با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

 تعمیر یخچال مجیک

نمایندگی تعمیر یخچال مجیک در تهران

 تعمیر یخچال مجیک در تهران

اگر شما هم از یخچال مجیک برای تازه نگه داشتن مواد غذایی خود استفاده میکنید و یخچال شما دچار آسیب دیدگی شده است در این مقاله ما به برخی از متداول ترین مشکلات و نحوه تعمیرات یخچال مجیک می پردازیم و همچنین اگر شما عزیزان نیاز به تعمیر یخچال مجیک در منزل دارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما با بهره‌گیری از تکنسین های تعمیر یخچال مجیک تخصصی ترین تعمیرات را به شما ارائه می دهیم و همچنین در انجام تمامی خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال مجیک از قطعات اورجینال استفاده میکنیم استفاده میکنیم و تمامی خدمات خود را به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت میکنیم.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیرات یخچال در تهران مجیک

***

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

 

نحوه ثبت درخواست برای تعمیرات یخچال مجیک

اگر برای تعمیر مجیک نیاز به تکنسین و در یافت راهنمایی های لازم دارید باید در مجموعه تعمیره ثبت درخواست کنید که برای این کار باید از روش های زیر استفاده کنید.

 •  در روش اول میتوانید با استفاده از پنل ثبت درخواست برای تعمیرات یخچال مجیک اطلاعات خود را داخل این پنل ثبت کنید با وارد شده به سایت مجموعه تعمیره پنل ثبت درخواست را مشاهده میکنید.
 • روش دوم برای ثبت درخواست تعمیر یخچال مجیک استفاده از شماره های تماس مجموعه تعمیره می باشد شما عزیزان با وارد شدن به سایت تعمیره تمامی شماره های تماس مناطق تهران را مشاهده میکنید.
 • روش سوم استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد با استفاده از این شبکه ها میتوانید از هزینه تعمیر یخچال مجیک و همچنین از قیمت قطعات مطلع شوید.

 

نحوه انجام خدمات و نمایندگی یخچال مجیک

تعمیر یخچال مجیک با تعمیره

 •  پس از ثبت درخواست تعمیر تخصصی یخچال مجیک تکنسین مربوط با شما تماس میگیرد.
 • در تماس اول تکنسین سوالاتی را از شما میپرسد تا اگر مشکل یخچال مجیک جزعی بود خودتان تعمیر مجیک را انجام دهید.
 •  اما اگر مشکل آن به حدی بود که نیاز به تعمیر تخصصی داشت تکنسین در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام می شود.
 •  پس از اعزام تکنسین به محل سکونت مرحله عیب یابی یخچال مجیک آغاز می شود.
 •  پس از مرحله عیب یابی یخچال مجیک تکنسین هزینه تعمیر و قطعات مورد نیاز را به شما اعلام میکند تا درصورت رضایت شما تعمیر تخصصی یخچال مجیک را آغاز کند.
 •  و اما پس از تعمیر و عیب یابی یخچال مجیک یک فاکتور برای شما صادر می شود که در داخل آن تمامی خدمات و قطعات تعویض شده شرح داده می شود و به مدت 6 الی 12 ماه ضمانت می گردد.

 

تعمیر تخصصی یخچال و فریزر مجیک درمنزل

یخچال فریزر یکی از حیاتی ترین لوازم برقی در منزل می باشد و آسیب دیدن آن و همچنین تعمیر آن در زمان طولانی باعث فاسد شدن مواد غذایی و ضرر های مالی می شود تعمیر یخچال مجیک کاری بسیار تخصصی می باشد و انجام این کار تعمیر کاران متفرقه باعث آسیب های بیشتر و همچنین بالا بردن هزینه تعمیرات می شود و برخی از تعمیر کاران پیشنهاد حمل آن را به کار گاه می دهند.

که نیازی به این کار نیست و شما میتوانید با استفاده از خدمات مجموعه تعمیره این کار را بدون پرداخت هزینه حمل و نقل در منزل خودتان انجام دهید تکنسین های تعمیرات یخچال مجیک در این مجموعه تمامی آموزش های لازم را گزرانده و دارای تجربه بالایی می باشد که همین امر دلیلی بر تعمیر تمامی مشکلات یخچال مجیک در منزل شما می شود و شما با خیالی آسوده‌تر تعمیر یخچال را انجام می دهید.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در تعمیره چه خدماتی را به مصرف کننده ارائه می دهد؟

اگر از یخچال مجیک استفاده میکنید و دستگاه شما به مشکل خورده است برای تعمیر تخصصی یخچال مجیک میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما نمایندگی یخچال مجیک در تهران هستیم و تمامی خدمات را در منزل شما انجام می دهیم و همچنین استفاده از خدمات مجموعه تعمیره مزیت های خود را دارد این مزیت ها مانند.

 •  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • اعزام سریع تکنسین به محل سکونت
 • تعمیر یخچال مجیک و برطرف کردن تمامی مشکلات در منزل شما
 • شرح تمامی خدمات و قطعات تعویض شده در داخل فاکتور
 •  صادر کردن فاکتوری با ضمانت 6 الی 12 ماه ضمانت
 •  صرفه جویی تا 50 درصد از هزینه تعمیرات
 • سعی در تعمیرات قطعات به دلیل افزایش قیمت ها

 

خدمات پس از فروش یخچال مجیک به چه صورت می باشد؟

تعمیرات یخچال مجیک در منزل

به دلیل حضور غیر مستقیم شرکت مجیک در ایران برای استفاده از نمایندگی مجیک باید به شرکت های متفرقه آن اعتماد کنید که اگر از خدمات این شرکت ها رضایت کافی رانداشته اید و این افراد و تعمیر کاران آن نتوانستند تعمیر تخصصی یخچال مجیک را به درستی انجام دهند میتوانید با مجموعه تعمیره در ارتباط باشید ماتمامی قطعات اورجینال یخچال مجیک را موجود و تخصصی ترین تعمیر ان را به شما ارائه می دهیم دقت داشته باشید که برای استفاده از خدمات نمایندگی مجیک حتما باید در لحظه نصب و راه‌اندازی دستگاه با نمایندگی آن در تماس باشید تا از خدمات این شرکت ها استفاده کنید.

 

تعمیر کار یخچال مجیک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

تعمیر یخچال مجیک به طور کلی باید آموزش های این دستگاه را گزرانده باشد زیرا هر برند یخچال به طور متفاوتی تولید شده است همچنین در تعمیر یخچال مجیک مهم ترین نکته عیب یابی یخچال می باشد برخی از تکنسین های تعمیر یخچال مجیک از دانش کافی برخوردار نیستند و عیب یابی آن را به درستی انجام نمی دهند که همین امر باعث آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی می شود.
تکنسین تعمیر و عیب یابی یخچال مجیک در لحظه اول باید به طور واضح و روشن به شما راهنمایی های لازم را توضیح دهد تا مشکلات جزعی آن را خودتان بر طرف کنید و همچنین اگر نیاز به تعمیر فوری داشتید این فرد باید در سریع ترین زمان به محل سکونت شما اعزام شود تا مواد غذایی داخل یخچال فاسد نشوند.
تکگنسین پس از تعمیر و عیب یابی یخچال مجیک باید تمامی خدمات انجام داده و قطعاتی که تعویض کرده است را ضمانت کند و همچنین در زمان آسیب دیدن دوباره یخچال در تایم ضمانت آن را به صورت رایگان تعمیر کند و به ضمانت داده شده پایبند باشد.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک

سرویس یخچال مجیک آیا باعث جلوگیری از خرابی آن می شود؟

 • یخچال مجیک خود را در معرض تابش مستقیم قرار ندهید این کار باعث گرم شدن بدنه یخچال شده و سیکل کاری آن را بیشتر میکند که همین امر باعث آسیب دیدن کمپرسور یخچال می شود که در این مواقع شما نیاز به تعمیر یخچال مجیک دارید.
 •  در داخل یخچال مواد غذایی گرم قرار ندهید این کار باعث از بین رفتن انرژی یخچال می شود.
 •  درب یخچال را به مدت زیاد باز نگزارید این کار باعث هدر رفتن انرژی یخچال می شود.
 •  یخچال مجیک را از قسمت پشت به فاصله 20 سانتی‌متر با دیوار قرار دهید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.
 •  در سال حداقل یک بار قسمت کمپرسور و کندانسور یخچال مجیک را تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.

 

عیب یابی و تعمیر یخچال مجیک

تعمیر یخچال مجیک در تهران

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات یخچال مجیک میپردازیم و نحوه تعمیر ان را به شما توضیح می دهیم تا اگر از دانش فنی بالایی برخوردار هستید خودتان آن را تعمیر کنید.

 

علت خاموش شدن یخچال مجیک

یکی از مواردی که شما باید در سریع ترین زمان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی مجیک کنید در زمان خامشو شدن آن و گرم شدن داخل یخچال می باشد که در این مواقع اگر دیر اقدام به تعمیر یخچال مجیک بکنید مواد غذایی در داخل آن فاسد می شوند اگر چراغ داخل یخچال مجیک روشن می باشد باید به سراغ کمپرسور یخچال مجیک بروید این قطعه وظیفه تولید سرما را برعهده دارد و در زمان اسیب دیدن آن احتمال گرم شدن یخچال بسیار زیاد می شود.

پس از بررسی کمپرسور یخچال و سالم بودن آن را متوجه شدید باید دقت داشته باشید که ایا یخچال شما دچار نشتی گاز نشده باشد اگر متوجه نشتی گاز یخچال شدید باید نشت یابی و شارژ گاز را انجام دهید تا مشکل برطرف شود اما گاهی اوقات با آسیب دیدن رله و اورلود کمپرسور روشن نمی شود پس این دوقطعه کوچک را مورد بررسی قرار دهید برای نشت یابی و شارژ گاز حتما باید از یک تکنسین کمک بگیرید.

 

مطالب مرتبط

علت سرمای زیاد یخچال

تشخیص سوختن موتور یخچال

تعمیر درب یخچال

تفاوت کمپرسور معمولی و اینورتر یخچال

ارور یخچال مجیک

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 1 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران