاه را در محل سکونت شما انجام می دهیم با این کار دیگر نیازی حمل و نقل دستگاه و مزیت هایی به دنبال دارد که در ادامه به آن ها میپردازیم.

 1.  با تعمیرات یخچال آاگ نیازی به جابه جایی دستگاه نیست و همین امر از آسیب هایی که در حمل و نقل به دستگاه وارد می شود جلو گیری میکند.
 2.  همچنین با تعمیر در محل سکونت شما در هزینه های تعمیر یخچال فریزر آاگ خود صرفه جویی کرده اید زیرا باید هزینه حمل و نقل را از آن کم کنید.
 3.  زمانی که تعمیرات یخچال فریزر آاگ AEG در محل سکونت شما انجام می شود شما شاهد تمامی خدمات هستید.
 4.  ما پس از تعمیرات یخچال فریزر آاگ در محل تمامی خدمات را به مدت 6 الی 12 ماهه ضمانت میکنیم.

 

 

خدمات پس از فروش یخچال آاگ به چه صورت می باشد؟

تعمیر یخچال آاگ ارزان

متداول ترین سوالات مشتریان عزیز پس از آسیب دیدن یخچال فریزر آاگ خدمات پس از فروش این دستگاه می باشد و در این زمان بیشتر مصرف کنندگان به دنبال خدمات پس از فروش یخچال آاگ هستند ما در ادامه این مطلب شرایط آن را برای شما شرح می دهیم.
در ایران به دلیل نبود برند های خارجی مانند آاگ خدمات پس از فروش محصولات این برند ها توسط خود نمایندگی اصلی انجام نمی شود و برای این کار شما با استفاده از شرکت های ایرانی میتوانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید در بیشتر مواقع برای این کارباید با شماره های بر روی ضمانت نامه تماس بگیرید.
حال اگر شما پس از استفاده از خدمات پس از فروش یخچال آاجگ رضایت ندارید و یا این شرکت ها مشکل دستگاه شمارا برطرف نکرده اند میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ در مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما با داشتن شعبات مختلف در تهران بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.

 

تعمیر یخچال آاگ توسط نمایندگی تعمیره چقدر زمان می برد؟

در این مطلب به یکی از مهم ترین سوالات شما عزیزان میپردازیم زمانی که کارشناس با شما در تماس می باشد شما در رابطه با مدت زمان تعمیر یخچال آاگ سوال میکنید که این سوال یکی از پر تکرار ترین سوالات می باشد دقت داشته باشید که مدت زمان تعمیر یخچال آاگ به میزان آسیب وارد شده به این دستگاه بستگی دارد یعنی اگر مشکل یخچال آاگ بسیار ساده و جزئی باشد تعمیرکار در سریع ترین زمان مشکل را برطرف میکند اما گاهی اوقات آسیب های وارد شده به دستگاه بسیار کلی می باشند و ممکن است برخی از قطعات دچار آسیب دیدگی شده باشند در این مواقع مدت زمان بیشتری باید برای تعمیر یخچال آاگ صرف شود.
در مواقعی که شما با نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ در مجموعه تعمیره تماس میگیرید تعمیرکاران ما به محل سکونت شما اعزام می شوند و پس از مرحله عیب یابی شما را از مدت زمان تعمیر یخچال AEG مطلع میکنند همچنین شما میتوانید در زمان تماس با مجموعه تعمیره از مدت زمان تقبریبی دستگاه خود مطلع شوید اما مهم ترین نکته در مجموعه تعمیره این است که در تماس تکنسین با شما این فرد در صورت جزئی بودن مشکل راهنمایی های لازم را برای شما شرح میدهد که در سریع ترین زمان خودتان تعمیر یخچال آاگ را انجام دهید و همچنین اگر مشکل بسیار تخصصی باشد تعمیرکار در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.

 

متداول ترین مشکلات یخچال فریزر آاگ

نصب یخچال آاگ در تهران

به طور کلی یخچال فریزر آاگ وسیله ای برای تازه نگه داشتن مواد غذایی می باشد که در صورت آسیب دیدن این دستگاه مواد غذایی شما فاسد شده و ضررهای بسیار زیادی به شما وارد می شود ما در مجموعه تعمیره در سریع ترین زمان برای تعمیر یخچال فریزر آاگ به محل سکونت شما مراجعه میکنیم و خدمات زیادی را برای تعمیر این دستگاه به شما ارائه می دهیم که به شرح زیر می باشد.

 •  برطرف کردن مشکل سر و صدای زیاد یخچال
 •  یکسره کار کردن یخچال آاگ
 •  تعویض لاستیک دور درب یخچال آاگ
 •  موتور یخچال آاگ داغ شده است
 • فریزر آاگ مواد غذایی را منجمد نمی کند.
 •  یخچال فریزر آاگ برفک میزند.
 • فن های داخلی یخچال فریزر آاگ کار نمیکند.
 •  یخچال آاگ روشن نمی شود.
 • موتور یخچال به طور کلی روشن نمی شود.
 •  صفحه دیجیتال یخچال از کار افتاده است.
 • تعمیر برد یخچال آاگ
 •  سنسور های داخلی یخچال کار نمیکند.

دقت داشته باشید که تمامی موارد بالا در محل سکونت شما تعمیر شده و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد.

عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر آاگ

ما در مجموعه تعمیره تخصصی ترین خدمات تعمیر یخچال فریزر آاگ را به شما ارائه می دهیم و دقت داشته باشید که در تعمیر یخچال آاگ AEG عیب یابی دستگاه امری بسیار مهم می باشد که تکنسین باید به صورت تخصصی این کار را انجام دهد همچنین استفاده از قطعات اصلی باعث می شود که دستگاه شما مانند روز اول خود مواد غذایی را با طروت و تازه نگهداری کند ما در ادامه مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات یخچال فریزر آاگ می پردازیم و نحوه تعمیر و عیب یابی آن را برای شما شرح می دهیم و اگر شما از دانش فنی بالایی برخوردار هستید بهتر است این مطلب را به طور کلی مطالعه کنید.

 

یخچال آاگ مواد غذایی را سرد نمیکند و برای برطرف کردن این مشکل باید چه کرد؟

تعمیر یخچال آاگ در تهران

اگر مواد غذایی در داخل یخچال آاگبه خوبی خنک ی شوند و در حال فاسد شدن هستند موارد زیادی می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

 •  اولین مورد بررسی لاستیک دور درب یخچال آاگ می باشد اگر این لاستیک دچار آسیب دیدگی شده باشد هوای سرد از داخل یخچال بیرون رفته و هوای گرم بیرون وارد یخچال می شود.
 • در این مواقع لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید اگر دچار پارگی نشده است از طریق روش زیر سالم بودن این قطعه را بررسی کنید.
 • شما با استفاده از یک ورقه کاغذ میتوانید لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید برای این کار این ورقه کاغذ را بین درب قرار دهید.
 •  اگرورقه به سختی از بین لاستیک و بدنه خارج شده لاستیک دور درب یخچال شما سالم می باشد در غیر این صورت باید لاستیک را تعویض کنید.
 •  اما یکی دیگر از موارد که باعث گرم شدن یخچال آاگ می شود از کار افتادن فن داخلی یخچال می باشد.
 •  فن در داخل یخچال وظیفه گرردش هوای سرد را بر عهده دارد.
 •  دقت داشته باشید که در صورت خرابی این فن حتما باید قطعه معیوب را تعویض کنید.
 •  با بررسی موارد بالا و تعمیر نشدن یخچال آاگ باید به سراغ میزان گاز و یا مسدود بودن مسیر آن برویم.
 •  بهتر است برای تعمیر یخچال فریزر آاگ AEG در این مواقع از تعمیرکار یخچال آاگ کمک بگیرید.

درجه یخچال آاگ دچار نوسان شده است؟ برای برطرف کردن این مشکل چه کاری باید انجام دهید؟

زمانی که درجه دچار نوسان شده است برای تعمیر و عیب یابی یخچال آاگ باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • در قدم اول به سراغ سیم ها و اتصالا بروید و این سیستم را مورد بررسی قرار دهید.
 •  پس از آن بهتر است که سنسور محیط یخچال را بررسی کنید زیرا مهم ترین قطعه در اندازه جگیری دمای داخلی یخچال سنسور آن می باشد.
 • بهتر است انجام این کار را به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آاگ در مجموعه تعمیره بسپارید تا تکنسین ها ما با رعایت اصول تعمیراتی این مشکل را برطرف کنند.

 

چرا موتور یخچال آاگ به صورت یکسره کار میکند؟ برای عیب یابی و تعمیر یخچال آاگ در این مواقع چه کاری باید انجام دهیم؟

در این مواقع برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر یخچال آاگ AEG بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • زمانی که یخچال آاگ به صورت یکسره کار میکند در قدم اول دقت داشته باشید که درب یخچال به خوبی بسته شده و همچنین لاستیک دور درب یخچال آسیب ندیده باشد.
 •  سپس دقت داشته باشید که یخچال آاگ در محلی صاف و تراز قرار داشته باشد.
 • گاهی اوفات ممکن است به دلیل خرابی سیستم دیفراست یخچال شما به صورت یکسره کارکند.
 •  همچنین ممکن است به دلیل نشتی گاز موتور یخچال به صورت یکسره شروع به کار کند.
 •  سنسور های داخلی یخچال و همچنین برد اصلی را مورد بررسی قرار دهید.

 

چرا فن یخچال کار نمیکند؟ در این مواقع برای عیب یابی و تعیمر یخچال آاگ باید چه کار کنیم؟

اگر فن یخچال اسیب دیده باشد ممکن است مواد غذایی در داخل یخچال در حال گرم شدن باشند برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • برای برطرف کردن مشکل فن یخچال باید قاب های بر روی این فن را باز کنید.
 • پس از آن دقت داشته باشید که پروانه فن سالم باشد.
 • همچنین در صورت معیوب بودن این قطعه را تعویض کنید.
 • اگر فن یخچال شما گرد و غبار زیادی جمع کرده باشد ممکن است این موضوع باعث از کار افتادن آن شود.
 •  در این مواقع فن را باز کرده و تمیز کنید.

دلیل سر و صدای زیاد یخچال فریزر آاگ چه می باشد؟

سر و صدای یخچال فریزر آاگ به موارد زیادی بستگی دارد که در ادامه مطلب به آن ها میپردازیم.

 • اگر یخچال در محلی صاف و تراز قرار نداشته باشد ممکن است به مرور زمان شما متوجه سر صدایی از یخچال آاگ خود شوید.
 •  یکی دیگر از مواردی که باعث سر صدای یخچال می شود فن های داخلی فریزر و یخچال می باشد اگر این فن ها دچار مشکل شده باشند به مرور زمان در لحظه کار کردن فن ها شما صدای بسیار زیادی متوجه می شوید.
 • یکی دیگر از قطعات که در صورت آسیب دیدن صدای بسیاری زیادی تولید میکند فن کندانسور می باشد.
 •  این فن وظیفه گردش هوا بین موتور و کندانسور دارد که در زمان آسیب دیدن پروانه های آن سر و صدای زیادی تولید میکند.
 •  اگر کمپرسور یخچال آاگ آسیب دیده باشد به مرور زمان شما متوجه سر و صدای آن می شوید.
 • بهتر است در این مواقع برای برطرف کردن مشکل با نمایندگی تعمیرات یخچال آآگ در مجموعه تعمیره در تماس باشید.

دلیل کار نکردن سیستم یخ زدایی یخچال فریزر آاگ

سیستم یخ زدایی در یخچال وظیفه ذوب کردن یخ ها و جلوگیر از برفک را بر عهده دارد که بهتر است برای برطرف کردن این مشکل و کار نکردن دیفراست یخچال آاگ موارد زیر را بررسی کنید.

 • بهتر است در این مواقع به سراغ ترموستات و یا سنسور دیفراست بروید اگر این سنسور آسیب دیده است حتما آن را تعویض کنید.
 • یک ترموفیوز در کنار این سیستم قرار دارد که برای جلو گیری از گرمای بیش از حد المنت می شود و در صورت آسیب دیدن آن سیستم دیفراست از مدار خارج می شود.
 • پس از بررسی موارد بالا باید به سراغ المنت بروید اگر این قطعه آسیب دیده است بهتر است آن را تعویض کنید.
 • در این مواقع حتما برد اصلی یخچال آاگ را بررسی کنید.
 • بهتر است برای برطرف کردن این مشکل با نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ در مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

یخچال آاگ خاموش شده است؟

اگر متوجه شده اید که یخچال آاگ شما خاموش شده است برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • در این مواقع بهتر است درب یخچال را باز کنید اگر چراغ داخلی یخچال روشن شده است.
 •  در این مواقع باید به سراغ کمپرسور یخچال بروید اگر این قطعه آسیب دیده است.
 •  باید اقدام به تعویض آن بکنید.
 •  ممکن است موتور یخچال شما سوخته باشد.
 •  پس از بررسی موارد بالا اگر یخچال شما به طور کلی خاموش شده است باید به سراغ برد اصلی و اتصالا و سیم های برق بروید.

آب در کف یخچال آاگ جمع شده است برای برطرف کردن آن باید چه کار کنیم؟

اگر آب در قسمت پایین و یا در کف یخچال آاگ جمع شده است بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.
در داخل یخچال یک خروجی و یا به طور کلی یک لوله فاضلاب وجود دارد که این لوله وظیفه تخلیه آب پس از یخ زدایی را بر عهده دارد.
اگر در داخل این لوله گرفتگی به وجود آمده باشد ممکن است آب از داخل آن خارج نشده و در داخل یخچال نفوذ کند.
در این مواقع بهتر است با یک تعمیرکار یخچال آاگ در مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

تعویض فیلتر یخچال آاگ

یکی از مهم ترین موارد در سرویس سالیانه تعویض فیلتر یخچال آاگ می باشد این قطعه وظیفه تصفیه آب در داخل یخچال را بر عهده دارد.
اگر مدت زمان زیادی می باشد که این قطعه را تعویض نکرده اید همین امر باعث پایین امدن فشار آب و آلودگی آب می شود.
دقت داشته باشید که حداکثر استفاده از این فیلتر یک سال می باشد و استفاده بیش از حد از آن کاری اشتباه می باشد.

 

جمع بندی

ما در این مقاله به صورت تخصصی به عیب یابی و نحوه تعمیر یخچال آاگ پرداختیم دقت داشته باشید که در لحظه مواجه با آسیب دیدن یخچال آاگ بهتر است با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید اگر خودتان دانش فنی کافی در رابطه با تعمیرات یخچال ندارید بهتر است اقدام به تعمیر آن نکنید زیرا همین موضوع باعث آسیب رساندن به یخچال می شود ما در نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ تمامی خدمات را به صورت تخصصی و با قطعات اصلی انجام می دهیم.

مطالب مرتبط:

انواع گازهای سرمایشی

خدمات تعویض فیلترها آب یخچال

تعمیر سوراخ شدن بدنه یخچال

تعمیر کندانسور یخچال

ارور یخچال و فریزر آاگ

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران