با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال ال جی در تهران

تعمیرکار یخچال و فریزر ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی

ما در تعمیره متخصصین مجربی را داریم که در سریع ترین زمان کارشناسان خود را برای تعمیر یخچال در تهران به منزل شما اعزام میکنند. خدمات ما دارای ضمانت میباشد قطعات ارجینال و اصل برای تعمیر و تعویض استفاده میشوددر تمامی مناطق 22 گانه و حومه ی تهران با ما تماس بگیرید.با استفاده از لوازم خانگی ال جی متوجه کیفیت این برند می شوید. ال جی در یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید فناوری خنک‌کنندگی بالا و چرخش سرما و نگه داری مواد غذایی را با کیفیت بالا به مصرف کننده عرضه میکند.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

ال جی با تولید یخچال ساید بای ساید که قابلیت insta view را دارد به شما این امکان را میدهد که بدون باز کردن درب یخچال محتویات داخل یخچال را مشاهده کنید که این قابلیت باعث مصرف کم انرژی و همچنین کم تر باز و بسته کردن درب یخچال می شود.

 

 

 

علت صدای یخچال ال جی

 

تعمیر یخچال ال جی در تهران

 

علت صدای یخچال و فریزر ال جی

یخچال ال جی یکی از بی صدا ترین یخچال های ممکن در بازار می باشد که نحوه استفاده شما از این دستگاه گاهی اوقات باعث به صدا افتادن این یخچال می شود اما چه قطعاتی در داخل یخچال تولید صدا میکنند؟

 • دقت داشته باشید که اگر یخچال در محلی صاف و تراز قرار نداشته باشد به مرور زمان شما متوجه سر صدای زیاد این دستگاه می شوید پس بهتر است آن را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 •  یکی دیگر از قطعات که در داخل یخچال ال جی باعث سر صدای زیاد می شود فن یخچال و فریزر می باشد این فن وظیفه گردش هوا را در داخل یخچال بر عهده دارد اگر به مرور زمان برفک بر روی این فن نفوذ پیدا کند و یا پروانه فن آسیب دیده باشد شما گاهی اوقات متوجه سر صدای زیادی از داخل یخچال می شوید در این مواقع باید اقدام به تعمیر یخچال ال جی کنید.
 •  یکی دیگر از قطعات مهم که باعث تولید صدا در یخچال ال جی می شود فن کندانسور می باشد این فن به طور کلی وظیفه گردش هوا بین موتور و کندانسور را بر عهده دارد و به مرور زمان با نفوذ گرد و غبار بر روی این فن باعث تولید صدا می شود بهتر است در سال حداقل دو بار یخچال ال جی را از برق کشیده و قسمت موتور و کندانسور را تمیز کنید همچنین در این مواقع برای تعمیر یخچال ال جی باید از تعمیرکار یخچال ماهر کمک بگیرید.
 •  اما مهم ترین قطعه در تولید سر صدای یخچال کمپرسور یا موتور آن می باشد این قطعه به مرور زمان آسیب دیده و تولید سر صدا می کند اگر صدای یخچال شما از موتور می باشد بهتر است این قطعه را تعویض کنید زیرا تعمیر آن باز هم باعث تولید صدا می شود .
  بهتر است برای برطرف کردن سر و صدای یخچال ال جی با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در مجموعه تعمیره تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ال جی در تهران

ویژگی های دیگر یخچال فریزر ال جی

قابلیت door in door بودن در یخچال های ساید بای ساید می باشد که این قابلیت باعث ایجاد فضای بیشتر در یخچال و جدا بودن فضای مایعات و نوشیدنی ها می باشد.

 

تعیمر یخچال الجی در تهران

 

 انواع خدمات ما برای تعمیر یخچال فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی به دلیل با کیفیت بودن و پیشرفته بودن این دستگاه در تعمیرات بسیار حساس می باشد و تعمیر یخچال فریزر ال جی باید توسط افراد متخصص با سابقه کاری بالا در تعمیرات یخچال فریزر ال جی و یخچال ساید بای ساید ال جی به کمک شما عزیزان می آییم.
ما در مجموعه تعمیره تمامی خدمات برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در تهران را انجام می دهیم برای مثال برخی از این خدمات را به شما معرفی میکنیم.
تعویض و تعمیر کمپرسور یخچال
• نشت یابی و شارژ گاز یخچال فریزر ال جی
• تعویض فن کندانسود
• تعویض فن اواپراتور
• تعویض ترموستات و یا ترمودیسک، سنسورمحیط یخچال
• تعمیر و تعویض یخساز ساید بای ساید ال جی
• تعمیر برد الکترونیکی و دیسپنسر یخچال فریزر ال جی
• تعمیر سیستم دیفراست و یخ زدایی
• تعویض فیلتر های یخچال فریزر ال جی

توجه داشته باشید که تمامی این خدمات با ضمانت 180 روزه که روی فاکتور شما ثبت شده است انجام می شود.

 

 

 فواید تعمیر یخچال فریزر ال جی در مجموعه تعمیره

اول از همه تمامی خدمات انجام شده در تعمیره دارای ضمانت می باشد که داخل فاکتور ثبت می گردد و بعد از انجام کار و گذشت چند روز یخچال فریزر شما به مشکل بر بخورد تکنسین ما به صورت رایگان مشکل را حل میکند و توجه داشته باشید که ضمانت ما 180 روزه می باشد.
• به دلیل حجم واندازه بزرگ یخچال فریزر و سخت شدن جابه جایی آن ما تمامی خدمات مثل تعویض کمپرسور و حتی نشت یابی و شارژ گاز را داخل منزل شما انجام می دهیم که باعث کم شدن هزینه های شما برای تعمیر یخچال فریزر ال جی می شود و تنها قطعاتی که تعمیر آن ها نیاز به تعمیر گاه دارد مانند برد الکترونیکی را تکنسین به تعمیر گاه ما می آورد.
• تمامی خدمات که برای تعمیر یخچال فریزر ال جی شما انجام می شود با استفاده از قطعات اورجینال و استانداد همان دستگاه می باشد که تمامی قطعات استفاده شده نیز دارای ضمانت می باشد.

 

تعمیر یخچال فریزر ال جی در منزل

تعمیر یخچال ال جی در تهران تعمیره
یخچال فریزر یکی از مهم ترین لوازم برقی در آشپزخانه های امروزی میباشد که تعمیر آن باید در سریع ترین زمان و قبل از فاسد شدن مواد غذایی انجام شود تعمیر کاران مجموعه تعمیره تمامی آموزش های لازم برای تعمیر یخچال فریزر ال جی را گزرانده اند و با تجربه خود در سریع ترین زمان یخچال فریزر ال جی شما را عیب یابی و تعمیر میکنند و یکی از مهم ترین قابلیت های تعمیر کاران مجموعه تعمیره انجام تمامی خدمات در منزل شما می باشد و همین امر باعث پایین آمدن هزینه تعمیر یخچال فریزر ال جی می شود و دیگر نیازی به جا به جایی آن نیست همچنین تعمیر کاران مجموعه تعمیره تمامی خدمات مانند

 • تعویض کمپرسور
 •  نشت یابی و شارز گاز
 •  تعمیر سیستم دیفراست
 •  برطرف کردن مشکل خاموش شدن یخچال
 • برطرف کردن مشکل آبریزی یخچال
 •  تعمیر و تعویض فن یخچال و فریزر
 •  تعویض فن کندانسور
 •  تعویض سنسور محیط

را به صورت تخصصی تعمیر و عیب یابی میکنند پس به همین دلیل برای تعمیر یخچال فریزر ال جی خود میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما یکی از نمایندگی های تعمیر یخچال فریزر ال جی در تتهران هستیم که در اولین تماس شما در سریع ترین زمان مشکل ان را برطرف میکنیم.

 

 چگونه برای تعمیر یخچال فریزر ال جی خود درمجموعه تعمیره ثبت در خواست بدهیم

با وارد شدن به سایت تعمیره شما تمامی شماره های تماس را مشاهده میکنید که این شماره ها برای تمامی مناطق 22 گانه تهران می باشد تماس اول با مجموعه تعمیره اوپراتور ما شمارا به صورت تلفنی راهنمایی میکند تا اگر مشکل دستگاه جزعی باشد خود شما آن را برطرف کنید.

ولی اگر نیاز به متخصص و تکنسین یخچال فریزر ال جی داشته باشید اطلاعات شما مثل آدرس منزل و شماره تماس و ایراد دستگاه در سیستم مجموعه تعمیره ثبت میگردد و بلافاصله بعد از قطع شدن تماس اطلاعات شما برای تکنسین ارسال می شود.تکنسین در اولین فرصت با شما تماس برقرار میکند.

روش دوم ثبت درخواست داخل پنل، اگر شما وارد سایت تعمیره شوید و داخل پنل ثبت درخواست اطلاعات خود را وارد کنید نیازی به تماس با مجموعه ما نیست به دلیل این که اطلاعات ثبت شده شما داخل پنل ثبت درخواست وارد سیستم مجموعه تعمیره می شود که ما اطلاعات را به تکنسین مربوطه ارسال میکنیم.

 

 

 یخچال فریزر ال جی چه زمانی نیاز به تعمیر دارد؟ اغلب ایرادات یخچال فریزر ال جی چیست؟

ما در این جا به تعدادی از مشکلات و خرابی های یخچال فریزر ال جی که توسط مصرف کنندگان و مشتریان عزیز که در تماس با مجموعه ما ثبت شده است می پردازیم.

 

 

خاموش شدن و از کار افتادن موتور یا کمپرسور خچال فریزر ال جی

کار نکردن موتور یخچال دلایل زیادی دارد قبل از تماس با مجموعه ما برای تعمیر یخچال الجی خود کابل برق یخچال و پریزی که به آن متصل است را کامل چک کنید که آیا برق دار می باشد یا خیر و اگر برق ورودی را تست کردید و مشکلی نبود اول از همه رله و اوورلود کمپرسور را تست کنید اگر رله و اورلود هم سالم بود باید به سراغ ترموستات که بیشتر در یخچال های قدیمی ال جی از این قطعه استفاده می شد بروید ولی اگر یخچال شما به کمک برد الکترونیکی فرمان کار یخچال را انجام می دهد احتمال خرابی و به وجود آمدن مشکل در برد الکترونیکی می باشد.

در بعضی از یخچال هایی که کمپرسور آن ها اینورتر میباشد احتمال آسیب دیدگی در برد اینورتر نیز می باشد.قبل از همه این موارد کمپرسور به صورت مستقیم توسط یک فرد متخصص تست شود.

 

 

تعمیر الجی در تهران

دلیل گرم شدن یخچال

تولید سیستم سرمایشی یخچال توسط کمپرسور و لوله هایی که در پشت یخچال قراردارد به نام کندانسور می باشد این دو از اجزای مهم تولید سرما می باشد.
یکی از دلایل گرم شدن یخچال آسیب دیدن این لوله ها و نشتی پیدا کردن آن ها می باشد.
که برای برطرف کردن آن تکنسین یخچال باید اول نشت یابی و بعد شارژ گاز انجام دهد.
یکی از دلایل دیگر بازو بسته کردن زیاد درب یخچال و گزاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال می باشد که این امر باعث فشار به کمپرسور یا موتور یخچال می باشد که یکی از دلایل سوخت موتور و خراب شدن آن است.
تنظیم نبودن ترموستات و خراب بودن این قطعه هم باعث گرم شدن یخچال می شود.

 

 

 • تعمیر یخچال بوش در تهران

نکات مهم برای بالا بردن عمر یخچال فریزر ال جی

در ادامه این مطلب ما راهکار هایی را برای شما بیان میکنیم تا عمر یخچال ال جی خود را بالا برده و دیگر نیاز به تعمیر نداشته باشد.

 •  همیشه به این نکته توجه داشته باشید که مکان قرار گیری یخچال بسیار مهم می باشد و اگر یخچال شما در محلی که کنار دستگاه های گرما ساز باشد باعث فشار زیاد به یخچال و آسیب دیدن آن می شود.
 •  یخچال خود را در محلی صاف و تراز و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید.
 • همیشه دقت داشته باشید که در زمان جا به جایی یخچال ال جی به لوله های آن آسیبی وارد نشود چون مهم ترین قسمت سرما سازی یخچال گردش گاز در این لوله ها می باشد.
 •  بعد از جا به جایی بلافاصله یخچال را به برق نزنید چون به دلیل تکان خوردن آن روغن در محفظه کمپرسور بالا آماده است و اگر یخچال را روشن کنید باعث گرفتگی می شود بهتر است پس از جا به جایی 3 الی 4 ساعت بعد روشن کنید.
 •  در سال حداقل یک بار درب پشت یخچال ال جی خود را باز کرده و موتور و لوله های کندانسور را تمیز کنید این کار باعث گردش هوای بهتر و کار کرد مناسب کندانسور و همچنین جلو گیری از آسیب دیدن آن می شود.
 •  همیشه یخچال ال جی را با فاصله نسبت به دیوار قرار دهید این فاصله بهتر است بین 15 الی 20 سانتی متر باشد.
 •  بیش از حد درب یخچال را باز و بسته نکنید باعث هدر رفتن انرژی و بالا رفتن سیکل کاری کمپرسور می شود.
 •  مواد غذایی گرم را داخل یخچال قرار ندهید که باعث آسیب دیدن یخچال ال جی می شود.
 •  توجه داشته باشید که بیش از حد درب یخچال را سنگین نکنید باعث آسیب دیدن درب می شود.

 

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل و کارگاه

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم برقی در منزل می باشد که وظیفه شستن لباس ها بر عهده آن است و این دستگاه کمک بسیار بزرگی در شستشوی لباس ها به شما میکند و شما میتوانید از زمان خود استفاده کنید و کار های مهم تر از شستن لباس را انجام دهید اما اگر این دستگاه آسیب ببیند نگرانی زیادی برای شما به وجود می آورد که شما دیگر نمی توانید لباس ها را به کمک آن بشویید.

در این مواقع به دنبال فردی هستید که در سریع ترین زمان ماشین لباسشویی ال جی شما را تعمیر کند ال جی یکی از تولید کنندگان پیشرو در ماشین لباسشویی می باشد و برای این که مشکل این دستگاه در سریع ترین زمان برطرف شود شما میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما در مجموعه تعمیره با بهره گیری از دانش تکنسین های خود ماشین لباسشویی ال جی شما را در سریع ترین زمان تعمیر میکنیم.

با مراجعه تکنسین به منزل شما و بازدید این فرد از ماشین لباسشویی الجی اگر مشکل دستگاه شما به نحوی باشد که بتوان آن را در منزل و در رسیع ترین زمان انجام داد تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ال جی آن را انجام داده و به مدت 6 ماه ضمانت می شود که این ضمانت در داخل فاکتور شما به صورت کتبی ذکر شده است اما اگر مشکلات ماشین لباسشویی ال جی بیش از حد باشد و با تعویض یک قطعه تعمیر انجام نشود.

این دستگاه برای تعمیر اساسی به کارگاه شرکت تعمیره حمل می شود در کار گاه دستگاه به طور کامل باز شده و تمامی قطعات سرویس و تعمیر می شوند و چندین بار ماشین لباسشویی ال جی مورد تست قرار میگیرد و پس از آن به منزل شما ارسال می شود دقت داشته باشید که هزینه حمل و نقل در شرکت تعمیره رایگان می باشد و پس از ارسال به منزل شما یک پک جرم گیر به صورت رایگان به شما داده می شود تا پس از تعمیر خود شما دستگاه را جرم گیری کنید.

 

دلیل سر و صدای زیاد در یخچال فریزر ال جی

در بیشتر یخچال فریزر های ال جی در کنار موتوو یا کندانسور اغلب یک فن برای گردش هوا وجود دارد خرابی این فن در جایگاه خود باعث سر و صدای زیاد می شود.توجه داشته باشید که خراب شدن این فن دمای موتور افزایش پیدا می کند یا موتور داغ می شود که این دلیلی برای خراب شدن کمپرسور است پس با مشاهده خرابی در فن کندانسور حتما با مجموعه تعمیره برای تعمیر این قطعه تماس بگیرید.

اگر یخچال فریزر شما صدای خر خر می دهد این صدا طبیعی می باشد این صدای گردش گاز یا مبرد داخل لوله می باشد. تراز نبودن یخچال باعث سخت کردن حرکت مبرد یا گاز یخچال در مسیر لوله ها می شود که این دلیلی برای صدای یخچال می باشد.دلیل دیگر صدای یخچال می توان به فن اواپراتور که داخل فریزر قرار دارد اشاره کرد با آسیب دیدن این فن گردش هوای سرد در یخچال به مشکل می خورد و باعث گرم شدن یخچال فریزر ال جی می شود.

 

 

دلیل برفک زدن در یخچال فریزر ال جی

برفک زدن یخچال مشکلی است که احتمال رخ دادن آن در تمامی برند های یخچال فریزر ممکن می باشد.دلیل اول که باعث برفک زدن در یخچال فریزر ال جی می شود قرار دادن یخچال در محل های گرم و مرطوب می باشد زمانی که یخچال شما در محل گرم و مرطوب باشد با باز کردن درب یخچال رطوبت وارد یخچال فریزر شما می شود و ایجاد برفک میکند.

لاستیک دور درب یخچال یکی از مهم ترین قسمت های یخچال برای نگه داشتن دما می باشد با آسیب دیدن آن هوای بیرون به داخل یخچال نفوذ میکند پیدا میکند و این امر باعث ایجاد برفک می شود.در بعضی موارد خراب شدن ترموستات و یا سیستم دیفراست یا یخ زدایی یخچال باعث به وجود آمدن برفک می شود که برای برطرف کردن این مشکل باید توسط یک فرد متخصص انجام شود.

 

مطالب مرتبط :

انواع لولای درب یخچال فریزر

ارور های یخچال فریزر ال جی

موتور یخچال

همه چیز درباره ی یخ ساز یخچال سایدبای ساید

چرا معمولاسطح خارجی یخچال ها را به رنگ سفید می سازند؟

 

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران