با تعمیره همه چیز قابل تعمیره ...

تعمیر لوازم برقی

تلفن شرکت : 88448700 – 021

همه روزه در خدمتیم

پوشش خدمات

سراسر تهران بزرگ

تعمیر یخچال پاکشوما در تهران

نمایندگی تعمیر بخچال پاکشوما

تعمیر یخچال فریزر پاکشوما در تهران

اگر شما هم از یخچال فریزر پاکشوما استفاده میکنید و برای تعمیر آن به تعمیر کاران متفرقه اعتماد ندارید میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما یکی از نمایندگی های تعمیر یخچال پاکشوما در تهران هستیم و تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال پاکشوما را با قطعات اصلی و اورجینال انجام می دهیم ما این خدمات را در تمامی مناطق تهران مانند شرق، غرب، شمال و جنوب با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام می دهیم.
اما برای این که اطلاعات خود را در رابطه با متداول ترین مشکلات یخچال پاکشوما و همچنین در رابطه با راه های تماس با مجموعه تعمیره بالا ببرید بهتر است که این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید ما در داخل این مقاله به بیشتر سوالات شما پاسخ می دهیم.ما در تعمیره تکنسین مجرب و متخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی داریم.

تعمیر یخچال پاکشوما در تهران

یکی از مزیت های تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید در محل سکونت شما این است که تمامی خدمات و قطعات عوض شده در حضور شما می باشد.
***
توجه داشته باشید که در تعمیره، تعمیر یخچال در منزل انجام می شود و در صورتی که قطعه ای از یخچال آسیب دیده باشد تعمیر کار فقط قطعه آسیب دیده را برای تعمیر به تعمیر گاه می آورد.

راه های تماس برای تعمیر یخچال پاکشوما

 • برای این که تعمیر یخچال پاکشومای خود را توسط مجموعه تعمیره انجام دهید در قدم اول باید با ما در ارتباط باشید که روش های ارتباط با مجموعه تعمیره در ادامه مطلب شرح داده می شود.
 •  در روش اول شما میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید که برای این کار با وارد شده به سایت تعمیره تمامی شماره های تماس در مناطق تهران را مشاهده میکنید که میتوانید با توجه به پیش شماره منطقه خود با مجموعه تعمیره تماس بگیرید.
 •  روش دوم ثبت درخواست اینترنتی می باشد برای این کار شما میتوانید وارد سایت تعمیره شوید و در لحظه وارد شدن به سایت پنل ثبت در خواست را مشاهده می کنید و تنها کافیست که اطلاعات خود را در داخل این پنل وارد کنید.
 •  در روش سوم شما با استفاده از شبکه های اجتماعی میتوانید از هزینه تعمیرات و قیمت قطعات مطلع شوید و همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی میتوانید با تکنسین تعمیر یخچال پاکشوما در ارتباط باشید و همچنین ثبت درخواست خود را انجام دهید.

 

 

مراحل تعمیر یخچال پاکشوما در مجموعه تعمیره

 •  پس از تماس و ثبت در خواست شما برای تعمیر یخچال پاکشوما اطلاعات شما ثبت شده و برای تکنسین تعمیر یخچال پاکشوما ارسال می شود.
 •  پس از ارسال اطلاعات تکنسین مربوطه با شما تماس میگیرد.
 • که در اولین تماس اگر مشکل یخچال پاکشوما جزعی باشد راهنمایی های لازم را به شما میکند تا خودتان آن را تعمیر کنید.
 • اما در غیر این صورت تکنسین تعمیر یخچال پاکشوما در سریع ترین زمان به منزل شما اعزام می شود.
 • پس از حضور تکنسین در منزل شما مرحله عیب یابی یخچال پاکشوما آغاز می شود.
 • پس از عیب یابی یخچال پاکشوما تکنسین تمامی هزینه ها و قطعات مورد نیاز برای تعویض را به شما اعلام میکند که در صورت رضایت شما تکنسین مرحله تعمیر یخچال پاکشوما را آغاز میکند.
 •  پس از تعمیر یخچال پاکشوما تکنسین از طرف شرکت یک فاکتور برای شما صادر میکند که در داخل این فاکتور تمامی قطعات و خدمات انجام شده شرح داده می شود و همچنین تمامی این موارد دارای ضمانت 6 الی 12 ماهه می باشد.

 

 

آیا مجموعه تعمیره نمایندگی تعمیر لوازم خانگی پاکشوما می باشد

تعمیرات یخچال پاکشوما

به طور کلی مجموعه تعمیره یکی از نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در تهران می باشد ما با سابقه بالای خود و همچنین با بهره‌گیری از تکنسین های با تجربه این مجموعه این اطمینان را به شما میدهیم تا پس از تعمیر یخچال پاکشوما توسط تکنسین تعمیر این دستگاه مانند روز اول خود کار میکند همچنین اگر میخواهید که از خدمات نمایندگی پاکشوما استفاده کنید.

در لحظه نصب حتما باید با نمایندگی تماس بگیرید استفاده از خدمات ما در زمانی می باشد که ضمانت دستگاه تمام شده و یا همچنین از خدمات نمایندگی آن راضی نیستید در این مواقع میتوانید با مجموعه تعمیره در تماس باشید ما تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر را با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام میدهیم.

 

 

آموزش تعمیر یخچال پاکشوما

تعمیر یخچال فریزر پاکشوما کاری بسیار تخصصی می باشد که نیاز به سال ها تجربه دارد اگر شما هم از یخچال فریزر پاکشوما استفاده میکنید و دستگاه شما به مشکل خورده است و قصد تعمیر آن را دارید میتوانید با استفاده از مقاله های سایت مجموعه تعمیره آگاهی خود را نسبت به تعمیر آن بالا ببرید این کار در زمانی ممکن است که شما دانش فنی کافی داشته باشید.

در غیر این صورت اگر شروع به تعمیر یخچال پاکشوما بکنید باعث آسیب دیدن دستگاه می شوید توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر یخچال شما نیاز به شارژ گاز و نشت یابی دارد حتما با مجموعه تعمیره در تماس باشید تا تعمیر یخچال پاکشوما را به صورت تخصصی انجام دهیم.

 

خدماتی که برای تعمیر یخچال فریزرپاکشوما در مجموعه تعمیره انجام می شود

تعمیر یخچال پاکشوما درتهران

دقت داشته باشید که استفاده از خدمات مجموعه تعمیره مزیت های خود را دارد برای مثال تکنسین ها ما تمامی آموزش های لازم برای تعمیر یخچال پاکشوما را گزرانده اند و تمامی خدمات زیر را در منزل شما انجام می دهند که با این کار دیگر نیاز به حمل و نقل یخچال خود برای تعمیر ندارید و تمامی خدمات تعمیر در منزل شما انجام می شود

 • تعمیر و یا تعویض موتور و یا کمپرسور
 • تعمیر سیستم دیفراست
 •  تعویض تمامی سنسور ها
 •  تعویض فن یخچال
 • تعویض فن فریزر
 • تعمیر و تعویض فن کندانسور
 •  نشت یابی و شارژ گار
 •  تعمیر برد اصلی و دیسپلی
 •  تعویض فیلتر های آب یخچال
 •  تعمیر سیستم یخساز
 •  برطرف کردن مشکل نشتی آب
 • و…

این موارد برخی از خدمات تعمیر یخچال فریزر پاکشوما در محل می باشد که توسط تکنسین های مجموعه تعمیره با ضمانت انجام می شود.

 

عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر پاکشوما

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین مشکلات یخچال فریزر پاکشوما می پردازیم تا اگر نیاز به تعمیر آن دارید با مطالعه این مطلب و توجه به آسیب های یخچال پاکشوما خودتان مشکل آن را برطرف کنید.

 

 

 علت صدای زیاد یخچال فریزر پاکشوما

یخچال فریزر به طور کلی دستگاهی بی صدا می باشد که با شنیدن کوچکترین صدا متوجه آسیب دیدن آن می شوید گاهی اوقات اگر یخچال پاکشوما در محل خود به صورت صاف و تراز قرار نداشته باشد تولید صدا میکند همچنین برخی از قطعات در یخچال پاکشوما هستند که تولید صدا میکنند برای مثال کمپرسور یخچال و یا فن های داخل آن و همچنین فن کندانسور جزو قطعاتی می باشند که تولید صدا میکنند.

 

دلیل یکسره کار کردن یخچال پاکشوما

تعمیر یخچال پاکشوما در منزل

گاهی اوقات متوجه می شوید که کمپرسور یخچال فریزر پاکشوما به طور یکسره کار میکند در این مواقع احتمال ضعیف شدن و یا نشتی گاز وجود دارد اما اگر سرمای یخچال فریزر زیاد شده است این مشکل می تواند از ترموستات که وظیفه تنظیم دما و یا برد اصلی باشد که باعث شده یخچال فریزر به صورت یکسره کار کند برای این که اطلاعات کافی در رابطه با ترموستات داشته باشید میتوانید مقاله تست ترموستات یخچال را مطالعه کنید.

 

 

 دلیل آسیب دیدن لاستیک دور درب

لاستیک دور درب یخچال پاکشوما قطعه ای می باشد که مانع هدر رفتن انرژی است که اگر این قطعه آسیب ببیند در داخل یخچال باعث گرم شدن مواد غذایی و در داخل فریزر باعث تولید برفک می شود که تعویض آن کاری بسیار تخصصی می باشد.

 

یخچال فریزر پاکشوما روشن است ولی کمپرسور کار نمیکند و یخچال در حال گرم شدن است

در این مواقع در مرحله اول باید کمپرسور یخچال را مورد بررسی و تست قرار دهید و همچنین اگر کمپرسور آن سالم بود به سراغ برد اصلی یخچال بروید این قطعه به دلیل وجود نوسان برق آسیب دیده است.

 

شرایط نگهداری و بالا بردن یخچال فریزر پاکشوما

 •  همیشه یخچال فریزر پاکشوما را در محلی صاف و تراز قرار دهید.
 • هیچ گاه یخچال را در محل تابش مستقیم نور خورشید و یا در کنار وسایل گرما ساز مانند گاز قرار ندهید.
 •  مواد غذایی داغ را دریخچال قرار ندهید باعث هدر رفتن انرژی می شود.
 •  درب یخچال را مدت زیاد باز نگزارید باعث از بین رفتن انرژی و همچنین بالا رفتن سیکل کاری کمپرسور یخچال می شود.
 •  همیشه در سال حداقل یک بار درب پشتی یخچال را باز کرده و کندانسور و همچنین کمپرسور را تمیز کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.

مدت زمان تعمیر یخچال پاکشوما چقدر می باشد؟

تعمیر یخچال پاکشوما

یکی از متداول ترین سوالال شما از اوپراتور های مجموعه تعمیره مدت زمان تعمیر یخچال پاکشوما می باشد که آیا میتوان در سریع ترین زمان مشکل آن را برطرف کرد یا خیر برای پاسخ به این سؤال باید به این نکته توجه داشته باشید که مهم ترین امر در تعمیر سریع یخچال پاکشوما اسیب وارد شده به ان می باشد.

گاهی این آسیب بسیار جزعی است که با راهنمایی تکنسین و مشاوره رایگان مجموعه تعمیره خودتان می توانید تعمیر آن را انجام دهید اما در برخی از موارد مشکل یخچال بسیار تخصصی و کلی می باشد که برای تعمیر ان حتما باید از تکنسین کمک بگیرید برای مثال اگر مشکل از موتور و یا شارژ گاز باشد این مشکل در منزل شما و در سریع ترین زمان انجام می شود.

اما گاهی اوقات متوجه خاموش شدن یخچال می شوید که در این موارد احتمال آسیب دیدن برد اصلی یخچال بسیار زیاد می باشد که برای برطرف کردن این مشکل حتما تکنسین باید برد اصلی را به تعمیر گاه ارسال کند اما به این نکته دقت داشته باشید که به دلیل وظیفه حیاتی یخچال در آَپزخانه تکنسین های ما سعی خود را میکنند تا قبل از فاسد شدن مواد غذایی شما در سریع ترین زمان تعمیر یخچال پاکشوما را انجام دهند.

 

 

مطالب مرتبط:

چرا صفحه نمایش یخچال کار نمیکند؟

نحوی اتصال سیم ارت یخچال

چرا بعد از زدن یخچال به برق فیوز میبرد؟

ارور یخچال پاکشوما

لطفاً با پر کردن ستاره ها به این نوشته امتیاز بدهید.
[5 امتیاز از 3 کاربر]

به اشتراک گذاری

درخواست سرویس

برای دریافت خدمات تعمیره در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

تلفن شرکت :

88448700 – 021


ساعت کاری : هر روز هفته ( 9 – 21 )

گستره خدمات ما

سراسر مناطق 22 گانه تهران