با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر اسنوا

تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران

اسنوا یکی از معتبر ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در ایران میباشد این شرکت در سال 1384با تولید اجاق گاز و کولر آبی فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم خانگی آغاز کرد اسنوا یکی از باکیفیت ترین یخچال فریزر ها را در ایران تولید می کند با توجه به این که یخچال فریزر اسنوا تولید ایران می باشد با آسیب دیدن و خراب شدن این دستگاه تمامی قطعات آن برای تعمیر موجود است و ما در مجموعه تعمیره با بهره‌گیری از متخصصین و تکنسین های تعمیر یخچال فریزر به کمک شما برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران می آییم.
ما تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران را در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، جنوب و شمال در محل سکونت شما انجام می دهیم.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

 

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

تعمیر تخصصی یخچال اسنوا در تهران تعمیره

چگونگی ثبت در خواست برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا

ما برای دریافت اطلاعات شما در رابطه با تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران چندین روش داریم که برای راحت تر شدن و سریع شدن کار این چند روش را به شما معرفی میکنیم.
یکی از این روش ها تماس با شماره های ما که در تمامی مناطق تهران برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا داخل سایت درج شده است.
روش بعد با ورود شما به سایت متوجه پنل کاربری می شوید که با وارد کردن اطلاعات خود و مشخصات دستگاه اطلاعات شما ثبت می شود که در این حالت خود اوپراتور مجموعه تعمیره با شما تماس میگیرد.
یکی دیگر از روش ارتباط با ما توسط واتساپ می باشد.تعمیر سابقه ی بالایی و تخصصی زیادی دارد.

 

 

 

چگونگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر اسنوا

تعمیر یخچال فریزر اسنوا درتهران

پس از خرید یخچال فریزر اسنوا برای استفاده از خدمات پس از فروش شما می توانید با استفاده از شماره های روی ضمانت نامه یخچال فریزر اسنوا تماس بگیرید. به دلیل تولید محصولات اسنوا در ایران این دستگاه خدمات پش از فروش خوبی دارد پس نگران آن نباشید.
اما اگر یخچال فریزر اسنوای شما شامل این خدمات پس از فروش نشد می توانید با تعمیر گاه مجاز تعمیره که به صورت تخصصی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در غرب تهران را انجام می دهد تماس بگیرید و ما در سریع ترین زمان بهترین تکنسین ها و متخصصین تعمیر یخچال فریزر اسنوا در شرق تهران را به شما معرفی میکنیم.

 

 

مراحل انجام کار برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا چگونه می باشد؟

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

یخچال فریزر در زندگی امروزی ما نقش بسیار پر رنگ و مهمی دارد به همین دلیل آسیب دیدن و خرابی یخچال فریزر باعث نگرانی ما می شود ما در این مجموعه تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران را در سریع ترین زمان ممکن و قبل از خراب شدن مواد غذایی شما انجام می دهیم.
مراحل کار مجموعه ما برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران به این صورت می باشد که بعد از تماس شما با ما و گرفتن اطلاعات شما توسط اوپراتور مجموعه تعمیره این اطلاعات ثبت گردیده به به تعمیر کار مربوط ارسال میگردد.
بعد از ارسال اطلاعات به تعمیر کار، تعمیر کار در اولین فرصت با شما تماس میگیرد و به صورت تلفنی شما را راهنمایی میکند و با رضایت شما و هماهنگی شما برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران به محل سکونت شما می آید.
یکی از نکات مهم بعد از تعمیر یخچال شما ضمانت آن دستگاه می باشد که ما به صورت کتبی این ضمانت را به شما می دهیم که به مدت 180 روز نگران مشکلات یخچال فریزر اسنوا نباشید.

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا درتهران

برند اسنوا یکی از تولید کنندگان ساید بای ساید در ایران می باشد که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت خوب فروش زیادی دارد اگر شما هم از ساید بای ساید اسنوا استفاده میکنید و دستگاه شما از گارانتی خود خارج شده است شرکت تعمیره یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران می باشد.

که برای تعمیر این دستگاه می توانید با ما در تماس باشید ما به کمک تکنسین های مجرب در این شرکت تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ساید بای ساید اسنوا را با استفاده از قطعات اصلی انجام می دهید به دلیل بالا رفتن قیمت قطعات تکنسین های ما سعی میکنند که در بیشتر مواقع قطعات را تعمیر کنند و به این نکته توجه کنید که تمامی خدمات در این شرکت دارای ضمانت6 الی 12 ماهه می باشند اما برای آگاهی بیشتر شما نسبت به خدمات ما برخی از ایرادات و عیب یابی های آن را برای شما در ادامه این مطلب توضیح می دهیم.

 

 

 •  تعویض فیلتر بهتر است هر 6 ماهه فیلتر ساید بای ساید اسنوای خود را تعویض کنید ما در این مجموعه تمامی فیلتر های اورجینال این دستگاه را داریم.
 •  مشکل دیفراست یا یخ زدایی در ساید بای ساید اسنوا از سیستمی استفاده می شود که این سیستم برای جلو گیری از برفک و یخ زدگی در ساید بای ساید می باشد که کار کرد آن به این گونه می باشد زمانی که سرمای فریزر به حد تنظیم شده رسید برد الکترونیکی کمپرسور را از مدار خارج کرده و المنت را وارد مدار میکند که این سنجش دما به کمک سنسور ها انجام می شود.
 • دلیل خاموش بودن ساید بای ساید اسنوا گاهی اوقات متوجه می شوید که ساید بای ساید اسنوا گرم شده است این مشکل دلیایل زیادی دارد که باید اول از همه سیم های رابط ساید بای ساید به برق اصلی مورد بررسی قرار بگیرد اما اگر ساید بای ساید اسنوا روشن است ولی کمپرسور کار نمیکند باید به سراغ کمپرسور بروید و آن را مورد بررسی قرار بگیرید.
  در مجموعه تعمیره ما خدمات دیگری برای تعمی ساید بای ساید اسنوا انجام می دهیم مانند تعمیر و تعویض فن، تعمیریخساز و … پس برای تعمیر ساید بای ساید اسنوای خود با ما در تماس باشید.

 

انواع خدمات ما برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران

تعمیر یخچال اسنوا در تهران

خدمات ما برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران به صورتی میباشد که تمامی این خدمات در منزل و جلوی خود مشتری انجام می شود یعنی تمامی مشکلات یخچال فریزر اسنوا داخل منزل حل شدنی می باشد و تنها قطعاتی که نیاز به تعمیر دارندمانند برد الکترونیکی به تعمیر گاه ارسال میشوند.

یخچال هایی که توسط شرکت اسنوا تولید شده اند مثل یخچال تک درب، یخچال فریزر بالا پایین، یخچال ساید بای ساید را ما تمامی خدمات مانند نصب، سرویس، تعمیر این یخچال فریزر های اسنوا را در تهران با ضمانت انجام می دهیم.باخیال راحت به دست متخصصین مابسپارین مجموعه تعمیره در کنار شما هستند.

 • تعمیر ساید بای ساید را در تعمیره تخصصی انجام میدهیم. 
 •  نشت یابی و شارژ گاز
 • تعویض کمپرسور
 •  تعویض فن کندانسور
 •  تعویض فن اواپراتور
 •  تعویض تمامی سنسور ها
 • تعویض ترموستات
 •  تعمیر یخساز و برطرف کردن آب ریزی یخچال
 •  تعمیر سیستم دیفراست یا یخ زدایی
 •  تعویض نوار دور درب

 

 

نکات مهم برای حفظ و نگهداری یخچال اسنوا

برای این که عمر یخچال خود را بالا ببرید و دیگر نیازی به تعمیر یخچال اسنوا نداشته باشید میتوانید موارد زیر را مورد توجه قرار داده و برای یخچال خود انجام دهید.

 •  به هیچ عنوان یخچال اسنوا را در کنار دستگاه های گرما ساز قرار ندهید این کار باعث مصرف انرژی بیشتر و همچنین بالا بردن فشار کاری کمپرسور می شود که در بلند مدت همین امر دلیلی بر تعمیر یخچال اسنوا است.
 •  یخچال اسنوا را در معرض مستقیم تابش نور خورشید قرار ندهید تا دمای محیط مناسب باشد و فشار زیادی برای تولید سرما به کمپرسور و یا موتور یخچال اسنوا وارد نشود.
 • یخچال اسنوا را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 •  در سال حداقل یک بار قسمت موتور و کندانسور یخچال اسنوا را تمیز کنید و گرد و غبار آن را از بین ببرید تا در زمان کار کرد کمپرسور گردش هوا به خوبی انجام شود.
 • در داخل یخچال مواد غذایی گرم قرار ندهید این کار باعث از بین رفتن سرما و بالا بردن سیکل کاری یخچال می شود.
 • درب یخچال را بیش از حد باز نگزارید این کار باعث هدر رفتن انرژی می شود.
 •  در داخل درب یخچال مواد غذایی سنگین قرار ندهید این کار باعث افتادگی درب و همچنین آسیب دیدن لولای درب می شود.

 

 

تعویض فن یخچال فریزر اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا در تهران

زمانی که سیکل سرما سازی وظیفه خود را انجام می دهد و سرما را به قسمت اواپراتور میرساند این سرما به کمک فن ها در داخل یخچال گردش پیدا میکند که پس از سرما سازی این فن شروع به کار کرده و دمای داخلی یخچال را خنک میکند دقت داشته باشید که این فن ها هم در قسمت فریزر و هم در داخل یخچال اسنوا قرار دارند گایه اوقات متوجه می شوید که سرمای داخلی مناسب نیست در این مواقع برای تعمیر یخچال پس از بررسی کمپرسور و نشتی لوله ها باید به سراغ فن داخلی بروید این قطعه را مورد بررسی قرار دهید و همچنین در این مواقع برای تعمیر یخچال اسنوا و تعویض فن یخچال باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید زیرا تعمیرات یخچال اسنوا کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام آن توسط افراد ناوارد باعث آسیب رساندن به یخچال شده و هزینه تعمیر یخچال را افزایش می دهد.

 

تنظیم دمای یخچال اسنوا

یکی از نکات مهم در حفظ و نگهداری یخچال اسنوا تنظیم دمای آن به درستی می باشد اگر یخچال خود را با فاصله از دیوار پشتی قرار داده اید و نوار دور درب یخچال شما سالم است پس انرژی تولید شده در یخچال هدر نمی رود در این مواقع کافیست دمای مورد نیاز یخچال را به درستی تنظیم کنید.
در فصول گرم بهتر است یخچال و فریزر اسنوای خود را میتوانید به روش زیر انجام دهید.

 •  با نگه داشتن دکه REF شما میتوانید دمای یخچال خود را تغیر دهید دمای یخچال بین اعداد 1تا 7 درجه سانتی گراد می باشد که در تابستان بهتر است روی عدد 4+ و در فصل زمستان روی درجه 3+ قرار دهید.
 •  برای تنظیم دمای فریزر میتوانید از دکمه FRZ استفاده کنید دقت داشته باشید که دمای داخلی فریزر بین 15-الی23- می باشد در فصل های گرم بهتر است رو 19 و در فصول سرد روی 18 یا 17 قرار دهید.
 •  اگر تنظیمات انجام نشدند و یا دمای یخچال شما رو به گرم شدن است در این مواقع باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا در تماس باشید.

مطالب مرتبط :

علت زود خاموش و روشن شدن یخچال و فریزر در تهران

علت یخ زدن بدنه یخچال

نحو تست ترموستات یخچال

نحوی ریست کردن یخچال

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران