با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تعمیر کار یخچال در منزل

تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ در تهران(شرق، غرب، شمال، جنوب، حومه تهران)

سامسونگ یکی از پرطرفدار ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در ایران میباشد شرکت سامسونگ اولین یخچال خود را در سال 1974 به بازار عرضه کرد و یکی از پیشگامان در تولید یخچال و فریزر میباشد که تمامی مدل های یخچال مانند یخچال فریزر، یخچال فریزر دوقلو، ساید بای ساید و.. تولید میکند.تعمیره کادری مجرب و قطعات اصل را در زمینه تعمیر لوازم خانگی فراهم کرده است و 180 روز ضمانت را در فاکتور خود قید میکند و شما میتوانید ثبت درخواست کنید از تمامی راه های ارتباطی تماس با واتساپ یا ثبت درخواست تا متخصصین مجرب ما که سال ها تجربه در تعمیر یخچال دارند در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و در محل شما حاضر میشوند.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.
***

تعمیر کار یخچال سامسونگ در تهران شرق غرب جنوب شمال

 

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران است به دلیل جایگاه حیاتی یخچال در آشپزخانه های امروزی برای ما تعمیر سریع این دستگاه بسیار مهم می باشد زیرا با فاسد شدن مواد غذایی شما دچار ضرر های مالی بیشتری می شوید در مواجه با آسیب دیدن یخچال برای تعمیرات این دستگاه میتوانید با نمایندگی مجموعه تعمیره در تهران تماس بگیرید تکنسین ها ما در سریع ترین زمان برای تعمیر یخچال سامسونگ به کمک شما می آیند شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در مجموعه تعمیره از مزیت های نمایندگی برخوردار می شوید که ما در ادامه این مطلب به آن ها میپردازیم.
 •  بهره گیری از دانش تکنسین های با تجربه و آموزش دیده ما در این مجموعه برای تعمیر یخچال سامسونگ از تعمیرکاران یخچال ماهر کمک میگیریم.
 • یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می باشد یخچال سامسونگ تنها با قطعات اصلی خود به خوبی کار میکند.
 • درنمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ما در سریع ترین زمان تکنسین ها خود را به محل سکونت شما اعزام میکنیم.
 • ما تمامی خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را در محل سکونت شما انجام می دهیم با این کار شما در هزینه حمل و نقل یخچال به کار گاه صرفه جوی کرده اید.
 •  صادر کردن یک فاکتور پس از تعمیر یخچال سامسونگ که در داخل آن تمامی خدمات انجام شده برای آگاهی بیشتر شما شرح داده می شود.
 •  ضمانت نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ بسیار مهم می باشد به طور کلی تعمیرکار یخچال پس از انجام تمامی خدمات این خموارد را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکند تا در صورت آسیب آن خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را به صورت رایگان انجام دهد.
 • شما درصورت حضور تکنسین و عیب یابی این فرد باید هزینه ایاب و ذهاب و همچنین کارشناسی تعمیرکار یخچال سامسونگ را پرداخت کنید.

 

 • برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران باید با شماره های 22515004_ 26311004 تماس بگیرید.
 •  برای تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در جنوب تهران میتوانید با شماره ی 55149800 تماس بگیرید.
 •  برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شرق تهران میتوانید با شماره های 77827800_ 77822004 تماس بگیرید.
 •  برای تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در غرب تهران باید با شماره 44568004 تماس بگیرید.
 • برای تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال سامسونگ میتوانید با شماره های 86023004_ 33798004 تماس بگیرید.

بهتر است که برای تعمیر یخچال سامسونگ با نمایندگی نزدیک به منطقه محل سکونت خود تماس بگیرید.

 

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران در منزل

برخی از مشکلات یخچال سامسونگ :

آسیب دیدن و خرابی یخساز در یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال درتهران

یکی از مواردی که اکثر مشتریان در تماس با ما در یخچال خود با آن به مشکل خورده اند خرابی و کار نکردن یخساز می باشد در این مقاله به برخی از ایرادات یخساز در یخچال سامسونگ و برطرف کردن آن ها در یخچال سامسونگ میپردازیم.

 

 

علت تولید نکردن یخ توسط یخساز

اول از همه باید توجه داشته باشیم که کلید روی یخساز در حالت روشن یا on باشد و دقت داشته باشید که آب توسط شیر برقی وارد قالب یخساز شود اول از همه باید مسیر جریان آب را چک کنیم لوله ای که جریان آب را به یخچال سامسونگ متصل میکند نباید پیچ خورده و شکسته باشد شیر اصلی آب را ببندید و محل اتصال لوله و شیر برقی را جدا کنید لوله را داخل یک سطل قرار داده و شیر آب را باز کنید اگر آب داخل سطل فشار مناسب را داشت شیر آب را ببندید و لوله را به شیر برقی متصل کنید در مرحله بعد شیر برقی را تست کنید شیر برقی یکی از موارد کار نکردن یخساز می باشد وظیفه آن رساندن آب به یخساز و مخزن آب سرد کن می باشد.

 • یکی از دلایل مهم نرسیدن آب به یخساز گرفتگی فیلتر داخلی یخچال سامسونگ می باشد.

که فیلتر داخلی یخچال سامسونگ را هر 6 ماه باید تعویض کنید.

به لوله داخل فریزر که وظیفه پر کردن قالب یخساز را دارد نگاه کنید با یخ زدن این لوله آب به قالب یخساز نمیرسد اگر لوله یخ زده بود با استفاده از یک سشوار یخ آن را ذوب کنید تا مسیر آب باز شود بعد از باز بودن مسیر آب به سراغ خود یخساز میرویم.
تعمیر یخساز کار بسیار تخصصی می باشد که برای انجام آن می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تکنسین های ما در سریع ترین زمان برای تعمیر یخساز به کمک شما می آیند.

 

 

جمع شدن آب در قسمت جا میوه ای در یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

یکی از رایج ترین مشکلات در یخچال سامسونگ جمع شدن آب در قسمت پایین و یا جا میوه ای میباشد یکی از دلایل مهم آن گرفتگی در قسمت ناودان میباشد ناودان بعد از عمل دیفراست و یخ زدایی آب های جمع شده را از طریق ناودان وارد لوله فاضلاب در یخچال میکند با گرفتگی مسیر این لوله در قسمت پایین یخچال آب جمع می شود.
در یخچال های ساید بای ساید سامسونگ مخزنی برای آب سردکن در قسمت جا میوه ای قرار دارد که آب داخل آن مخزن پر شده و وارد آب سرد کن می شود با آسیب دیدن و سوراخ شدن این مخزن آب در زیر جا میوه ای جمع می شود که باید در اولین فرصت ایم مخزن را تعویض کرد.

 

 

گرم شدن یخچال سامسونگ

به دلیل مهم بودن یخچال در آشپزخانه های امروزی گرم شدن آن با عث اضطراب می شود چون گرم شدن یخچال مساوی با خراب شدن مواد غذایی می باشد پس بر طرف کردن ایراد آن باید به سرعت انجام شود در این موارد مجموعه تعمیره به کمک شما عزیزان در برطرف کردن ایراد یخچال می اید ما تمامی یخچال های سامسونگ را با ضمانت 180 روزه تعمیر میکنیم.

در یخچال سامسونگ دلایل زیادی برای گرم شدن آن وجود دارد مانند خرابی کمپرسور

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران در مرحله اول عیب یابی یخچال باید کمپرسور را به صورت مستقیم تست کنیم و جریان مصرفی ان را با آمپر متر اندازه گیری کنیم و اگر کمپرسور سالم بود باید قسمت های دیگر که مرتبت به گرمای یخچال میباشد را تست کنیم مانند فن، ترموستات، نشتی گاز، خرابی لاستیک دور درب و آسیب دیدن برد الکترنیکی که همه این موارد باید توسط تکنسین و متخصص یخچال سامسونگ انجام شود.

 

مشکل دیفراست در یخچال سامسونگ

در یخچال های قدیمی به مرور زمان برفک در داخل آن ها زیاد به وجود می آمد اما با پیشرفت تکنولوژی این مشکل در یخچال های جدید سامسونگ بر طرف شده است در این یخچال ها از سیستمی استفاده می شود به عنوان دیفراست و یا یخ زدا که اگر شما دمای یخچال را در درجه ای تنظیم کنید سنسور در داخل یخچال دمای داخل را اندازه گیری کرده و کمپرسور از مدار خارج می شود.

در این موارد پس از کمپرسور المنت وارد مدار می شود و برفک ها و یخ ها را بر روی اواپراتور ذوب میکند و از طریق لوله تخلیه آب را خارج می کند و سپس کمپرسور وارد مدار می شود و دوباره عمل سرما سازی را شروع میکند این سیستم را دیفراست می نامند اگر این سیتم آسیب ببیند.

برفک در قسمت اواپراتور زیاد شده و مانع گردش سرما در یخچال می شود و یخچال گرم می شود که حتما برای برطرف کردن این مشکل باید المنت، ترمودیسک و ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید گاهی اوقات این مشکل می تواند از برد اصلی باشد که برای تعمیر یخچال سامسونگ باید بایک تعمیر کار در تماس باشید و مجموعه تعمیره این مشکل را در مدت زمان کوتاه و با ضمانت انجام می دهد.

 

روشن شدن چراغ فیلتر

یکی از مزیت های یخچال ساید بای ساید سامسونگ تصفیه آب به کمک فیلتر می باشد که این فیلتر ها را باید با توجه به چراغ آلارم بر روی صفحه دیسپنسر آن را تعویض کنیم تا آّ مصرفی همیشه فیلتر شده و پاک باشد حدودا پس از مصرف 1000 لیتر آب و گذشت 6 ماه باید فیلتر تعویض شود
بعد از تعویض فیلتر های سامسونگ باید دکمه روی دیسپنسر را 3 ثانیه نگه دارید تا ریست شده و چراغ آن خاموش شود.
برای خاموش کردن چراغ فیلتر در یخچال سامسونگ در هر مدلی دکمه خاص خود را داردمانند crushed_ ice type/water_ ice/water_ alarm ice_ water این دکمه در تمامی یخچال های سامسونگ متفاوت میباشد.

 

 

 

مشاهده برفک در یخچال سامسونگ

برفک زدن یخچال مشکلی است که اکثر مردم با آن روبه رو شده اند و تمامی برند ها و مدل های یخچال ممکن است دچار این مشکل شوند برفک باعث راندمان کاری بالایخچال و سرمای نا مطلوب شود که این نیز باعث فشار زیاد به کمپرسور یخچال و بالا بردن هزینه تعمیر و حتی تعویض یخچال می شود.

 

دلایلی که باعث برفک زدن در یخچال فریزر سامسونگ میشود

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران محیطی که یخچال در آن قرار دارد نباید رطوبت داشته باشد زمانی که درب یخچال را باز میکنید رطوبت وارد یخچال می شود و ایجاد برفک در یخچال فریزر سامسونگ میکند.
یکی دیگر از دلایل برفک در یخچال فریزر سامسونگ پارگی یا آسیب دیدگی نوار دور درب یخچال می باشد که با عبور هوای بیرون به داخل یخچال یاعث برفک می شود.
مهم ترین دلیل برفک زدن در یخچال فریزر سامسونگ که برای تعمیر آن حتما با متخصصین تماس باید بگیرید خرابی ترموستات می باشد که با خرابی آن موتور به صورت یک نواخت کار میکند و سرمای بیش از حد تولید میکند.

 

 

دلیل گرم شدن و دمای بالای موتور یا کمپرسور یخچال سامسونگ

دلایل زیادی برای داغ شدن موتور یخچال سامسونگ وجود دارد که یکی از مهم ترین قسمت های یخچال می باشد و با آسیب دیدن آن یخچال از کار می افتد.اول از همه در برخی از یخچال ها در کنار کندانسور یک فن برای گردش هوا وجود دارد که معیوب شدن آن باعث داغ شدن موتور می شود.
زمانی که متوجه شدید موتور یا کمپرسور یخچال داغ شده است یخچال را از برق بکشید محفظه پشت آن را باز کنید و گرد و غبار روی کندانسور را تمیز کنید و بعد از تمیز کردن کندانسور فن را هم تست کنید که سالم باشد.
توجه داشته باشد که کمپرسور یخچال برای کار در دمای 17 تا 28 درجه ساخته شده است اگر در محیط گرم تر قرار بگیرد باعث آسیب دیدن موتور میشود.

تعمیر یخچال در تهران
کمپرسور یخچال دارای یک رله استارت می باشد که با آسیب دیدن آن و خرابی این رله سیم پیچ استارت در کمپرسور کار نمیکند و هر چند دقیقه سیم پیچ اصلی یا راننینگ وارد مدار میشود و چون توان راه اندازی ندارد دوباره خاموش می شود در این هنگام جریان مصرفی بالا رفته و موتور داغ میشود اگر در این حالت زیاد بماند باعث خرابی کمپرسور می شود یخچال را از برق بکشید و رله و اوورلود موتور را تعویض کنید
باز بودن زیاد درب و گذاشتن مواد غذایی گرم باعث بالا بردن راندمان کاری و داغ شدن موتور می شود.

 

نکات مهم در رابطه با نگهداری یخچال سامسونگ

 •  برای بالا بردن عمر یخچال فریزر سامسونگ در سال حد اقل یک بار قسمت پشتی یخچال را باز کرده و کندانسور و کمپرسور را تمیز کنید اگر این قسمت ها گرد و غبار گرفته باشد گردش هوا به خوبی انجام نمی شود و به کمپرسور فشار وارد می شود.
 • بیش از حد درب یخچال فریزر سامسونگ را باز نکنید باعث هدر رفتن انرژی می شود.
 •  یخچال فریزر سامسونگ خود را در معرض وسایل گرما ساز قرار ندهید.
 •  درب یخچال را بیش از حد سنگین نکنید این کار باعث آسسیب رساندن به درب یخچال می شود.
 •  اگر در فریزر خود برفک مشاهده کردید هیچ گاه با وسایل نوک تیز آن را تمیز نکنید این کار باعث آسیب رساندن به لوله های اواپراتور و خارج شدن گاز می شود.
 •  هر 6 ماه بهتر است که فیلتر آب در یخچال سامسونگ را تعویض کنید تا هم آب سالمی داشته باشید و هم باعث گرفتی و کم شدن فشار آب نشود.
 • دقت داشته باشید که در هنگام حمل و نقل یخچال سامسونگ لوله های گردش گاز آسیب نبیند با آسیب دیدن آن ها گاز از یخچال خارج شده و سرما سازی خود را انجام نمی دهد دقت داشته باشید که پس از جا به جایی سه ساعت زمان بدهید و بعد یخچال را به برق متصل کنید.

ما در این مجموعه تمامی خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را در تهران و در تمامی مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم در این مجموعه برای تعمیر یخچال سامسونگ ما از قطعات اصلی و اورجینال همان دستگاه استفاده می کنیم دلیل گارانتی این مجموعه این است که ما با کمک گرفتناز تکنسین های با تجربه در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ این اطمینان را به شما می دهیم که پس از تعمیر یخچال دستگاه مانند روز اول خود کار کند.

 

تشخیص اصل بودن یا تقلبی بودن یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال در سامسونگ

امروزه با پر فروش بودن و پرطرفدار بودن یخچال فریزر سامسونگ تشخیص مدل های اصلی از تقلبی بسیار سخت می باشد اشتباه بزرگ که اکثر افراد انجام می دهند خرید یخچال فریزر تقلبی سامسونگ می باشد این کار باعث بالا بردن هزینه در تعمیرات یخچال می باشد و یکی از مهم ترین دلایل هم نبود قطعات و لوازم مصرفی و بی کیفیت بودن یخچال های تقلبی می باشد مهم ترین امر در خرید یخچال توجه به پرچم کشور های سازنده بر روی یخچال است با مشاهده لیبل یا پرجم کشور بر روی یخچال مطمن باشید که آن یخچال تقلبی است هیچ یک از کشور های سازنده یخچال این لیبل را روی یخچال فریزر نصب نمی کنند.

در زمان خرید یخچال فریزر سامسونگ از فروشنده مدل یخچال را درخواست کنید با گرفتن مدل یخچال وارد سایت سامسونگ شوید و آن مدل را در سایت جستجو کنید با بودن آن یخچال در میان محصولات سامسونگ مطمئن باشید که آن محصول اصل بوده و خریداری کنید.

 

 

یخچال سامسونگ ساخت کدام کشور است و آیا خدمات پس از فروش دارد؟

مهم ترین سوال در خرید یخچال فریزر سامسونگ این است که این محصول ساخت کدام کشور است؟
سامسونگ یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان یخچال فریزر در کشور کره جنوبی می باشد
امروزه بیشتر مصرف کنندگان به دنبال خدمات پس از فروش هستند آیا سامسونگ در کشور ما خدمات پس از فروش دارد ؟
سامسونگ به دلیل حضور غیر مستقیم در کشور ما هیچ گونه خدمات پس از فروش ندارد که این باعث نارضایتی مصرف کننده می شود و اما نگران خدمات پس از فروش یخچال فریزر سامسونگ نباشید چون ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات نصب، سرویس، تعمیر یخچال در تهران سامسونگ را توسط تکنسین های مجرب با ضمانت انجام میدهیم.

 

 

فواید استفاده از خدمات ما برای یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ در تهران در مجموعه تعمیره که خدمات ما برای تمامی مدل های یخچال فریزر و یخچال دوقلو و ساید بای ساید سامسونگ نظیر نصب، سرویس، تعمیرات آنها می باشد.
یخچال فریزر دوقلو جزو یکی از محصولات سامسونگ می باشد که یخچال و فریزر از هم جدا هستند و خرابی یکی از آن ها روی دیگری تاثیری ندارد و یکی از مزیت های آن می باشد.

اما یخچال فریزر تفاوت های زیادی نسبت به آن دارد گرم شدن یخچال، سرد شدن بیش از حد آن، خرابی کمپرسور یا موتور و اتومات نکردن یخچال برخی از ایرادات یخچال فریزر سامسونگ می باشد که در این صورت تماس با کارشناسان ماراه حل شما در تعمیر یخچال در تهران فریزر سامسونگ می باشد.

یکی از حساس ترین یخچال ها برای تعمیرات یخچال های ساید بای ساید می باشد که ما در مجموعه تعمیره تمامی مشکلات آن را با ضمانت برطرف میکنیم از این رو با مشاهده گرم شدن آن، برفک زدن، خرابی یخساز، آسیب دیدن برد الکترونیکی فقط نیاز است که با کارشناسان ما در تماس باشد که در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به کمک شما بیایند.

 

فواید استفاده از خدمات ما برای تعمیر یخچال سامسونگ

 • تعمیر سامسونگ در حومه تهران یکی از این مزیت ها تعمیر در محل سکونت شما می باشد که تمامی مشکلات و آسیب های به وجود آمده در منزل و محل سکونت شما بر طرف می شود
 •  اگر بعد از انجام تعمیرات در محل سکونت شما یخچال به مشکل بخورد به دلیل داشتن ضمانت 180 روزه تکنسین ما مشکل به وجود آماده را به صورت رایگان بر طرف میکند.
 •  پس از تماس شما با مجموعه تعمیره ما بلافاصله اطلاعات شمارا به کارشناس مربوطه ارسال میکنیم و زمان مناسب برای انجام تعمیرات را شما مشخص میکنید و به دلیل حساس بودن یخچال فریزر سعی ما بر سریع تعمیر شدن یخچال شما می باشد.

 

 

علت سر و صدای یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

گاهی اوقات متوجه صدای غیر طبیعی یخچال سامسونگ می شوید و همین امر باعث نگرانی شما می شود برای پیدا کردن صدای تولید شدهاول از همه توجه داشته باشید که یخچال فریزر سامسونگ شما در محلی صاف و تراز قرار دارد سپس به سراغ فن در داخل یخچال و فریزر بروید این قطعات در هنگام آسیب دیدن صدای زیادی در داخل یخچال فریزر تولید میکنند و اگر مشکل از این قطعات باشد باید قبل از این که فن از کار بی افتد آن را تعویض و یا تعمیر کنید.

زیرا یکی از قطعاتی که باعث گردش هوا در یخچال و فریزر می شود این قطعه است حال اگر فن های داخلی را مورد بررسی قرار دادید و این قطعات مشکلی نداشتند به سراغ فن کندانسور بروید این فن برای گردش هوا در قسمت کندانسور و کمپرسور تعبیه شده است که در هنگام آسیب دیدن آن پروانه متحرک تولید صدای زیادی میکند دقت داشته باشید که در سال حداقل یک بار یخچال خود را از برق کشیده و قسمت کمپرسور و کندانسور را تمیز کنید با این کار دیگر یخچال شما آسیب نمیبیند و شما نیاز به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ ندارید. همچنین گاهی اوقات صدای یخچال میتواند از کمپرسور آن باشد که به دلیل عمر بالای آن دچار فرسودگی شده است.

 

علت بوق زدن یخچال فریزر سامسونگ

بوق زدن یخچال فریزر سامسونگ دلایل مختلفی دارد که در ادامه این مطلب به آن ها میپردازیم دقت داشته باشید که در این مواقع بهتر است با یک تعمیر کار برای تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

 •  یکی از علت بوق زدن یخچال فریزر سامسونگ آسیب دیدن لاستیک دور درب یخچال می باشد اگر این لاستیک آسیب دیده باشد درب به خوبی بسته نشده و یخچال با بوق نسان می دهد که درب یخچال باز است دقت داشته باشید در این مواقع یخچال شما گرم می شود.
 •  اگر سنسور درب یخچال آسیب دیده باشد میتوان گفت یکی از علت بوق زدن یخچال فریزر سامسونگ می باشد.
 •  اگر برد اصلی یخچال فریزر سامسونگ آسیب دیده باشد ممکن است در این مواقع به اشتباه برد آلارم بزند و برای برطرف کردن این مشکل شما حتما باید برد یخچال سامسونگ را تعمیر کنید.

 

تعدادی از ارور های یخچال فریزر سامسونگ

 •  4e آسیب دیدن سنسور یخچال فریزر
 •  5eآسیب دیدن سنسور و احتمال قطع شدن نیروی برق
 •  6e آسیب دیدن سنسور محیط بعد از قطع شدن برق
 •  8e آسیب دیدن سنسور یخساز
 • 23e خرابی فن،پنل دیسپنسر، ایراد در سیم کشی
 •  25e آسیب دیدن سیستم دیفراست یا یخ زدایی
 •  39e احتمال کمبود آب در یخساز و یا خرابی حسگر یخساز
 •  83e و 86e نوسان جریان برق

 

تعدادی از ارور های یخچال ساید بای ساید سامسونگ

 •  4e آسیقب دیدن سنسور و یا سیتم دیفراست
 • 5e آسیب دیدن سنسور و یا مشکل در جریان برق
 •  6e آسیب دیدن سنسور محیط یخچال
 •  23e آسیب دیدن یا خرابی فن کندانسور
 • 25e آسیب دیدن سیستم دیفراست یا یخ زدایی
 •  33e ایجاد گرفتگی در لوله آب
 •  39e ایجاد قطعی در سیم کشی یخچال و یا آسیب دیدن سنسور قسمت یخ ساز
 •  84e آسیب دیدن کمپرسور یا موتور یخچال

 

ما در این سعی مقاله کردیم جامع ترین و کامل ترین را در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران را بیان کردیم از عمده ترین مشکلات تا سطحی ترین مشکلات که در مجموعه تعمیره تمام وسایل خانگی برقی را با توجه به تکنسین های مجرب خود تعمیر میکنیم.

مطالب مرتبط:

علت صدای یخچال چیست؟

کمپرسور یخچال چیست؟

نحو ه ی تنظیم دمای یخچال

ارور یخچال فریزر سامسونگ

 

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران