با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال دوو در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

لوازم خانگی دوو محصول کشور کره جنوبی می باشد و یکی از رقبای اصلی ال جی و سامسونگ در زمینه لوازم خانگی است ما در مجموعه تعمیره انجام خدمات یخچال فریزر دوو مانند سرویس، نصب، تعمیر را در تمامی مناطق تهران شرق، غرب، شمال، جنوب انجام می دهیم به این نکته دقت کنید که انجام تعمیر یخچال فریزر دوو کاری بسیار تخصصی و نیازمند آموزش و دانش می باشد پس برای تعمیر یخچال فریزر دوو نیاز به یک تکنسین با تجربه و آموزش دیده دارید که در تماس با مجموعه تعمیره ما شما را برای تعمیر یخچال فریزر دوو خود راهنمایی میکنیم.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیرکار یخچال دوو

 

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

 

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران در مجموعه تعمیره توسط متخصصین و با ضمانت های این مجموعه انجام می شود یخچال یکی از حیاتی ترین و مهم ترین لوازم برقی داخل منزل می باشد ما در این مجموعه نمایندگی تعمیر یخچال در تهران می باشیم که یخچال فریزر دوو به صورت 24 ساعته در حال کار می باشد خراب شدن این دستگاه باعث خرابی مواد غذایی می شود.

برای تعمیر یخچال فریزر دوو چگونه با مجموعه تعمیره تماس بگیریم؟

با وارد شدن به سایت تعمیره و کسب اطلاعات درباره آسیب دیده شده در یخچال فریزر دوو شما با استفاده از شماره های داخل سایت که در تمامی مناطق تهران می باشد می توانید تماس بگیرید و دقت داشته باشید که با نزدیک ترین شعبه تماس برقرار کنید. داخل سایت تعمیره یک پنل برای ثبت درخواست وجود دارد که با وارد کردن اطلاعات در آن نیاز به تماس گرفتن با مجموعه تعمیره نیست.

 

 

تعمیر یخچال دوو

یخچال دوو یکی از حساس ترین دستگاه های برقی در منزل می باشد که شما برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید بهتر است در این مواقع با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران هستیم و تمامی خدمات تعمیر این دستگاه را در محل سکونت و منزل شما انجام می دهیم و این خدمات به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میگردد در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو ما برای تعمیر این دستگاه از قطعات اصلی استفاده میکنیم.

تعمیر یخچال دوو در تهران
نصب یخچال فریزر دوو

اگر به تازگی یخچال فریزر دوو خریداری کرده اید بهتر است برای نصب یخچال فریزر دوو با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید زیرا نصب این دستگاه نیاز به تخصص دارد و همچنین پس از نصب آن توسط نمایندگی یخچال دوو دستگاه شما شامل خدمات پس از فروش می شود این خدمات پس از فروش در مواقعی که یخچال شما آسیب دیده باشد به کمک شما می آید و تعمیرات آن به صورت رایگان انجام می شود اگر از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دوو رضایت کافی ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید.

 

 

مراحل انجام تعمیر یخچال فریزر دوو چگونه می باشد؟

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

 

بعد از ارتباط با اوپراتور مجموعه تعمیره اطلاعات مشتری برای تکنسین مربوط ارسال میگردد.
با هماهنگی شما سرویس کار و یا تکنسین یخچال فریزر دوو ظرف کم‌تر از یک ساعت برای تعمیر یخچال فریزر دوو با قطعات اصلی به منزل شما اعزام می شود بعد از انجام کار و تعمیر یخچال فریزر دوو یک فاکتور توسط تکنسین به شما داده می شود که داخل آن دستگاه شما ضمانت می شود.
بعد از چند روز که تعمیر یخچال فریزر دوو شما انجام شد مجموعه تعمیره با شماتماس میگیرد و از نحوه کار و رضایت مندی شما به خدمات انجام شده اطلاعات کسب میکند تا در صورت هر گونه مشکل با تکنسین مربوط برخورد شود.
هدف ما در مجموعه تعمیره انجام خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو به صورت شبانه‌روزی و با بالا ترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

 

 

آیا تعمیر و یا تعویض قطعات در مجموعه تعمیره ضمانت یا گارانتی دارند؟

ما در این تعمیر گاه از قطعات اصلی هر دستگاه در تعمیر آن استفاده می کنیم به همین دلیل می باشد که تمامی این خدمات را ضمانت می کنیم که با خراب شدن و آسیب دیدن آن ها ما به صورت رایگان قطعات را تعویض و یخچال فریزر دوو شما را تعمیر میکنیم این خدمات و قطعات مانند تعویض فن، تعمیر یخساز، تعویض ترموستات، شارژ گاز و نشت یابی و…

انواع خدماتی که برای تعمیر یخچال فریزر دوو در مجموعه تعمیره انجام می شود و همین طور تعمیر یخچال در تهران آماده خدمت رسانی به همشریان عزیز می باشد.

با آسیب دیدن یخچال فریزر دوو شما دوست دارید که بعد از تعمیر دستگاه مانند روز اول کار کند برای این که خیال شما از تعمیر یخچال فریزر دوو راحت باشد پیدا کردن نمایندگی مجاز برای اعزام یک تکنسین کار بلد مهم می باشد که این تکنسین باید با دقت و به درستی دستگاه شما را عیب یابی کند اگر تکنیسین دانش کافی نسبت به یخچال فریزر دوو نداشته باشد به دستگاه شما آسیب وارد میکند تعمیر کار مورد نظر باید از دانش بالایی برخوردار باشد ما در این مطلب برخی از خدمات که برای تعمیر یخچال فریزر دوو انجام می دهیم را به شما معرفی میکنیم.

 

 

خدمات که برای تعمیر یخچال فریزر دوو

 •  در اولین مورد که یکی از مهم ترین موارد می باشد شارژ گاز و نشت یابی است که در برخی از موارد دلیل گرم شدن یخچال فریزر دوو شما این دو مورد می باشد توجه داشته باشید که اگر کمپرسور یخچال آسیب دیده باشد برای تعویض آن نیاز به شارژ گاز است که ما در مجموعه تعمیره تعویض کمپرسور، شارژ گاز و نشت یابی را به صورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهیم.

 

 • تعویض ترموستات در یخچال فریزر های دوو را به صورت تخصصی انجام می دهیم پس نگران گرم شدن یخچال و فریزر دوو خود نباشید.

 

 •  سیستم دیفراست یخچال فریزر دوو یا همان سیستم یخزدایی که خرابی این سیستم می تواند از برد الکترونیکی و ترمودیسک و یا المنت یخچال با شد که تمامی این موارد توسط فردی با دانش بالا انجام می شود.

 

 • در برخی از یخچال فریزر های دوو یا یخچال های ساید بای ساید دوو که دارای یخساز می باشند بعضی وقت ها این یخساز دچار مشکل می شود که ما تمامی قطعات آن را به صورت اصلی در مجموعه تعمیره موجود داریم پس نگران خرابی یخساز نباشید.

 

 • اگر در یخچال فریزر دوو خود سر و صدای غیر طبیعی شنیدید احتمال خرابی یکی از فن های به کار رفته در یخچال فریزر دوو می باشد که برای تعویض این فن ها می توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

 

 

نکات مهم برای نگهداری یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

 • برای نصب، سرویس و تعمیر یخچال فریزر دوو حتما با یک تکنسین تماس بگیرید.
 •  یخچال فریزر دوو خود را در محیط های گرم قرار ندهید.
 • توجه داشته باشید که یخچال فریزر دوو خود را 20 سانتی‌متر از پشت فاصله بدهید تا به دیوار نزدیک نباشد و شرایط گردش هوا مطلوب باشد.
 •  یخچال فریزر های خود را در مکان هایی صاف و تراز قرار دهید.
 •  هر 6 ماه قسمت کندانسور و موتور را با جارو برقی تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.

 

 

چه زمانی یخچال فریزر دوو نیاز به تعمیر دارد

 •  مواد غذایی داخل آن گرم و خراب شده باشد یا مواد غذایی داخل آن منجمد شده باشد که در این موارد خود شما می توانید درجه دمای یخچال را کم و زیاد کنید تا مشکل یخچال حل شود و زمانی که تغییری در ان ندید می توانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 •  زمانی که یخچال فریزر شما دچار برفک زدگی شده است توجه داشته باشید که در یخچال هایی که سیستم دیفراست یا یخ زدایی ندارند هر چند ماه خود شما به صورت دستی این کار را انجام دهید.
 • زمانی که حس میکنید کمپرسور یخچال کار نمیکند یا به صورت یکسره کار میکند و اتومات نمیکند در این حالت حتما قبل از این که مواد غذایی داخل یخچال خراب شود با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 • زمانی که متوجه سر و صدای زیاد یخچال می شوید و این صدا ها به گوش شما غیر طبیعی می آید.
 • اگر یخچال فریزر دوو شما دارای یخساز است و هیچ یخی تولید نمیکند.
 • زمانی که یخچال شما آبریزی دارد و یا حتی زیر جا میوه ای آب جمع می شود.

 

ما تمامی این موارد را در محل سکونت شما با اعزام یک تعمیر کار متخصص و با دانش بالا انجام می دهیم یکی از موارد مهم انجام این خدمات توسط ما تعمیر در حضور شما و محل زندگی شما می باشد که این امر خود باعث کاهش هزینه جا به جایی یخچال می شود و تنها قطعاتی که تعمیر آن ها مانند برد الکترونیکی نیاز به تعمیر گاه دارد توسط تکنسین به مجموعه ما حمل می شود ما در تمامی منطق تهران شمال جنوب شرق غرب تعمیرات را انجام می دهیم پس برای تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران خود با ما در ارتباط باشید ما در تمامی تعمیر  لوازم خانگی در تهران آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

 

عیب یابی و تعمیر یخچال دوو

یخچال یکی از حیاتی ترین لوازم خانگی می باشد که وظیفه نگه داری مواد غذایی برعهده آن است اما در لحظه آسیب دیدن این دستگاه دردسر های زیادی دارد و تعمیر ان کاری بسیار تخصصی می باشد که برای آن باید از یک تکنسین کمک بگیرید اما برای آگاهی بیشتر شما با تعمیر یخچال دوو میتوانید این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید تا با تعمیر یخچال دوو اشنا شوید.

 

 

دلیل یکسره کار کردن یخچال دوو

تعمیر یخچال دوو در تهران

در برخی از موارد متوجه می شوید که یخچال دوو شما به صورت یکسره کار میکند و مواد غذایی در داخل آن منجمد می شوند برای برطرف کردن این مشکل ممکن است سنسور محیط یخچال آسیب دیده باشد و با آسیب دیدن این سنسور یخچال دمای داخل و محیط را به درستی تشخیص نداده و به صورت یکسره کار میکند برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور محیط را به کمک یک اهم متر تست کنید اگر این قطعه سالم بود حتما باید به سراغ برد اصلی یخچال بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید تعمیر یخچال دوو در این شرایط کاری تخصصی می باشد و حتما باید با یک تعمیر کار در تماس باشید.

 

دلیل گرم شدن یخچال دوو

اگر شما از یخچال و فریزر دوو استفاده میکنید و قسمت یخچال آن گرم شده است حتما باید با یک تکنسین در تماس باشید این مشکل میتواند از دیفراست یخچال باشد دیفراست در یخچال دوو وظیفه یخ زدایی را برعهده دارد اگر سیستم دیفراست در یخچال آسیب دیده باشد برفک ها بر روی اواپراتور افزایش یافته و سرما به درستی در یخچال و فریزر گردش ندارد و به همین دلیل قسمت یخچال گرم می شود برای تعمیر یخچال در این شرایط در قدم اول باید سیستم دیفراست را مورد بررسی قرار دهید این سیستم شامل سنسورو ترموفیوز و المنت می شود که پس از بررسی این قطعات باید به سراغ برد اصلی یخچال بروید دقت داشته باشید که تعمیر یخچال دوو و برطرف کردن مشکل دیفراست کاری تخصصی می باشد.

 

علت بوق زدن یخچال دوو

یخچال یکی از مهم ترین لوازم خانگی در منزل می باشد که در هنگام نمایش آلارم و یا بوق زدن شما باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر آن بکنید ما در ادامه این مطلب به دلایل بوق زدن یخچال دوو می پردازیم و نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال دوو را در لحظه بوق زدن به شما توضیح می دهیم.

 •  یکی از مهم ترین عوامل در بوق زدن یخچال دوو باز ماندن درب می باشد اگر درب یخچال را باز گذاشته باشید دمای داخلی آن گرم می شود همیشه به بسته بودن درب یخچال اطمینان حاصل نمایید در این مواقع با باز ماندن درب یخچال شما متوجه ارور dr می شوید و همچنین با باز ماندن درب فریزر ارور df نمایش داده می شود و همچنین با باز نگه داشتن درب دیسپنسر احتمالا ارور dh نمایش داده می شود اگر درب یخچال را بسته اید و همچنان صدای بوق یخچال دوو را متوجه می شود باید به سراغ سنسور و کلید درب یخچال بروید و این قطعات را مورد بررسی قرار دهید.
 • گاهی اوقات ممکن است بوق زدن یخچال دوو به دلیل ضعیف شدن کمپرسور یخچال و همچنین نشتی گاز باشد اگر در داخل کویل گرفتگی به وجود آمده باشد ممکن است بوق زدن یخچال دوو را متوجه شوید.
 •  اگر یخچال شما در محلی صاف و تراز قرار نداشته باشد شما متوجه بوق زدن یخچال دوو می شوید بهتر است در این مواقع دستگاه را تراز کنید.
 • اگر مدت زمان زیادی است که یخچال را به برق متصل نکرده اید و نوسان برق در منزل شما وجود دارد ممکن است شما متوجه بوق زدن یخچال دوو شوید.
  بهتر است در این مواقع برای تعمیر یخچال دوو از یک تعمیرکار یخچال کمک بگیرید تا دستگاه را به صورت تخصصی تعمیر کند.

 

 

مطالب مرتبط:

گاز یخچال| چه زمانی متوجه خالی شدن گاز می شویم؟

قدیمی ترین یخچال سای بای ساید

گذاشتن  وسایل سنگین روی یخچال

مزایا، معایب و تفاوت یخچال دوقلو با ساید بای ساید چیست؟

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران